Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

veve23
31. jan 2010

tak dobru,za par minut aj tento flm konci....chudacika ho ucim ponocovat

juliap
31. jan 2010

dobre ranko, tak ja sa pridavam ku hlasovaniu pre tobiaska.

vek: v juli budem mat 37 /posledny den raka, tak mam nieco aj z leva/ a mm v auguste 41 /cisty lev/. 😀

juliap
31. jan 2010

vejulka, ked su problemy s kyselinkou, tak ani hrozno by si nemala, a hrusky su tazke tiaz na travenie ... 😝

stanusa
31. jan 2010

dobre ranko,
pridavam vek - 33 /v juli budem mat 34/ a mm 34 /v juli 35/
peknu nedelu
🙂

blondy12
31. jan 2010

ahojte dievcata..teda docitat vas za jeden den to bola teda fuska...ani neviem na co reagovat.. 😀 😝 .

inac moj vek je 23...v decembri 24(strelec)...a moj MM este 29 v juli 30 (rak)

jaj ja uz od pol 7nemozem spat mala sa mrvi tak MM si tu spi a ja na nete som Vas docitavala..vcera sme boli cely den na nakupoch....teda nenakupili sme toho vela nemali zas super akcie.. 😢 ..ale aspon Avent 2 flase som si kupila... 😀 uz budem mat aj k odsavacke rovno..

kami inac budem na teba mysliet...6.2 vsetko naj k narodeninam 😀

a myslim ze s vejulkou mame 4.2 meniny nie?asi je tiez veronika a neviem ci vejulka nema aj tie statnice...

no nic idem este lahnut k MM trosku..tak zatial sa majte

gajana1
31. jan 2010

Dobre rano tak vy ste toho ešte stihli popisať, ja som radšej vypla ten hnusny net lebo viac nejde ako ide 😠
Ja mam na dnes pokoj obedik sa vari a ja pozeram tenis 😀

kamilakd
31. jan 2010

blondy napodobne ty na moje narodky a ja na tvoj velky den 😉 ty si veronika?jej tak v jeden tyzden tu bude oslav a oslav 😀 a ako sa pozdavalo nakupovanie muzikovi?

gajana ty sa mas ja prave rozmyslam co budem varit alebo ci nepojdem zas k nasim... 😅

sasikas
31. jan 2010

Ahojte babule....tak sa snazim vas citat kazdy den, ale nestiham neak reagovat...uz aby som bola na MD...ale sak uz neake tie 2 tyzdne to v tej robotke hadam prezijem..... 🙂
zuvi- za Tobiaska zahlasovane.....
neska nevarime, ideme k svokre na obed...tak to vidim tak ze sme do 12 ej v pyzame.... 🙂
inak mali sme trochen stresy...v piatok moj mm totalne zrusil auto, neaky deges pred nim dupol na brzdu, on dostal smyk a vyrubal sa v jarku a zobral so sebou billboard....nastastie sa mu nist nestalo...ale auto na cucky...cert ber plechy...hlavne ze sa nikomu nist nestalo....a najlepsie je ze sa ten pred nim ani nezastavil, ze ci netreba volat DR alebo tak.....strasne ako su niektori ludia nezodpovedni..... ☹

sasikas
31. jan 2010

kami- inak tych 200evri za tie foto sa mi zda fakt trochu vela....a to je z kadial ta fotografka? z Top?...

videla som ze ste rozoberali vek...takze ja 28, v aprili 29 a mm bude mat v marci 30....tak dufam ze to este stihnem neaku fasa oslavu tridsiatky vystrojit.... 😀 😀

adasik
31. jan 2010

ahoj baby, som tu uz davnejsie nebola, ale citam si vas, len zapamatat si tolko info je skoro nemozne 😒

co sa týka toho veku-ja budem mat v marci 32 a mm mal 35, takze asi 32ky veduuu 😉

kamilakd
31. jan 2010

saska 😕 fuuu si sa asi riadne lakla uuuuf a dufam ze je uz ok no ved v piatok to bolo dost vesele asi vsade...ale to je trestny cin ked usiel z nehody ktoru zapricinil...to co uz je za ludi
fotografka je z TO ale ine som zatial nenasla hlavne kto ma atelier vela fotografov je len mne sa ich nechce pustit do bytu 😅 a jeden nechcel podpisat tu zmluvu ze si nezelam zverejnit moje fotky nikde ani u nich ako dalsiu ponuku atd je to ochrana sukromia.

sasikas
31. jan 2010

kami- no veru, ked mi to volal tak mi nebolo vsetko jedno....ale nema ani skrabanec....a pritom auto neopravitelne, totalka...no sa mi druhy krat narodil....🙂 sak sme to aj patricne oslavili vcera.... 😀 😀

no to je pravda ze pustat si do bytu niekoho cudzieho to by som asi tiez nedala....

baby a som citala co ste pisali o tej Mirke co sa jej narodilo tak malicke babatko....neviete ako sa maju?....

kamilakd
31. jan 2010

saska kukni do junoviek 2010 ona je aj zakladatelka temy...

sasikas
31. jan 2010

zajtra v robote zistim ake su to tie homeopatika na ten lahky porod, co ste spominali....ja teda homeopatii moc neverim, ale sak clovek za to nic neda ked to vyskusa....popytam sa kolegyne...ona je odbornik cez homeo... 🙂 tak potom dam vedet.....

sasikas
31. jan 2010

dik kami..idem to kuknut....

kamilakd
31. jan 2010

no mne bolo do placu....ked som sa na to realne pozrela

seuska
31. jan 2010

dobre ranko vsetkym...

sasikas tak to sa fakt druhy krat narodil... no hlavne ze sa mu nic nestalo... ako pises, kaslat na plechy...

moj mm uz tiez pol hodku stepuje pod bytovkou, nevie nastartovat auto... okrem toho u nas nasnezilo 40 cm noveho snehu a stale a stale padaju s prepacenim tie biele hovienka 😀 ja mam ist vo svrtok do presova cca 70 km tak neviem ako to v tej kalamite zvladnem...

my dnes mame na obed francuzske zemiaky, vcerajsia inspiracia od veve 🙂

kamilakd
31. jan 2010

seuska u nas je to podobne snehu vsade sakra a este ze mam garaz ale aj to nie je celkom vyhra...vcera som musela poprosti ocina nech mi pride poodhrabovat lebo tiez mam ist zajtra na poradnu...no ale netusim ze ake budu cesty 😅

civavava
autor
31. jan 2010

ahoj babule, idem vas pozdravit, lebo sa chystame s mm na plavaren, ale este vonku odhrna sneh 😝

jeej robite statistiku veku? Tak ja sa hlasim do klubu "starych koz" 😀 😀 s 35-kou 😝 , ale pre mna je vek len cislo, ja navzdy ostanem 20 rocna 🙂)))))

pekny dnik a zajtra si vas docitam, dufam, ze ste vsetky OK a aj miminecka 😵

kamilakd
31. jan 2010

civka tak si pekne zaplavajte...renusko plava stale a teraz to ides skusat aj ty?

veve23
31. jan 2010

dobre rano,.....
seus...francuzaky bol niekoho ineho typ 😉 , neva, ja som bola vcera siskova...ale cez tyzden spravim aj ja 🙂 🙂
pripajam sa k oslavencom 4.2 😀

sasikas
31. jan 2010

no veru cloveku je z toho do placu ked to cita o tej Mirke....teraz niekedy cez tyzden som citala v jednom mamickovskom casopise o dvojickach, dievcatko malo pri narodeni len neakych 480 g, velke sance mu nedavali, a teraz ma uz 3 rocky a ide do skolky a je uplne zdravucka....tak dufam ze aj tento pribeh bude mat taky stastny koniec....drzime palce....

idem volaco pozehlit.....vsak uz mam asi dvojtyzdnovy sklz....neako sa k tomu neviem dokopat.... 😀

malalady
31. jan 2010

čawme babiky 🙂 😀

blondy12
31. jan 2010

saska jaj tak to je stastie ze sa MM nic nestalo...

my sa valame este stale v posteli...nic sa mi nechce... 😀 😝 ....

a kamilka nakupovanie v pohode len nic nebolo take co by som ja chcela.. 😀 ..take polodupky..a potom som bola unavena....tak sme sli uz domov..neviem nemala som nejaku nakupovaciu maniu vcera....

jaj zehlenie..tak to ma caka az o tyzden asi 😀 ......s novou zehlickou...... 😝 aj susiak na pradlo sme kupili nech to schne pri radiatore ako to vsetko davat ku radiatoru...

vejula
31. jan 2010

jeej veve, blondy vy ste tiež Veroniky Tak za chvílu oslavujeme 😉 No hej jabudem mať 4.2. dosť ťažký den 😔

Inač kočky celu noc ma hlava bolela a teraz to tiež ešte nieje na 100% Dufam že na mna čosi neleze, lebo som akási haklivá na hluk a také srandy... A navyše nemáme ani teplomer doma takže nemám ako zmerať teplotu 😠 No a mm ked som povedala že treba kupiť tak načo... Asi sa mu to zdá zbytočne vyhadzovanie penazí alebo čo... Ale ja potrebujem vedieť ako som na tom.. Boooože tí chlapi zas maju svoju hlavu.

A sasi super že sa nič nestalo... Tí dnešní vodiči su fakt strašne bezohladní 😔

kika29
31. jan 2010

ahojte prišla som len na skok vás pozdraviť a nakuknúť čo má nové mirka.

V čera som tu nebola. Mala som bolesti a myslela som že skončíme na pohotovosti no našťastie to potom prešlo. Muž ma uložil do postele lebo som tam ani sama nevedela dôjsť ☹ a o 23.30h som sa musela ísť najesť čo som taká hladná začala byť 😝 ale k internetu sa mi už nechcelo tak teraz som len nakukla. Ešte som si vás ani neprečítala.

zuzkabar1983
31. jan 2010

Ahojte babenky,

ja opat len tak na rychlo, lebo vzdy sa vas snazim najprv docitat a potom uz nestiham nic napisat 😀 😀 😀

Pridavam aj ja svoj vek ... 26 ( v juli 27) a mm 31 (v juli 32).
Zuvi aj ja som uz zahlasovala a budem kazdy den 🙂
Sasikas, hlavne ze tvojmu drahemu nic nestalo. .... tie cesty su uplne hrozne ....

Ja som vcera chytila depku, lebo mm robi cely den na byte a ja mam zakazane soferovat (kvoli snehu). Povedal, ze si nepraje aby som jazdila, lebo nejaky tlk do mna moze narazit ...... tak som cely den zavreta medzi 4 stenami!! Juuuj nervy mam. A dnes to iste!

alicc
31. jan 2010

ahojte babule,
takže nie som sama čo má nad 30, teda aby som bola presnejšie 34 a mm bude mať v novembri 37, bože ale ten čas letí a rozum stále na 18 😀

alicc
31. jan 2010

moja rodinka išla na tie lyže do Valče takze ja som teraz sama a nejako sa nudím, obed je navarený, tak idem popozerať čo ešte nemám do porodky pre seba a pre bábo - a je toho asi ešte dosť, sakra 😠

zuzkabar1983
31. jan 2010

Alicc aj ja som sama .. teda sama ako sama .... mm pracuje zas na byte, tak som opat zavreta v nasej izbe u svokrovcov a nudim sa ako pes. Som si zapla radio a som sa rozhodla, ze tu trosku upracem, ale ide mi to hroooozne pomaly .... ale zas na druhej strane, nemam sa kam ponahlat ... ci dlhsie budem upratovat, tym kratsie sa budem nudit 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre