Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

aaadinka
12. jún 2011

@aktakk nie veru nechodila,v podstate som sa na modreho konika ani nenamotavala.Zaujimala som sa o prikrmy a bola som zvedava na skusenosti inych mamin a zrazu som narazila na modreho konika a priamo tam som nasla temu , ze april 2010....Tak ma to zaujalo,namrkla som a tak ma to zaujalo,ze som tu pecena varena 😀DD.Zaujimaju ma ine deticky a hlavne tie rady od maminiek....

p69majka
12. jún 2011

@aaangella to si ma potešila 🙂

aktakk
12. jún 2011

@aaadinka no lebo ja som sem prestala chodit, myslim do tejto temy, lebo co sme sem chodili pred porodom sme po porode isli do sukromnej temy..a som si nieco spatne pozerala v tejto teme a som ta tu zbadala...ale podla foto si to urcite ty. 🙂

miska246
13. jún 2011

@aktakk Ako nic proti, ale nechapem naco si niekto robi z verejnej temy inu, sukromnu skupinu... Vsetky mamicky sme rovnake, tak naco sa delit... To je len moj nazor a vasa osobna vec...
😝

aaadinka
13. jún 2011

@miska246
@aktakk tak v podstate je to asi jedno, ci je to sukromna alebo verejna diskusia,naozaj si myslim, ze maminy si poradia v ktorejkolvek diskusii,ale samozrejme neodsudzujem,asi ste sa tam stretli kamaratky 🙂

karmelka77
13. jún 2011

@miska246
@aaadinka ono ide o to ze vedia o sebe vsetko od zaciatku tehotenstva, nikto im to neberie, ale ja som sa napr. mala zaujem pridat a nebolo mi to z ich strany umoznene...:(( a to som sa o tejto stranke dozvedela az ku koncu tehotenstva...a ked som si chcela najst niekoho z okolia, s kym by sa dalo ist aj von, chcela som to vyuzit pridanim sa a takto to dopadlo...co uz nech si kecaju v sukromnej...aj ked aj my by sme si uz moohli pomaly zalozit sukromnu uz sme tu dost dlho tie iste🙂)
@aaadinka co ti zmazali fotku???🙂))

ivka1603
13. jún 2011

@karmelka77 Ahoj karmelka...mne sa stalo presne to isté, tiež som mala záujem sa pridať do súkrom.sk., ale nechceli ma ☹ ale už teraz by som nemala o nich záujem.....možno skôr do vašej, keby ste si vytvorili súkromnú sk., lebo vás tu všetky poznám 🙂

karmelka77
13. jún 2011

@ivka1603 no ked budu chciet viacere mozme nieco zalozit🙂) len ci budeme pisat castejsie, lebo v poslednom case to tu nejak viazne🙂) ani ja by som k nim uz nesla, lebo mi to vtedy pripadalo ako v skolke kto sa s kym bude bavit...horsie ako v skolke, lebo tu niekto rozhodne bez toho aby mal info...

aaangella
13. jún 2011

@aaadinka ahoj my byvame hned za Ba a je to 670 km a asi takych 8 hodin ked ale pojdete po dialnici ale my chodievame v noci o 11 vyrazame a rano o 8 sme tam a mala mi v aute spi v cestovnej postielke takze pohoda len ju v noci presuniem mame velke auto a ked dame poslednu radu sedadiel prec zmesi sa tam postielka a ja trpnem celu cestu 😉

karmelka77
13. jún 2011

@aaangella ty mas odvahu dievca:((

lenocka84
13. jún 2011

@aaangella vies ze je to riadne nebezpecne? preco ju nedas spat do sedacky? neda sa ti dat do polohy viac na lezato?
ja by som to takto urcite neriskovala

@karmelka77
@ivka1603 ideme robit sukromnu?

a je fakt pravda ze to tu trosku viazne, ale zase ked je pekne pocasie tak sme asi kazda co najviac vonku s detmi.

karmelka77
13. jún 2011

@lenocka84 mas ich malo???🙂)))))) 😉 ked sa dohodneme viacere mozme a just🙂)

aktakk
13. jún 2011

@miska246 kazda mame svoj nazor...ale nakolko sem chodili "cumakovat" rodinny prislusnici, kamarati kamaratov atd tak sme nakoniec vytvorili sukromnu skupinu. Nejde o kocky, ktore sem prisli neskor atd. My sme sa tu stretli baby v spolocnej teme, delili sme sa tu s pocitmi , problemami, radostami a nepotrebovali sme aby to citali aj nezelaní hostia.

aaangella
13. jún 2011

@karmelka77
@lenocka84
Dievcata a vy nechate 700 km dieta v sedacke ??? Ja by som to neurobila nikdy to musi byt hrozne pre to dieta to je x hodin vsak ked pojdete tak mi napiste ako sa deti tvarili .Moja sa vyspi do ruzova a davame pozor ale stat sa moze vselico aj keby bola v sedacke

lenocka84
13. jún 2011

@karmelka77 coho mam mat malo?

lenocka84
13. jún 2011

@aaangella ja nechavam maleho 400km, a kamoska cca 600km
a ked spia da sa to zvladnut, a nie trpnut ci sa nieco nestane ☹
no ale sak vase dieta, vy ste zodpovedny
to je len moj nazor

karmelka77
13. jún 2011

@aaangella akoze o co tu ide?? Prepac nechcela som byt hnusna hned pri tom ako si to napisala, ale uvedom si prosim ta ake je to nebezpecne pre malu, vy si mozte davat pozor kolko chcete ked do Vas nejaky debil vrazi a mala Vam vdaka postielke vyleti z auta a nedajboze sa zabije...a nehovorim o tom ze si to mozte rovno hodit jak by Vas zavreli...ved toto je uplna a totalna nezodpovednost z Vasej strany len si ulahcujete situaciu aby ste mali po ceste pokoj od nej...bud nikam nejdem, alebo si ju dam do sedacky ktora je na to urcena!!! Prepac urazit ta urcite nechcem, ale toto ma akoze fakt vytocilo, je to tvoje dieta rob si co chces nikto ti do toho hovorit nemoze, ale toto je moc aj na mna, a to ja mam akoze dost liberalny nazor na vychovu a veci okolo toho...

karmelka77
13. jún 2011

@lenocka84 🙂))) sukromnych skupin som myslela🙂)) ale nie v pohode zalozime ak bude zaujem🙂) a budes vitana

aaangella
13. jún 2011

@lenocka84 hej a moj je ten ze v sdacke tolko km je hrozne

aaangella
13. jún 2011

@karmelka77 moja zlata pocuvaj ked boli malinke prevazali sme ich vo vanicke ktora sa da pripevnit to mi chces povedat ze je nieco ine ako postielka je to to iste ci vanicka ci postielka doktorka by ta dorazila za to tolko km nechat dieta v sedacke a to ti povie kazda doktorka aj ked su uz teraz velke skus tak spat ty a nezodpovedne to nie je nezodpovedne je to ze ich nedate do polohy lezmo to je moj nazor a viac mi do toho nehovor lebo my cestujeme stale narozdiel od teba tak viem co je najlepsie

karmelka77
13. jún 2011

@aaangella No comment moja!! ja sa tu nemienim s tebou hadat verejne, povedala som si svoj nazor ale tvoja odpoved o niecom svedci...takze nebudem dalej s tebou na tuto temu komunikovat...

aaangella
13. jún 2011

@karmelka77 urazat sa nemusi to co som napisala je zase moj nazor a kazda ho mame iny a potom mi nezabudni napisat ako maly zvladol tie km

liv1
13. jún 2011

@aaangella no neviem ja akým omylom som sa dostala do tejto témy, len som videla že Lenka tu píše. Ale nedá mi a pozri si prosím toto video http://www.zbynekmlcoch.cz/info/fejetony/nemysl...
Nech mi admini aj všetci ostatní odpustia za toto čo napíšem, ale niekto kto nedá dieťa do autosedačky alebo vaničky na začiatku uspôsobenej na prevážanie detí podľa mňa nie je normálny. To je zas môj názor. Lebo takto riskovať... My veľa jazdíme, ale ani vo sne by ma nenapadlo malú prevážať v postielke, alebo na rukách čo i len do vedľajšej ulice! Však aj náraz v malej rýchlosti môže spôsobiť smrteľné zranenie ako takto niekto môže riskovať?! Až mi rozum nad tým stojí. Chápem že majú mamičky rozdielne názory v jedle, výchove a čo ja viem čom, ale prevážanie dieťaťa v postielke??? Viem že budem teraz tá najhoršia ktorá lezie niekomu do témy a niečo tu rieši, práve preto už ďalej nebudem reagovať, ale pane bože zobuď sa dievča a začni to svoje dieťa prevážať normálne a možno mu to raz zachráni život!

p69majka
13. jún 2011

@aaangella
@karmelka77 ahojte baby. ja sa vám nechcem do toho nejako miešať. My plánujeme do toho Talianska. Bojím sa cesty, no Sárka a aj Flipko budú v každom prípade v autosedačkách. my cestujeme ráno, lebo ubytko máme od 17:00 hod. Sedačky sú polohovateľné a Sárinka je v pololežiacej polohe, takže nič nepríjemné to pre ňu nieje. konieckoncov v brušku nebola tiež v polohe ležmo 😀 . radšej viac krát postojíme a pobeháme, ale samozrejme aj tak sa bojím ako to vydrží. no bezpečnosť je pre komfortom na prvom mieste! V Taliansku si pospinká pohodlne dosť! Niekoľko hodín snáď ten diskomfort vydrží a potom si užije pohodlie na dovoške. 🙂 🙂

aaangella
13. jún 2011

@p69majka hej ja to chapem ale ked idete cez den to sa da viac krat postojite

lenocka84
13. jún 2011

@karmelka77 ja som za, aj za clenstvo 🙂 🙂 🙂

@aaangella ja som jednoznacne za sedacku, ale ako vravim kazdeho nazor, kazdeho dieta.

aaangella
13. jún 2011

@liv1 ja sa tu nebudem hadat to je kazdeho vec ja zase nepoznam z mojho okolia ludi kto neda spat takto dieta a dokonca davaju spat na dve sedadla len tak .Ja chodim dole do Albanska je to cez 2000 km vies si to predstavit v sedacke ???????

p4
13. jún 2011

@aaangella prepac,ze to uz takto musim napisat,ale sa mi rozum pozastavuje nad tvojou logikou. my cestujeme s malim 450km a stale je vo vajicku. prespi celu cestu a vobec mu to nevadi. Mozno to raz pochopis,ked do vas nejaky debol narazi a dieta ti vyleti z auta a zabije sa. ptoom v tej base budes mat dost casu premyslat nad sebou,ze co si spravila!

aaangella
13. jún 2011

@liv1 a nemusis mi posielat tito videa ja viem co sa moze stat a moze sa to stat aj so sedackou a to ze nie som normalna kludne ja si to myslim o ludoch co nechaju dieta bez vystretej pohohy sediet tolko hodin

aaangella
13. jún 2011

@p4 tak ked budes cestovat ako ja tak potom mi mozes pisat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre