Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

monva
6. apr 2010

ahojte
ani u nas nic nove 🙂
Tari, Seuska - to je sila, ze ani s vami sa to nepohlo. DNes som volala svojmu dokymu, ze co a ako dalej - tak mam prist 10.4. = v sobotu na kontrolu doobedu medzi 8:30-11:30 aj s taskami pre istotu (uz s nimi chodim mesiac hore-dolu, isto je tam vsetko v nich vykrcene 🙂 ), tak som mu povedala, ze ja sa tam uz chystam naisto vtedy aj ostat (kebyze ma nechcu nechat, roztiahnem nohy, chytim zarubnu a nepustim 😀 😀 😀 )

Dnes tu boli nasi, doniesli navarene, napecene mnaam mame rezne, zemiaky a ceske buchty ...

Miska - Samko je fakt statocny, nas vyvadza pri lekaroch ako divy. No a s tym pichanim v lavom boku dolu, ja to mam zvycajne pri zastavenych vetroch 😉

Frucht - normalne ta obdivujem, kolko mas energie - na rozdavanie, makas, behas, MM obriadis 😀

uz ani neviem, co som viac chcela, kym som docitala 7 stran, aj som pozabudala xi-xi

seuska
6. apr 2010

Tak sme doma ☹ ako Vam Tarinka napisala.... dalsi nastup do nemocky vo stvrtok... teda difam ze uz aj posledny, lebo ta cesta ma zabije!!!!! Uz som fakt nervozna jak pes z toho! Inak vsetko ok, prietoky, zaznam tiez.
Baby nemate daktora ten link kde su vysvetlivky na tie skratky zo sona?

aktakk
6. apr 2010

Frucht- ja som po siti to "kakanie" vobec nepocitila. Nemusite sa vobec bat. Ono to sitie boli permanentne, cize stolica na tom vlastne nic nezmeni. Teda u mna to bola pohoda, dokonca by som povedala ze ulava. A ty kiwi mas aky "zazitok" ?

alinka01
6. apr 2010

Ahoj dievčatá, dlho som tu nebola kuknúť 🙂 Vidím, že pribudlo veľa drobcov, tak gratulujem mamičkám. Ja som dnes bola u Dr. a povedal, že na 90% to bude cisársky. A určite to bude skôr ako TP. Tak som zvedavá čo ma čaká. Nevie niekto aké vyšetrenia sa robia pred cisárskym? V piatok idem do nemocnice do rizikovej poradne, tak som zvedavá čo mi tam budú robiť.

seuska
6. apr 2010

Monvi ahoj 🙂 takze v sobotu sa teda uz vidime na 99% dufam, ja uz budem hospitalizovana, teda tajne dufam, ze aj odrodena! Ako ty hovoris, uz nejdem domov ani keby co bolo... Nechce sa tym vychodniarcatkam nejak na svet... sak co im chyba v brusku? Nic....

Greky dakujeeeeeem, presne toto som hladala 🙂

kikarv
6. apr 2010

no už som tu opäť. prečítala som si vás už.
dajako ma všetko bolí a malej sa asi čká bo brucho mi tu skáče jedna radosť. 🙂

fleury
6. apr 2010

seus prave som pisala, ze ty si teda nevyhrala s tym cestovanim, vo stvrtok uz radsej ostan v nemocke...a co ti vraveli, ze kedy ti vyvolaju, ako dlho cakaju?

fleury
6. apr 2010

este julia sa neozvala, dnes mala poradnu a aj cislo na ludku ma, ta snad uz dnes odrodila

grekyna23
6. apr 2010

seus, nemaz zac 😉

kikarv
6. apr 2010

mňa na obidvoch nohách bolia členky mám ich opuchnuté máte to aj vy? no a teraz ma neskutočne páli záha fúúj 😝

marika1902
6. apr 2010

kika ja mam iba tu zahu ale dala som si akurat maalox lebo uz sa to nedalo zniest 😝 😝

kikarv
6. apr 2010

neviem čo si mám dať ja ked nič nemám 😠 a páli hnusne až mi je na grc 😝

fleury
6. apr 2010

kika daj si mandle

marika1902
6. apr 2010

no tak to ti nezavidim 😝 . Ja sa to vzdy snazim niak vydrzat ale ked to nejde dam si aspon jeden

kikarv
6. apr 2010

nemám ani mandle 😒

fleury
6. apr 2010

tak si daj vodu s citronom ako tu uz baby spominali davnejsie

marika1902
6. apr 2010

kika len nepis ze nemas ani citrony 😀

tarinka333
6. apr 2010

Ja som si prave uvarila tehu cajik a pichla som tam lyzicku skorice... vraj sposobuje stahy maternice, tak uvidim 🙂
zajtra idem na ultrazvuk, na ktory som mala ist dnes, ale tha dajako nevidalo... som vobec nepostrehla, kedy mi to lekar hovori a az doma kukam do papierov a hla: dnes IPP plus mnozstvo plodovej vody plus placenta. Heh 😅
Seuska, ty ako ultrazvukovy nalez? Vsetko v poriadku? Ako si na tom s prietokmi, placentou a mnozstvom vody? Mna hlavne ta voda zaujima, kedze minule bolo zmensene mnozstvo. Si zajtra zas posedim v nemocnici... Do kelu... som tam kazdy den, jak na klavir sa tam premavame. Normalne uz poznam tehulky z cakarne, bo furt tie iste tvare vidim.
Joj inak Seus, dnes sa tam prehnali taki traja nasi spoluobcania, hladali asi svoju kamosku... no ale teda vobec nevonali vabne... Ufff. ta vona, co po nich ostala. Cisty koniec, som sa rozhodla, ze KVOLI tomu si rezervujem asi nadstandard porodnu salu (ak tam nebudes ty nahodou vtedy, hehe), lebo byt na vzdycharni takto... Hm, ci ma Saca viac vzdycharni? Jednu pre nas a jednu pre... Hm?

kikarv
6. apr 2010

idem si ľahnúť nejako sa necítim dobre. ked niečo tak sa ešte ozvem ked to na mňa príde tak napíšem michalag. ale pokial sa nič nebude diať tak večer nakuknem ešte.

grekyna23
6. apr 2010

mna tiez akurat pali zaha, dam veceru a ked to neprejde pridu na rad mandle 😉 a uz som zvedava na tie nase dlhovlase babatka 😵

kikarv
6. apr 2010

marika je mi to trapne ale ani len citron nemám 😠

marika1902
6. apr 2010

kika 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fleury
6. apr 2010

som zvedava, ktora z tych, ktoru palila zaha bude mat nakoniec vlasate babo 😀

moni
6. apr 2010

fleury, nasa bude isto vlasata, videli sme na ultrazvuku 😀

seuska
6. apr 2010

Fleu tak mi dnes doktorka povedala, ze mam dojst aj s vecami a ze na noc mi daju cipku do posvy a rano sa uvidi, ale tak tam je viacej lekarov a lekarok co to riesia a ako som sa presvedcila uz 3 x, tak kazdy mi daco ine povie aj kvoli tomu sa rozhodujem ze asi behnem za Dosedlom, pichnem mu este vo stvrtok obalecku a poviem ze on je ten vyvoleny, ktory to bude riesit. Sa mu dnes na USG pacila moja tetovacka a piercing v oboci, tak povedal, ze to urcite boli viacej ako to co ma caka 😀 , ze si mam dat EPI a ani vediet nebudem... uplne ma ukludnil.

Tari Ultrazvuk vraj ok, aj prietoky aj voda, ze je jej menej ale v poho, jedine co neviem rozlustit, ze minule som mala placenty typ II a dnes tam mam napisane ze typ III, tak len odhadujem ze uz je asi "starsia" ako minule. Ci? Ja som tam mala tiez cest s cigoskou jednou, ale vies jak chodia cigani do nemocky? No cela fajta dosla s jednou a stary rozkoteny bruchaty foter - cigan si na celu cakaren pustal trapne polyfonne melodie z telefonu 😀 😀 😀 Ne ne moja, v Saci je ta nadstandardna porodna sala, ktora sluzi aj ako vzdycharen, kde je s tebou manzel a potom je taka vzdycharen standardna, kde su 4 postele a vedla je sala s 2 boxami... ja ked som bola v sobotu na zaznam tak som lezala na tej vzdycharni a vedla mna lezala cigoska co isla rodit a davali jej infuzku nejaku...

fleury
6. apr 2010

moni a to vidno cez ultrazvuk? 😕 som nevedela 😎

marika1902
6. apr 2010

nase podla mna nebude. ja mam zahu len teraz ku koncu asi mi kubko tlaci na zaludok

fleury
6. apr 2010

seus a kolkokrat som ti uz Dosedlu radila, ha??!! 😀

tarinka333
6. apr 2010

fiha Sueska, no a co ak pride rodit naraz 7 zien? Co potom? bo ja to vidim tak, ze my dve mozno aj spolu vzdychat budeme 🙂 Budem dohovarat malemu, aby sa mu zachcelo tak, ako male Saske 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre