Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

roxi
3. feb 2010

ahojte, dnes som mala poradňu, dostala som už aj papier na materskú, tak som skočila aj do práce potvrdiť a to celodennom behaní krížom krážom po BA som totálne hotová, tak som vás prišla len pozdraviť,

zuzi - aj ja som sa votrela do marcoviek, tak som zbadala tvoj príspevok, máš už stanovený termín na cs, ja idem rodiť na Kramáre koncom marce, teda aspoň zatiaľ to tak vyzerá, ale zatiaľ spontánne, takže sa to môže posunúť, no ktovie, možno to vyjde a uvidíme sa 😉

zuzana1971
3. feb 2010

vejulka drzim palceky na zajtrajsiu skusku

zuzana1971
3. feb 2010

roxi hej, dnes som tam prvykrat nazrela 😀 este neviem ci cisarsky alebo nie, ale lekarka uz bola v utorok viac za cisarsky, este tomusi odsuhlasit prednosta, no ale to az ked uz budem v porodnici v 38tt, presny termin este neviem kedy tam mam nabehnut a odkedy si na materskej?

zuzana1971
3. feb 2010

ja som dnes nakukla aj k februarovkam ze kolko uz maju babatiek
tu je ich tabulka, ak by bol este niekto zvedavy

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

stacynka
3. feb 2010

vejul drzim palce zajtra 😉
inak co sa tyka chlapov, tak ja tiez ked nieco poviem ze ma boli alebo mi nieco je tak moj muz ze ved aj pri timkovi si to mala ze co sa cudujes, tak ma vzdy vytoci, ved snad aspon postazovat sa mozem

stacynka
3. feb 2010

zuzi pozrela som a pozeram ze aj trojicky tam 🙂

moni
3. feb 2010

wooow, trojicky som si az teraz vsimla 😵 a aj dva sety dvojiciek 😵

seuska
3. feb 2010

Ahojte dievcata 🙂

Vejuli gratulujem k dobrym spavam z poradni. 1700g je pekna vaha. Moja mala bude vraj trosku mensia mala 1569g a drzkam palce na zajtra na skusku, zvladnes to urcite

Kika aj tebe gratulujem tiez pekna vaha malinkej... to len ja budem mat asi trpaslika... 😀

Civi to s tym vibratorom nemalo chybu, som sa nasmiala...haluuuz

Moni tiez mam obcas toto doma, ze "zase" sice v tu chvilu to prezivam ako katastrofu, ale potom si poviem ze len si frfli sak ty budes chory... a to vies co je ked je chlap chory?! no naaarodnaaaa trageeedia! Nic horsieho na svete neexistuje 😀

Monitor dychu kupujeme urcite a urcite bude novy, uz som to vcera pisala ze chcem Angelcare 301 aby to bol aj pestunka v jednom, budem kludnejsie spat a predat sa da potom hoc kedy...

Ja dnes pisem cely den bakalarku pre tu znamu, uz ma tak boli chrbat ze az! Nasnezilo aj u nas, zajtra zostavam cely den doma a pisem a pisem lebo v piatok jej to mam odovzdat...

A apropooo siiice som vcera vymyslela karfiolik, ale mm mi to dnes cez telefon ofrflal 😒 , ze vraj chce knedlu kapustu a poriadne mäsko, tak ja karfiol odkladam o tyzden...

veve23
3. feb 2010

seus...to si dobre vystilha, ze ked je chlap chory, je to horsie jak male dieta, a lutujme ho, a co by on vtedy vsetko chcel...cajiiik, polievocku no katastrofa, Umiera kazdych pat min. 😀

seuska
3. feb 2010

Veve asi pred mesiacom prisiel mm z tyzdnovky a mal nejake zaludocne problemy, asi zjedol nieco z chuti vyhladovany cez tyzden a v piatok jak sa vratil ked som zbadala ten zubozeny pohlad to bola fakt komedia 😀 pred nim som sa nesmiala, jasne ze som ho obskakovala, ze cajik cierny a piskotky a suchy rozok a neviem co vsetko...ale v duchu som sa fakt pochechtavala, ze to snad neni mozne, ani obycajnu s prepacenim "sracku" nevie predychat 😀 😀 a lezal tu jak keby mu posledna hodina bila a stonal a vzdychal 😀 😀 to je strasne fakt tí nasi chlapi...

moni
3. feb 2010

seuska, presne tak 😀
ale este ze ich mame, pravda? 😵

mna mm poslal tiez priamo rovno s karfiolom 😀 takze dojedal kolozvarsku 🙂

nasa mala ma 2.5lb. to je asi 1.1kg tak uvidime ako este narastie 😵

veve23
3. feb 2010

seus....viem si zivo predstavit, aj ja ho vzdy obskakujem, ale v duchu sa smejem...len zakasle a uz je straaaaasne chorucky...no co, nase zlaticka 🙂
idem pospat,rano vstavam.........majte sa. moni pekny zbytok dna a ostatnym dobru noc

seuska
3. feb 2010

no jasne baby, este ze ich mame 🙂

idem aj ja pospinkat... dobru nocku vsetkym...

A este vsetko najlepsie nasim Veronikam k dnesnym meninkam.... prvaaaaaaa 😀

moni
3. feb 2010

veve, a aj ostatnym dobru noc. ja sa hadam o chvilu poberiem z prace, cosi doma zbodnem a hajde na jogu 😝

moni
3. feb 2010

tak druhaaa, vsetko najlepsie veroniky, nech babatka a polovicky posluchaju 😵

dejna3
3. feb 2010

jéj, ešte ste tu? 🙂 ja som už von z vane, hlávka umytá, môžem hodinu sušiť 😝

dejna3
3. feb 2010

už ste sa tuším poukladali 😔
no, ja sa ani pýtať nemusím a viem kam ma drahý s karfiolom pošle 😀 kúpim aj syr a jemu vysmažím ten, nech má dušu na mieste 😉

stanusa
4. feb 2010

dobre ranko,
dnes rano videl mm nejakeho bezdomovca na siedmom poschodi pri vytahu, spal tam chudak ...v tychto mrazoch by isto dakde vonku zamrzol 😖

vcera som sa pytala mm na monitor, no velmi nadseny nie je, lebo mu povedali ze to casto pipa a ze sa nevyspi ani maly ani ja...ale nakoniec dodal, ze sa mam rozhodnut.
idem objednat tento a tiez je k nemu Captiva - len musim zistit ci kos
http://plienky.sk/monitory-dychania/angel-carec...

prave som sa dozvedela, ze kolegyni zomrel manzel, mohol mat okolo 40tky...2 male dievcata, jedna je len prvacka 😢 😢

stacynka
4. feb 2010

dobre ranko,
ja zas noc no piu, neviem si predstavit ze budem takto spavat este do aprila, a maly jak na potvoru od sestej hore a uz sa len mrvil v posteli tak dospane
teraz krtka pozerame
stanusa tej kolegyni je mi luto, bude to mat tazke sama s dvomi detmi v dnesnej dobe ☹ 😢

inak aj ja gratulujem vsetkym veronikam, co som pozerala mame ich tu dost 😉 tak vsetko len to naj a hlavne zdravicko a ostatne uz pride....

zuzkabar1983
4. feb 2010

Dobre ranko babenky,

pripajam sa aj ja a Veronikam prajem vsetko najlepsie!

Vejula drzim palce na dnesnej skuske!

Stanusa, to musi byt hrozzne .... taky mlady clovek ☹

Ja som sa dnes vobec nevyspala, som sa zobudila taka daka dolamana a mam pocit, ze na mna nieco lezie 😠 Boli ma hrdlo, mam aj hlieny a cely clovek ma boli. Tak dnes asi ostanem cely den v posteli ☹

stanusa
4. feb 2010

idem pozriet ktore Veroniky tu mame 😅

stanusa
4. feb 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Vsetko najlepsie k meninam vejule, blondy,veve a ninuske 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzkabar1983
4. feb 2010

Vejula a Blondy su Veroniky ... aspon sa mi tak zda ... zabudla som este na niekoho???

zuzkabar1983
4. feb 2010

Stanusa, tak si ma predbehla 😀 😀 😀 Tak este aj Veve a Ninuska .... vsetko naj

stanusa
4. feb 2010

pozeram zuzka, ze uz mate fotky zo svadby...mas aj viac? zvedavy smajlik

stacynka
4. feb 2010

baby ja som tusim zavislacka, uz tlacim cokoladu, a este som neranajkovala

stanusa
4. feb 2010

stacynka ja preventivne ani nemam doma cokoladu, lebo by som bola stale v nej 😀 predvcerom som mala bielu...

zuzkabar1983
4. feb 2010

Stanusa, zatial som na net dala len tieto, ale myslim, ze to ste uz videli ..

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

Ale uz mam aj fotky od fotografa, len ich este musim pridat do albumu, len som sa k tomu dako este nedokopala. Mozno dnes ..... potom hodim link. 😉

stacynka
4. feb 2010

no ja som vecer nacla a ked som zbadala tak ze nech sa nepokazi 😀 bola by jej skoda 😉

stacynka
4. feb 2010

zuzkabar velmi pekna nevesticka si bola 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre