Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kikarv
24. apr 2010

baby tak ja idem spať prajem vám dobrú noc

zuzana1971
24. apr 2010

no my sa este krmime...

gratulujem martaine, pipimiske a cifroske k novym babatkam 😵

a evil k hypoteke

zuvinka mne sa zda divne, ze ta nechavaju prenasat az do konca 42tt 😝 vacsinou nechavaju prenasat max. 5 dni, predsa len placenta starne a plodova voda moze byt kontaminovana, atd...ale aspon, ze chodis kazdy den na monitor...bola si pozriet opice? 😀

kami drz sa a ked male vykukne na svet, tak cakam sms 🙂 🙂 som zvedava co to bude 😅

ostatnym kinderkam, maminam a babatkam dobru nocku 🙂 my sa ideme dokrmit

moni
24. apr 2010

jaaj, skoda ze som kamilku nestihla....tak mozno si este pred odchodom do nemocnice precita, ze na nich budem velmi mysliet, aby islo vsetko bez problemov!
ja ledva chodim ako ma mala tlaci zo spodu 😝 mele sa tam ako keby nacvicovala na spartakiadu 😀
takze za trest sme jej nic nekupili 😅

monva
25. apr 2010

bre ranko, bre ranko 😵 😵 😵

dodatocne aj my blahozelame novym maminkam 😵

kinderka drzte sa - koniec aprila sa bliiizi 😉 pocko sa pekne vylepsuje, oteplieva sa a aj Oskar sa ukazuje 😀

kamilakd
25. apr 2010

dobre ranko...

ZUZKA ved som slubila 😉 sms prileti dnes mam oficialny TP tak ja som aj celkom zvedava ked sa tu babam pekne zadarilo aj na termin 😀

MONI ja vas budem informovat berem do porodky notebook uz mam pripraveny...jaj ani nehohovor vies ako mna tlaci?ja mam pocit ako by to male so mna chcelo vypadnut...a boli ma ta posledna chrbtova kosticka(trtol)...a poslovia na tych ja uz kaslem len strasia...a inak stale mi tvrdne brucho....lekar vravel ze dieta uz nema tolko miesta ale to moje asi ho ma este velmi vela sak mne skace brucho zlava do prava a tie supy su celkom bolestive inak je to pohoda

michalag
25. apr 2010

Breeee ranko babenky 🙂

kami ved dnes je pekny datum kludne by si mohla aj dnes a na TP to by si bola druhy ktorej sa to podarilo 🙂

evil15
25. apr 2010

bré ránko 🙂

no noc bola celkom dobrá ale teraz som zistila že sa mi spravili také strašné strie na bruchu že až hrúza ☹ ☹ ☹ ☹ takže hned takto z rána depka jak hovado mňa teraz všetko dokáže nejako rozhodiť a rozosmutnieť :( nech už je krpatá s nami 🙂

kamilka držkaj sa moja všetko bude vporiadku 😉 držím ti palčeky a myslíme na teba 😉

cifroške gratulujem fakt pekný dátum má 🙂

stanusa
25. apr 2010

dobré ránko 🙂

kamilka drž sa a mysli len na to aké to bude krásne, keď už bude bábätko vonku 😉
viem ťa presne pochopiť, lebo so mnou tiež takto nacvičovali - v stredu som šla ležať kvôli tlaku a opuchom, aj po liekoch mi neklesal, tak v nedelu povedali, že možno bude CS. primár ráno povedal, že v žiadnom prípade a začali pichať vyvolávačky, no a vo štvrtok ráno nakoniec rozhodol aj to kvôli izbovému lekárovi - ten už naňho naliehal...ver, že sa netreba príliš stresovať, lebo škodíš len bábätku
držte sa!

monva aj u nás je opäť slniečko 🙂 a dnes čakáme návštevu, tak dúfam že malý Gabko sa bude správať slušne aj keď prdenie má povolené 😝

civavava
autor
25. apr 2010

😵 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/april_2010/a...
😵

dobre ranko,

gratulujem k novym babatkam 😵

kamiiii, tak ides na to, moc na teba myslim a drzim palceky!!! 😵

sasikas
25. apr 2010

dobre ranko....
vsetkym novym mamickam gratulujem a hlavne vela zdravicka prajem....
KAMI- drzim palceky nech to mas cim skor za sebou a tesis sa z drobceka....
CIVI- kam ti mam poslat foto malej aby bola v tom albumceku?....
my mame dnes za sebou celkom pokojnu noc, asi 3 x sme boli hore, a krpata je teraz este s tatinom v posteli....tak vyuzivam volnu chvilu a idem docitat co mam sklz na MK.... 😀 a nadludsky vykon dnesneho dna, 1x po porode som sa stihla aj namalovat....tato aj na rit padne.... 😀 😀 😀

sasikas
25. apr 2010

a ten pupcek nam odpadol asi predvcerom, ale tie nam kazali to este aj teraz liehom dezinfikovat aby to nezacalo kvasit... 😉
baby a ked kojite tak jogurty aj ovocne papate?...ja uz neviem co mam jest....rohliky s maslom mi uz lezu krkom....ako nechcem to prehanat, ale zas ked vidim ako sa mala trapi ked zjem volaco co jej nesadne tak radsej si davam trochu pozor.... 😅

zuvinka102
25. apr 2010

dobre ranko tak ja sa stale hlasym kinderkam.. no nikdy som si nemyslela, ze ma nechaju tak dlho prenasat.. dnes po obede idem zas na monitor takze ak sa tu vecer neukazem tak si ma tam nechali ale to by som poslala smsku aspon alebo info by vam dal mm.. no mne zajtra zacina 42tt takze mam pocit, ze ma najdlhsie nechavaju prenasat..

Zuzka opice som si nebola pozriet lebo sa nedalo nikde zaparkovat tak som kaslala a presli sme sa okolo dunaja aspon sa aj krpec vybehal..
Dnes by som sa tiez tak chcela prejst ak sa bude dat.. 😅 obedik vari mm tak ja idem nieco upratat..

Kami inac tie opuchnute nohy a ruky sa aj mne zhorsili a pribrala som nieco okolo 3kg od utorka ale mne nic s tym nerobia 😒

lienkad
25. apr 2010

ahojte....Aj mne sa teraz zhoršili tie nohy riadne mi opuchli čo za cele tehotenstvo vobec no ja som išla radčej sa ukazať do porodnice a oni si ma tam 4dni držali na pozorovani a brali všelijake testy, no na nič neprišli a opuch sa zlepšili tak ma pustili domou.....No doma som 4dni a nohy mám take iste opuchnute ale asi je to už tak na koci tehulkovania.....

vejula
25. apr 2010

sasi viem o čom hovoríš... ale včera som neodolala a braško robil na záhrade grilované masko - nejaká brafčovina - fajne aj trocha pikantné, tak som natlačila, lebo som fakt nemohla vydržať. No a malý vyzeral celkom spokojne... Inač jogurty som trocha obmedzila lebo pred tým som zjedla aj tri za den, a sa mi tak zdalo že malý ma z toho také moc riedke hovienko 😒
A ovocie mi detská doktorka dovolila len banány jablká bez šupky a čučoriedky a to jest vsjo.

Kami viem o čom hovoríš mna tiež malý velmi tlačil no a ked sa narodil tak som zistila že prečo... Tak tých 53cm a 3800gje teda dosť na mna kedžwe mám 161cm, takže chudatko mal velmi málo miesta.. Možno aj ty budeš mať nejakého dlhána, ale tak na tvoju výšku aj nejakých 55cm 😀 😀 😀

lienkad
25. apr 2010

Kami.Aj mna dosť mali tlačí už som sa aj začala bať lebo tak strašne tlačil že som mala pocit že sa my roztrne bruško a take ho mám napnute až tvrde tam kde tlačí...No primar my povedal že to bude riadny valibuk.....

michalag
25. apr 2010

lucinka1104, vsetko najlepsie Lukaskovi k jeho dnesnym 2 rockom!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pipimiska
25. apr 2010

ahojte maminky a kinderka 🙂 dakujem pekne aj ja blahozelam novym maminkam 😵

vejul,urcite sa mozu cucoriedky?lebo mi chutia, len ci sa mozu urcite 😉

davate babatkam cajiky?

michalag
25. apr 2010

pipi pokial kojis tak malickemu staci tvoje mliecko ktore je od smadu aj od hladu 😉 🙂

kikarv
25. apr 2010

michalag ty si ešte tu? ja som na teba v noci o 2h myslela 🙂 . bola som hore lebo spala u mňa sestra a zvracala bolo jej zle tak sme ponocovali.

pozerala som fotky drobcov 🙂 aký sú zlatučký.
cicimon tvoja malá sa mi ráta aká je vlasatá 🙂 všetky bábätká kopasikovia 🙂 a ona aké háro má. to ťa musela záha poriadne páliť. a ešte aj alinkin drobček má poriadne vlásky 🙂

michalag
25. apr 2010

kika este stale tu strasim 😅 😀 ..... dohovaram malickej nech vydrzi aspon do 16:00 a potom uz kludne moze 🙂

evil15
25. apr 2010

tak sme sa naobedovali a teraz idem relaxovať a mm ide na futbal takže budem doma a oddychovať 😉 bruško ma bolí ale samozrejme nič z toho asi nebude ☹ ja už neverím tým hnusným poslíčkom 😠 prečo nás takto naťahujú hmmmmmmm??? 😝

michalag
25. apr 2010

evil oddychuj kym mozes 😉

evil15
25. apr 2010

miška viem ale už mám toho dosť nič iné nerobím len jem a spím 😉 a má to dosť katastrofický odraz na váhe 😀 😀 😀

michalag
25. apr 2010

idem ja zobudit tych mojich spachtosov lebo musime ist za jednou tetou a sme dohodnuti na 14:00 tak som zvedava aky idu byt rychly v obliekani 😅 😀

michalag
25. apr 2010

potom sa snad este ukazem 🙂

evil15
25. apr 2010

no nič idem si kúpiť zmrzku 😀

moni
25. apr 2010

zuvi, mna by nechali prenasat rovnako dlho ako teba....tu sa indukuje medzi 41-42tt. snad k tomu nedojde 😒 ja mam datum na indukciu 8 dni po termine 😝
dnes rano ma ta potvora mala poplasila, vobec sa nehybala, tak som zacala robit paniku 😖 nastastie sa potom uvedomila ked som do seba naliala dzus. viem ze sa uz nikdy neprestanem bat, ale uz ju chcem mat pri sebe, lebo potom myslim len na to najhorsie 😔

peknu nedelu vsetkym!

evil15
25. apr 2010

ahojky moni 🙂 no to tí naši drobcovia vedia ja som si dala včera 2ks makovej štrúdle a myslela som si že bude klud ale nie nie také rodeo som mala že až 🙂 na našu malú asi mak pôsobí opačne 😝

jankako
25. apr 2010

ahojte.Tak predsa musime s Vaneskou do nemocky.... 😢 😢 som z toho nešťastná...fňuk..

evil15
25. apr 2010

jankako neboj všetko sa rýchlo dá doporiadku 🙂 a budete s Vaneskou doma 🙂 držkajte sa moja

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre