Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

veve23
28. jan 2010

veji....to je v pohode ze si negativna, preco aj nie....ty na materskej , muz nerobi, to neni sranda a est bude babatko, tak cloveka vie asi najviac dojat financna situacia a z toho vznikaju aj hadky a tak.....

minius
28. jan 2010

veve presne aj nas tak 😀

Ja som si vcera dala maly poharik bieleho vinka a ten maly zmatok si potom do 2 robil v brusku party 😀

Veji moja uvidis ono sa to polepsi a ako hovoris koli tym drobcekom musime mysliet pozitivne 😉

tantama
28. jan 2010

vejulik neboj ono sa to nejak vyrieši a bude dobre.... uvidíš....možno budeš nakoniec prekvapená ako sa to otočí... budeme vám držať palčeky.

zuvinka102
28. jan 2010

vejulka no mate to dost tazke ja tiez uvazujem nad tym ako to po financnej stranke bude zvladat, lebo to bude dost zlozite, ale s nad s Bozou pomoc to pojde.. A nie kazde obdobie alebo den je ruzovy takze trosinku negativnej nalady neskodi, len nech sa nenakazi aj dribcek tym 🙂 🙂

minius
28. jan 2010

babenky mozem vas poziadat o radu ohladom mena lebo mi sa vobec nevieme dohodnut.
On chce Alex, ja chem Oliver a ako tak by sme sa zhodli na Samuel (Sam) ale tatkove priezvisko je Daly (Cita sa to Dejli) ale ak nahodom pojdeme zit na SK nebudu si z neho robit srandu ze SamoDali 😅 (iba to ma odradza)

civavava
autor
28. jan 2010

vejulcek, drzim vam palceky aby sa mm zamestnal cim skor... 😔
tu pani nemozu nejak prinutit odist do dochodku, ked uz dosiahla dochodkovy vek? nech uz ide prec a nedrzi miesto mladym ludom, co to potrebuju ... 😠 😠

minius
28. jan 2010

zuvinka a veji tie vase preklepy s drobcekom 😀 😀 😀 😉

tantama
28. jan 2010

civi súhlasím na to by mal byť podla mňa zákon si v dôchodku tak padaj domov oddychovať nech môžu robiť mladí ludia....

minius ja si myslím že nie a samko je pekné meno.... a ako by mu mohli hovoriť nijako neovplyvníš..... ja som si myslela že grétka sa nedá pokaziť a boli sme v jednom detskom parku v TT a boli tam deti a kričali na dievčatko Grétka fretka...... deti sú nevyspytateľné...

civavava
autor
28. jan 2010

mini 😀
a Alexa nechces??? ved je to krasne meno....Samuelov je uz strasne vela, aspon co pocuvam...

minius
28. jan 2010

tantamka Gretka je prekrasne meno a ani ich nie je vela.

Civi uz sme ho aj volali Alex ale po tom 3D scane mi to akosi uz nejde, akosi mi to pre neho nepristane 😕. A ked mne sa strasne paci Samuel Jan Daly 😵 😵 😵 len ho nechcem s tymi menami na cely zivot nejako pokarhat.

zuvinka102
28. jan 2010

minius no niekedy sa podari ale teraz som si precitala co sa mi podarilo napisat a malinky sa asi urazil alebo rozosmiel no neviem ale zacal kopat a to poriadne.. Lebo ked sa snim rozpravam tak mu hovorim, ze je drobcek, takze ten dribcek sa mu nepozdava asi 😅 😅 😅 ale aspon vie ze ma sikovnu maminku

tantama
28. jan 2010

mini ved je to úplne jedno hlavne aby ste sa na tom mene z manželom zhodli a nech sa vám páči.. ak sa ti páči sam tak nevidím dôvod prečo ho nedať.....
a my sme Grétku nechali aj napriek fretke 😀 😀 😀 😀 😀
ale do kedy som nezačala tučiť že to bude baba som jej hovorila Malá Vec......(ako ta ruka z adamsovcov) 😅

veve23
28. jan 2010

mini....Samuelov je strasne vela, aspon tu, neviem jak u vas....mne sa paci Oliver, keby som nemala nato osobne dovody, tak ak budem mat chlapca by bol na stopro Olino, ale nemozem tak ak bude clapec tak Domino. Ty to mas tahsie musis najst kompromis medyi doma krajinami.....aleaj Alex je pekne
ja to mam lahke, mm povedal, ze on da priezvysko a ja krstne 🙂 a bolo

veve23
28. jan 2010

este ma napadlo John Dali a na Slovensku je Janko

zuvinka102
28. jan 2010

minius inac na slovensku teraz meno Samko ja na prvom mieste takze sa moze stat, ze ich v triede bude viac, ale na druhej strane je to pekne meno

minius
28. jan 2010

prave tu samkov nie je az tak vela, akurat kukam na popularnost mien 😀 na 5. je Oliver, na 14. *Samko* a na 17 Alex

fleury
28. jan 2010

baby, vam uz merali rozmery panvy? Mna zacina chytat panika, lebo mam uzke boky a celkovo som dost chuda, nech to dieta nejako vytlacim 😕 Ked kukam vase bruska, tak to ja mam polku z civavkinho. Doteraz som pribrala 4 a pol kila. Minule na mna lekarka kukala, ze kde to dieta skryvam, ale nejako nikto nevenuje pozornost vahe dietata a mojim rozmerom..

minius
28. jan 2010

fleury mne tu panvu tiez vobec nemeraju ale o tu pozornost vahe babatka to by ti urcite mala skontrolovat.
A nezalezi na velkosti tvojho bruska 😉 ked ma malicke dost miesta.

veve23
28. jan 2010

mini, to je dilema.....asi ani momentalne nevies kde budete zit, ale zas ked sa ti paci Samko, tak daj Samka a budes spokojna .....mne sa pacil aj Denis, ale za tym ma napadlo p....s, tak radsej nie. Ja volam teraz brusko Frenky.....

minius
28. jan 2010

babenky idem sa konecne vyhrabat z pyzama, posledny den PNky tak si to riadne uzivam tym ze nerobim NICv 🙂

☹ jooooj ako sa mi nechce naspat do prace 😠

minius
28. jan 2010

veve s tym Denisom to by ma vobec nenapadlo 😀

kiwinka
28. jan 2010

stanusa, no fajn, diky za info ohladom 2piliera,,,teda tlacivo A ak treba odovzdat 30dni pred nastupom na MD tak mna sa to uz netyka kedze zaciatkom februara idem na MD %( tak uz to nestihnem podat teda =( sakra..
tak teraz neviem

a zamestnavaelovi odniest o MD a este aj do socialky? do socialky original? ci ofotene? komu vlastne original a komu kopiu? ixixixixxi nieje tom zmetok ?? =(

tantama
28. jan 2010

babule ja tomu celkom nerozumiem... ja som bola na sociálnej poisťovni nedávno lebo som nemala prehlásené priezvisko a mne povedali že všetky zmeny nahlasuje zamestnávateľ a nie ja ak súkromná osoba... a keď som sa pýtala šéfky za MD povedala že jej mám len doniesť doklad a ona mi 6m vypláca materskú a ona musí dokladovať komu a prečo a až potom po6 mesiacoch treba na úrad práce sociálnych vecí a rodiny so žiadosťou na rodičovský ktorý ja 256€ či tak nejak suma... ☹

veve23
28. jan 2010

kiwi, vsetko zamestnavatelovi on to opeciatkuje podoplna udaje a sup na socialku, bud ty alebo on
,vsetko originak, ty si urob pre istotu kopie

tantama
28. jan 2010

ja som práve nakázala šéfke čo ja zároveň aj kamoška nech pošle mail na socialku alebo nech tam zavolá a zistí presne údaje ... tak keď budem vedieť hodím to ne sklo... 😉

zuvinka102
28. jan 2010

Inac babenky vcera sa rozoberalo uz nieviem kto presne, ze ci do aprila dame 1000.. ja nakolko sa dnes v praci nudim tam som sa tym zacala zaoberat a zistila som, ze ak budeme mat take tempo ako vcera, myslim tym tolko stran tak v pohodke by sme mali dat 1000 do 25.3, ale pravde je tiez asi taka, ze ked budeme doma tak pismenkovat budeme viac tak som zvedava ci sa to podari.. 😀 😀 😀 😅 😅 😅

juliap
28. jan 2010

ahojte babenky

minius a daniel by sa vam nepacilo? daniel deily, to sa aj celkom dobre vyslovuje ... aj alex a samuel su pekne mena ... 😉

fleury, minius, mne merali panvu pri oboch az ked som bola na porodnom sale, ona sa panva pocas tehu trochu roztahuje az do konca, pri martinke mi nepovedali nic, ale pri emke na mna vystekol dr ze ci neviem ze mam hranicnu panvu, a pritom mne sa zda normalna, poznam aj holky co su uzsie v bokoch a rodili normalka ...

sasikas
28. jan 2010

ahojte babule...
feury- mne merali rozmer panvy, ale to tak hned na zaciatku tehu, a ze ten neaky treti rozmer mam mensi, ale ze to sa moze este do porodu zmenit...a pritom boky ja mam teda dost...tak neviem...ale odvtedy mi to nemerali...

veve23
28. jan 2010

tak jak pises tantami, to len ked je niekto iniciativny a neveri zamestnvatelovi, si to obeha sam,staci vsetko zamestnavatelovi a on je povinny to zaslat so vsetkym na socialku, potom pripadne overit ci je vsetko ok. Tiez sm to vsetko zistovala jak som mala problem s pnkou.

martina05
28. jan 2010

MInius, podľa mňa majú baby pravdu v tom, že Samuel je síce pekné ale na SVK tak časté, že keď to zakričíš pri pieskovisku otočí sa ku tebe aspoň polovica detí čo sú tam. Kamoškina malá má v triede 4.
Aj Alex sa dostáva do módy ale ja by som určite vyberala medzi Alexom a Danielom, to sa mi fakt k tomu priezvisku hodí ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre