Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

susanita555
20. okt 2009

Seuska dakujem no na ten 3d sa nam dovolat nepodarilo tak tam bol manzel osobne a objednala ma.Tak sa nudim.............. o chvilu pride domov buduci tatik tak aspon nebudem sama sice teraz niesom lebo mam havka 🙂

seuska
20. okt 2009

lubi mne nechuti teraz zelenina ani ovocie 😝 ak zjem ovocie okamzite letim na weecko 😀 a prave vcera som to tu rozoberala ze jem len chleba ze mi strasne chuti, len nechcem vela jest chleba a peciva, lebo budem jak sud 😉 tak si urobim zeleninovu polievku.... Bozeee, ty este na poobednu ides???? chudatko 😎

lubi44
20. okt 2009

no tak to mas asi take jako ja masove? 😀 este,ze mame tie maminy,ze?ja som zas rada,ze tento rok na vianocke bude mamina pre nas varit,ja budem len tak,akoze vypomahat a budem si uzivat dovolenku
ozik baby,myslite,ze by som sa mohla sankovat?ze to neublizi babenku,no ja by som sa mooc chcela 😀 ale som salena cooo?

seuska
20. okt 2009

😀 😀 😀 ze sankovat Lubi ty si cislo...

lubi44
20. okt 2009

seuska ja zas ovocie mozem,no des ked som zacala varit to surove maso som sa musela riadne premahat aby som to vydrzala,ale potom uz bolo dobre
no ved ja by som sa naozaj chcela,ja som nesedela na sankach asi zo 5 rokov a teraz budem asi aj sneh vidiet po 5 rokoch,takze preto a na stavanie snehuliakov jaaaaj uz sa neviem dockat dovolenky
sak to ma moze aj moj manzelik tak len povlacit 😀,nemysli si ze by som isla na nejake kopce naskakovat,to nie,sak by sa tomu mojmu malemu mohlo nieco stat,boze dufam,ze nebude take sisi ako som ja 😀

nika12
20. okt 2009

Lubi44 drzim palce na sone 🙂)
asi mame rovnake chute, viete co teraz obedujem?? zemlovku 😀

lubi44
20. okt 2009

no tak to je sranda 😀
dakujem nika

cheerlady
20. okt 2009

susanita moj dr. sa toho drzi preto,ze poistovna ti preplaca utz iba 3x za cele tehu - a jemu sa viac krat asi nechce robit 😠

lubi drzim palce k dokimu 😵

cheerlady
20. okt 2009

inak my sme mali zemlovku tento tyzden u nasich a musela som sa premahat,aby som si z nej dala aspon 2lyzicky,vobec mi nechutila 😅

lubi44
20. okt 2009

tak ty nemas sladke chute cheer,noja mozem sladkeho az az
dakujem cheer takza hodku uz ideme,no za necelu

eridani
20. okt 2009

Ahojte, prave som zacala trochu spinit, nie je to vela, ale aj tak. Fakt netusim z coho by to mohlo byt. Neviem co mam robit, moj doktor tam uz dnes nie je. Myslite, ze mam ist na pohotovost, alebo pockat do zajtra a ist mojmu lekarovi? Alebo ked je to len tak trosku, tak kaslat na to a zbytocne nestresovat? 😅

cheerlady
20. okt 2009

lubi praveze som sa cudovala,ze mi nechutila,lebo od zaciatku tehu mi strasne chuti sladke 😕 ale ja som sa nikdy nevedela naobedovat zo sladkeho,potrebujem mat "normalne" jedlo 🙂

pipimiska
20. okt 2009

ahojte 🙂

eridani,nemusis stresovat,ale urcite by som isla pre istotu skontrolovat,ci je vsetko v poriadku..
uz si to niekedy mala??keby ze ano isla by som zajtra rano k svojmu,ak by to pokracovalo do vecera,isla by som na pohotovost..
😉

susanita555
20. okt 2009

eridani ja by som na tvojom mieste pockala do zajtra ked sa to nebude zosilnovat pocas vecera tak pockaj moj nazor, ak ano tak radsej chod . 😉 a hlavne nebojaj 🙂

pipimiska
20. okt 2009

babky pijete studene mlieko??
pytam sa lebo som trosku z toho domotana...
citala som,ze sa nesmie surove bez tepelnej upravy,ale na krabici pise,ze po tepelnej uprave..
to znamenaa,ze sa asi nema priamo z kravy,tak nejak,ze??
lebo ja pijem kazdy den studene z chladnicky,zohriate som nikdy pit nemohla,nechuti mi..
dufam,ze nevyzeram ako truba,ale taak ma napadlo,ze ci nerobim zle??

blondy12
20. okt 2009

pipimiska ja som nikdy mlieko ani nepila..ale niekedy som si robila vlocky aby trosku toho mlieka som akokeby dostatla do seba..lebo ani jogurty velmi nejem skoro vobec teda..a neviem nejako som neriesila ci je to mlieko teple alebo studene 😅

inac baby mne je dnes cely den blbo, neviem ci to je tlakom, ze ho mam nizky, od rana v praci som predychala...miestami mi prislo blbo az pomaly na vracanie a ked som sa postavila tak radsej som sa musela posadit...a potom to preslo a par krat sa mi tak stalo a unavena som strasne ale este nemozem ani spat..lebo ma caka dalsia praca neodkladna do skoly... ☹

bigsimona
20. okt 2009

Ahoj civavava,

verim ze se ti narodi zdrave a krasne miminko 🙂 ja jsem v roce 2008 potratila.presne prvniho zari.Otehotnela jsem koncem cervence.nevedela jsem ze jsem tehotna a mela jsem tezkou praci kde jsem tahala tezke veci.Ted je rok 2009 a ja otehotnela opet v cervenci.Pomalu do roka a do dne 😉

Doktor me hned dal na rizikove Prisla jsem na to brzy.Neni jednoduche prejit to ze prijdes o dite ale musis si tehotenstvi taky uzivat jinak prijdes o to nejhezci co na svete je. 😵 Čekam sve prvni dite a termin mam 20.dubna ale doktor mi rekl ze mam pocitat s tim ze porodim o tyden dele.Tak prreji hodne stesti a ver tomu ze v tom nejsi sama.Prozivam totez co ty

civavava
autor
20. okt 2009

ahooj kocky, som vas docitala, dnes som mala skoenei tak som nebola v praci.

rano som bola na tripple, tak som zvedava, ako dopadnu 🤐

dnes rano som inak vracala, jak som si doumyvala zuby, uz to zo mna slo ...fuuuj 😠

susanita, drzim palce nech je krv lespsia na buducom testovani, zatial pekne oddychuj ..aj ja mam nizky tlak, nekedy aj nizsi ako si pisala, takze ta chapem....ale vzdy lepsie, nez vysoky 😎

lubi, drzim palceky na poradni, dufam, ze vsetko OK!

eridani, ja by som urcite zasla na pohotovost..pre istotu.

zajtra mam poradnu, tak sa uz velmi tesim, ze uvidim nasho Renuska 😵 dufam, ze je ok 🙂

civavava
autor
20. okt 2009

bigsimonka dakujem..poslala som ti IP 😉

marika1902
20. okt 2009

Ahojte baby. Uf akurat som Vas docitala lebo dlho som tu nebola niak nestiham vobec. Inak ja uz mam brusko sice nie velke ale vecer je uz poriadne vidno ze som tehu aj ked su mi dobre stare gate ale to asi preto lebo ja nosim povadsinou bedrouky tak este asi dlho budem.

citala som ze ste rozoberali vianoce mi este nemame jasno kde budeme. Byvame u svokrovcov v Trencine a moji rodicia byvaju v Starej Lubovni ale tak strasne by som chcela byt u mojich. Ja sa u svokrovcoch stale necitim ako doma je mi blbe ist aj do chladnicky a to tu byvam skoro 5 rokov ale uz asi nie dlho staviame dom a pred porodom by sme sa mali stahovat teda ak vsetko pojde ako ma. Musime lebo..... ujdem.

akurat som mm prosila aby mi oskenoval moje sona aby som to tu nalepila, nech aj ja konecne ukazem nas maly zazrak. inak ja idem do poradne buduci tyzden bude mi robit tripple ale bude mi brat aj odber na toxoplazmozu lebo naposledy som mala hranicne vysledky tak asi bude robit podrobnejsie testy

ja uz som kupila prve dupky strasne krasne sice neutralnej farby. Svokrovci ma hned sprdli ze to bude male aspon ze mm sa rozplival somnou a nenechal si pokazit radost. A uz som aj dostala od sestry zavinovacku a taku trojkombinaciu nohavice kabatik a take letne dupky to mam na cestu z nemocnice segra obe svoje deti obliekla do toho tak budeme tvorit tradiciu.

Baby nebudem tu rozpisovat podrobne ale drzim palce vsetkym ktore idete na testy nech su vsetky ok a gratulujem k vsetkym dobrym vysledkom dufam ze aj moje budu dobre

inak ja mam kazdy vecer hlad ako slon a musim sa krotil lebo potom mi je zle ale som sa rozpisala hehe

😀

zuzana232
20. okt 2009

ahojte no konečne som sa dočkala a zajtra idem do poradne 😀 😀 😀

blondy12
20. okt 2009

zuzka super...tak potom daj vediet ako malicke 😀

moje dnes nejako strajkuje..nie je mi dobre citim sa akokeby som nespala tri dni..ledva lezim a nie to este stat a nieco robit ☹

eridani
20. okt 2009

Ahojte, nakoniec sme na pohotovost isli a prave sme sa vratili. Pol hodiny hladania v nemocnicnom kolose kam vlastne mame ist (antolska), to tam naozaj nemozu mat nejakeho informatora? Ked uz som bola cela nervozna, tak sme narazili na chodbe na cloveka v bielom plasti, ktory nam poradil kde je pohotovost. Tam nas nechali cakat skoro 2 hodiny, potom nas poslali hore na piate, tam sme znovu cakali a nakoniec sme sa dockali doktora, ktory ma vysetril. Nastastie vsetko je v poriadku, ale mam celej nemocnice plne zuby.

blondy12
20. okt 2009

eridani to je dobre ze je vsetko v poriadku 😀

minius
20. okt 2009

eridani ja sa ti ani necudujem, to cakanie je to najhorsie ale aspon musis byt spokojnejsia... teraz hlavne vylozit nohy a oddychovat 🙂.

stacynka
20. okt 2009

dobry vecer 🙂
som precitala co ste pisali a som sa z chuti zasmiala, lebo dnes bol tusim zemlovkovy den, bola som u maminy a hadajte co varila? :D zemlovku
inak drzim palce na poradne, ja idem az 4.novembra, tak sa mi to zda strasne daleko, ale to idem rano na krv a ze spravi mi hned aj poradnu, uzv asi nebude robit tak uvidime co
dnes ma maly trosku udrel do bruska tak som sa zlakla trosku ale vsetko vyzera ok....
aj tak asi uz vsetky spinkate tak vam prajem dobru nocku resp. dobre rano 😉

klongova
21. okt 2009

Dobré ráno,

.... ja som polievková, mäsko dáko nemusím. Jem aj veľa zeleniny a ovocia. Sladké ? Na to nemám ani pomyslenie aspoň moc nepriberiem.
.... čo sa týka mlieka a výrobkov tie môžem všetky v akej koľvek podobe. Strašne mi chutí kyslé mlieko to som schopná vypiť aj 1/2 l na posedenie bez ničoho len tak.
civavava - mám podobný problém pri umývaní zubov, takto vraciam už asi 4 dni inak cez deň mi je OK
.... baby chcem sa spítať do poradne mám ísť 12.11 a chcem sa dať vypísať na PN - treba mi poriadiť pred sviatkami - kým ešte vládzem no neviem čo mám povedať dokimu. Pravdu či si niečo vymyslieť ? Sila je, že keď mi bolo najhoršie tak som chodila do práce a teraz keď mi je dobre tak chcem ísť na PN. No potrebujem si aj oddýchnuť a u nás je neskutočný bordel. O poriadok sa stará mm takže asi nemusím hovoriť ako to u nás vyzerá.😖 ďakujem za radu

tantama
21. okt 2009

Dobré ranko🙂))

mne sa dnes strašne nechcelo vsávať....
klongová myslím že mu povedz pravdu a on ti ju napíše.... ja som sa s mojim tiež dohodla že v januári ešte zaúčam a potom chcem mesiac pn a povedal že to nie je problém len nech mu poviem dátum a hotovo.... 😉 a aspoň si oddýchneš a viem že ty tuším robíš s mäskom v zime tak aj trošku zohreješ🙂)

seuska
21. okt 2009

Dobre ranko. Akosi sa Vam neche pisat 😉 vzdy vecer sa tesim na rano, ze kolko ste toho pocmarali a dnes nejak nemam co citat 😎 S tym "zemlovkovym dnom" to bolo dobre, vcera ste mali fakt vsetky skoro zemlovku 😀 ja toto nemusim 🤐
eridani tak mna by porazilo keby som mala dakde cakat dve hodiny na dokyho! Ale hlavne ze si si vydychla a vsetko je ok. 😵 😵

klongova
21. okt 2009

ja to teda skúsim uvidím čo mi povie naozaj si potrebujem oddýchnuť. Malý bude mať v tom období mojej PN 4 roky tak mu chcem upiecť aj nejakú tortu dúfam že sa mi podarí.
je to pre mňa niečo nové nikdy som nepítala PN väčšinou som ju odmiatala a trpela no teraz ju chcem. Platím si pripoistenie a chcem to využiť keď sa dá.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre