Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

minka21
18. sep 2009

no gastrotuss som mala doma,a bol celkom v pohode,zo zaciatku fajn chuti ale po case je to bleeee🙂drahy kupoval ked som mala 24hod nevolnosti🙂 ale neviem ci mu ta lekarnicka nehovorila ze to je na recept ale dala mu to,neviem,ci myslel to alebonieco ine,

pipimiska
18. sep 2009

ikushik ahoj,je to pichanie bolenie krce?

ikushik
18. sep 2009

pipi hej, nieje to take hrozne, ale boli to..

pipimiska
18. sep 2009

minka,aha,aaa pomahalo? 😕

pipimiska
18. sep 2009

ikushik,a uz ta niekedy tak bolelo??

ikushik
18. sep 2009

pipi ano obcas, ale nie v takej intenzite a skoro cely den ☹

pipimiska
18. sep 2009

ikushik,tak dve babatka robia urcite viac sarapaty jak jedno,no ale ked neprestane,urcite chod na kontrolu 😉
nepapala si nieco co by ta zdulo?nafuko?mna vtedy boli brusko,tiez mam vtedy strach..

pipimiska
18. sep 2009

mna napr.z hovedziej polievky boli brusko

minka21
18. sep 2009

pipi no ten gastrotuss pomohol

ikushik
18. sep 2009

ved to ze je piatok.. mam cudny pocit tak pojdem asi na pohotovost.. 😒 neviem, ved dnes sa vam este ozvem urcite ..

pipimiska
18. sep 2009

minka,inac si mi sympaticka na fotke,aa manzel vyzera ako spevak 🙂

kika29
18. sep 2009

a ja som sa napchala karfiolom na smotane a teraz mi je strašne zle 😝 som ja ale blbá ☹

pipimiska
18. sep 2009

ikushik,pre istotu chod,ak nemas dobry pocit 😉 dufam,ze robia kotrmelce a z toho ta boliii 😀

tarinka333
18. sep 2009

Ikushik, mna pichalo v pravo asi den a pol, potom mi lekar povedal, ze mam trosku zvacseny pravy vajecnik a ze zvacsujuca maternica si robi svoje miesto a preto mozem citit pichanie kdekolvek... ale ked Ta to boli dlho a dost, tak radsej chod na pohotovost, pre Tvoj klud...

avuka
18. sep 2009

tarinka,tak ako napisala kika,citrusove plody sa nesmu pocas kojenia,babatko do jedneho roka nesmie nic exoticke,lebo na to nemame prirodzene protilatky,keby tam daco bolo a mozu sa stat na nieco alergicke...,inak bezne ani ja teraz citrusove plody nejem,to len teraz ked som chora...je tam dost vitaminu C... inak,mne na nevolnosti perfektne zaberal banan,som musela po kazdom jedle... nastastie uz mi je dobre a nemusim...lebo zas stale myslim na to,ako znamych dcera,ked bola mala,rada jedla banany a dostala z nich nejaky virus-jedla aj ten tmavsi koncek banana a ze tam bol asi daky exoticky cerv zavrtany,my sme nemali na SR protilatky a ona ma totalne znicenu imunitu,casto byva chora...tak jedavam len pekne a nestmavnute,nezmaknute casti a konceky vobec nie,pre istotu... 🙂

pipimiska
18. sep 2009

avuka,faaakt?tak to som nevedela,ja mam rada take tmave bodkovane banany,len teraz ich nejem,bojim sa zapchy 😅
inac ako zistili ze ziedla toho cervika?

tarinka333
18. sep 2009

Avuka, super, aspon viem, ze si mozem dat napr. pomarancovy dzusik, bo uz neviem, co pit, cista voda mi nechuti, pila som aj rajec bylinku - kadejake som skusila, ale uz sa mi presytil aj ten...

ikushik
18. sep 2009

no tak nakoniec sedim doma, auto mi hapruje takze neviem, velmi sa bojim a dumam ci nemam ist na autobuse.. 😒

maxii
18. sep 2009

caute,

ikushik tak ako si sa rozhodla??

mne zabera ta cola, uz ruhy den je mi podstatne lepsie a vracam len rano co je pohoda 😀
inak dost lezim, vtedy mi nejak lepsie travi ci co.....

ikushik
18. sep 2009

tak volala som znamemu co je gynekolog..ma zajtra 24hod sluzbu tak mam dojst za nim.. vravel ze ked nemam spinenie tak to moze byt zapal,alebo infekcia,v horsom pripade stahy maternice,ktorým sa musi zabranit..zajtra budem mudrejsia..urobi mi aj ultrazvuk. pojdem niekedy doobedu, po vizite..

maxii
18. sep 2009

dobre a snad ta to do zajtra nebude boliet....drzim palce...kde presne ta to boli??

ikushik
18. sep 2009

je to rozne, vacsinou v oblasti vajecnikov, ale aj kade tade po maternici 😒

maxii
18. sep 2009

neboj to bude dobre 😉 😉

ikushik
18. sep 2009

dakujem maxi 🙂 idem si lahnut,lebo zajtra mam toho vela, takze sa ozvem asi az vecer. pa dobruu

gajana1
18. sep 2009

Ikushik zajtra budem na teba myslieť neboj všetko bude v poriadku.
Daj potom vedieť ako si dopadla

cicimon
18. sep 2009

ja uz som nevedela co na veceru tak som spravila palacinky 🙂

tehotenske caje nepijete?

pipimiska
18. sep 2009

ikushik,dufajme ze to nebude ani jedno z toho 😉

cicimon,ja nepijem,tesne pred otehotnenim mi brali krv na alergologii,a ked som uz bola tehu a volala na vysledky,povedali mi,ze mam alergiu na bilinky a ze to nebudeme teraz riesit,ale nepovedal mi na ake..takze nepijem ziadne caje

kiwinka
18. sep 2009

baby, dnes som si kupila fantasticke tehu gate za 30eur! su perfiš, brusko je v nich nadherne 😀 a su pohodlneee
ja uz mam brusko a hlavne vecer, takze tehu gate uz boli nevyhnutnost pre mna, su super, moc sa z nich tesim..k tomu krasny biely vrch pre tehulky naaadherny, uplne som stastna z nakupov 😀
ozaj baby ste spominali niektore ze v HM v avione maju tehu gate? som hladala a nic som nenaslaaaaa, ale nic to, sak mam ine 🙂

a ikushik citam co sa to deje, verim, ze uz v tejto chvily je ti lepsie!!!

pipimiska
18. sep 2009

aj ja uz kcem tehu veci,kazdy den pozeram brusko ci uz narastlo 😅 vidim rozdiel,len neviem ze ci je to z toho ze sa zvecsuje maternica,alebo z toho ze som furt nafuknuta,hlavne vecer je vecsie 😀

tak dobru noc a pozdravujem rannu smenu 😀

lubiku
19. sep 2009

Dobre ranko 🙂

Ikushik myslim na teba, dufam, ze sa to brusko cez noc troska ukludnilo. 😨
Ja som bola v noci okopavana dcerkou 😒 😠 , celu noc sa vrtela ako husenka 😀 a o pol 6 bola uz hore 😠

Tak vstavat a cvicit 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre