Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fruchtbar
30. dec 2009

Dobre ranko,
Kika,sasurin,dakujem vam za odpovede,je jasne,ze krvacanie ma vystrasilo,ale uz sa to upokojuje....momentalne krvacam aj z nosa,bo som chytila nadchu,asi mi jednoducho praskaju zilky,nebudem robit paniku.

myslite,ze mozu tehulky uzivat propolisove kvapky vyrobene s alkoholom? Poodava sa len 20 kv. 3x denne,z toho sa mimi stat nic nemoze,alebo nie?

michalag
30. dec 2009

Ahojte tehulky 🙂
aj u vas je tak krasne zasnezene 🙂

cheerlady
30. dec 2009

ahojte,aj tu vcera snezilo,ale co z toho,ked sa to vsetko topi,aj nasi hafici su celi premoceni 🙄

michalag
30. dec 2009

cheer, ved to ☹ ☹ ☹ , ale moji chlapi si to isli uzit a robit snehuliakov kym sa da 🙂 😉

cheerlady
30. dec 2009

tak nech si to fakt uziju,kym sa da,ktovie aka bude zima 🙄

martina05
30. dec 2009

Ahojte, tak sme sa vrátili z 3D - bolo úplne super, malá sa predvádzala, chytala si nožičky, narábala s pusinkou .... SUPER. Pipík nám "nedorástol", takže to bude dievčatko ....
Máme cca 1kg - povedali mi, že vyzerá dosť bacuľatá ... a celý tatino, hoci podľa mňa to na tých fotkách vidieť nemôžu .....

U nás sa snah začal topiť - takže máme čľapkanicu .... 😖 😖

kamilakd
30. dec 2009

martinka ahoj takze bude princeznicka???a bolo to vidiet???a doktor povedal na 100percent?ja som zvedava a uz sa neviem dockat ze co to bude...nech nam uz povedia nech mimi volam po mene...

inak ja mavam troska bolesti v podbrusku a niekedy sa to opakuje pravidelne asi 3x v priebehu hodiny...

a ten snech tak u nas je clapkanica a celkom klzavo ,chcela som ist dnes do NR ale ostanem doma

martina05
30. dec 2009

No lekár to tvrdil na 100pro a dal nám aj detailný záber na "šušku", takže si myslím, že je to isté ..... 😀 😀
No a v NR je sneh už roztopený, cesty a chodníky sú mokré.. Inka mesto je ako vymreté .... NIkde nikoho, včera som bola zase v HMku ale už je to tam rozobraté ....
Inak dnes sa chystám robiť aspikovú roládu na zajtra, tak dúfam, že ma ľudia v potravinách nezmanglujú...

Kami, kedy idete na sono ???

kamilakd
30. dec 2009

😅 ja idem az 5.1 ☹ nemame ziadnu fotku len taku kde mimi je ako fazulka 9tt inak zo sona v 20tt nas doktorka tak odpalkovala urobila 3fotky ale nic nie je vidno hlavickatemienko,nozicky,a chrbtica pravdu povediac ja tam nic nevidim keby ona nepovedala....tak som bola smutna aj tu som pisala ze ked som sa pytala ze ci je vsetko OK tak mi povedala ze sa dozviem po porode ze nik mi to nezaruci 😅

no sice NR moze byt vyludnena to by som aj brala ale ja som z PE tak nejaky ten kusok cesty...dala som si inak kupit DVD keby nahodou nem nedali pre istotu vezmem

cheerlady
30. dec 2009

mati tak paradicka,ze to viete na 100% 🙂 daj aj fotky do albumu,nech tu princeznicku mozme poobdivovat 😵

martina05
30. dec 2009

Kami, neboj nám dali aj 2ks a fotiek asi 15-20ks .... Neviem síce kam ideš na 3D ale za tie peniaze, by to tam mali dávať, nie ??

kamilakd
30. dec 2009

ja idem do HC a neviem ako to funguje aj tu pisali baby ale sak neviem ktora....

kamilakd
30. dec 2009

matka ty si z NR ?a bola si v marks and spancer tam v mlynoch boli krasne vecicky...

kamilakd
30. dec 2009

je tam kopec krasnych veciciek mne sa najviac pacia take ked uz mimina mozme obliekat tak dospelacky nie do dupaciek...

adasik
30. dec 2009

Ahoj baby,
dnes je v BA-aspon tu v Petržke onicom pocasie, uprimne zavidim sniežik...

kami-peknucke vecicky si dala na kuken 🙂

Vcera som kupila v Peg-perego v Auparku detsku opatrovatelku Philips Avent zlacnenu zo 139 evro na 70-tak sme sa vcera s mm vytesovali 🙂

adasik
30. dec 2009

Babule, chcela by som pridat foto do albumu, ale su vraj velke-ako ich mam zminimalizovat?

vejula
30. dec 2009

čavte kočky. Ako sa mate a bábatka poslúchajú??????

Adasik ja to robim dosť komplikovane neviem či sa to dá aj inač ale asi áno... Ja si dam upraviť a dá mi to do systému maľovania a tam si označím po okrajoch také uzke pásiky a vymažem ich 😀 Však kukni na moje foto a môžeš na niektorých vidieť že na okrajoch maju také biele vymazané pásiky... Na iný spôsob som zatial neprišla ak niekto pozná tak sa môže podeliť 😉

adasik
30. dec 2009

veji-idem skusit, dakujem 😉

cheerlady
30. dec 2009

baby fotku si zmensite aj jednoduchsie - date upravit,hodi vas to do toho skicara na malovanie a namiesto sipky budete mat take pero a s nim kliknete niekde blizko laveho horneho rohu fotky-pritom sledujte velkost fotky,ktora sa vam ukazuje napravo dole v liste-ta by mala byt okolo 200. potom dajte uz len ulozit zmeny a je to 😉

sasikas
30. dec 2009

Kami, na tom 3D v HC som bola aj ja.....dali nam asi 5 fotiek na papirei a potom DVD, kde su ete aj farebne....CD si brat nemusis, iba ked chces neaku tvoju oblubenu hudbu ako podmaz na to DVD, alebo Ti tam daju vybrat...ma tam CD barkolko...iba uterak si zober....my sme tam boli asi 40 minut...u toho mladsieho doktora.....a boli sme velmi spokojny..... 🙂
tak drzim palec nech aj Vam je male dobre vidiet....

Martina a ty si z NR?....lebo ja som original tiez z NItry, ale asi pred rokom som sa prestahovala do NMn.V.....ale do NR chodime casto, lebo tam mame celu family.... 🙂

martina05
30. dec 2009

Kami ja som z NR a kanceláriu mám 5 min. od Mlynov, takže som tam skoro stále 😀 😀 Občas mi tam ale býva zle, lebo podľa mňa im tam nefunguje dobre klíma alebo ju nezapínajú...smrdí mi tam MC Donald a ostatné fast foody ... Na pachy som citlivá odkedy som tehula ...
V MS som bola ale všetko čo sa mi páčilo nemali vo výpredaji, tak som zatiaľ nekúpila nič, že počkám, uvidím čo kúpim vo výpredajoch a potom dokúpim v MS ... Ale ten link čo si dala ---no krááásne... Mne sa tiež páči, keď majú detičky oblečené akoby dospelácke veci ....Také niečo som kúpila aj v HMku ale neviem to nájsť na nete ...

martina05
30. dec 2009

sasi, tak sa možno aj poznáme 😉 😉 😉

cheerlady
30. dec 2009

baby neviete nejaku stranku,kde sa da objednat to bodynko pre babatko-lubim maminku a ocinka? 😵

martina05
30. dec 2009

Cheer skús www.bess.sk

cheerlady
30. dec 2009

mati dakujem 🙂

cheerlady
30. dec 2009

babule ktora ste to tu pisali tak davnejsie,ze ste boli pozriet u jednej predavajucej tie sady do postielok? 😕 myslim,ze to boli az tie 11-dielne.

ninuska8
30. dec 2009

Ahoj babky, dlho som tu neprispela ale citam pravidelne...

vcera som bola na poradni a vraj to bude dievcatko, tak sa tesime. Meno: Karolinka/Ester/Adelka...nevieme sa rozhodnut, no manzel chce len Veroniku, po mamke🙂

mame sa fajn, mala kopka uz vykopala skoro celu rodinku🙂 len vcera mi robil vyter, aj pozeral ci sa neotvaram a ako ma tam pobabral s tym dezinfekcnym gelom ci co tak ma od vcera vsetko stipe, kym necuram tak sa to da, ale ako zacnem cikat tak to stipe, dufam, ze to nie je mechur, ale je to len po tom vcerajsku, nemali ste to niektora?

no inak vsetko naj v novom roku pridavam...pekneho Silvestra a vesele bruska🙂paaa

cheerlady
30. dec 2009

ninus gratulujem k dievcatku 😵 aj tebe vsetko naj do noveho roka a hlavne v aprili krasnu zdravu princeznicku 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre