Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
16. mar 2010

minius ja planujem lezat jak furt 😀 😀
ale zapla som uz pracku pre pripad, ze vo stvrtok skoncim uz v nemocke, nech mi mm nepoperie blbo moje oblubene kusky 😀

minius
16. mar 2010

mnam hruskovy dzus 😝 ja som vcera nakupila zopar litrov ananasoveho, len ten malinovy caj ma vraj vysoke zelezo tak ma s neho stale prehana tak to nechcem riskovat aj s tym anasovym dzusom 😀

minius
16. mar 2010

fleu 😀 no vsak hej tym chlapom sa v tomto smere neda velmi verit ani v upratovani 😀 aspon tomu mojmu uricte nie

cicimon
16. mar 2010

mna pali zaha hlavne vecer, nezavisle od toho co zjem. Takze doobedu a na obed mozem barsco 🙂)
hruskovy lubim aj ja - ale sa mi to nechcelo dnes vlacit z obchodu. Ale ten malinovy caj by som si uz mohla navarit- chuti to dobre?

ja chcem dat dnes prat, konecne poprarat izbu a vecer ideme oslavovat kolegynine narodky - uz sa tesim ako si dam nieco mnaaaaam 😅

minius
16. mar 2010

malinovy caj je vybornyyyyy 😝

No babeny opustim vas na chvilu idem sa zclovekovat 🙂

cicimon
16. mar 2010

tak idem varit caj 🙂 uz ked chodim tolko na wc po Fe tak nech aj po tomto 🙂)

malalady
16. mar 2010

ahojte babulky..🙂 čo sa to tu preberá? 😀 😝

ninuska8
16. mar 2010

Ahoj zeny, tak aj ja mam volajakeho bacila, o streptokokovi neviem ale mam E. coli a kvasinky zase 😒 beriem Macmiror, vyteka jak fras a vsetko spini ale hadam zaberie...

Ako prebieha CTG? ja idem v nedelu a mam trochu obavy ako vydrzim lezat na chrbte, lebo vtedy ma strasne dusi a tazko sa mi dycha...

ludka140281
16. mar 2010

minuska,aj ja sa tak citim ,ked lezim na chrbte,ale na ctg mi dovolili aj na boku...vtedy je to ok

malalady
16. mar 2010

baby inak to sa už može v 37tt rodit? 😕 😨

jankako
16. mar 2010

čafte..akože ludka nemám slov,to bolo kus p.....sestričky..chudera 😠 na všeliake svine človek natrafi.
mňa včera večer ,,potešil,,manžel..že on pohde ešte na týž.doroboty..no uvidime ako dopadne piatok poradňa,aj ked som prestala veriť že rodiť budeme skor..síce včera večer po týž.tvrdlo bruško,aj v noci..po dlhšej dobe som aj zle spala.malu som zacvikla v noci do rebier,chudiatko.. ☹ ved aj mňa to bolelo..
no ešte som sa aj rozčúlila ked som v noci pozrela von oknom a tam sneho po nosne dierky..teraz sa to topi,no načo to!!!!!
dneska som za hnilku,mala by som isť žehliť,mám tam tak na 10min..

mirip
16. mar 2010

odpove´d pre mala hej može v 7. mesiaci sa rodiť može a aj v osmom teda 37tt je 8. mesiac ale vždy dávajú na pár hodín ešte pre istotu do inkubátora skrz dýchanie či sú plúca už zrelé

cicimon
16. mar 2010

fleu - ty este nemas prelezaniny z tolkeho lezania? mne staci, ked lezim v noci na bokoch a uz neviem co so sebou 🙂

fleury
16. mar 2010

ninuska pri ctg mozes kludne lezat aj na boku 🙂

ludka140281
16. mar 2010

porod v 38tt je normalne,uuuuplne donosena dieta narodene v termine...37 netusim.....dietatko sa rodi v termine 2 tyzdne pred,ale aj 2 tyzdne po vypocitanom a je to stale v termine...po 42tt je prenasanie a musia ho vybrat

jankako
16. mar 2010

minuska ctg už robia naboku v takom tt,pokial nenatrafiš na taku kravu sestričku ako ja,ked som ležala v nemocke..aj ich preistotu upozorni ak ťa daju na´chrbát,lebo to ubližuje aj mimi..

malalady
16. mar 2010

mirip ahoj 🙂 ako sa držíte s babikou? 😀

fleury
16. mar 2010

cici akoze neprovokuj dobre??!! 😀 prelezaniny nemam, ale krize mam v keli uz peknych par dni 😝 😝
Ale zas vdaka lezaniu nemam opuchy, vsetko sa to vyvazuje nejako 🙂

jankako
16. mar 2010

malalady predčasny porod sa považuje pred 37tt.čiže ukončeny 37tt je už ok.

malalady
16. mar 2010

sranda a ja som si stále myslela,že až po ukončení 38tt je vše okik.. ale však dobre no 😀 som včul múdrejšia no 😉

cicimon
16. mar 2010

fleu - no neviem co je horsie - ci prelezaniny alebo opuchy... 🙂 a pri tolkom lezani sa nenudis? teda okrem konikovania?

fleury
16. mar 2010

37tt je uz ok, jasne ze idealne je vydrzat do 38tt, ale v 37tt sa uz rodi vela babatiek

malalady
16. mar 2010

ja sa koli tomu pýtam, bo že mi vraj spadlo už trochen bruchalo mi suseda oznámila.. 😅 😕 tak sa bojím no..

fleury
16. mar 2010

cici nudim a ako!! sa citim jak hnida 😀
len net, telka, dvd, hudba, kniha, vyvolavam a otravujem ludi 😀
ale co narobim? uz len cakam na porod ako na spasenie 🙂

cicimon
16. mar 2010

ak daj vediet, kedy by si ho uz chcela a budeme drzat palce ( nieze pride skor a potom nas zdrbes 😀 )

ja si vyberam 15.4.

fleury
16. mar 2010

malalady neboj, ja poznam vela zien, co porodilo v 37tt a vsetko bolo uplne ok

fleury
16. mar 2010

ja si vyberam 30.3. alebo 31.3. uz len vydrzat dovtedy!!

minius
16. mar 2010

fleu uz to mas za par 🙂 a uzi si to teraz ked pride malicka tak uz to tak nebude 😵 , len si na to velmi nezvykni 😀

malalady ze ti brusko klesne este nemusi byt ze budes hned rodit 😉 len ze babatko je uz v pozicii co je dobre aj moje uz je par tyzdnov.
A ty si si vsimla ze ti brusko kleslo?

fleury
16. mar 2010

minius ved mozno bude malicka leniva ako jej mamka teraz a bude po probleme 😀

ludka140281
16. mar 2010

noo tak to ja chcem uz dneees....mimochodom uz 2tyzdne mi doki hovori,ze kazdu chvilku porodim,ze brusko je dolu,tak neviem ci to naozaj funguje....tvrdne aj 20-30x a aj v noci,pritom ma bolia slabiny a krize a stale nic ☹ .....vcera mi dokanca povedala ze to vidi do tyzdna.......co vlastne robit aby sa to urychlilo? po schodoch chodim stale,lebo od WC som vzdialena 39schodov 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre