Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

aaangella
3. júl 2011

@ivka1603 ahoj vzdy nam zaberal sirup tak som dala najprv ten ale potom ked som dala cipok ten zabral hned a stiahol uplne

aaangella
3. júl 2011

@cicimon
@karmelka77
@aaadinka
ahojte takze vcera cely den teploty a aj v noci a dve noci sme uz poriadne nespali vcera mi cez den spala 6 krat a podarilo sa mi do nej dostat vyvar teraz nema zatial teplotu len sa chcem spytat ta 6 choroba ked sa vyhadze tak ste aj daco davali na tie vyrazky ci nic a ako vyzeraju su ako potnicky lebo to ma na chrbatiku celom?Inac som jak po dobrom flame K.O
A vlastne potom treba ist so 6 chorobou ku doktorke ci nemusim?

sasikas
3. júl 2011

@aaangella jj nieco ako potnicky to vyzera...tak ked uz ste vyhadzany, tak je dobre....to uz by teploty nemali byt..takto vlastne ta 6.ta choroba konci , ze sa babo vyhadze, najprv na chrbatiku a brusku, potom to prejde na rucky a nozky..na vyrazky netreba davat nic, prip. fenistil kvapky, ak by bola nepokojna ,ze ju to svrbi, ale ani svrbiet by to v podstate nemalo... 😉

cicimon
3. júl 2011

@aaangella tak ako pise sasikas, tie vyrazky vyzeraju mozo ako alergia, cela sa vysype, ale ono to nesvrbi a netreba ist s tym k dr., na to sa aj tak nic nedava, tak len by st zbytocne merali cestu. a tie vyrazky vyjdy presne ked zmizne teplota. A ma tie vyrazky?

karmelka77
4. júl 2011

Caute baby, ja som bola dnes v rakusku na nakupoch chodim tam do Bippy drogerie a od dnes maju 3 dni akcie na vsetky detske vyrobky - jedlo, plienky, mlieka atd...kto mate moznost chodte je 25% zlava🙂))

aaangella
4. júl 2011

Ahojte tak nakoniec je to 6 choroba dnes sa vysipala na celom chrbate za usami a uz aj na hlavicke a dnes teplotu nemame 😉 tak sa konecne mozno vyspime 😀

aaadinka
4. júl 2011

@aaangella ,fuha drzte sa baby,nech vam to prejde....Od stredy ma bat vonku pekne pocasie,tak nech si uzijete aj vy trosku radosti....

cicimon
4. júl 2011

@aaangella mne dr povedala, ze chodit von moze ale nie velmi medzi deti... tak som chodila kocikovat alebo bola vonku - teda si niekde chodila a pod.., takze doma sediet nemusite ak bude pekne

aaangella
5. júl 2011

@aaadinka
@cicimon
@karmelka77
@sasikas
Ahojte tie vyrazky vyzeraju hrozostrasne cely chrbat brusko a aj tvar a naozaj je nepokojna aj stale sa mi pyta spat ☹

cicimon
5. júl 2011

@aaangella u nas to bolo presne to iste, jeden den spala cez obed 4,5h!! a jest tiez nic nechcela

aaangella
5. júl 2011

@cicimon u nas to trva 5 den zje mi iba asi 200 ml mlieka a jeden cely jogurt ostatne len caj a to dost vela aj u teba nechcela takto to jedlo ? Ja mam z toho nervy ze nepapa dnes som do nej natlacila suchy chleba videla ma ze jem tak som jej dala a zjedla ho ale inac tie vyrazky to je hrozne a je hrozne zla nonstop chce spat a aj teraz uz tak plakala ze som ju musela ulozit

karmelka77
5. júl 2011

@aaangella my sme 6 tu chorobu nemali, ja som ti to pisala len preto ze uz viac bab mi o tom hovorilo...musis vydrzat, ved bola si aj u lekarky ta ti to potvrdila...ze chce stale spat - bud rada, aspon sa z toho vyspi🙂) a 200 ml. mlieka ani my nevypijeme🙂)) tak klud zachvilu bude lepsie a lepsie, tato 6 ta choroba ma velmi rychli priebeh...🙂))

aaangella
5. júl 2011

@karmelka77 dufam ze zajtra bude uz lepsie

cicimon
5. júl 2011

@aaangella hej, moja jeden den zjedla "az" 1 ovocnu vyzivu a inac bola len nacucnuta.... jest zacala az na 6ty den

luka03
5. júl 2011

@aaangella, neboj nic, urcite to raz dva pominie a budete to mat za sebou 😉 Ani my sme to este nemali, tak aspon som sa zase nieco nove dozvedela, keby nahodou nieco tak uz budem mudra 😀 Drzte sa a nech ste do vikendu fit, konecne ma byt pekne (az velmi 😝 ) 😀
Baby my ideme zajtra do poradne a mali by nas aj ockovat MMR tak drzte palce. Mam z toho zmiesane pocity a este som si aj kopu veci o tom citala co mi teda vobec nepridalo... no ale asi aj tak poprosim dr dech nam to odlozi, lebo mm je chory, tak aby nahodou kamilka nieco neschytala od neho...

aaadinka
5. júl 2011

@aaangella fuuu,ked to tak citam,tak mi je tazko aj za vas....Drzte sa a daj vediet ako dopadnte.Urcite uz bude zajtra lepsie,uz musi byt,chudatko malicke.Cim vsetkym si musia drobci prejst....

miska246
6. júl 2011

Ahojte maminy, idem si urobit mensi prieskum 😝 😝 😝 Chcela by Vas nazor na druhe tehotenstvo... Kedy by bol na to ten spravny cas??? Ja som tak na vazkach, raz uz aj chcem, potom zas nie... Neviem sa rozhonut... 😎

karmelka77
6. júl 2011

@miska246 no ja planujem otehotniet buduci rok v lete ak sa zadari🙂)) chcela som stihnut prechod z rodicovskej na matersku a tym padom aj to aby mohol ist pripadne Filipko uz aj do skolky...ak by toho bolo moc tak nech je aspon jedno dieta cez den v skolke, aby som sa mohla naplno venovat tomu druhemu🙂)) podla mna teraz je este skoro na druhe, kamoska ma rozdiel necele dva roky a sama povedala ze nevie dat doma tej starsej to co by bolo treba, myslim tak pohrat sa, ist niekam a pod...lebo sa musi prisposobovat aj babatku🙂)) tot moj nazor🙂))

aaadinka
6. júl 2011

@miska246 my ideme makat 😀 na druhom v decembri .....

karmelka77
6. júl 2011

@aaadinka juuj to chces chodit v lete s najvacsim bruchom??🙂)))

fraufrt
6. júl 2011

@miska246 Ahojcek, uz som tu dlllho nebola, ale posledne prispevky su aj pre mna aktualne. Asi som v tom! Zatial mi to dr. nepotvrdila, ale test bol pozitivny, takze o tyzden (po kontrole) budem vediet viac. Vobec neviem, ci je na to vhodny cas, ale ak sa to potvrdi, budem velmi, velmi stastna... 🙂

miska246
6. júl 2011

@fraufrt Jeeeeeeeeeeeeeeeej, gratulujeeeeeem a prajem maminka aj anjelikovi v brusku nicim nerusene a krasne tehulkovanie 😀 😀 😀 A planovali ste?

fraufrt
6. júl 2011

@miska246 Dakujeme, len sa este nechcem radovat vopred, pokial to nieje iste. A ci sme planovali? Asi tolko, ze sme sa tomu nebranili, 🙂 teraz som na tom tak, ze by som velmi chcela, aby to bola pravda.

ivka1603
7. júl 2011

@miska246 Ahoj Miška, ak ti môžem poradiť z vlastnej skúsenosti, tak optimálny rozdiel medzi (prvými) dvomi deťmi je tak 2-3 roky, neskôr by si deti nemuseli až tak super rozumieť ☹ medzi druhým a tretím je zase lepší väčší rozdiel (kvôli rodičom), ale na to si sa nepýtala....ja som otehotnela s druhou dcérou, keď mala najstaršia 1,5 roka a zadarilo sa na 1x 🙂 Keď sa Kačenka narodila, Tánička mala 2roky aj 3 mesiace a bola som spokojná, bola už samostatnejšia a dalo sa to lepšie zvládnuť, ako keby bola menšia a nesamostatná.....ak budeš mať ešte nejaké otázky, kľudne sa spýtaj...ak budem online, rada ti odpoviem 🙂

ivka1603
7. júl 2011

@fraufrt ak sa tehu potvrdí, tak ti úprimne gratulujem a trošku aj závidím 🙂 v dobrom..... 😵

ivka1603
7. júl 2011

@karmelka77 Karmelka, máš pravdu v tom, že na druhé bábätko je ešte čas aspoň pár mesiacov, kým bude Filipko trochu samostatnejší...Držím ti palce, aby sa to potom podarilo vtedy, kedy si to naplánujete a nemuseli ste dlho čakať 😉

karmelka77
7. júl 2011

@ivka1603 no pri Filipkovi to islo na prvy krat🙂)) ale kazde tehotenstvo je ine tak uvidime🙂))

karmelka77
7. júl 2011

Baby my sme chori:((( Filipko zacal nenapadne kaslat a vcera vecer soplit a prepuklo to az tak ze sme do 3.00 v noci nespali stale sa budil plakal, ked som mu dala kvapky vsetko mi vyvracal...cokolvek som mu chcela dat tak vsetko vyvratil...boli sme aj u lekarky, tak je to "iba" prechladnutie z toho pocasia co teraz bolo...ale aj tak, neviem ako v nom nieco udrzim ked to aj donho dostanem...keby som to tak mohla radsej ja mat ako on:(((

ivka1603
7. júl 2011

@karmelka77 je mi ľúto, že je malý chorý.....skús nejaké vitamínky, či už zbytočne? Držím palce, aby sa z toho Filipko rýchlo dostal.....my máme zase "problémy" s okuliarmi, malý ani neviem ako, zlomil rámik a museli sme ich reklamovať, tak teraz je- na jeho veľkú radosť - bez okuliarov....nemá žiadne problémy bez nich, ale bud.týždeň máme ísť k očnej dokyne na kontrolu...no a bez okuliarov 😎

karmelka77
7. júl 2011

@ivka1603 keby som donho dostala aspon sirup a kvapky od doktorky bola by som stastna...vsetko ide z neho hned von...no ked je to prechladnutie malo by sa mu rychlo ulavit ked to vsetko vytecie...zatial nemal ziadny nalez na prieduskach aj hrdielko ma zatecene iba, tak snad to rychlo prejde...len keby som mu vedela pomoct...to je zufalstvo uplne vidiet ako sa trapi a on ani za svet prijat lieciky...vy nosite okuliarky??? a maly to znese na tvaricke?? Musi byt chutny🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre