Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

aktakk
15. feb 2010

Kocky, neviete ako funguje odchod z nemocnice s babatkom? konkretne sa pytam na to, ze babatko by malo byt v perinke ale babatko v perinke predsa nie je mozne dat do autosedacky. Ako sa to da riesit?

pipimiska
15. feb 2010

ahojte,opat prichadzam s otazkou 😅 ..nezda sa vam,ze postielka 120 na 60 je uzka?lebo jednu uz mam vybratu,len sa mi tak zdala .. 😉

aktakk
15. feb 2010

pipimiska...ja mam taku istu..mne sa zda dost velka...ked dospelacke robia 70cm, tak myslim ze pohoda

kamilakd
15. feb 2010

k farbe cierny kocik mne sa tiez paci cierna ale vanicka ku mojmu kociku conkord vyzerala ako truhla vnutro bolo tiez cierne 😅
http://www.babymania.sk/index.php?lang=&l=s&p=_...
kuknite lava farbu 😅

aktak no nase babo pojdevo vanicke da sa priputat do zadu auta na pasy a ma aj bezpecnostne vo vanicke

pipimiska je aj iny rozmer?ved madrac decky je 120x60

aktakk
15. feb 2010

No kamil ale tie bezpecnostne klasicke vanicky nemaju...iba tie take co su tvrde na spodku. Ako napriklad pri kocikoch Jane, ako ma fleury...inak sa mi nezda, ze to ma kazda vanicka.

aktakk
15. feb 2010

Kami- je aj 80x140 detska postielka...ale to je uz taka riadna,

kamilakd
15. feb 2010

no tak malicke supnes do vajka vypodlozis ritku plienkou aby tam nebolo take utopene a ides...ved je to vo vyhlaske takze ziadne take ze babo v perinke na rukach 😠

evil15
15. feb 2010

Bambulky dakujem Vám snád sa to umúdry no uvidíme čo sa stane po dietke 😉 ja to berem športovo zatial aspoňnemusím chudnúť po pôrode 😀 ale môj mm je hotový chudatko moje ☹ chodí po byte ako bez duše nechce ani počuť že by som tam bola až do konca tehu povedal že on im ma tam nenechá, že príde v noci a ukradne ma 😀 no tak zase bude Antolska v správach titulok ´´UKRADNUTá MANžELKA Z NEMOCNICE 😀 ´´

idem si ja lahnúť avychutnať svoju postel milovanú, držkajte sa tu pokúsim sa priebežne ozvať ako to ide 🙂 papa

ozaj tušim tu bola diskusia o kočári PP ja ho mám PP-centro a je super som rada že ho mám a aj kamošky ho chvlálili čo ho mali

kamilakd
15. feb 2010

aktak to su tie generacne nie ktoru ked das dole tie boky tak to ma aj vacsie dieta

alicc
15. feb 2010

baby fakt neviem čo s tou našou nemocnicou (TO)porobia. človek nič dobré o tom nepočuje, dúfam, že nebudeme rodiť niekde nachodbe. v piatok idem do poradne, tak uvidím, či mi budú robiť všetky vyšetrenia ako hovorili, lebo pomaly by mali začať už aj s tými predoperačnými 😒

aktakk
15. feb 2010

No evil...tak zas "skandal" na antolskej 😀 ...
Drz/ te sa tam a haaadam vas skoro pustia.

kamilakd
15. feb 2010

evil drz sa 😉 centro ma moja svagrova farba toffe a neda nan dopustit 😉

kamilakd
15. feb 2010

alicc a ty si TO ...no v nemocke v TO asi rodit nebudes 😅 poinformuj sa

aktakk
15. feb 2010

Kami....budeme sa musiet spytat ako to vlastne funguje naozaj s tymi vajickami. Ja viem, ze sa babatko uz nemoze na rukach vozit. Mozno nam minka poradi aj ked ona ako mamicka "predcasnika" bude moct aj vo vanicke viezt...aspon tak mohla aj sestra.

aktakk
15. feb 2010

No idem ja spat....majte sa krasne a dobru noc. Mne sa urcite nezabudne snivat o kocaroch.

kamilakd
15. feb 2010

aktak nie je co na poradenie 😀 bud mas bezpecnostnu vanicku ktora splna vsetkytie veci co ma alebo musis mat vajce takze mas dve moznost....

veve23
15. feb 2010

Kami..no to mas pravdu, cele cierne mi pripada morbidne, aspon vnutri mohla byt siva alebo ina farba.
Mne sa podarilo teraz pri vecernej debate zlomit mm na sobotnu okruznu jazdu za kocikmi, suhlasil aj s Viednou, tak som zvedava, lebo je len pondelok, ale aspon neprotestoval, tak si spravim aspon prehlad a porovna ceny 🙂

fuu, uz som dostala druhe pozvanie na svadbu, sa to niak rozbehlo, tak dufam ze sa tam este dogulam

pipimiska
15. feb 2010

dakujem za odpovede 😉 ano su aj tie 140 na 70 ale tie sa mi uz zdali velkee..takze zajtra ju pojdem kupit 😵

kamilakd,ty budes mat concord,alebo uz mas?silno uvazujem o nom..

alicc
15. feb 2010

kamilka ano aj ja som z topolčian ale ja si myslím, že sa to hádam ešte nejako utrasie, zatial nepanikárim

cicimon
15. feb 2010

baby, ja som mala na obed maso s kyslou kapustou, na veceru tiez a som nafuknuta ako sud....takze doteraz som len tak vyzerala a teraz sa uz aj tak citim...

alicc
15. feb 2010

veru ja sa ako sud cítim tiež, a to som ani kapustu nejedla 😉

kamilakd
15. feb 2010

veve no super ze sa ti podarilo muza ukecat 😉 ked som bola ja v rakusku vsade tam boli tie bugaboo kociky ale ved uvidis ceny takmer identicke ale aspon budes mat prehlad

pipimiska ja uz mam konkord na predajni prisiel dnes tak ked mi troska polavi choroba tak pojdeme pren alebo pojde zajtra len mm.ja som s nim spokojna mam vsetky parametre prekutrane porovnane a bolo to podobne ako ked sa rozhodujem kepit auto 😀 muelo splnat moje vysoke naroky 😕

alic ja ta nechcem strasit ale 28.2 im vypovedali najomne zmluvy ktore boli pofiderne uzavrete tento problem tam uz bol cez 3roky uz vypratali pristroje rusia lozkove casti a tak isto su vsetky planovane operacie zrusene..porodnicke je na tom podobne....mala by si uvazovat o niecom inom ako TO

cici hlavne ze ti chutilo 😀

kamilakd
15. feb 2010

bambulky ja sa prednesok lucim dobru nocku idem si ja este pokloktat a nadopovat dobrotami od tety lekarky a spinkat nech ta angina ide prec...a neponocujte 😉

pipimiska
15. feb 2010

kamii,aaa ktory mas fusionn alebo neo?ja by som si ho tiez kcela omakat na zivo,ale maju v ke iba neo a vanicku scout a ta je strasne uzka...aka je siroka proton? 😉

alicc
15. feb 2010

no ved uvidíme 😒

dejna3
15. feb 2010

no, alicc, máme to pestré ☹

baby, nemáte niekto skúsenosť s pôrodkou v piešťanoch? lebo ja som si dnes čo to vygooglila a hneď sa na mňa vysypali 2 dosť negatívne príspevky 😒

kika29
15. feb 2010

tak som sem ešte nakukla kým pôjdem spať že či náhodou nemáte niečo od minky. No škoda že sa ešte neozvala ☹ .

minka ked nás čítaš ozvy sa sme velmi na vás zvedavé akosa máte 🙂 ale kto ju poznáte povedzte jej o nás že sa ju nevieme dočkať a pozdravte obe babulky 🙂

Tak dobrú noc a nech sa vám pekne sníva a nie len o kočíkoch 😀 😀 😀

evil15
16. feb 2010

Bré ránko bambulkyešte som sem kuk pre tým ako ideme tak všetko jej zbalené a som aj napísala mm dosť dlhý list keby sa náš drobček náhodou vypýtal skôr nech je všetko ako má byť ... Chcem Vám ešte povedať aby ste naozaj napodceňovali žiadne pobolievanie, ja som to moje tiež len tak okrajovo spomenula svojmu dr a pozrite čo sa z toho vyklulo 😨 naozaj treba všetko povedať pre istotu ...

Tak ešte raz majte sa mi tu krásne a dávajte pozor na seba a drobcov 😀

stanusa
16. feb 2010

ahoj evil, citala som, ze ides do nemocnice 😔 aspon tam budu davat na vas davat pozor a dufam, ze vas coskoro pustia domkov 🙂
drzte sa a ozvi sa nam 😵 😵

stanusa
16. feb 2010

napisala som davat aj 2x - tak to isto budu 2nasobne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre