Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

silvia7
6. jan 2010

čavte saaa 😉

zuzi - ja som sa bola pozrieť tam v Pezinku v tom obchode v mole, kočíky tam mali vcelku v dobrých cenách, len aj predavačka sa moc nevyznala a nevedela povedať, či a čo donesie majiteľka.. povedala, že najlepšie je si zavolať a prípadne mailovať.. ale keď neodpovedajú, tak neviem.. oni majú všetko kočíky z PL a hovorila, že by bolo aj možné, aby ti doviezli kočík taký, čo by si ty chcela z poľska..
a nemáš niečo s mailovkou?? že by si mala aaž takú smolu, že ti nik neodpovedaá a nekomunikuje??..kks.. 😒

jeeej blondy, taka super, svadba predo dvermi a skúšky tiež, držím palcee 😉 inak ty študuješ denné? ja by som popri mimi chcela ísť na VS na externé, niektorá to tak nemáte zariadené? 🙂

cicimon
6. jan 2010

silvi - ako sa pls vola ten obchod? a tebe sa tam nieco zapacilo?

pipimiska
6. jan 2010

ahojttee 🙂 hlasim chlapceka,aky je stav? 😀 😀

pipimiska
6. jan 2010

vejuli,pekne foto 🙂

lucinka1104
6. jan 2010

Ahojte my sa tiež tešíme so sniežiku ideme prvý krát vyskúšať boby 😉

michalag
6. jan 2010

vejul, pekne fotky 🙂

pipimiska, blahozelaaaam k chlapcekovi 😵

aj my planujeme ist von ked maly vstane

silvia7
6. jan 2010

cici daj si www.lacnejsie-nekupis.sk - na stránke nemajú moc vecí ukázaných, aj obchodík je síce malinký, ale dalo sa vybrať.. ona povedala, že ak sa nejaký kočík páči ale chceli by sme v inej farbe, žeby sa dalo doviezť presne ten.. len čo mňa tam odrádzalo, bolo to, že kočíky boli zväčša s neotáčavými kolieskami, čo mi príde v tejto dobe nenormálne až... 😒 ale mali aj zopár kúskov s otočnými kolieskami.. a tiež sa tam dajú zohnať autosedačky fajn.. a ešte sem dala stránku stanusa - i keď je česká - daj do googlu ája kočárky

cici a kde si kupovala ten spací vak? je peknučký 🙂

sasurin
6. jan 2010

Ahoj babenky, vítam všetky nové maminky, včera ste tu toho ale napísali, ja som musela končiť lebo sa mi pomali naťahoval koník a dokonca potom celkom vypadol, tak som vás teraz dočítala. 😀

u nás práve trochu začalo stnežiť ale inak po snehu ani stopy 😠

silvia7
6. jan 2010

inak v Ba je riadne snehu a u nás v Lamači je normálne až 20cm takého hustého riadne ťažkého.. drahý odhrňal a bol potom k.o. 😝

domika9
6. jan 2010

ahojte kočky tento týžden sme boli dokončiť 4D-čko a bolo to super fotečky su v albume , je to krasny zažitok 🙂

cicimon
6. jan 2010

silvi - ja mam zatial 2 tipy na kociare, snad sa mi aspon jeden podari pozriet nazivo...

dik, ten spaci vak som dostala od kamosky z UK 🙂 ja som cakala, co donesie Jezisko a zvysok nakupim sama teraz po Vianociach

ake mate poziadavky na kocik? vanicka si taska? atd?

silvia7
6. jan 2010

domi ten má krásnu pusinku 😉 aj nošteeek, no feši to budee 😀

sasurin
6. jan 2010

zatiaľ sa lúčim ideme kúpiť pečivko do tesca, aby sme nemuseli zajtra ráno. 😝

lucinka1104
6. jan 2010

Miška môj prvýzaznam mal 10 min tak som teraz ani nešla
my pokiaľ sa niekam vybereme tak sa aj sneh roztopí fuj som sa obžrala som robila 200 g kur. prsia na osobu so syrom a šampinonmi a teraz sa ešťe napchávam kinderčokoládou 😝 ale ved som zatiaľ pribrala len 4 kg nie 😀 len hybať sa mi nedá

vejula
6. jan 2010

Cavte kočky.... Dakujem, tak som tam pridala aj foto s naším chlpáčikom fešákom, tak si na brušku občas poleží asi počuva čo sa vo vnutri deje 😀

Jeeej pipi tak už viete čo bude. To je super tak budeme mať chlapčekov.. No myslím že su zas vo vedení chlapčekovia, ale myslím že sa nemusíme báť lebo zas čo som kukala decmbrovky tak prevažovali dievčatká a tak sa to vyrovná a naši šuhaji budu mať z koho vyberať 😀 😀 😀

Inač ja idem zajtra na cukor a mala som si isť do lekárne po ten roztok a tá milá paní ma už o pol piatej vyhnala že ona mi to už dnes neurobí že maju otvorené len do piatej... Tak dúfam že dnes ešte niekde zoženieme takú lekáren kde to robia, lebo su otvorené už len tie v tých marketoch.... To som ja inač nevedela že ten roztok sa robí vyše pol hodinu, to čo tam pre boha s ním robia? 😕 😕

michalag
6. jan 2010

luci, ani ma nestras ze to bude trvat 10 minut, lebo mu tie eurace oplieskam o hlavu 😠 , ale ty si bola v BB nie?

michalag
6. jan 2010

baby a mate niektora brusko viac dole? mne vcera mama povedala ze teraz ho mam o dost nizsie ako pri Samkovi, ale Dr. mi nevravel nic ...

lucinka1104
6. jan 2010

Vo ZVolene ja som tam bola 30 min ale zaznam ma 10 a z toho mi 4 min zrnia

silvia7
6. jan 2010

cici - ty si sem tuším dávala odkaz na kočík Haberkorn ?? tak som ho kukla a mne sa tiež páči, vyzerá dobre a aj tá váha sa mi páčila 😉 len som niekde na stránke, kde ti vytypujú najlacnejšiu cenu na trhu ho našla za 192eur a ked som sa dala presmerovať na tú stránku, že kde ich tak predávajú tak tam bola iná cena.. tak nechápem.. ale ked zistíš, kde sa dá kuknúť naživo, tak daj vedieť 😉 a aký ešte máš v oku??

dejna3
6. jan 2010

ahojte 😉
u nás tiež nasnežilo, ale snehu je málinko, najskôr som sa tešila, že pôjdeme trošku na sánky, no asi by to ani nešlo 😒
malá pôjde o chvíľku spať, ja sa chystám robiť rizoto... drahý je v práci, ako vždy, sviatok - nesviatok ☹

vejula
6. jan 2010

jeeej domi krásne miminko máš v brušku 😵

Michalag, kedže ja som ešte tehotná nebola tak neviem čo je moc nízko a čo nie 😅

silvia7
6. jan 2010

veji - no mne dali taký prášok v lekárni v krabičke - a sestrička mi to len s vodou rozriedila... tam nič iné nerobil nikto s tým.. tak nechápem, čo na tom robievajú inde....

miska no mne sa zdá, že mám bruško nižšie ako ostatné baby, ale tiež mi dr. nič nehovorila.. mne sa nevyduva tak hore že by bolo vidieť rovno pod prsiami ale od bokov nejak.. a tak to bude asi aj tým, že som strašný krpec.. 😅

dejna3
6. jan 2010

domi, krásne fotky, aké guľatučké líčka má drobček 😉

dejna3
6. jan 2010

aj mne sestrička zarobila len taký prášok vo vode... neviem, aký roztok inde robievajú 😕

michalag
6. jan 2010

silvi, myslis ze je to vyskou, lebo krpata som aj ja 😅 😀

cicimon
6. jan 2010

silvi - okrem toho hab.... sa mi pozdava aj BEXA3 al. 4...nie som rozhodnuta, ci 3 al. 4kolka..

bexa z e-kociky

pipimiska
6. jan 2010

miska,dakujem 🙂

vujuli,no,este som v miernom soku,lebo v 20tt ze asi dievcatko,tak som uz mala v oku ruzovu a tak podobne,ale tesim sa ,je to nieco nove,lebo ja som mala tri sestri 😉 len vsetko musim obkukavat od znova...
ja idem na cukor buduci tyzden,ale mne nevraveli,ze si to mam riedit 😕 len som si kupila v lekarni prasok,a s tym mam dojst ..vsade to asi robia inak..
inak setri sa,som si ta citala,ze schody a tak 😅 davaj pozor na seba 😉

ja som bola vcera na poradni a trosku ma zlakol,zmekol mi krcok,tak snad to dotiahnem do 9.mesiaca..zvysil mi davku magnesia a ze mam vela odpocivat,nesmiem ani varit ani riad umyt,nic..tak teda budem nic nerobit 😅

silvia7
6. jan 2010

miska - no neeviem, si to tak hovorím, lebo keby bolo niečo vo veci, tak mi dr asi aj povie.. a hovorila, že mám ukážkové tehu 🙂

cici - no rovnako rozmýšľame nad kočíkmi 😀 ja som akurát čítala tu na koníku tému Kočíky Bexa a už sú tam aj baby, čo ho kúpili z tej stránky a sú spokojné moooc tak som na tom tiež tak, že okukať si ich.. a tiež neviem, či je lepšia 3-kolka a či 4-kolka.. celkom sa bojím, že tá 3ojkolka by bola menej stabilná, keď už bude v šporťáku mimi..

vejula
6. jan 2010

no tak tedea fakt neviem, ja si myslím že asi chcela isť skôr domov a už sa jej nechcelo tak ma poslala kade lahšie, lebo neviem čo iné tam ešte potrebuje robiť???? No však dnes uvidíme, vám potom poviem ako som dopadla.

No a s tou výškou som aj ja taká nižšia mám 161 cm a brucho no čo ja viem, mne sa nezdá že je nejako nizko, hlavne ked sa trochu prihrbím tak mi krpec šprngá o rebrá tak myslím že vyššie hádam už nepôjde 😅

pipi, joooj tak sa teda šetri, ja som zvedavá čo povie mne zajtra, lebo tiež mam občas taký pocit, že už to nieje také super ako pred mesiacom... Cítim že sa telo už asi veľmi trápi a dáva mi to najavo, len by som to mala prestať ignorovať, lebo akosi si to neviem pripustiť... Ale musím, však som zvedavá čo doki povie...

Dooobre moje ja idem do tej lekárne a potom aj ku svokrovcom a tak tak sa večer ozvem... čavi

michalag
6. jan 2010

co som ja pocula od kamaratiek co mali 3 kolku, tak ze sa im zopar krat stalo ze sa im prevratila do zadu ked uz bol sportiak, hlavne ked nebol dobre vyvazeny, ono je to pekne ale 4-ka je asi stabilnejsia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre