Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

juliap
26. mar 2010

ludka a kde ides do nemocky, do PO?

marika1902
26. mar 2010

babulky idem s kamoskou na malu kofolku uz som sa nebola vyvencit ani nepamatam tak sa zatial majkajte 😀 Dobru noc

vejula
26. mar 2010

fuu tak ten to berie fakt nejako vážne 😒 Ale aspon vidíš aký je zodpovedný, aj ked chápem že ti to terza asi riadne lezie na nervy 😒

ludka140281
26. mar 2010

juliap...ano do PO do starej,tam chodim aj do poradne na rizikovu...ty tiez PO?
cheerlady tak take mavam tiez:boli prestane,opakuje sa aj 10x a potom 5 hodin nic...v pondelok mam poradnu tak uvidim

juliap
26. mar 2010

no babule a viete cim sa zabava nas svist posledne dni? mm ho chcel natocit na kameru ked mi vypucuje brusko, no a ten betarik stale vystraja a ked mm alebo ja zapneme kameru, tak neviem ci pocuje ten zvuk, v tej chvili prestane a je kludny, no a ked kameru vypneme, tak zase zacne vystrajat ... normalne asi nas pozoruje z bruska a robi si z nas srandu ... 😀

juliap
26. mar 2010

ludka, ja pojdem do novej, ale chystam sa najskor o 2-3 tyzdne

ludka140281
26. mar 2010

tak kocandy....som unavena,idem haju,lebo o 23hod pride m:darca spermii a budeme pracovat na vypudeni drobca 😀 😀 😀 dobru nocku

moni
26. mar 2010

julia, my to ideme skusit s tou nasou potvorou cez vikend. aby stari rodicia videli ake sidlo mam v brusku, tak dufam ze sa predvedie 😀

alicc
26. mar 2010

dejna to ti verím, že vám obom bude smutno, aj moja malá mi už hlásila, že bude smutná ked budem preč ale že sa aj velmi teší lebo príde malá sestrička. je strašne zlatá 😉

julia aj ty máš doma betarky, moja mi s kamennou tvárou oznámila, že aj ona si v stredu berie v škole P-éčko(priepustku), tak ako ocino, lebo ved aj ona chce čakať na bábo. 😀 😀 😀

majca424
26. mar 2010

Ahoooojte 😉
Alicc a dejna, no tak to teda tie Vaše herečky budú určite smútiť, viem aký bol mojej segry malý keď bola v nemocke a ma 5 rokov... Ale on zase pre istotu ku nej vôbec nechcel chodiť 😀 Bol tam len raz a potom ešte raz a to pomaly z donútenia, lebo nemal pri kom ostať doma 😀 Taký čibis malý 🙂

Kočky, chcem sa spýtať, nemáte niektorá skúsenosti s trpnutím nôh? Lebo mne neopúchajú ani nič, len tak trpnu zvláštne 😒

cicimon
26. mar 2010

majca - mne netrpnu nohy ale prsty na rukach, uplne najhorsie je to v noci ked lezim v posteli

aktakk - mozno som prehliadla - ale mala si aj epi?

majca424
26. mar 2010

cici, no mne to hocikedy aj cez deň, keď dlhšie postojím a potom sa toho bieda zbaviť 😒 napr. aj teraz mi trpnú, väčšinou stehná... 😒 Nevieš z čoho to môže byť? 😕

pepita52
26. mar 2010

baby co ste to tu pisali ze sa cievkuje pred porodom nestraste preboha 😲

cicimon
26. mar 2010

majca - no neviem, ze o rukach to je vraj syndrom karpalneho tunela alebo nejak tak sa to vola - asi babo tlaci na nejaky nerv, vraj to po porode zmizne, Mne to cez den az tak nevadi, ale v noci to az boli a to je celkom neprijemne
Ale co sa noh tyka, to neviem, mne len opuchaju

veve23
26. mar 2010

pepita, necievkuje, to len ked mas niaky problem, ale ked sa po porode nemozes vycurat, pred porodom ti daju cipky aby si isla na wc, aspon u nas....

moni
26. mar 2010

cici, karpalny tunel je v zapasti, nie v celych rukach.
majca, asi ozaj babo tlaci na nejaky nerv

vejula
26. mar 2010

Počujte kočky vám tvrdne bruško komplet celé??? LEbo ja ho mám po bokoch také mäkšie len v predu je také tvrdé, som vdy myslela že to ani tvrdnutie nieje, ale teraz som to skušala s tými bradavkami, a zas mi stvrdlo len tak z predu 😕

cicimon
26. mar 2010

moni - hej, tak som to myslela - ze nie cele ruky ale dlane a prsty 🙂 ja uz mam pocit ze dakedy nemam ani cit v prstoch

cicimon
26. mar 2010

co sa tyka tvrdnutia - ja som asi divna - bud mi netvrdne vobec alebo o tom neviem...

veve23
26. mar 2010

Veji, mne vzdy inak, raz dole, raz okolo pupka stvrdne, ale niak to neriesim, najma v noci ked idem na wc tak je jak kamen

alicc
26. mar 2010

aj mne tvrdne bruško velmi často, hlavne ked sa prudko postavím alebo urobím iný prudký pohyb 😝

majca424
26. mar 2010

no to aj ja mám taký pocit až niekedy, že si klepkám po tej nohe a vôbec to necítim, tiež až niekedy také bolestivé, ale asi ozaj babo niekde tlačí, lebo vždy tá noha ktorá mi strpne, tak tam na tej strane ma aj rozbolí bedrový klb. Tak je to asi nejako spojené, že tlačí na nejaký nerv... dúfam....

a tvrdnutie? no tak mne tvrdne tak zo spodu včšinou a je to sprevádzané bolesťou v podbrušku, veď to sú tí poslíčkovia, či sa mýlim?? 😕 😕

vejula
26. mar 2010

No mna to už začalo tak znepokojovať že všetkým kočkam tvrdne aj tým čo maju tp až na konci apríla a ja nič. Ale ja som si myslela že musí byť komplet celé tvrdé, aj po bokoch, mne stvrdne len v predu, najviac nad pupkom, ale asi je to tvrdnutie ked mi aj teraz po tom masirovaní bradaviek tak stvrdlo 😒 Tak fajn, tak to mi tvrdlo aj pred tým len som o tom nevedela 😅

vejula
26. mar 2010

Baby pôjdem už spať, som akási unavená, tak dobru nocku všetkým tehulkám aj bruškam 😉

alicc
26. mar 2010

dobrú noc veji 😉

majca424
26. mar 2010

veji dobrú noc, a aj Dominikovi 😉 😉

kikarv
26. mar 2010

mne stvrdne bruško v strede a po bokoch nemám až také tvrdé a pobolieva ma to dole.

malá si udrela hlávku v škôlke v zadu má tam poriadný dumpel tak som taká vystrašená že až.
mm nieje doma išiel na pivo dúfam že ma to nechytí. mám depku vnútorný nepokoj no hrôza cítim sa pod psa 😠 nechápem čo mi dnes je. či je to tým že sa blíži pôrod alebo neviem len mám nejaký velký strach 😢

alicc
26. mar 2010

aj ja som dnes večer slamenná vdova, mm má z práce posedenie, tak si užíva

moni
26. mar 2010

alicc, on je ucitel..ci pri inej prilezitosti? lebo svokra-ucitelka si tiez isla niekam sadnut dnes 🙂

mne tvrdne tiez skor v strede, pod pupkom..

alicc
26. mar 2010

idem sa ja pritúliť k tej mojej cicke, ešte kým som doma, dnes spí so mnou v spálni, ke dmm nie je doma, tak si ju idem vynufkať 😀 😀 😀

dobrú noc tehulky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre