Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
1. apr 2010

tak my sme sa trosku posunuli, tak este hadam vydrzime aspon tie 2tt 🙂

fleury
1. apr 2010

miska mala si dnes poradnu?

michalag
1. apr 2010

fleury ano 🙂

kikarv
1. apr 2010

stanusa má asi vyzitu tak sa ozve asi pozdejšie. kým pobehajú izby doktory a jej pomerajú tlak isto jej aj dnes pichnú iniekciu tak to trvá alebo nám napíše že už je po všetkom 😀 to by bol ten najlepší prípad 😉

kikarv
1. apr 2010

michalag a ako ste sa posunuli? ale neotváraš sa?

fleury
1. apr 2010

miska no a co ti zistili? 🙂

aj kiwi nepise, ktovie ako je na tom..o tyzden tu uz budem pisat asi sama 😀

kikarv
1. apr 2010

fleury neboj isto ťa tu kočky nenechajú samú 😉 aj ja ked náhodou už budem po tak napíšem michalag sms ked môžem a ona napíše zamňa. alebo ešte môžem aj sestru poprosiť ked jej už bude dobre nech sa vám ozve. 😉

oliinka
1. apr 2010

ahojte.tak som bola včera v poradni.cervikálne 7 ,že je to vo vnutri mekučké ale že ešte to na porod nieje.aj som bola na sone a prietokoch malá má 2700 g a povedali mi že to bude tretí krát asi dievča a potom prišiel taký nový doktor a jeho som sa pýtala a on že kolienka má pri sebe ale asi že chlapec tak ja neviem teda.no hlavne nech je to zdravučké.a inak blahoželám všetkým čerstvým maminkám a ich babatkám 🙂 🙂 🙂 a ja som dnes akási nanič mám nádchu,stále smrkám,bolí ma hlava a to teraz pred koncom

fleury
1. apr 2010

kika no daj urcite vediet 😉
Ja mam prijem az 12.4. tak dovtedy sa do nemocky dufam uz nedostanem, len ak sa to rozbehne 🙂 Fakt som neverila, ze velku noc budem nakoniec doma travit 🙂)

kikarv
1. apr 2010

teraz tu píšeme ako dračice ked máme ešte brušká. som zvedavá či to bude aj po pôrodoch takéto napínavé vzrušujúce a kolko nás tu ostane a nezanevrie na koníka 😅 viem že bude menej času ale mne toto bude velmi chýbať. teraz sme si rozoberali celé tehotenstvo a podobne človek sa mal komu vykecať a vždy tu bolo niečo o čom sme vedeli písať celé dni, ťýždne, mesiace 😀 😀 😀 pletkošky 😀

veve23
1. apr 2010

Fleury...neboj, april je len na zaciatku.
Inak dlho tu nebola Blondy, ktovie ako je na tom......no a cicimon nemala este rodit, tak tiez ma absenciu 😎
Ja si idem dnes vybavit Epi, nech to mam z krku, moc sa mi nechce, ale nechcem to odkladat, clovek nikdy nevie, no a cez vkend sa pokusim zbalit si tasku 😨

fleury
1. apr 2010

kika potom si budeme radit zase ohladom babatiek, nemyslim, ze to tu ustane, aj ked pochopitelne toho casu bude omnoho menej 🙂 Ved pletkovat sa da stale 😀

kikarv
1. apr 2010

fleury ty si mala sviatkovať v nemocnici a ja doma a teraz to vyzerá že ty budeš domka a ja v nemocnici ako sa to otočilo. nevadí uži si vela vody a kúpačov nech vás mm poriadne vyšibe a vykúpe 😀 hlavne že sa cítiš dobre. budem vám tíško závidieť že budete na sviatky spolu. moji nebudú doma idú asi na chalupu tak mi bude troška smutno ale ved čo by robili sami doma no nie?

fleury
1. apr 2010

veve ved hej, april len zacal, ale odrodilo uz dost bab 🙂 Tak ale vacsia cast ma termin na zac. mesiaca sa mi zda. Tu tasku si uz zbal, nikdy nevies 😉
A cicimon je zahada, ved doteraz pisala, ze nema ziadne problemy..

michalag
1. apr 2010

kika, jasne kludne napis sms ak by nieco 😉

ja som isla na 7:15 ku dokimu, lebo mi bral kultivaciu na streptokoka a krv ...... CI=2 (diletacia "tesne pre prst" , naliehanie "volne"), este kebyze mi to niekto vysvetlil tak .... pribrali sme od zaciatku +10kg ale co ma zarazilo a trochu nastvalo je ze dalsiu poradnu mam az 19.4., tak som rovno povedala ze este aby sme sa stretli ked ju mam az vtedy

fleury
1. apr 2010

kika a ty mas cakat na porod kedy sa spusti alebo mas cez vikend uz prist do nemocky? Ved keby si porodila tiez budes mat krasne sviatky s malickou uz pri sebe 😉 Velku noc by som prezila v pohode v nemocnici, horsie by to bolo na Vianoce, to by ma ubijalo byt mimo domova.

kikarv
1. apr 2010

a nemá nikto na cicimon kontakt? že by sa jej ozval?

fleury
1. apr 2010

miska fiiha, tak to je tiez dobre, ze o 3 tt poradna az..a to chodis k dokimu, co ta bude rodit?

michalag
1. apr 2010

fleury, nie u nas zrusili poradne v nemocke od 36tt takze chodis k svojmu dokimu a az na porod ides do nemocky

fleury
1. apr 2010

miska tak to je take adrenalinove trosku 🙂

kikarv
1. apr 2010

fleury nie nemám ísť do nemocnice. ja som mala v čera poradňu a doktor povedal že krčok je už velmi krátky a že som už otvorená na 2 palce a on to vidí že porodím asi cez víkend. takže tiež to ešte nieje isté. ale ešte mi dal termín na poradňu 7.4 ale on neverý že už tam prídeme. a v sobotu slúži on tak by ma to mohlo chytiť v sobotu 😀

kikarv
1. apr 2010

michalag a to by si už od 37tt mala chodiť každy týždeň a nie takto. fasa to aj porodiť môžeš a nebudeš pod dohľadom. ved sa majú už kontrolovať prietoky pravidelne. no nejaký divný doktor.

fleury
1. apr 2010

kika aha uz chapem, tak snad ti ta sobota vyjde ..alebo nedela to by bol pekny datum a v nedelu sa rodia stastne deti 🙂

fleury
1. apr 2010

kika aj mna to udivuje, ze baby pisu ako malo chodia do poradne ku koncu tehu..vyzera to tak, ze nas je mensina, ktora ma kontroly kazdy tyzden aj s prietokmi 😕

michalag
1. apr 2010

kika, u nas prietoky pokial su prvykrat v poriadku a ukazkove dalsie sa uz nerobia, mozno este pri porode .... ale pri Samkovi to bolo cele ine, teraz je to ako u debilov 😠

kikarv
1. apr 2010

fleury no mne je už jedno kedy sa narodí trebarz aj dnes len nech už to mám za sebou 😅 už bude tak či tak aprílovča šalené 😀 😀 😀 len som myslela že porodím ešte v marci ked to tak vyzeralo. vôbec by ma nenapadlo že vydržíme do apríla ale aj tak dobre. môj svokor je aprílový 😀 😀 😀 a je super tak aspoň budú oslavovať spolu 😀

fruchtbar
1. apr 2010

4.4. je tiez pekny datum....ale mne je to uz uplne jedno,hlavne nech je uz tu !
Som si povedala,ze na porod nebudem vobec mysliet,ze o to skor to pride,i ked sa to neda celkom dodrzat (je to to jedine,co mam v hlave-teda okrem zradla 😀 )

michalag
1. apr 2010

viete co by som zato dala aby sme mali poradne kazdy tt, predsa je to istota ako takto ... on mi povedal ak bude vsetko v poriadku a nebudem mat tazkosti ze staci vtedy 😒 , ved on to ma 😎

fruchtbar
1. apr 2010

moja svokra je tiez aprilova a sialenejsiu zensku v tych rokoch som este nevidela 😀 😀 😀

kikarv
1. apr 2010

michalag tak ti iné neostáva len čakať 😒 ale ber to z tej druhej stránky že ked ťa dal takto tak je všetko v poriadku a ty môžeš byť len rada. 🙂 ved tie tt utekajú rýchlo. ved teraz sme si robili testy a aha už budeme ochvílku utierať zadky 😀 a poniektoré sa už aj predbehli 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre