Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stanusa
6. okt 2009

ja som uz asi viac ako 2, nevazim sa len na poradni. nechcela by som vela pribrat, ale aj tak sa nejako zvacsujem 😅

oliinka
6. okt 2009

a ani vám nebolo zle či vám to prešlo?pretože mne ešte zle ani nebolo žiadne nevolnosti ani nič podobné

stanusa
6. okt 2009

blondy na prve - ty si niekde v UK?
viem si predstavit ako sa uz tesite 😵

oliinka
6. okt 2009

ja som pred tým ako som otehotnela s paťkom vážila 56 a išla som rodiť so 66 kilami takže v poho a po porode som mala naspeť 56kilo ale do troch rokov som pribrala a teraz mám 66 zase a teda teraz som 2 kilá pribrala takže nechcem vela pribrať

stanusa
6. okt 2009

oliinka ani raz som nezvracala, raz ma naplo v autobuse, ked sme sli zakrutami

oliinka
6. okt 2009

takže asi ako ja no snad to už ani nepride ked to neprišlo doteraz,nie?

blondy12
6. okt 2009

no v podstate po prvy krat som bola tak v 6,7om tyzdni, a az teraz mi dal termin samozrjeme ked bude vsetko ok, tak predpokladam, ze uz konecne aj sono urobi a asi aj nejake tie vysetrenia, krv mi uz raz bral, este hned na zaciatku, ale neviem na co to bolo, volala som kvoli vysledku a sestricka povedala, zatial je to dobre, takze som to vzala ako ze tie vysledky su normalne,

ja sice nie som v UK, ale este tak do konca januara aj v prahe, na vyske aby som dokoncila tento semester ked sa da este denne a potom individualne,

no to vies stani, ze sa tesime strasne, aj tatino chce vidiet svoje prve babo....

olinka mne nebolo zle ani raz, jedine co, ze som viac unavena, co ja som spavala tak 7hodin denne ale teraz mam pocit ze dokazem aj 12 🙂 ked je cas

stanusa
6. okt 2009

uz asi nie, uz sme za vodou 😎
ja som mala cez 60 kg, ale vraj aj pocas kojenia idu kila dolu

oliinka
6. okt 2009

tak blondy nech vám dobre dopadne sono a doniesla si fotečku 🙂 no aj ja by som spinkala,každý den si s malým idem lahnuť na dve hodinky pobede a je mi potom lepšie

stanusa
6. okt 2009

blondy aj moj bol zvedavy a uz sa chce pozriet aj na 3D 😀

blondy12
6. okt 2009

no ja nielen tu chodim len do skoly ale aj do prace, sice pomaly to tu ukoncujem, zaucam za seba nahradnicku, no aj tak cez tyzden som na nohach od rana do vecera, ani neviem kolko som pribrala, hoci najlepsie sa citim iba v jednych nohaviciach su elasticke,a tak netlacia, hoci zapnem sa do vsetkych zatial

oliinka
6. okt 2009

no ja som moc nekojila pretože malého mi z porodnice na 4 den zobrali do blavy na kramare a ja som bola na myjave v porodnici,takže som aj odchádzala sama bez malinkého,teraz dufam,že pojdeme z nemocnice pekne spolu a zdravý 🙂

blondy12
6. okt 2009

stani neviem ale jedna holka tu dala www stranky na objednanie sa na to 3D, tak ja som tam pisala email, mne je najblizise do KE. ale aj tak chcem az niekedy pred vianocami, ale zatial mi napisali iba, ze by chceli moje telef.cislo, no zatial sa mi neozvali, uvidim, skusim napisat este raz a sa objednam, a chces si nechat urobit aj dvd?ci iba fotky? inac videla som to dvd s babom a je to nieco uzastne, zazitok na nezaplatenie

oliinka
6. okt 2009

ten 3 D neviete kde by som mala njbližšie?ja som z Myjavy?

blondy12
6. okt 2009

oli tak to uz fakt neviem kde este potom robia, mozno gynekolog by vedel

oliinka
6. okt 2009

no skusim sa ho spýtať a v trenčíne nie nič také?

civavava
autor
6. okt 2009

ahojte kocky,

isiel vam cez den Konik? Ja som sa nevedela pripojit do 14ej a potom som uz isla k dokimu.

Dnes nam robil kontrolu UTZ na gestozy a placentu, vsetko je OK, tak sa tesime.

O 2 tyzdne idem na AFP testy a dost sa bojim....

inak po starom, je mi trocha blbo, ako kazdy vecer...tak sa idem okupat a lahnut 😝

pekny vecer 😉

oliinka
6. okt 2009

civavka blahoželám k dobrým výsledkom,aj tebe pekný večer 🙂

stanusa
6. okt 2009

3D robia uz robia skoro v kazdom vacsom meste, my to mame najblizsie v Rimavskej Sobote...len sa treba dopredu objednat. Od nas zvyknu chodit aj do Kosic, ale to je dalej.
chceme aj dvd, len sa musim opytat lekara kedy je najlepsie

stanusa
6. okt 2009

ahoj civava, konik dnesom nefungoval, esteze ho spustili aspon teraz.
a blahozelam k placente a dobrym vysledkom 😵

cicimon
6. okt 2009

baby a kedy ste to oznamili v praci resp kedy sa chystate?

civavava
autor
6. okt 2009

oliinka, stanus, dakujem 🙂

cici, ja som to oznamila vcera 🙂)

stanusa
6. okt 2009

nie dnesom ale dnes
ja som to povedala uz davno, este v septembri.

oliinka
6. okt 2009

no ja sa skusim spýtať či to robia aj v trenčíne,to nieje tak daleko,aj na operácii s malým sme tam boli tento rok tak hádam....a ako v práci reagovali civavka?

cicimon
6. okt 2009

civava - a prilozila si prednu stranu TK ci nejake potvrdenie od gyn?

pipimiska
6. okt 2009

ahojte aprilovky 🙂

..dnes som bola u gynekologa,lebo mam taky zlty vytok vkuse,urobil mi vyter a navrhol mi,ze aj ked som na NT objednana az o tyzden,ze mi ho spravi hned 🙂

takze meriame 4,8 cm mame vsetko co mame mat 😵 NT je 0,8 cm takze super 😵 😵
sranda bola lebo spinkalo a cmulalo si palcek,tak som musela kaslat az kym sa nezobudilo,bolo to krasne 😵 😵
chodidla mame 0,6cm,konecne viem ake velke topanocky mu treba 😀

inac ked som sa spytala na huby,tak az tak hlasno povedal,ze sa nesmu v ziadnom pripade ziadne huby,len aby ste vedeli 🙂

cicimon
6. okt 2009

pipi - vela stastia pri nakupovani topanok 🙂)

oliinka
6. okt 2009

pipi aj ja mam žltý výtok taký s prepáčením sa naťahuje ako sopel čo ti nato povedal?máš aj svrbenie?

pipimiska
6. okt 2009

cicimon 😀 radsej si pockam kym bude vatsia nozka😀 ale tak tie pre barby su asi takej velkosti,nie este aj to je velke 😀
olinka,no taky isty mam aj ja,velmi husty zlty,povedal,ze tam nevidi ziaden nalez,ale tak pre istotu mi zobral vyter 😉

pipimiska
6. okt 2009

oli,svrbenie an nemam a ty?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre