Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

tantama
12. nov 2009

oli to je divné že ťa zospodu nevyšetruje.... ved fakt ako by zistil napríklad spracujúci či otvárajúci krčok???? no každý dr je iný ale ten môj ma vždy... 😉

oliinka
12. nov 2009

no na poradnu idem až 1.12. a dufam,že sa do vtedy nič zlé nestane,tak mu poviem,no dufam,že ma vyšetrí. 😒

tantama
12. nov 2009

oli neboj nič sa nestane 😉 ... mimiškom je v bruškách super... a baby už sme takmer v polovici 😀

cheerlady
12. nov 2009

tantama no,ale to je za nami ta rychlejsia polovica 😀

fruchtbar
12. nov 2009

ahojte babulky,
ja mam latkove plienky uz doma! A od obce sa u nas dostava ako podpora pouzivania latkovych plienok 150-300€ kupon na ich kupu. Takze pampersky len ked sa pocestuje niekam............ a potom citala som,ze deti s latk.plienkami sa naucia skorej na nocnik ako s pamperskami. Dovod je jednoduchy: V pamperske necitia vlhkost a tym padom ani nevedia,ze sa daco stalo......

lubi44
12. nov 2009

ahojte kocky,no mna uz od nedele boli tak divne brusko aj ked cikam tak ma se tam pobolieva,tak mi to nedalo a isla som za sestricku v praci nech mi moc zoberie a vysledok,znovu infekcia po 4x,som z toho hotova,aj vlozku nosim kazdy den,aby som neprechladla zospodu aj ladvinovy pas,naobliekana som jak cibula a nic nepomohlo,ja uz neviem co mam robit,ale dnes idem tu u nas v meste na poradnu,tak jej to musim povedat aj moc jej nesiem,som zvedava,co mi povie,ale asi ako vzdy,ze je to normalne v tehotenstve,jaj ja uz sa tak bojim a aj v piatok idem do nemocnice na poradnu a to neviem ci mi budu robit utzv,som uz z toho zufala ☹

ninuska8
12. nov 2009

Ahoj dievcata, tak my sme sa dnes tiez boli dokymu ukazat, vyzera to dobre, ani som sa ho radsej nepytala ci nevidi co to bude lebo ma zdrbal jak sirotu, ze jak som si dovolila prist o tyzden neskor kvoli chorobe na odbery Tripple testov, ze vraj sa to ma robit presne v 16-tom, lebo iny tyzden vraj nema vyznam...Vam to kedy robili? no nechcela som sa s nim hadat ale citila som sa jak posledna ciganka, tak som ani foto od strachu nepytala ani nic...jooj preco nemam velku hubu a neviem sa ozvat jak dakto, ale som uz raz taka, skoro som sa rozrevala, tak to dnes bolo take vselijake, ale som rada ze malicke sa ma dobre a ze funguje, hoci do dajakych akrobacii sa mu velmi nechcelo, chudak asi sa tiez zlaklo...

pekny dnik

tantama
12. nov 2009

fru to je asi dosť individuálne... môj malý mal rok a 2 mesiace keď už nemal plienky ani na noc tak to je podla toho ak ho naučíš ale ak máš podporu obce na obyč. plienky prečo to nevyužiť 😉

cheer neboj po vianociach to pôjde ako voda 🙂

fruchtbar
12. nov 2009

tantama.to mas pravdu,urcite je to individualne.....ale presne ako vravis,preco to nevyuzit,aj odpad bude mensi,planetku si treba ochranovat a nie len vyhadzovat......ja som si ani vlozky nekupovavala,kupila som si menstruacny kalistek a fungovalo to na 100 percent!
Ale to je uz ina tema........

martina05
12. nov 2009

Frucht a akú značku si si zakúpila?? Ja sa za posledný rok preorientovávam na bio - eko prístup k starostlivosti o seba, MM a aj o našu domácnosť. dosť ma šokovalo, keď som čítala, koľko plienkového odpadu vyprodukuje jedno dieťa...Nad kalíškom som uvažovala aj ja, len som sa nerozhýbala a teraz ho - dočasne nepotrebujem ... 🙂 🙂

fruchtbar
12. nov 2009

Martinka,co mas na mysli,aku znacku coho ???
Kalistek nie je lacny,mna stal 30 eur,ale ked si prepocitas,kolkonasobne sa ti vrati naspat.....s tymi plienkami je to podobne......

martina05
12. nov 2009

Myslela som plienky ...

cheerlady
12. nov 2009

ten kalistek si aj moja kamoska velmi pochvalovala,vraj sa jej ani raz nestalo,ze by pretiekla ako pri vlozkach.no ale basnila mi tu o tom,ked ja som uz vedela,ze som tehu,tak som len pekne prikyvovala 😀 inak uz som asi aj zabudla,co je to mrcha,je to take fajn bez nej 😀

ninuska no na tripple by sa malo ist v tom ohranicenom obdobi,ale uz teraz neviem v ktorom presne tt som tam bola ja... 😒 nic si z dr.nerob,su vselijaki 😠

lubi to ma mrzi,ja tiez cakam na vysledky z kultivacie,lebo dr.sa nejako nezdal vytok,ale snad nic vazne 😒

cheerlady
12. nov 2009

baby teraz som si bola kupovat obed a uz nic nemali,len bryndzove halusky,tak som si ich objednala a az potom ma napadlo,ze bryndza by sa nemala...dufam,ze sa nic nestane,ked si dam raz halusky,hm..? 😕 ved niekedy sa jedlo vsetko doradu...

martina05
12. nov 2009

Ninuska, ja som bola na Tripple v 15tt ...

martina05
12. nov 2009

Cheer, bryndza by sa nemala ??? To fakt??? Dokelu, ja ju jedávam pravidelne...Milujem bryndzovú pomazánku !!!! a prečo by sa nemala???

cheerlady
12. nov 2009

mati lebo patri medzi zrejuce syry a hrozi tam nejaka listerioza,kedze nie je tepelne spracovana...ja tiez velmi lubim bryndzu a doteraz som sa jej vyhybala,no dnes ma to nenapadlo.ale ja si myslim,ze tieto obmedzenia co sa tyka jedla su najdolezitejsie do 3.mesiaca,kedy sa vyvija zaklad pre vsetko.

fruchtbar
12. nov 2009

tu sa dostava poukaza na POPOLINI plienky,su hovadsky drahe,jedna stoji az okolo 12-15 eur....i´nac mam domka tie obycajne slovenske,do ktorych sa uz skoro vsetky moje sestri vysr..li!

cicimon
12. nov 2009

ahojte

dakujem vsetkym za blahozelania 🙂

dnes mi kamoska poslala sms, ze sa jej vcera narodil syn 🙂

a volala som na vysledky tripple - a ze vsetko v poriadku

a sestricka mi hovori, ze dostali nariadenie, ze sa mam nahlasit u svojho obvodaka, ze kvoli chripke - ale neplanujem sa dat ockovat a aj podla nej radsej nie..

cheerlady
12. nov 2009

cici tak gratulujem k dobrym vysledkom 🙂 jeeeej,mna to vzdy tak dojme,ked sa niekomu z mojho okolia narodi babatko,ja sa hned do toho tak vzijem,ze uz ma ten zazrak pri sebe 😵

martina05
12. nov 2009

Cici gratulujem k výsledkom tripple....

Cheer, dúfam, že tá moja bryndza nejako neublížila bábu ... Ja som ju jedla stále ... Vypustila som plesnivé syry, pečeň....

martina05
12. nov 2009

Frucht, tak tie popoliny omrknem na nete.... Diky...

cheerlady
12. nov 2009

mati ja huby,pecen,zrejuce syry...ale huby a pecen teda nemusim ani za "normalneho" stavu 😀 ja si vzdy poviem,ze ked nase mamy a stare mamy jedlo vsetko doradu a mali zdrave deticky,ze je to v poriadku 😉

martina05
12. nov 2009

No huby jem stále, dubáky v kapustnici, šampióny a pod. Iné experimenty neskúšam ...

lubkamik
12. nov 2009

Ja jem vsetko - teda okrem hribov a plesnivych syrov - tie nemam rada aj tak 😀 😀 Ale bryndzu, citrusy, ryby, sardinky,pecienku - vsetko jem. A niekedy si dam aj poharik vinka 🙂

cheerlady
12. nov 2009

mati no v kapustnici zjem huby aj ja,ale zeby som si dala vyprazane sampinony,to nie 😝

lubi44
12. nov 2009

cicimon,taka som rozrusena,ze som ti zabudla poblahozelat k narodeninkam,tak vsetko vseulinko naj,vela stastia,lasky a hlavne aby ste vsetci boli zdravy.... 😵
no to som nevedela,ze ani hub sa nesmu jest a ja maaam tie velmi rada,hlavne v kapstnici,mnaaam,no dala by som si uz nech su tu vianoce 😀 ,bryndzu maam aj ja velmi rada a ani o tom som nevedela,ze sa nemoze,no tak tie chute na halusky co som mala min.tyzden mozem kludne vypustit ☹

jana3
12. nov 2009

Tie triple sa nemusia presne v 16tt, len pri interpretacii vysledkov to musia zohladnit. Inak praveze, ked sa robia skor, tak omnoho castejsie vychadzaju falosne pozitivne vysledky a mamicky tym len vystresuju. A potom ich aj tak o dva tyzdne poslu na kontrolny odbor, ktory ak je vsetko ok, pravdepodobne vyjde dobre. Takze v pohode 😉

Latkove plienky? Ja to strasne obdivujem, velmi sa mi to paci, ale minule som sa neodhodlala, a neodhodlam sa asi ani teraz... Mozno keby som mala v okolo aspon jednu maminu, co by ma podporila... Lebo ked som vysla s tym napadom, tak vsetci ma dokonale odradili ☹
Hm, a s pamperskami som spokojna, su pohodlne... Len to mnozstvo odpadu... To je fakt hrozne...

cheerlady
12. nov 2009

lubi ja prave halusky jem 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre