Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stanusa
23. mar 2010

cheerlady tak cisársky možno bude, možno počkajú na spontánny pôrod...primár nerozhodol ešte, on je zástanca spontánnych pôrodov
susanita bodaj by to bol planý poplach 🙄

díky baby, muž mi sľúbil, že mi donesie na chvíľu notebook tak aspoň vás počítam a dám ďaľšie info

grekyna23
23. mar 2010

stanusa veru aspon budes pod dozorom a tych par dni urcite vydrzis 😉

susanita555
23. mar 2010

jeeeeeeej ake krasne prianie dakujeme 😀 😀 😀

stanusa
23. mar 2010

sus tak potom si myslím, že problémy robiť nebude...a nechceš to opraviť alebo vymeniť?

susanita555
23. mar 2010

stanus neboj určite je kedze ty sama sa citis dobre tak si myslím,ze to nebude nic strasne 😉
grekyna ma pravdu aspon budes pod dohladom lekarov

stanusa
23. mar 2010

baby my takto o rok tiež budeme kukať po aprílovkách s našimi krpcami 🙂

grekyna som zvedavá ako dlho ma budú pozorovať, ale domov sa pýtať nebudem už len kvôli malému
mnohé z vás boli v nemocke aj dlhšie a zvládli ste to 😵

seuska
23. mar 2010

Stani veeelmi drzim palceky.... ja som tiez nikdy nelezala v nemocke tak viem ake mas zmiesane pocity.... ani ja si neviem predstavit co by som tam robila.... no radsej si tam trosku polezkaj a aspon obkuknes ako to tam bezi... a na info nezabudni, nech sme informovane....

Ludka ja sa uz z principu ani nevazim, len sa tym stresujem... ani na poradni ma uz nevazia od kedy chodim do nemocky... a dobre robia, este tieto stresy mi treba?!

Susanitka a si jej pisala, ze chces vratit peniaze? Dufam, ze si nesuhlasila s tym ze ty budes vysivat dierky?

Minius diky 😵 😉

ludka140281
23. mar 2010

a nechajme sa prekvapit,kolke z nas o rok budu citat opat s bruskom 😀 😀 😀 😀 ja uz dufam nie 😅

grekyna23
23. mar 2010

stanusa presne, doma ta necaka dalsie dietatko, aby si sa pytala domov, a zdravie babatka je najdolezitejsie
a veru, vydrzali sme mnohe v nemocnici aj dlhsie 😉

susanita555
23. mar 2010

vies co stanus keby mi ju neposielala tyzden a kazdy druhy den mi nepisala ,ze nestihla tak mozno by som to takto neriesila ale, kedze som cakala tak dlho a pritom mi v prvom e-maily napisala ze ju hned po zaplateni posiela tak som znechutena a velmi a este na zaver ked ju uz konecne posle mi napise toto? ze si ju mam doma sama presit? ved ked zato vzala peniaze tak to mala urobit ona.ide hlavne o princip ako to vyriesila
ak nieco robim tak to robim tak aby boli ludia spokojny,ked zato beriem peniaze
s takym clovekom uz nemam chut ani obchodovat ani sa dohadovať ci mi to vymeni alebo nie je tam este plno zien ktore ponukaju takýto tovar takze si vyberiem inu 😎

stanusa
23. mar 2010

díky za podporu 🙂

idem uvariť tie zemiaky, zataľ pa

susanita555
23. mar 2010

seus cosi ani nahodov rovno som jej napisala ,ze ked vzala peniaze tak to mala poslat take ako som chcela 😠

veve23
23. mar 2010

ahojte babule,

Stani drzim palce nech je vsetko ok a krpec je v poriadku.

Seus...mas super prebalovaci pult 😉

Civi...drz sa, mas v SR telepaticku podporu 😉 sete niekto dnes rodi???????????????? 😀 😀 😀 😀 😀

stanusa
23. mar 2010

tak to máš pravdu, radšej objednaj od inej...držím palce nech sa dá s ňou dohodnúť

susanita555
23. mar 2010

idem aj ja varit kocky lebo zasa prekonikujem cele doobeda joj ked s vami sa tak fajne keca 😀 😀 😀 😀

denisa1111
23. mar 2010

Ahojte tehulky,Stani neboj ujde to,aj mne tie 2 tyzdne usli aj ked prve dni su mizerne,odporucam krizovky🙂ja idem zajtra na poradnu,tak mozno si ma tam opat nechaju,a ake mas problemy?

ludka140281
23. mar 2010

veve ja by som chcela 😀 no nevyzeniem svoju podnajomnicku ....nechce sa jej 😀

veve23
23. mar 2010

Ludka, vsak prenajom ma do konca mesiaca, tak ju este nevyhanaj 😉

martina149
23. mar 2010

Ahojte mamičky aprílovky aj ja k vám patrím aj keď už neskoro ale chcem sa opýtať čo obliekate bábu na cestu z pôrodnice lebo ja už riešim dilemu keďže už nastávajú teplé dni a ja som mala nachystaný teplejší overal do vajíčka no samozrejme ešte košieľka,poldupačky,svetrík a deka.Len neviem keď bude horúco.Predtým som to neriešila lebo sa deti balili do perinky a hotovo ale teraz nedám bábo v perinke do autosedačky.

kikarv
23. mar 2010

ja mám pripravený zimný overálik ale asi idem pokukať po niečom tenšiom flišovom lebo fakt je akosi teplo už. aby sa mi potom neprehriala malá.

tarinka333
23. mar 2010

Majca, ten Rosalgin stoji cca nejakych 10 e prasok (tie granulky), ale ten irigator, ktorym to treba vyplachovat, stoji dalsich 8e, ci tak dajako.
Idem VAs docitat, lebo neviem, na co reagovat skor 🙂

martina149
23. mar 2010

Veď práve preto a dúfam,že nenastúpia hneď také horúčavy ,že pôjdeme rovno do krátkych rukavov.

ludka140281
23. mar 2010

......tak teraz ste ma dostali....asi tiez prehadzem skrinu a tasku...uz ani neviem co som pobalila.....a v aute bude tiez horuco....mimochodom nase sa vecer pokazilo ako naschval,ked mam termin 😠 ....teraz umyvam okna na balkone a zakukavam co preberate 😎

ninnaricci
23. mar 2010

...babule...minulý rok som išla do pôrodnice v tenšom kabáte...a odchádzala som v tričku 😉
...drobec mal...body s dlhým rukávom...pančušky...teplákovú súpravu...čiapočku...a ešte sme ho šuply do tej emitexovej zavinovačky (tej teplejšej)...lebo pofukoval vietor...
...tiež som bola z toho zmetená...ale radšej nech mu je teplo...

marika1902
23. mar 2010

Ahojte baby tak som sa vratila z poradne. A mam celkom dobre spravy. Na streptokoka som negativna 😀 ale zas mam mikozu fnuk cize sa musim liecit. 😒 . No a dr. mi povedal ze urcite prenasat nebudem vraj mam este tyzden pockat tak teda kubko je na dobrej ceste 😀 😀

Idem Vas precitat 😀 😀

alicc
23. mar 2010

ahojte babulky,
držím palce všetkým čo majú dnes poradnu a samozrejme aj civi a malému Renkovi-už je hádam na svete.

martina149
23. mar 2010

Ahoj Marika ja mykózu už ani neriešim týždeň ju nemám a potom zase mám atak to ide dookola.Ja som včera na poradni tiež dostala lieky tak sa budem zase liečiť a som zvedavá dokedy.

dejnas
23. mar 2010

ahojte
ja mám do pôrodky nachystané oblečko pre mimi - bavlnenú súpravičku z HM (bodyčko, dupky, kabátik, čiapočka a teplé ponožtičky) a šupnúť ešte do zavinovačky (autosedačkovej)... ak by bolo chladnejšie, tak tam mám prichystanú ešte takú velúrovú súpravičku, ktorú by som obliekla navrch... viac vrstiev hádam nebude treba, taká kosa už snáď ani nebude 😉
ja som mala ráno šoky... bolo strašne zle od žalúdku, točila sa mi hlava, až som musela ísť na wc blinkať 😝 neviem, prečo, nejak mi "nesadol" sirup proti kašľu - stodal - pritom ho beriem vyše týždňa 😕 ale už je aspoň o.k. 😉

tarinka333
23. mar 2010

Ahojte babulky, tak ja si nakoniec idem kupit toto do vajicka:

http://www.babysen.sk/index.php?page=shop.produ...

A zrejme babatko pojde domov z porodnice v perinke, kosielke, svetriku... a v prenosnej vanicke.

cheerlady
23. mar 2010

tarinka ja som nad tym tiez uvazovala,ale potom som zhodnotila,ze obycajna deka postaci na tu jednu cestu a na zimu potom kupim taku deku do autosedacky vo vacsej velkosti.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre