Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
9. apr 2010

so mnou ide mm k porodu 🙂

kamilakd
9. apr 2010

FLEU da sa povedat ze ano raz do tyzdna dame stretko niekde na kolaciku a ked mam poradnu tak za nou skocim na oddelenie ak ma sluzbu bo ona je zdravotna na novorodeneckom na 600nedeli...je to fak mila super zenska na mna urobila velky dojem.a tesim sa ze take zienky existuju,predsa mi pomoze viac ako mm

marika1902
9. apr 2010

kamila mne mm nebude pri porode. Mozno svagrina bude ak stihne dojst z ba. inak budem sama ale vobec mi to nevadi

kamilakd
9. apr 2010

MARIKA povodne tam mala ist so mnou svagrina ale je tiez tehu je 25tt a tak nic z toho...ja budem rada ked mm pride ked bude po vsetkom budeme ako svata rodinka 😀

fleury
9. apr 2010

kami tak to mas super, pomoze ti potom aj po porode s malym/malou 🙂

zuvinka102
9. apr 2010

kamilakd no moj mm ide somnou k porodu a navrhol to sam, uz mi minule vysvetlil ako mi bude drzat vankus pod hlavou a potom pri tlaceni drzat hlavu pri hrudi aby som nebola velmi unavena.. tak som zvedava ci to naozaj zvladne 😅

grekyna23
9. apr 2010

so mnou mm nebude pri porode, u nas moze byt mm iba pri samotnom porode a ja by som ho chcela skor pri tej 1. faze, ale to sa neda ☹ , ale skusa ma teraz doma, mu musim ukazovat ako budem pekne so zatvorenymi ocami tlacit 😀 😀 😀

marika1902
9. apr 2010

inak mojej segry mm bol pri porode a kukol sa aj kde nemal a tak mal z toho dost traumu chudak 😝 😲

fleury
9. apr 2010

grekyna ze skusa, hehe, pekne, mate to ako v skole 😀

tarinka333
9. apr 2010

Caute kocky,
Seuska, ani mna nehladaj na chodbach Sace... tiez som doma.
Kocky, pocuvajte, vcera sme mali s mm keksicek po dlllhom case. V noci som sa asi 3x zobudila na taku miernu bolesst bruska plus wc samozrejme. Dnes ma brusko boli od rana, ale tak vselijako. myslim, trva to 30 sekund az 1 minutu, nie je to vobec pravidelne, od 11.00 som namerala intervaly, ze 12, 40, 4, 3, 4, 60, 16 minut. bolest nie je vobec velka, taka mierna, ako pri posloch, ale aj tak, co myslite? Moze sa nieco zacinat diat, ci uz fantazirujem?

kamilakd
9. apr 2010

tak to mate fajin ked vam doprovod mm navrhuju...ten moj by to asi ani nezvladol by mu bolo luto ze mi nema a,ko pomoct a ja by som asi dost na neho aj skriekala...a s tou traumou mam skusenost moja kamoska mala stastne manzelstvo pocali mimi a muza troska asi donutila aby tam bol s nou a tiez zazrel to co nemal aj odpadol teraz nemaju vobec sex sice si ju vazi ako matku dietata ale sexualne uz ju nepritahuje teraz to riesia aj cez odbornika a to ti poviem chlap do ktoreho by som to ja nepovedala teda vobec

kamilakd
9. apr 2010

TARINKA no moze to byt aj zacinajuci porod...skus teplu sprchu a kontroluj si to...fakt je to dnes huste 🙂

fleury
9. apr 2010

kami fuuu, tak az tak ho vzal ten porod? Ja by som mm urcite nenutila, keby nechcel..

fleury
9. apr 2010

ta vejula uz asi tiez porodila

zuvinka102
9. apr 2010

no vidim, ze dnes tu je zas uspesny porodny den.. ved preto vas stiham aj citat 😀 😀

fleury
9. apr 2010

najviac prispevkov ubudne, az budem ja v nemocnici uz 😀

zuvinka102
9. apr 2010

fleury no to potom tu bude za den len jedna strana 😅

lucinka1104
9. apr 2010

všetkým maminkám gratulujeme ja soms zále 2 v 1 a bez netu 😝

monva
9. apr 2010

Tarinka - tak ako to pokracuje? Vyzera to, ze sa to uz pekne startuje. Ozaj ty mas len jeden TP toho 6.4.? alebo mas aj druhy podla UZV? A tie bolesti su aj v chrbte aj v podbrusku? alebo len tvrdne brusko?

fleury
9. apr 2010

lucinka uz som ma teba myslela, tak pozeram, ze tiez ako zasita vydrzis az do terminu nakoniec

seuska
9. apr 2010

Grekyna ja beriem ten MAcmiror stale. Vcera som sa pytala pri prijme ci si ho mam dat na noc a doktorko povedal ze ano este na noc si ho mam dat... dnes este neviem...

Monvi Tari no ja Vas mozem vykukavat na prechadzke po chodbach 😀 Tari tak ak vsetko pojde dobre, tak sa mozno vecer vidime na vzdycharni????? Vlastne asi aj ty aj ja chceme tu nadstandardnu porodnu salu, tak asi ktora skor pride ta ju ma 😀 😀

Baby diky za podporu zatial, ale ja som strasna stresmanka a som uz vyplasena aj s mravca na zemi.... bozeee, nech to je uz za mnouuuuu!!!

kamilakd
9. apr 2010

FLEU no taka traumicka ale vies mozno to bolo preto ze to necakal a myslel ze bude hrdina a nebol presvedceny ze pojde

fleury
9. apr 2010

seus uz ti dali ten cipok?

grekyna23
9. apr 2010

seuska, dakujem, ja mam vybratych uz 9 guliciek, a ked ty to mozes brat, ked uz ti vyvolavaju tak je to asi v poho, tak doberiem vsetkych 12
ty si kolko vybrala?

kamilakd
9. apr 2010

babulky ja vas pre opustam idem sa vyvetrat troska....VEVE a VEJUL drzim palceky asi su uz maminy

SEUS ty sa drz a ty tu este v priebehu dna asi budes...keby sa uz neukazes silno na teba myslim nech vsetko dobre dopadne...

evil15
9. apr 2010

ahojte baby som si len odskočila do mesta na kafíčko a vy ste tu zatial popísali celý román 🙂 no ako som to tak dočítavala teraz tak ide víkend a ide sa rodiť ved hej už je po šibačke všetko upratané tak prečo nie aj tak hlsia pršanie cez víkend 🙂

no fleury ty tu budeš najviac chýbať ved jediná si tu celé dni od rána do večera 😉 kedy prosím ťa papáš a robíš iné veci viem že máš kludový ale aj tak mi je to záhadou 🙂 🙂 🙂

tarinka333
9. apr 2010

Ahojte,
no tie bolesti pokracuju, dalsi interval bol po 16 minutach a potom sa do toho zamotali aj krce, lebo WC je pre mna teraz problem, tak asi dam slivky, abo co... tak teraz som magor z toho, ze co ma tam vlastne boli.
Seuska, ja Ti tu nadstandard porodnu salu prajem 🙂 🙂 🙂 Hlavne, aby si ju vyuzila cim skor, kedze sa uz trapis v nemocnici. 🙂 na striedacku, ty porodis a idem ja 🙂
Monva, ja som podla UZV mala 6.4. a podla MS 7.4. tak ci tak, prenasam uz. Ale ty mas ete cas, nie?

seuska
9. apr 2010

Fleu nic mi nedali! Akurat hnusny obed 😀 Nedonesies mi tvoje vychyrene palacinky? 😀

Greky ja som stihla vybrat len 6 ks, ale cim viacej vyberies tym lepsie, lebo sa mozes velmi potrhat pri porode ked je sliznica oslabena mikozou, tak len pekne vkladaj kolko stihnes...

evil15
9. apr 2010

tarinka, seuska drkajte sa a nech máte rýchle pôrody 😉

zuzuj
9. apr 2010

cafte baby, ja som pozadu 30 stran´...takze kaslem na to 🙂 Vcera som mala max depku... Okrem tych mojich 4 herpesov, som zistila a to dost neprijemne, ze som alergicka na ten Macmiror...po 2 guličke, keď som celu noc nespala a išla sa zblázniť od svrbenia, sa už druhy den 7x sprchujem a stale to neni všetko vonku...takže tak volala som hned lekarovi a ten, že mi da niečo nove ale až v utorok,...ja už normalne sa bojim aj utierat...nie si predstaviť nový experiment...a to zachvilu rodím, a len v utorok začnem liečbu....šak to asi nestihnem.......no bojim sa, že začnem rodiť...a teraz okrem toho, že mna krpaňa potrha sa bojim aby ona niečo nedostala...teraz jedine moje želanie je aby tak skoro neliezla.... 😅 ...takže sa pridavam k augustovým... 😝
Inak gratulujem novým babatočkám...už som uplne stratila prehľad, vela mliečka a zdravíčka aj mamičkám.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre