Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
5. jan 2010

kika 🙂

katulienka.
6. jan 2010

ahojte, chcem sa vas opytat, co treba teraz zacat uz vybavovat kvoli dietatku?

michalag
6. jan 2010

Krasne zasnezene dobre ranko 🙂 🙂 🙂 ,

ako ste sa vyspinkali?

stanusa
6. jan 2010

dobre ranko,
fajne az na popolnocnu cik-pauzu, ale nasnezilo nam krasne 🙂

kika tie dupky vlavo mame aj my, mala je zlatucka uz ju vidim ako sa bude starat okolo miminka
stranka na kociky http://ajashop.mimishop.cz/katalog.php?typ=2195...
kamilka gratulujem k dalsiemu chlapcekovi

kika29
6. jan 2010

ahojte no ja som mala takú noc o ničom. posledné noci zle spávam neviem zaspať 😒 a ráno ked ma malá budí neviem vstať. ešte že dnes je doma mm a išiel s malou bobovať.

kika29
6. jan 2010

katulienka čo máš na mysli s vybavovaním? čo sa týka papierov až po pôrode ich budeš vybavovať.

cicimon
6. jan 2010

caute,

ja som uz pozehlila a chystam sa robit gulas na obed. Dnes mam v plane spocitat oblecko, co uz mam nakupene resp dostane, aby som nekupovala prilis vela. A snad aj trochu sa prejst po snehu 🙂

blondy12
6. jan 2010

caute dievcata tak som tu dlho nebola kym vas docitam tak to bude teda hodin 😀

dufam ze sa mate dobre a vsetky nove vitam ako aj tie co uz vedia co to bude...mne zacina obdobie skusok 😔 dnes mam jednu zajtra tiez a do konca januara este 4 🙄 ...no nejako to musime zvladnut..

blondy12
6. jan 2010

nebola som tu dlho lebo pocas sviatkov bol zhon vybavovacky a este po rodine..atd..a k internetu sa dostat to bol zazrak..

malicka je zatial ok..trosku som ju ucila na vinko 😝 ...ked nam tak chuti..haha a rastieme pomaly..kope ako diva..no nastastie ma v noci necha vyspat...

zuzana1971
6. jan 2010

vitam nove buduce maminky janku, monvu a juliu 🙂

kamilka dobre si tusila ze chlapcek 😅 , gratulujem, pekne fotecky, krasny nosik maly ma Dominik

kika pekne veciciky a fotecky v albume

silvi no tak Kristian Fabo, a mas to 😀 to sa najviac hodi, lepsie uz nevydumas 😀 a nemyslim si, ze by ho deti v skolke volali krysa...

som rada, ze sa blondy ozvala po dlhej dobe, inak cheer a kiwinka sa sporadicky ozyvaju, budu tiez ok, akurat lubkamilk sa tusim dlho neozvala...no ale sviatky...

v BA tiez poriadne nasnezilo

seuska
6. jan 2010

Dobre ranko tehulky moje. Tak ste toho od vcera pocmarali 🙂 ale vsetko som docitala, len je toho vela a uz som zabudla na co som chcela reagovat... dnes mame volno tak budem snad stihat.

Blondy vitaj uz som na teba myslela aj IP ti poslala, dostala si? Ako bolo na vychode?

Kamilka maly je uzasny, gratulujem.

Vitam nove tehulky, za jeden vecer tolko novych, clovece.... 😀

Chcela som sa aj ja podelit s Vami o mena naseho drobca. Takze chlapca mame jasneho Šimon. Dievca sa nevieme zhodnut, mne sa najviac pacia Simonka, Saška, ale Saška je Alexandra a k priezvisku Kračuníková je to strasne dlhe... kludne sa zasmejte na mojom priezvisku, ja som sa na nom tiez bavila 😀 😀 😀 (a mimochodom slovo Kračún znamena na vychode Vianoce) takze sme Vianočníkoví 😀 😀 😀
Niekto tu pisal ze sa mu paci meno Natan, ja mam znamu a ta ma Natana a volaju ho Natík, uz sme si aj zvykli a je o5 tehotna a vraj ked to bude chlapec tak sa im paci meno Nestor 😀 😀 ...fantazii sa medze nekladu... Moja "uzasna" svagrova ma zasa 2 chlapcov a volaju sa Sebastian a Pascal.. tiez sme sa za hlavu chytali ale uplne sme si zvykli...

blondy12
6. jan 2010

ahoj zuzka...jaj ale dievcata chybali ste mi 😀 ...

viete co..ono to s netehotnymi sa nerozprava az tak dobre..lebo kazdeho trapia ich problemy a iba obcas si na vas spomenu a na to male slniecko 😵 ...

a s vami aj o problemoch aj o tych nasich zazrakoch..

no mne sa paci meno Olivia a asi aj bude..ale este aj Zoe je pekne no MM je proti..tak ostavame pri Olivii..uz aj kazdy ju tak vola.. 😀 ...len dufam ze tych 10% o ktorych doktor hovoril nebude pravdivych ale tak to do porodu este upresni..mala sa mu hned ukazala povedal mi ze nevidi ziadneho pipika 😝 ...a nemyslim si ze v 23tom tyzdni by este mohlo nastat ze sa to zmeni alebo ano?

inac uz mame na 6.2 vybaveny sobas na urade a na 30.10 si urobime svadobnu hostinu...so vsetkym ako ma byt..no to je este otazne lebo som si vymenila par hrejivych slov so svojou buducou svokrou takze my sme stastne ked sa nevidime...

blondy12
6. jan 2010

cauko seus odpisala som..ale neboli sme nikde..chystame sa az vo februari...

a co bruska rastu?nam tiez ale viac tak do sirky ako dopredu 😠 ...takze vo vsetkom vypadam ako vagon..

seuska
6. jan 2010

blondy hej uz viem uz som citala... 😀 No ja tiez uz som to viac krat postrehla, ze s netehulkami je to teraz uz ina debatka... jeeej a svadbu mate tu na vychode toho 6.2.? ozaj a bola si v snine u doktora uz?

zuzana1971
6. jan 2010

seuska a myslis ze iiba Saska sa neda dat? aj Saskia je take podobne...Simonka sa ti tiez k priezvisku hodi...
a ty este nevies co to bude?
mne sa meno Pascal velmi paci, ale k slovenskym priezviskam sa mi nehodi

blondy a to budete mat hostinu 8 mesiacov po svadbe 😲
no ja co som pribrala tak do brucha nic, vsetko do zadku, bokov a stehien a tvar mam uz tiez ako melon 😝

blondy12
6. jan 2010

no 6.2 mame iba sobas na urade hej uz doma v stakcine..taka formalitka 😝 ...to uz budem doma a do prahy iba obcas zajdem ..do porodu asi iba 2x..

u doktora som bola na UTZ a povedal ze na 90% dievcatko, lebo on nieco splietal o tom, ze este by sa mohol vytvorit pipik.. 😀 ale ze on ho nevidi mala sa mu ukazala ani sa neskryvala, takze mi hned povedal ze co by to malo byt..lenze u neho sa divim, ze vobec povedal lebo nechce hovorit tak som rada... 😀 , ale este som nebola na tu glukozu no pojdem az niekedy vo februari kaslem ja na to ze do 28ho tyzdna s doktorom som rozpravala tak uvidim hovoril mi ze aj okolo 30ho je to v pohode...a tu u nas je take ze uz od 6ej vecer nemozem nic jest ani pit 😖 a na lacno prist a bohvie ako dlho tak vydrzat..su normalni?to aby som sla rovno o 6ej aj spat..

blondy12
6. jan 2010

zuzka no teraz sa vezmeme iba na urade..taka formalitka a potom by sme chceli normalne v kostole ja v bielych satach a s rodinou ...lenze teraz svadba neprichadza do uvahy...pred porodom..tak aspon takto

zuzana1971
6. jan 2010

blondy, aha uz chapem, som najprv nevedela, ci si neurobila preklep v datume

inak ja nechapem preco sa robi test na cukor tak neskoro, ked je to dolezite aj v prvych tyzdnoch ked sa babo vyvija 😝 , no ale hadam vedia lekari co a preco robia...

kedze mam cukrovku uz sa neviem dockat v 30tt ultrazvuku ci maly nebude prilis velky a tucny a ci nebuduem musiet obmedzit radikalne stravu...no ale pride mi to dost malo robit ultrazvuk v 20tt a potom az v 30tt za tych 10tt som uz mohla obmedzovat jedlo, ak bolo potrebne....no ale spolieham sa na to, ze maly nie je tusko mischelin kedze nemam velke brucho...

kamilakd
6. jan 2010

ahojte babulky fakt krasne nasnezilo kika ani ja som nemohla spavat sus lyzicu medu do mlieka alebo kakaa mne pomaha

blondy uz sme mali strach co sa s tebou deje ci si ok atd sa ti vcera muselo nielen stikat ale aj grgat 😀 inak mate svadbu na moje narodky si pripijem vtedy na vase stastie 6.2 😉

stanuska no bude veru chlapina bude to zlobidlo taky maly zlobidnik.a meno je fakt tazke vybrat aby sa hodilo ku priezvisku ja mam strasne dlhe priezvisko ☹ a take zlozite

zuzanka a u teba ako susedia dufam netrieskaju

oriel
6. jan 2010

ahojte,prepacte,ze som sa vam tu tak votrela.... 😀 seuska ahoj,napis aj nikedy do He 😀 😀 😀 😀 chcela by som sa vas spytat,ci namate nahodou niektora krvnu skupinu minus,pretoze ja mam ist na krv taraz v 28 tyzdni.... 😝 tak som sa chcela spytat,ci nahodou neviete,ci to musi byt presne alebo staci aj o tyzden neskor,pretoze myslim,ze DR. ma dovolenku.... dakujeeeeeem...krasny dnik 😀 😀 😀 😀

seuska
6. jan 2010

Zuzi neviem ci sa dat len Saška, ale ak aj dam Alexandru tak aj tak ju budeme volaě saška.... Simonka sa zasa nepaci mm ☹ A sice na sone v novembri nam povedal dokyno ze na 80% dievca, ale vies ako to je a male sa velmi nechcelo ukazat tak to nie je iste ze to bude maminkina piskotka 😀 Zuzi tiez som najviac pribrala do bokov zadku a stehien, ved kukni foto aktualne....

Blondy ja som bola na cukor tu v HE a tu ta nenechaju hladnu cele doobeda, ani tu vodu hnusnu nemusis pit. Mne zobrala sestricka rano krv z prsta, poslala ma do bufetu na 2 rozky 2 syry a caj so 4 cukrami a potom mi zasa brala po hodine krv a potom este raz a hned ti aj doktorka da vysledky pre gynekologa.

Oriel no ze si sem aj zavitala. Ja Vas stale citam v teme HE, aj teba smyrujem, mala je rozkosna. Minule som sa bavila s Hankou Haburajovou ze sa poznate a tak... ze si strasne prijemny cloviecik aj v reale 😀 vies take babske pletky... ja verim ze sa spozname v porodnici 😉

zuzana1971
6. jan 2010

kamilka trieskaju kazdy den, aj na silvestra a novy rok trieskali 😝 ale bud som si uz zvykla 😀 alebo co, lebo uz si ich nevsimam, ked je to horsie dam stuple do usi....no vsak oni sa este napocuvaju mojeho maleho ked bude vrieskat 😀

oriel ja mam plusku

kamilka ty si z pezinka? nepoznas tam taky obchod v Mole pri tescu s kocikmi? na nete sa volaju lacnejsie, nekupis...uz som im tam minimalne 3x pisala kvoli vaha jedneho kocika a stale neopovedaju 😝 typicky slovensky pristup k zakaznikovi 😝
ja mam nejaku smolu na tie kociky
1. prve 2 co som sa trepala v kose do podunajskych biskupic z toho 30 minut pesi a zbytocne tak nemali na sklade co mali mat,ani cena nesedela
2. potom som chcela chipolino leo - uz sa nevyraba
3. cheer mi poradila jeden kocik tu z mimibazara - babenka nereagovala na moj zaujem a maily
4. jeden som si nasla aj sama - tiez predavajuca nereagovala
5. potom som sa rozhodla pre ten kocik v pezinku, ale nemaju vahu kocika na stranke a na maily neodpovedaju 😝
no ja asi budem bez kocika 😝

sasikas
6. jan 2010

ahojte tehulky....no konecne som docitala...ste sa neako rozbehli od vcera vecera... 🙂
vidim ze riesite mena, no co sa tyka dievcenskych tak mame asi styri vybrate a kazdy tyzden vedie neake ine, ale zatial asi Sara, Tamarka alebo Nataska....nam sa tieto celkom hodia aj k priezvisku...a este sa mi paci Lucia a OLivia.... 🙂 ale co sa tyka chlapcenkskych, tak to je bieda.....dufam ze sa doki nesekol a bude baba....ale asi by sa mi pacil Simon.....no a moj drahy by bol najradsej keby sa baba vola po mne Alexandra a chlapec po nom |Martinko....no ale to som mu radikalne zatrhla.....mne sa to moc nepaci ked sa davaju mena po rodicoch....potom sa o niekom hovori a uz nikto nevie o kom.... 🙂 a potom take ze mlady , stary, maly, velky, junior.... 😀 😀 😀

a taktiez vitam nove aprilovky....tolko novych v priebehu jedneho dna....no super... 🙂 ako sa to tu rozrasta....

kami- gratulujem k chlapcekovi...fesacisko to je.....a co som citala na nete tak ten dr. Brestansky ze mu to vychadza s tym urcovanim pohlavia.... 🙂

zuzana1971
6. jan 2010

seus este si v pohode, no ja by som asi mala podobnu fotku len mensie brucho a 2x taky zadok 😝
uz som sa chcela x krat odfotit, ale ked sa na seba pozriem v zrkadle, brucho ziadne a co budem svoje sunky fotit a chvalit sa s nimi? 😝 😀

sasikas
6. jan 2010

oriel- ja som tiez Rh negativ a manzel pozitiv, vraj sa by sa tie protilatky mali robit v 28.tt, ale ja som teraz v 28tt, a k Dr. som objednana az 22.1, co uz bude 29., a par dni....ale sak hadam to nevadi...asi vie co robi.... 🙂 🙂 pokial si zatial nemala zvysene, tak par dni asi nehra rolu....myslim..... 😉

oriel
6. jan 2010

seuska,mohli by sme sa v porodnici stretnut 😀 😀 😀 😀 ano,s Hankou sa pozname...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 seuska a na 3D nebolo vidiet,co sa skryva v brusku? 😀 😀 my sme boli aj druhykrat na 3D v Ke.... bolo to krasnucke..... 😀 😀 😀 😀 😀 dievcatko je potvrdene 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zuzana,prajem vela stastia pri vybere kociarika..... 😀 😀 😀 ja som pri malej mala Chicco 3kombinaciu.... a teraz sme rozhodnuti pre Neonato Synchro sport..... 😀 😀 😀 😀

oriel
6. jan 2010

sasikas,dakujem.... dufam,ze to tiez nebude vadit,ked pojdem az dalsi tyzden..... 😀 prva dcerka ma krvnu skupinu po mne,tak som po porode nedostala protilatky....... 😖 dufam,ze bude vsetko o.k..... pripadne skusim zajtra zavolat do ambulancie,mozno tam bude sestricka..... 😀

cicimon
6. jan 2010

tak ja som pofotila doterajsiu vybavicku - je v albume

zuzi - aka je to ta pezinska stranka? a ktory kocik sa ti paci? ja stale riesim kocikovy problem...raz mi povedia, ze to uz bude teplo, ze vanicku netreba, potom najdem nieco zle na tych, co sa mi aj pozdavaju...

seuska
6. jan 2010

zuziii ale ved to budes mat pamiatku fotocku, aj ked len sunky mas a ty si vela nepribrala, tak neviem co stresujes, len sa pekne odfot nech ta vsetky pochvalime... a s tym kocikom mas riadnu smolu... uvidis nakoniec najdes taky ze ti ho vsetky budeme zavidiet... 😉

Oriel ked som bola v tom cca 20 tt na 3D v KE tak vraj na 80% dievca, nechcelo sa nam ukazat... teraz ideme do KE na 3D 22. januara tak uvidime ci sa nam ukaze uz na 100%.... A ved ty mas termin na velkonocnu sobotu a ja nedelu, tak som zvedava kto bude mat sluzbu, ja by som chcel Focka poprosit aby ma odrodil kedze k nemu aj patrim, no ale vies ako, sviatky budu... a mozno sa aj skor v porodnici stretneme. Lilka sa ti narodila presne na termin? Citala som ze ste boli v nemocke s Lilkou. Uz lepsie?

oriel
6. jan 2010

ano,Lilka bola presne na termin.... podla menstruacie..... 😀 😀 rano som bola na odber plodovej vody,posupali do mna a v noci uz plod. voda sama odtiekla 😀 😀 😀 😀 ja som rozhodnuta pre cisarsky,takze myslim,ze to bude planovane...... 😀 😀 vcera nas s lilkou pustili z nemocnice..... sice chodime este na injekcie,no dufam,ze je uz vsetko o.k..... 😲 😲 seuska,ved ty si s postavou super...... ja som pribrala cca 9kil,no najma do bruska.... teraz ho mam dost velike,pri malej som mala take pred porodom...... aj to mozno mensie 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre