Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lubkamik
25. jan 2010

cez vikend som si triedila detske veci a zistila som ze ich mam dako vela 😀 😀
Ak by ste niektora chcela, kludne daco predam - dala som aj do mojho albumu aj do inzeratov. Tiez chcem predat tehu riflovu suknu a 3/4 rifle lebo sa do nich nezmestim 😝

kamilakd
25. jan 2010

lubka vzdy ked budes mat cas a klud tak si vykladaj nozky a kup si tie pancuchy na krcove...

roxi
25. jan 2010

ja sa lúčim, ideme zaniesť prihlášku do jednej z nami vyhliadnutých škôlok, túto by sme veľmi chceli, tak som zvedavá čo povedia, ale ružovo to nevidím, no nádej umiera posledná, už len aby Lea bolo vzorná, lebo dnes vstávala pred 7, čo je nezvyk tak už je dosť uťahaná

lubkamik
25. jan 2010

dakujem baby - musim skocit do lekarne - nepocula som ze su pancusky na krcove zily. 🙂

stanusa
25. jan 2010

lubka aj ja som tolko kg uz nahodila, krcove zatial nemam len na lavom stehne mam take jemne zilky ...
ale strasne ma uz tyzden boli sedaci sval tak ze ani chodit poriadne neviem...mam ist za lekarom? co to moze byt 😨

zuzi pisala si aj o segre ani s nou sa nekontaktujes?

moni
25. jan 2010

kami, ale mamicku mam v nemocnici. vcera tak nestastne spadla, ze ma triestivu zlomeninu nad patou ☹ mali jej to dnes operovat, ale opuchlo jej to takze jej to prelozili na zajtra 😒

som obzerala vase bruska, jedno krajsie ako druhe 😵

tantama
25. jan 2010

juj moni dúfam že sa to zlepší a maminke nohu vyliečia..... a kde su tie vaše brušká aj ja sa chcem pozrieť... ja ho tam nemôžem dať lebo sa do objektívu nezmestím 😀 😀

kamilakd
25. jan 2010

moni sakra to mi je luto ☹ ale u nas je to na chodnikoch nebezpecne vcera poletoval sneh a poprasil tie lady na chodniku a nikto to neriesi ani technicke sluzby dess.vyhovorky nie su peniaze...neboj moni nohu jej daju do poriadku.

no ja som pribrala +9kg ale zacala sa mi robit teta celulutka a to vsade 😅 aj na rukach booooze dufam ze to dam potom dolu 😠

stanusa
25. jan 2010

hlasim obvod pupkaca necelych 107 cm 😀

civavava
autor
25. jan 2010

zuzi, boze je to hruza v niektorych rodinach....ja mam v tomto velke stastie...sice mam trocha trenice so svokrom,
a
le v podstate to nie je nic hrozne ... 😉

moni, juj drzim maminke palce, nech je cim skor OK...

lubka, tie pancusky su super, ja sice krcove zily nemam, ale moja kolegyna mala a velmi jej to pomohlo, ked bola tehu 😉

civavava
autor
25. jan 2010

inak baby, predstavte si, ze mne sa v tehu zlepsila celulitida, uz mi skoro zmizla na zadku...no nie je to haluz? a to mam +8,5 kg na sebe .... 😎 😝

lubkamik
25. jan 2010

no ja nastastie nemam este ani celulitidu ani strie - poctivo sa natieram 😀 Iba tie krcove zily mam a 15kg navyse 😝

stanusa
25. jan 2010

chcem sa este opytat na kristinu co predava postielky a ine, objednavala niektora u nej a posiela aj kurierom?
diky

moni
25. jan 2010

kami, to nebolo na chodniku, boli niekde na prechadzke a pod snehom bola nejaka doska ci co a na tom zletela. no a noha ostala pod nou, takze jej to idu dratovat 😝
prave v takychto chvilach na cloveka dolieha ze je tak daleko 😔 ja viem ze ani doma by som nic nespravila, ale aj tak 😔

civi, no mne sa celulitida zlepsila jedine tak ze si na nu nedovidim 😀 mam tiez nejakych 9 kileciek navyse 😵
strie zatial nemam, a obvod mam furt pod meter 😅

kika29
25. jan 2010

čauko baby 😉
civavava no ja mám dosť velké bruško ako sloník a preto mám aj pocit že uem rodiť skôr ako v apríli 😀 no nechám sa prekvapiť kedy drobček začne štrajkovať 😉

moja tehu knožka je poriadne popísaná už mi tam musela sestrička pripnúť čistý papier aby mal doky kam písať. nepýtajte sa čo tam mám všetko lebo po ňom neviem prečítať tie škrabanice 😀
alw jw tam váha, moč tlak a niečo ohľadom môjho krčku a placenty a plodu ako to on názýva.

ja som počula že nezáleží na tom kedy nastúpime na materskú či 6 týždňou alebo 8 pred pôrodom MD trvá presne do dovršenia 3 rokov dieťaťa. tak teraz neviem presne ale dakto tu písal že o tie dva týždne bude mať kratšiu dovolenku.

aj u nás je kosa poriadna boli sme ráno s malou na kontrole a išla mi riť zamrznúť 😝

kúpila som si pyžamo dalšie do pôrodnici a už som ho aj šupla vyprať a pomáli si idem baliť aj ja tašku. mám už pyžamá, ponožky, nohavičky, župan ale ešte mi treba zájsť do lekárne nakúpiť.
a dnes ešte chcem vyprať prvu várku oblečenia pre malé- výbavičku v čom pôjde domov a čo mu zoberiem tam do nemocnice. jáj ja sa aj teším aj bojím akurát včera večer sme sa s mm rozprávali a tak mi to dobre padlo že sa mi venoval a počúval chudák.

a vtedy čo som tak nadávala na môjho mm že išiel von tak so to na druhý deň vyžehlil. navaril nedelňajší obed a poupratoval 😀 tak som si vegetila 😀

stanusa
25. jan 2010

kika pisala som, ze ak nastupim 8 t pred TP tak budem s malym o tie 2 t menej na materskej, lebo ta trva 28 tyzdnov - tak radsej zostanem na pn a nastupim az 6t pred TP... no a po materskej nasleduje rodicovska d. do 3 rokov dietata

ja este neperiem, ale ako citam tak uz zacnem aj ked veciciek nemam vela 🙂

kiwinka
25. jan 2010

baby ja uz mam na vyse zhruba 13kíl a vobec sa nevzrusujem :P

velmi mi napuchaju prsty na rukach hocikedy az to tlaci,,nemate nejaky recept na to? xii

kika29
25. jan 2010

stanusa jáj ja som to ináč asi pochopila. 😀

stanusa
25. jan 2010

kiwi a lekar ti nepovedal co s tym? lebo na poradni sa ma stale pyta na opuchy.

tantama
25. jan 2010

mne pri prvom opuchalo všetko a to mi povedali nenalievať sa tolko vodou a trošku pohybu a pomohlo to ..trochu...

kika29
25. jan 2010

kedy vám približne vychádza nástup na MD? mne okolo 27.2

stanusa
25. jan 2010

este mozno nesolit vela, lebo ta zadrziava vodu...inac ja pijem dost
nastup na MD asi v polke februara

minius
25. jan 2010

baby idem si vas docitat ale kuknite na toto 😀

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

kamilakd
25. jan 2010

moni tak to je smolka nech sa to da co najrychlejsie do poriadku budeme drzat palceky....

kikus no vidis?malo to aj vyhody 😀 ja sa neviem dostat k tomu zehleniu kurnik sa mi nechce akurat mi volal bracho ze prisli fotky z happy fota...dufam ze ak si ich budu pozerat tak ich neupackaju lebo to neznasa 😠 zajtra si ich pojdem vyzdvihnut cestou do bojnic ked pojdeme cvicit so zuzkoubar

kika29
25. jan 2010

minius ta to je zlatučké to si ako našla?

stanusa
25. jan 2010

aj nase budu coskoro, uz to mame za par 😵 😵

kiwinka
25. jan 2010

stanusa, nepytala som sa gyndy lebo este som nemala opuchy pri poslednej poradni,,ale teraz najblizsie ako pojdem sa jej spytam.. pocula som aj ja, ze nemam solit..
snad to prejde HM..

a co strie, ci celulitka? mate s tym problemi? ja som zatial ako tak OK , stehna zadok trosku celulitka,, ale brusko, prsia mam pekne hM.. asi je to individualne

civavava
autor
25. jan 2010

kiwinka ja mam presne to iste, ked sa zobudim mam napuchnute prsty na rukach az to boli ked ich skrcim,ale pocas dna sa to zlepsi....zajtra to poviem dokimu, ale asi je to OK, lebo vsade pisu, ze treba sledovat len ked opuchne tvar, alebo nohy...prsty na rukach sa nespominaju nikde, zeby to bolo nebezpecne .....

mne chybaju uz len podprdy na kojenie a idem si balit tasku do porodnice 🙂))

babule chodi niekto z vas plavat? ak hej, mate tehu plavky, ci stacia aj obycajne? ja sa chystam cez vikend 🙂

majca424
25. jan 2010

ahojte
vidím, že ste sa tu bavili o nástupe na MD. Chcem sa spýtať, neviete čo mám kde zaniesť aké doklady keď som nezamestnaná a som na úrade práce?

civi, ja som chodievala plavať a ešte sa aj chystám ale tehu plavky sa nechystám kupovať, mala som klasické a nech si myslí kto chce čo chce 😀 A cez leto keď vidím aj kupaliskach, tak tam boli tehotné a mali obyčajné plavky 🙂 🙂

minius
25. jan 2010

moni nech sa mamine noha cim skor zahoji a skus sa netrapit ved mamina by tiez nebola rada ze ty sa tam za vodou tak strachujes a presne ako si povedala keby si bola doma co by si mohla urobit. 😒

a s tym kojenim na verejnosti ak to prsicko nebude vsetkym vycapene na oci tak preco nie? Ja si kupim zopar takych lahkych salov co to prekrijem. Ale vsak to je naprirodzenejsia vec.

A ako je dobre vediet ze Seuska a Fouch su v pohode a kocik je super 😉

Civi ja mam o par cisiel vacsie plavky ale nemam tehotenske a su v pohode. Za tehotenske pytaju take riadne peniaze 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre