Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
8. apr 2010

aktakk, no ta je kraaasna!
bodaj by tu sa tu nerodilo vo velkom, ked take pekne deturence ukazujete...nam robite chute 😀

cheer, mm je tiez trosku prepruzenejsi 😀 v noci strasne fukalo a buchalo so zaluziami, tak som isla pozriet do vedlajsej izby co sa s tym da urobit, a on chudacik vyliezol za mnou ze co sa deje 🙂

zuvinka102
8. apr 2010

aktakk to je krasna fotecka..

cheerlady no moj len kazdy den chodi z prace domov a prosi drobceka aby uz prisiel na svet lebo sa mu nechce chodit do prace

moni
8. apr 2010

zuvi, no je to otrasne s tym teplom, a to pritom doma klima, v robote klima, v aute klima. ale aj tie presuny stacia na to, aby som mala clenky 4x take ako pred tyzdnom. fuj, az sa na to zle pozera.

aktakk
8. apr 2010

Dakujem kocky, vyriadim jej...len keby sa tolko neskrabala ked sa jeduje, lebo celu tvaricku ma potom flakatu. Motovidielko malinke

Nebojte sa, aj Vy sa dockate. Ja vam budem zavidiet ten zazitok z porodu, je to sice tazke ale zaroven je to neopisatelny pocit. Pre mna najkrajsi v zivote.

zuvinka102
8. apr 2010

moni no ja len dufam, ze po porode to bude lepsie ako snad uz potom aj nejake tie topanky obujem.. ved mne su teraz aj balerinky male

moni
8. apr 2010

zuvi, no ja som vcera musela ist v zabkach ci vietnamkach ci ako sa to doma vola. do nicoho mi tie haksne nevosli 😀

aktakk, no a ty by si sa nepajedila, keby nebolo po tvojom? motovidielko ma narok 🙂
nejake rukavicky by nepomohli?

zuvinka102
8. apr 2010

no mozno aj tie zabky by mi boli male lebo mam nohu a 2cisla

zuvinka102
8. apr 2010

no idem asi zehlit alebo sa hrat na FB 😀

ttiffanny
8. apr 2010

ahojte! tak sa hlásim doma z nemocnice. 2. apríla sa nám narodil krásny syn s mierami 3440g a 56cm. je to naše najväčšie šťastie 🙂 l

moni
8. apr 2010

ttiffanny, gratulujeme k synacikovi...tebe aj manzelovi!

vejula
8. apr 2010

čavte kočky...

JE mi akosi čudne. Mi akosi často tvrdne brucho a počas tvrdnutia menštračné bolesti v brušku a v križoch. Snad by som zistila keby to bol prichadzajuci pôrod 😒 Dam sprchu a uvidím ako bude. No a asi zalahnem... Nieje to také hrozné že by mi to prioadalo jak pôrodne kontrakcie, to vôbec nie. Asi len trochu zbytočne stresujem, no ale nerada by som niečo prešvihla 😝

tiff gratulujem 😵

moni
8. apr 2010

veji, no je mozne ze ti to zacina 🙂 drzim palce ak je to to!!!
skus odsledovat ako casto sa to opakuje, ak sprcha nezaberie.

zuvinka102
8. apr 2010

vejulka tak ako napisala moni skus si to sledovat, lebo v pohode to moze byt ono.. aspon podla mna 😝

zuvinka102
8. apr 2010

tak som sa dohrala idem si lahnut aj ked sa mi nechce spat.. ale zajtra ma caka 3hod zehlenie no dufam, ze nie viac..

dobru nocku

zuzana1971
8. apr 2010

gratulujem 3 novopecenym mamickam 😵
ttiffanny a ako sa vlastne malicky vola?

babule ja dnes zabijacky den, maly stale plakal, do toho este prat v rukach, zehlit atd, atd...ale konecne sa vykakal ked som mu dala trochu prevarenej vodicky, tak som ho hned okupkala a naolejcekovala...

v prepustacej sprave mi napisali setriaci rezim, tak som zvedava kedy sa mam setrit 😀 😅 , vsak nemam cas ani spat 😝

tak dobru noc, idem zase krmit, drzte sa kinderka, hlavne kika

inak tu uz 3 maminy hlasili zapalene hnisave ocka babatiek 😒

vejula
8. apr 2010

no kočky idem sledovať zatial po 10 min, tak uvidím či sa to rozbehne alebo nie...
Vdaka za podpopru zajtra sa ozvem ak budem stale kinderko 😉
Bru nocku

monva
8. apr 2010

novym maminam a ich babatkam prajem vsetko najnajnaj 😵 😵 😵
kika, veji - silno na vas obe myslim a drziiiim palce 😵 😵 😵
dobru noc

evil15
9. apr 2010

bré ránko bambulky 🙂 novým maminkám všetko len to naj a nech ste všetci zdravučký 😉

kika držím palce aj ked si myslím že už si maminka 🙂 🙂 🙂

veji - ty ako??? ešte patríš k našej menšine kinderiek???

no ja môžem povedať že som mala strašnú noc vôbec som sa nevedela uložiť a ked som išla na WC tak ma dole pichalo ako by mi tam rezali otras ☹ ☹ bruško mám ako skala a krpatá sa tam len hemží a tlačí ma do rebier ☹ chudatko mo je asi už chce ísť von ale ja mám snou dohodu že až po sobote kedykolvek lebo v sobotu ide maminka s tatinkom na svadbu a maminka sa chce poriadne najesť 😀 😀 😀 že aj je sa ujde 😉

ozik baby tie čo ste už porodili nestalo sa vám že tak ku koncu tehu vám prestalo chutiť papať??? lebo ja som v poslednej dobe neni skoro vôbec hladná len tak zobkám aby sa nepovedalo 😅

juliap
9. apr 2010

evil, no len aby si nedopadla ako moj svagor, jeho mama tiez este chcela byt na svadbe, tam sa pekne napapala, hodila tancek s nevestou a o polnoci hovori, ze akosi mi je divne, no a na svadbe bol aj gyndos, ten jej chytil brusko a ze mlada pani, sadajte do mojho auta, ideme do porodnice, no a svagor bol za pol hodky na svete ... 😀

evil15
9. apr 2010

juliap no aj to je možné 😀 ved pre istotu beriem aj tašku do pôrodnice radšej nech je v aute 😉

fruchtbar
9. apr 2010

Dobre ranko,
juj,ja som sa dobre vyspinkala 😵 ,len neviem,co som mm v noci vypravala,lebo sa ma celu noc pytal. co je zlatko,co je,ideme?

dnes nam pribudnu isto babätka,drzime silno paceky,sa tesim,len potm baby ozaj neviem,kolko nas tu ostane......stavim sa ,ze Fleury bude prenasat a bude si tu pismenkovat sama so sebou 😀 .......ale ja sa zatial drzim,mozno to ozaj potiahnem az do pondelka!!!

ale ved to najlepsie prichadza na koniec.... 😀 😝 😉

fruchtbar
9. apr 2010

Dnes nebudem moc pracovat,prezleciem periny a povysavam a mozno ozaj len mozno vytrem podlahy ale len tu dole na prizemi..... 😉 a dnes sa chystam varit mm oblubene jedlo: Rolky plnene zeleninou a hribikami,na omacke z cerveneho vina s ciernym korenim a k tomu ako priloha dusena brokolica (delena strava).....tak aj idem,aby som to stihla,lebo dnes pride mm uz o jednej domov....a potom kopa roboty v zahrade 😝

juliap
9. apr 2010

frucht ja sa chystam tiez to potiahnut s fleury k poslednym, vzhladom na to, ze obom nam hrozil predcasny, tak si to teraz uzijeme asi najdlhsie v kinderkach ... 😀

fruchtbar
9. apr 2010

no Julia vyzera to tak a zakon schvalnosti to aj potvrduje! 😉
Ale ved prenasat nie je az take zle,az na to ze sa nam predlzuje to "utrpenie" a nasa nedockavost a zvedavost dosahuje vrchol! 😅

juliap
9. apr 2010

je to tak frucht, najprv chceme, aby uz boli vonku a potom je nam smutno za nasimi brusinkami ... 😉

juliap
9. apr 2010

vsetky kocandy este asi vyspavaju, tak idem k mamine ... ludka mi poslala fotecku malej karinky, tak ju poobede hodi mm na net, lebo ja som v tomto debco

cheerlady
9. apr 2010

dobre ranko baby,ja stale kinderko 🙄 aj ked mm ma vcera vecer navnadil,lebo povedal,ze ma citaka,ze v noci to pride,no ale nic z toho 🙄 takze zajtra rano do nemocky..bojim ☹ 😔

seuska
9. apr 2010

Dobre ranko babulky. Tak mi tiez nic. Vylihujeme v nemocke 😀 No snad nam poobede uz doktor s tym pomoze, lebo uz mam fakt taku depku z toho jak svet.. Idem sa aspon prejst po parku, lebo tu dostanem fakt zachvat z klaustrofobie.... pa zatial...

zuzadula
9. apr 2010

dobre rano vsetkym maminkam 🙂 tak vidim, ze sa to tu asi dost pohlo.. 🙂 takze vsetkym, ktore teraz prave bojuju so svojim babatkom na sale prajem vsetko naj.. nech to dobre dopadne 🙂.. a ostatnym tehulkam prajem pekny slnieckovy den.. 🙂

fruchtbar
9. apr 2010

seuska,ahoj !
No tebe to poriadne predlzuju.....az mi je ta luto,drz sa mojanadychaj sa cerstveho vzduchu a mysli pozitivne!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre