Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

marika1902
6. apr 2010

tarinka super basnicka 😀 dufam ze ma to necaka 😝

veve23
6. apr 2010

Dik baby.
Sasikas...presne, ma presviecaju ze sa robia od kosika C a to je velike, na nete som nasla aj B..cka, len ja som neni net nakupca, ja musim vsetko ochytkat ☹ . no a niekde objednavaju od 80 a to je velke. Tak kuknem aj Triumf, to ma nenapadlo.
No pokukam este, keby som aspon 75 B zohnala bolo by super, ajbez kosikov, len aspon nech jednu mam do porodnice, vsak aj tie vlozky do potprdy mi to zaplnia 😀 No pojdem zajtra pokukat, nech mam dusu namieste. Vsak ale niesom jedina co ma lentilky, tak by mohli mysliet aj na nas.

marika1902
6. apr 2010

frucht inak ak by ti nestacil vas dom na upratanie tak by si mohla prist aj k nam. My mame len jednu izbicku kedze byvame stale u svokrovcov a ja mam niekedy aj tuto upratat 😀 😀 😀

marika1902
6. apr 2010

veve zas chcela Ecka a predavacka sa na mna divala ci mi sisi ze najvacsiu maju D tak som vzala D85 tak dufam ze bude ok ked sa mi prsia naleju

grekyna23
6. apr 2010

fleury polihujem si, ma bollia tie panvove kosti, zvykli ma tak k veceru viac, ale uz ma coraz viacej aj cez den, tak nebudem v bolestiach lietat po byte, joooj a tiez mi tam riadne stale puka, a v noci ked sa chcem pretocit zo strany na stranu tak to je kriz a bolest 😠 😠

aktakk
6. apr 2010

baby- troska od veci, ale mi tak napadlo, ze tie nove zavinovacky stoja za rit, je to strasne makke..niet nad stare klasicke perinky.

veve23
6. apr 2010

Marika...ja som dnes videla F 😀 ,
......... inak este ze som tehotna, lebo jak som sa dnes motala po tych obchodoch, tak mali take pekne farebne spodne pradlo, korzety atd.. hned by som prevetrala kreditku, este ze sa teraz krotim, som si dala zavazok, ze az po porode, ked troska schudnem....aspon som usetrila 😉

aktakk
6. apr 2010

ja som mala rovnaky problem ako marika...ze najvacsie su C a tie mi boli akurat...tak som potom inde zohnala D a aj tak ju nenosim, lebo ma tlacila po porode...najlepsie mi teraz sedi klasicke bolerko lebo nema ziadne sviky ani nic co by mi vadilo.

sasikas
6. apr 2010

no ja som dnes tiez behala trochu po obchodoch....jaj hned by som nakupovala....take pekne veci co som videla....aspon mam motivaciu na leto.....len dufam ze stihnem dovtedy nieco zhodit.... 😀

kiwinka
6. apr 2010

aktakk ahoj,,, ty mas dost mliecka? zaujima ma v akej polohe kojis?
ja si nemozem este sadnut ,,, jedina poloha je tak na bok po leziacky na posteli... 😒

kiwinka
6. apr 2010

baby kde je tabulka s narodeními babetkami prosim ????

fleury
6. apr 2010

grekyna mne sa zasekava sedaci nerv 😝 normalne sa musim postavit ked sedim a zrazu to vystreli, uz sa tesim jak pobavim v nemocnici kolektiv 😀

marika1902
6. apr 2010

fleury s tym sedacim nervom som to mala aj ale drobec sa asi niak inak nasteloval tak teraz som v pohode 😀 😀

michalag
6. apr 2010

Ahojte 🙂
my sme boli so Samim na krcnom, vsetci lekari naokolo ho obdivovali ze ani necekol a pekne spolupracoval 🙂, dokonca aj rontgen si dal spravit 🙂 🙂 🙂 .... moj hrdina 😵 ..... len skoda ze pani doktorka mi povedala ze sa mu to podla snimku nezlepsilo, tak mu dala este nejaky sprej, lebo vraj nevie ci je to len spuchnuta sliznica alebo hlieny, no nastastie dalsie ATB uz nema a dalsia kontrola o tyzden .... ale kedze sopliky uz nema a kasel tiez nie tak zajtra ho dam do skolky a uvidime

doteraz sme hrali pexeso s cislami a este mi treba vyzehlit obliecky do skolky a spravit ryzu ku kuriatku 🙂 , tak vas docitam poriadne ked sa mi vrati drahy z prace

este som sa chcela spytat ako zistim ze ide o zapchu alebo zastavenie vetrov???? lebo neviem ci islo o toto alebo sa nieco zacina diat .... kym sme sedeli u dr. tak ma zacalo strasne pichat nalavo dole v bruchu a strielalo mi to do konecnika a trosku aj do krizov, normalne som mala chut ist o 2 poschodia vyssie na gynekologiu a mala som to ci som stala alebo sedela .... dokonca ani v meste ma to nepreslo az pred chvilou, ale uz som bola 2x na wc-ku

moni
6. apr 2010

ahojte, podavam hlasenie z poradne...nic nove, krcok 50% 1cm, s malou stahovanie evidentne nic neurobilo. ale postazujem sa ako som opuchla, udreli nam totiz horucavy, uz je okolo 30 stupnov, vcera som nemohla dat dole prstienky, dnes rano som uz pre istotu nic neobula :-/
idem docitat co je nove s ostatnymi 🙂

fruchtbar
6. apr 2010

Ahoj Moni,tak vy mate uz take horka ??? wow,to si rada,ze sa ti to uz krati,ze?

Ja uz davno moje stare topanky neobujem,najnovsie nosim letne sportove sandale.... 😝

fleury
6. apr 2010

marika tak moja sa uz asi nepretoci, zjavne sa bavi na tom ako mamka skace ako ona piska 😀

miska to moze byt aj zo zapchy, ja to obcas mavam

moni tak sa mozete este raz stahovat 😀

marika1902
6. apr 2010

michalag super ze Samko je taky hrdina 😀 😀 A ak ta to po wecku preslo tak to bolo asi jedno z toho co pises 😀 😀

fleury
6. apr 2010

no tu teplotu nezavidim ..

moni
6. apr 2010

frucht, no ja neviem co sa blazni to pocasie! koncom tyzdna sa ma ochladit, tak som zvedava. najhorsie je ze tu spolu s teplotou okamzite vyskoci aj vlhkost a to je pre mna neznesitelna kombinacia. vdaka bohu za klimatizaciu, ale predsa len sa treba presuvat aj po vonku.
ja som dnes prisla vo flip-flopsoch, aj ked ich mame zakazane...no ale co urobim, parit sa v teniskach ako vcera nemienim :-P

marika1902
6. apr 2010

baby inak ja mam strasnu kyselinu som zjedla balik chrumiek ale boli dake presolene no horsie som uz davno nejedla 😝 😝 tak mi asi treba ze som taka pahltna 😝 😝 😝

kiwinka
6. apr 2010

inak, je dost sranda sa vykakat po šití 🙂 dnes som bola prvy kraaat 🙂 po 4 dnoch,,, som sa konecne odvazila... 😅

marika1902
6. apr 2010

moni wau 30 stupnov tak my tu snivame aspon aby bolo 20

grekyna23
6. apr 2010

ked uz sme pri pocasi, u nas dnes mrholilo spolu so snehom 😝
vravim mm, ze dufam nase dieta nebude take blaznive ako tento april 😅

fruchtbar
6. apr 2010

Kiwinka,to ti verim,ze je to hotove umenie,myslim,ze tam nepomozu ani cary !!!
Myslim,ze si si pri tom aj poplakala! 😢

joj,netesim netesim

moni
6. apr 2010

mne dnes potvrdila lekarka na poradni ze to v akom stave je krcok (hlavne na kolko cm) vlastne az tak vela neznamena, ci sa porod blizi alebo nie. prvorodicky mozu byt zatvorene do poslednej chvile. no tak na kieho frasa to kontroluju? 😀

marika1902
6. apr 2010

moni asi aby mali co pisat do kariet 😀 😀

kiwinka
6. apr 2010

takze nemate link s nasou tabulkou uz narodencov ? 😀 chcem mat prehlad,,dlho som tu nebolaaaaaaaa

fleury
6. apr 2010

mna tiez pali zaha 😝 😝

fleury
6. apr 2010

kiwi ja som mala ulozenu tu tabulku, ale nejako nefunguje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre