Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

sasikas
1. apr 2010

kiwi drz sa....nech to mas cim skor za sebou...drzime palce..🙂

michalag
1. apr 2010

kiwi, drzkajte sa!!!!!!!!!!!! 😵

fleury to znie dobre 🙂 , uz iba 19 dni a .... 😀

sasikas
1. apr 2010

dobre fleury...urobime biznis... 😀 😀

fleury
1. apr 2010

tak uz len cakajme ci frucht porodi dneska 😀

fruchtbar
1. apr 2010

ked sa vam zajtra rano neozvem,tak viete kolka bije a kto je zodpovedny !!! 😀

fruchtbar
1. apr 2010

Ako nas kiwi zatiahla do porodu,to je pekne a napinave !!! ...skoda,ze to nemoze komenstovat aj z porodnej saly.... 😲

A ked je Moni,nemoze dnes vstat ?? 🙄

fleury
1. apr 2010

moni ma este hodinku dve cas, potom po nej vyhlasime patranie 😀

fleury
1. apr 2010

mne sa nepozdava, ze stanusa je ticho..vecer tu bude nejaka spravicka mozno 😉

fruchtbar
1. apr 2010

idem povytierat dlazky....a saadnem si zasa na fit loptu,nech to uz nazakrikneme s tym porodom !!! 😀

fleury
1. apr 2010

😀 potom nas informuj co mas nove!!

domika9
1. apr 2010

baby čo treba po narodeni dieťaťa doložiť zamestnavatelom ? stačí fotokopia rodneho listu?

a všetkym mamičkam a detičkam prajem vela zdravíčka a aby boli detičky poslušne

a ešte otazočka kolko pred porodom vam odišla zatka ?

kamilakd
1. apr 2010

dievcata ahojte gratulujem minius 😵 😵 😵 kiwi myslime na teba drzkaj sa!!!!

SASIKA ahoj ako sa mame? nebola si v TO na poradni???ja som bola a skoro som okoktavela dievcata s mohjo Dominicka bude Karolinka 😅 poprosila som doktora nech ho este pokuka kolko vazi atd.a nech kukne pohlavie a bum ale ze on pindura nevidi 😕 😕 😕 som sa pytala ci si robi srandu alebo vazne...on mi na to ze bude prekvaaapko 😅 normalne som zaskocena sak sme boli na 3D...tak neviem ci ma natahuje alebo vazne..inak vsetko ok a male ma 3,100 a moze prist hoci kedy najskor strasi ze ide a teraz nic ostalo to na 4cm.este sa moze stat ze budem pretahovat chi.dobre ze?

kamilakd
1. apr 2010

DOMINIKA ja nemam zadku uz vyse tyzdna 😅 a v pondelok som uz bola na porod dali infuzku ze mam este vydrzat a som doma....a dnes na poradni ze sa od posledku nic nepohlo dobre ze?a tebe uz odisla???

domika9
1. apr 2010

kamilka tak to budeš mať naisto až ked drobec vykukne 🙂
ja som sa pytala len 2x na pohlavie raz na 3D-čku a teraz nedavno no povedal že chlapec tak snad nebude dievčatko v modrom , no aspon by bola sranda

fleury
1. apr 2010

kami to vazne budete mat dievcatko???tak to by bola sila.
Inak sme na tom rovanko ako vidim, najprv problemy a teraz sa to stabilizuje

domika9
1. apr 2010

no mne odišla minuleho týždna som cely týžden špinila občas aj s krvou potom to ustalo ale teraz každy večer kusok špiním tak myslím že zatka je papa - ale ked som sa nato pytala tak mi dr. povedala ked som bola na prietoky že nieje doležite kedy mi odíde zatka ale či odtečie plodova voda , že bez zatky moožše byť aj niekolko týždnov tak som kludna len som chcela vedieť ako ste natom vy

michalag
1. apr 2010

dominika, tak ja zacinam 37 v sobotu a este mam zadku ... zadka, moze odist par tt pred porodom ale aj v den porodu alebo uplne tesne pred ...

fleury
1. apr 2010

domika tak tak, zatka moze odist tyzdne pred porodom, takze podla toho sa netreba riadit

michalag
1. apr 2010

ja som uplne KO, prave som dovesala malickej veci a ked som si predstavila to zehlenie tak .... no zbohom

fleury
1. apr 2010

miska ja som tiez povesala veci uz a krize mam v prdeli 😝

sasikas
1. apr 2010

kami- no len este pekne potiahni par dni a nepredbiehaj....ja som uz v TO nebola, chodim uz teraz do TN do nemocnice, som volala sestricke, tak teraz pojdem do Top. az po 600nedeli....tak to uz sa nam dufam podari stretnut aj s drobcekami... 😉 inak tej nasej krpatej sa neako nechce von....mi v utorok hovoril dr. ze minimalne tyzden nic nehrozi.....ale vsak ma este chvilu cas.... 😉 len mam pocit ze ma tu vsetky predbehnete.... 😀 😀
inak to s tym pohlavim je dooost dobre.... 😀 😀 tak budes az do konca v napati..... 😅

domika9
1. apr 2010

v utorok idem do poradne tak tajne dufam že mi povie že som už aj otvorena lebo to začína byť už aj dlho aj bolesti v klboch a krížoch su už brutalne a každy večer ma pobolieva brucho ako pred ms tak tajne dufam že mi povie že som aspon na dva palce otvorena

michalag
1. apr 2010

fleury, to aj ja .... som myslela ze uz ani neustojim pri okne

sasikas
1. apr 2010

domika- mne este tiez ta zatka ani neodisla...ani bolesti...ani otvorena...ani nist....som ja vobec tehotna?... 😀 😀

kamilakd
1. apr 2010

DOMINIKA to je pravda bez zatky mozes vydrzat aj niekolko tt ale ked rupne plodovka...a ako sa citis?

FLEURY no asi ano najskor nas strasie porodom a teraz cuskaju...chodim ako kacica sa mi mm smeje ze chodim za nim ako fuciaci kacaci tien....no mi ani nevrav ze dievcatko nie ze by som mala nakupene modre vsetko mam zatiel len biele ale aj tak sak hadam si nerobil srandu ...ale mate pravdu nech je to zdrave...ale mi to vrta hlavou veru teraZ

domika9
1. apr 2010

sasikas vraj niekto ani nevie že zatka odišla a niekomu vraj až pri porode tak si možno tem prípad 🙂

fruchtbar
1. apr 2010

mne sa dnes uz od rana zda,ze mi este viac kleslo brusko,uz si vidim cely zaludok !!!!

domika9
1. apr 2010

citim sa celkom fajn ale tie bolesti su niekedy na nevydržanie a spanok ani neviem čo je ked stale chodím na wc ale inač pohoda

kamilakd
1. apr 2010

sASIKA no ze napetie 😀 no dik ....no ja tiez chodim uz do nemocky ale v topolcanoch machceli este vidiet ta 😀 k som sla...mali sme mat stretko aj s dejnou ale ta uzto ma pekne za sebou 😉 citi sa dobre

civavava
autor
1. apr 2010

ahoojte babule, upravila som tabulecku, minius gratulujem k Oliverkovi, je kraasny 😵

dejni, zuzkabar, taktiez gratulacia k vasim uzlickom stastia 😵 😵

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/april_2010/a...

poslite mi prosim udaje o silvike, neviem najst spravu o jej porode.... 😒 a nemam sancu vsteko precitat, bomaly sa zachvilu zobudi na kojenie....

inak ja som v jednom kole, noci su hrozne, ale treba vydrzat, maly stoji za to 😵 😵 manzel pomaha o 106, je mi obrovskou oporou .... inak by som sa asi zblaznila, este navyse s 2 psikmi.... 😲

zuzi, som si precitala tvoju story o cisarskom na Kramaroch, no comment ...ten moj bola prechadzka ruzovou zahradou oproti tvojmu.... 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre