Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
5. mar 2010

ahojte, som naspat z poradne, idem vas docitat 🙂

fleury
5. mar 2010

denisa nic moc tvrdnut v nemocke, ale tak su to len 2 tyzdne a nie mesiace, zbehne to, a mas aj net, tak sa aspon neunudis 🙂

moni ako dopadla poradna? 🙂

fleury
5. mar 2010

jeeej, prave volali, ze dosla postielka 😵 😵

moni
5. mar 2010

fleury, dobre sme dopadli, mala robila ksichty na sone, teta sa na nej smiala...aj srandu z jej vlaskov si robila 😅
mame 4 lb. 2 oz. co sa mi zdalo pekne, ale ked som to prehodila na gramy tak je to len nejakych 1.8kg. ale je presne podla nejakej americkej krivky, takze lekarka bola spokojna. vraj ak bude rast aj dalej tymto tempom, na TP bude mat medzi 3.1-3.6kg, tak uvidime 🙂
hlavne ze ma nesfukla kolko som pribrala, ja depkujem jak blba po veceroch a ona ma este pochvali 😅

deniska, tak som zvedava ci budes dalsia nedockava aprilovka, drzime palce nech vsetko dopadne ako ma 😵

jankako
5. mar 2010

nazdarte žienky domáce..no tak moja dnešna poradňa dopadla v poho...stery zle,normálka,už ma to ani nerozhadzuje...primár vravi že to zrie zospodu,ale čo zrie,neviem..váha 11,5kg navyše..nohy nepuchnu...vyšetrenie bolelo 😖 vopchal prsty domňa a mala skočila ak na trampline..už ma začína ale riadne omínať..strašne mi tlači do pravej str.rebier..boli sme aj na sono,ma vystrojil že ak ju chceme vidieť že nech ideme..už je riadna baba..neviem kde sa tam vobec poprace..prietoky ok,ctg tiež..
kupili sme konečne kočiar dnes..hurááá..tak a mám všetko..už len vecky poprať...
uťahana som ako pes.od 3.00.do 5.00.som bola hore v noci.5.30.som vstávala na poradnu,behali sme pomeste,v kueplnovom študiu sme boli prišli sme dom o 12.00.
ideme si dať odobrať pupočnikovu krv..
tvrdne mi brucho ako besne..fuj..chytro musim šmiknuť Mg...

fleury
5. mar 2010

moni takze pohodka 🙂 ti zavidim, ze si malu videla, my mame tiez taky odhad hmotnosti k TP podla posledneho sona
a konecne dalsi dr, ktory neriesi vahu 😎

cheerlady
5. mar 2010

jankako a aky kocik ste nakoniec kupili? 🙂 no hlavne,ze ctg a prietoky su ok 😉 idete si dat teda odobrat pup.krv?vas na to nahovorili,ci si chcela?

fleury
5. mar 2010

janka tak vidis aj tebe dopadla poradna oki 😉 Aky kocik ste nakoniec kupili? Magnezko mas stale brat? Nekazal ti uz postupne vysadit?

jankako
5. mar 2010

X-lander malinovo červeny v dobrej výbave..a myslim že aj cene.aj sme chceli dať odobrať,aj sme váhali ale nakoniec nás aj presvedčili..tak asi tak...

monva
5. mar 2010

jankako - to je super, ze bola poradna o.k. tesim sa s tebou 😉 aj ja som zvedava na kocik, das foto?

jankako
5. mar 2010

fleury ja si ho dávam ako mi napadne...nekázal mi ho vysadiť.počula som že oddialuje magnezko porod..

fleury
5. mar 2010

janka magnezko zabranuje stahom maternice, tak ale ty ho nejes asi vo velkom..ty dnes uz 37tt zacinas, ze?

jankako
5. mar 2010

dakujem monva..
http://kocarky-sarm.cz/xa-lander-xpram-2009-p-6...
vobec nebol tento kočiar moj favorit...

moni
5. mar 2010

fleury, pohoda...az by som povedala ze nuda 😀
no z malej som videla len machule lebo to decko sa ani sekundu nezastavilo 😀 dala mi zabrat v noci, tak som si naivne myslela, ze bude kludnejsia 😅 mame 8cm priemer hlavicky, a 6.3cm stehennu kosticku
som rada ze ma nebuzeruju za vahu, ved sama viem ze som dost pribrala (ja, co som cely zivot oslavovala kazdy gram navyse!), posledne dni ale citim ze zadrziavam vodu a puchnem. ale bielkoviny v moci neboli, takze pohoda.

janka, sa tiez cudujem ze mas stale magnezium 😕

jankako
5. mar 2010

ja ho beriem raz za deň nanajvyš 2 krat a niekedy vobec...ako mi napadne..áno fleury začíname 37tt dnes...som bola na porodke na záznam a sestrička mi vravi že zachvilu vás tu máme..lebo ma pozná z tolkych hospitalizácii.

fleury
5. mar 2010

janka pekny, mne sa paci viac ako ten co si naposledy zvazovala 😉

moni 😀 mame exhibicionistky v bruskach, moja na ctg furt skace jak diva, nechapem ako niekomu mozu pri monitore spat a musia ich prebudzat, to moja im pristroje az k piskaniu dozenie 😀 ale budme rady, radsej ako stresovat, ze sa nehybu 🙂

monva
5. mar 2010

moni - na sone vidno aj vlasky? waw, no a malinka je akcna, ked sa v kuse hybala, aj my uz nasu volame akrobatka 😀

jankako - kocik vyzera super, az mam chut na novy aj ja 😀 tak ma prave napadlo, ze je uz nacase nas oprasit a oprat, musim zajtra nakopnut mm, nech mi poodopina potahy a supnem do pracky ...

fleury
5. mar 2010

37tt no paraaada, ty nam odrodis kazdu chvilu!!! 😉

moni
5. mar 2010

janka, moc pekny kocik 😵

fleury, presne tak, budme radi ze sa mrvia. sice dnes v noci by som prijala keby sa uvedmila, no ale popletko nevie kedy je den, a noc tak vystraja preventivne stale 😅

monva, no ja som bola prvykrat prekvapena na 3D sone ked nam vlasky ukazali. inac, vyzera to ako zubna kefka 😀

fleury
5. mar 2010

moni my uz mame na malu fintu, stale pred spankom ju mm ukludnuje rukou a povie jej rozpravku..taku haluznu, ze radsej zaspi 😀

jankako
5. mar 2010

jéj baby som rada že sa vám páči..aj my sme rozmýšlali až 5 min. a bol kupeny..je to síce kolekcia 2009 ale nech.bol za dobru cenu a v dobrej výbave..417 ečiek:a je to hlboky samozrejme,šporťák,vajko,taška,ruksák,pumpa a kola,sieťka,pláštenka...
no kráti sa nam to fleury....hovori mi primár že po 38tt ideme na to a potom mi vravi a že nohy nepuchnu tak v TP...nooo uvidime..viete že mne neva aj v tom 38tt,len nech je muž doma..

moni
5. mar 2010

fleury, skusali sme aj ruku, ale tatkova autorita vcera nezabrala. ani sluby, ani vyhrazky 😀

no vam zaciatkoaprilovkam sa to krati akosi rychlejsie ako nam 😅

fleury
5. mar 2010

janka kaslat na kolekcie kocikov, naco kupovat nove, zbytocne predrazene, posluzia rovnako ako starsie rocniky, cisto marketingove strategie su tie kolekcie nic viac 😉
Ved mala sa vypyta sama, kedy bude chciet, ale verim ti, ze by si uz brala cim skor 🙂

fleury
5. mar 2010

moni len to nezakrikni!! 😅

ludka140281
5. mar 2010

ahoj kocky....konecne mi priviezli kocik.....je nadherny....cerveny atlantik espiro aj s autosedackou,kupeny v presove novy za suprovu cenu 😀 tesim sa...uz len rodit....brusko mi tvrdne aj 15x do dna a mavam uz bolesti ako pri menzese,tak sa snad mala trosku poponahla.....mohla by 😀

jankako
5. mar 2010

to mi aj muž povedal,že nemame polemizovať aj s doktorom a nechať to naňu...
no ved.nova kolekcia stoji 559 ečiek..a nie v takej výbave..presne,len nech služi a bude to ok...

moni
5. mar 2010

ludka, dalsia s novym farom pre babo. super!
a dalsia co chce rodit 😅

tie ceny na slovensku za kociky su nehorazne 😠

jankako
5. mar 2010

hej moni????

fleury
5. mar 2010

to je znama vec, ze na svk vyjdu kociky strasne draho 😠 minule aj civi hadzala jane kocik za taku cenu, co tu stoja pomaly aj polske kociky

ludka140281
5. mar 2010

tu to uz chceme mat zy sebou asi vsetky 😀 nas kocik stal s komplet vybavou len 300€ az ma to prekvapilo 😅
u nas to v yzera stale na cisarak,mala nieje este otocena a netusim ci to stihne...uuuuzzz sa nev

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre