Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

seuska
4. apr 2010

Gaji - moje zlate natlacene su tam? Joj chudence, uz aby boli vonku a sa mohli natiahnut jak maciatka... Kamoska tiez rodila dvojky normalne a vravela ze uplne v pohode.... Ti verim ze uz sa nevladzes hybat.... ja mam toto iste, ale len s jednym... neviem si predstavit tu zataz s dvomi.... joj moja..

seuska
4. apr 2010

Preco mna nic neboli?????? Ziadny naznak porodu! Ja uz chcem ist rodiiiiiiiiiiit!!!!!!!! 🙂

fleury
4. apr 2010

seus ber si priklad z cicimon..ta tiez ziadne bolesti nemala a porodila bleskovo 🙂

fleury
4. apr 2010

inak ja bolesti teraz tiez pomenej mam, len ked chodim mam pocit, ze mala zo mna vypadne, ale to mam uz par mesiacov, takze sa nestresujem 😀

seuska
4. apr 2010

Fleu to by mna take zivotne stastie nemohlo stretnut jak Cicimon 😀 Ja mam az moc bezproblemove tehu, ja si to odserkam neboj... 😉

lucinenka001
4. apr 2010

SEUSKA - ahojjjjj, ani mne nic nie je. Dnes sme boli na monitor aj nas pozreli tiez nic. To je na nervyyyy.

fleury
4. apr 2010

seus aj cicimon mala bezproblemove tehu 😉
a janka mala dost problemov v tehu a pozri aky porod mala...to by som skor ja mala panikarit!! 😀

aktakk
4. apr 2010

Jankako- my to tiez mame s malinkou vselijake....uz dva tyzdne mame nocne zmeny 😉 . V podstate by sa malinka posledne dni budi len 2krat za noc ale za to je hore aj dve hodin v noci. Vobec neni taka, ze sa napapa a spinka..ona musi este kukat na svet, stikutka je pomaly ritual po kazdom papani.
A s tym porodom sme na tom rovnako. 🙂 ale ja by som sla rodit uz zas 😀 .

fleury
4. apr 2010

aktakk nech sa paci, mozes odrodit za mna 😀

gajana1
4. apr 2010

Ani u mňa to nevyzera na pôrod a ja by som už tak strašne chcela mať za sebou

aktakk
4. apr 2010

Seuska- nestresuj. Ja som este hodinu predtym ako nastali konktrakcie pobehovala po obchodaku s oblecenim a hladala co kupit. Dokonca som este aj u doktora bola pocas konktrakcii a ani som o tom nevedela 😀 . A za dve hodky som uz aj isla naspat do nemocky.

fleury
4. apr 2010

gajana a ty si nemala jedno babo KP?

aktakk
4. apr 2010

Fleury- by sa mi mozno dobre rodilo teraz, ked ju mam este asi stale "velku" 😀

gajana1
4. apr 2010

fleury ano jedno je KP ale ževraj to čo ide prve je hlavičkou

fleury
4. apr 2010

aktakk 😀 😀

gajana a oni rataju s tym, ze to druhe sa pocas porodu pretoci alebo ako? ved babam bezne davaju cisarsky ked je jedno KP a ty cakas dvojicky..

aktakk
4. apr 2010

Gaji- a vy mate aj dvojicky v rodine??? Pozerala som a ty si este taka mladucka a uz budu 3dietky. Moj obdiv. 😉

gajana1
4. apr 2010

fleury ževraj počas pôrodu si doktor dokaže to druhe otočiť ked sa to prve narodi

aktakk
4. apr 2010

Inak baby- ja som sa najviac bala nastrihnutia a nemam vobec tusenie, kedy ten "akt" vykonali. A ani sitie som necitila ale vnimala samozrejme, ked doktor "fesak ako hovado" sedel oproti mne a stopkal.

gajana1
4. apr 2010

aktakk ano boli dvojičky mm dedo bol z dvojičiek a tiež moja prababka mala dvojičky čiže to aj vychadza na našu generaciu

seuska
4. apr 2010

Luci ahoj to ty ides tiez do Sace? No ak hej tak tam budeme dobra partia z konika 😵 A ani sa neotvaras ani nic?

Fleu ty si si toho uz tolko uzila ze tebe porod bude pripadat ako prechadzka ruzovou zahradou... a ty si taka salamistka, teba nic nerozhadze... my citlivky sme strasneeeeee.... 😀

Aktakk ja viem ze to moze prist hoc kedy u viacerych to tak bolo, tak po tom co sim citala ma dufam vyvolavacka neminie.... a to su krasne starosti tie prebdene noci, uz by som prijala, ze by som to tu pisala aka som unavena, len nech to mam za sebou a mala je zdrava a mrnka mi tu za usami....

Gajanka inak Tomasko je rozkosny na fotkach, cely tato.... taky smejko... ako to berie ze bude mat doma surodencov?

gajana1
4. apr 2010

Seus Tomaško to tak nevnima ale ukaže na bruško a povie babo

aktakk
4. apr 2010

Gaji- no my mame tiez dvojicky v rodine...babka bola z dvojiciek, sestry mam dvojicky a aj sestra ma dvojicky. Ja len dufam , ze mna to nepotrehne. Samozrejme keby boli, tak by sme sa tesili ale kludne by stacilo uz len jedno. 😉

Seuska- no mozno prave tie co sa tak bojite budete mat porod okej. Ja som sa vobec nebala, za to som dostala "facku" na prebratie.

lucinenka001
4. apr 2010

SEUSKA - absolutne nic ani sa neotvaram , ani vytok, nic. Ja budem v Novej nemocnici. Toho 6.aprila ideme a uvidime co nas caka. Predpokladam, ze nam uz daju vyvolavacku. Nevies do akej doby mozem potom porodit a ako najdlhsie to moze trvat?

aktakk
4. apr 2010

No nic baby- ja sa porucam, lebo tusim vsetok moj volny cas medzi kojenim, cicikanim atd travim pri PC namiesto toho aby som ho vyuzila na pranie, zehlenie ....

ludka140281
4. apr 2010

ahojky...mame nove babulka?...blahozelam
u nas sa nic nedeje.... ☹ malilinke bolesti,no nevyzeram ze v noci porodim 😠

seuska
4. apr 2010

Luci neviem kolko to bude trvat, je to zrejme indi-vindi u kazdej... niekto porodi do troch hodin od vyvolavacky, niekto ovela dlhsie, lebo sa neotvara a najhorsie je, ze niektorym to konci cisarskym, to som sa len docitala, bohuzial ta nejdem ani strasit ani ta ukludnovat lebo neviem ci to aj mna necaka...budeme to musiet nechat na nahodu a modlit sa aby to bolo cim skor za nami. Ja mam homeopatika na rychlejsie otvaranie pocas porodnej cinnosti, tak sa dost spolieham na to, ale tiez mam strach a stres z toho celeho. Vcera jak som bola na poradni tak som bola uplne mimo chvilami od strachu... Proste ja som fakt cista stresmanka a bojim sa ze spanikarim...

gajana1
4. apr 2010

Baby a s tym vyvolavanym pôrodom je to veľmi individualne nečitajte nič na nete a nebude to take hrozne ja som mala prvy vyvolavany a v pohode pôrod

fleury
4. apr 2010

suhlas s gajanou..ja nekukam ani videa z porodov ani necitam temy o porodoch, zbytocny stres a panika 🙂

fleury
4. apr 2010

tak ja sa uz dnes porucam, som zvedava ake novinky tu budu zajtra 😉

lucinenka001
4. apr 2010

QAJANa1 - ahojky, mala si vyvolavany ale predtym si bola otvarena alebo zadka Ti odtiekla ci nic ? Lebo mne totalne nic.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre