Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

marika1902
12. apr 2010

moni ja mam pocit ze je to vec nahodneho vyberu 😀

zuvinka102
12. apr 2010

moni no tak do toho radu sa staviam aj ja no dobre deticky ale hlavne nech su zdrave..
ja toho cajiku pijem tri salky na den..

kamilakd
12. apr 2010

MARIKA ani nevrav jua som zjedla jogurt teraz arasidy a furt mam na daco chut 😠 booooze ved ja som taka nebola....sak budem jak slonica....

SILVI no super ked je mliecko a co papas ty???

MONI no tak tvoja frndolina bude zlate dieta ked uz z domceka skopne vsetko 😀

marika1902
12. apr 2010

Ten moj drobec to je pekny spratek uz teraz. Striela mi "elektriku" do oboch noh. Normalne ma vyduril z postele ☹ ☹ Musim sediet na fit lopte 😠

zuvinka102
12. apr 2010

no asi zacnem tu fit loptu praktizovat aj ja 😅 .. lebo este to som neskusila

marika1902
12. apr 2010

A este zacal mat aj stikutku. To aby som ho asi lutovala 😀

kamilakd
12. apr 2010

robia si co chcu 😀 ja som prave stuchala do nozicky a mi to pekne vratil 😀 dostala som supu

diamond_23
12. apr 2010

Ak sa mozem spytat vy nemavate take nutkanie na velku ?a k tomu bolest brucha ? 😀 lebo ja to tak mam uz par dni po sebe aj teraz..sadnem na zachod a nic..musim cakat do zajtra kym sa nieco udeje 😀 nemoze to byt biiziaci sa porod ?asi nie vsak ? 🙄 😀

zuvinka102
12. apr 2010

babulky idem si lahnut mne toto pocasie vyvolalo migrenu a dost silnu.. takze sa lucim a asi pridem az zajtra

kamilakd
12. apr 2010

diamond ak ti pri tom troska tvrdne brusko a je to pravidelnejsie tak sa ti to rozbieha treba odsledovat 😉

diamond_23
12. apr 2010

No bolelo ma dost pri tom brucho aj mi tvrdlo ae uz to zas preslo a citim len taku slabu bolest tak to ono nebude 🙄 aj v noci ma to chytilo taka sina jednorazova bolest brucha a potom to preslo a nic ..no ja si uz namyslam a sa asi vela sledujem 😀

moni
12. apr 2010

marika, tiez sa mi zda 🙂

zuvi, presne tak, nech su zdrave, ostatne je bonus!

kami, strasny uzurpator je to veru 😀

tarinka333
12. apr 2010

Co, kde? Staviame sa do rady? rozdavaju dobre deti?
No ja napriklad stojim v rade na porod uz dlho!!! Aj ma kopec apriloviek obehlo a nic. 😀

moni
12. apr 2010

tari, uz aj majovky ta obehli...bonznem ;)

diamond, moze to byt hocico...mozno zbojnik zostupuje nizsie, mozno sa telo pripravuje. tazko povedat. sleduje sa asi kazda z nas, ale myslim ze ked uz pojde do tuheho, nejako budeme vediet ze je to ono 🙂

civavava
autor
12. apr 2010

frucht 😀 😀

no ta bradavka veru mokva, nic moc ☹ ☹ aleco uz...VYDRZAT!!!!

marika1902
12. apr 2010

jeee baby konecne mam zaclonu v izbe. Sme doteraz nemali lebo mm neznasa zaclony ale teraz ked bude kubko tak som si vydobila lebo nam potom moc vidiet do izby tak sme mali vkuse zastrete zaluzie ale Kubko bude potrebovat denne svetlo tak som taka rada super to vyzera. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bubinkaaa
12. apr 2010

ahoj Silvia7...aj moj malinky tak spinka v noci aj 6hod,a cez den ho musim budit na kojenie kazde 3hodky,ked uz mam prsia ako kamene 😀 takze tak spachtoskovia su to,tie babatka...ale nie vsetky!!!!v nemocke boli niektore deti,ze fakt zléééééééé...tak neviem...nie ze revali ale bečali celu noc, aj pri mne co lezala jedna mamicka na 6stonedeli tak ta mala strasne zle babo...to revalo vkuse...tak budme happy,ze tie nase su taketo pokaldiky, a my mozme v noci vklude hajat...xixi

dejnas
12. apr 2010

ahojte kočky,
jéé, kami, moni, na vás som tu dlho nenatrafila...

my sme dnes boli prvý deň sami bez tatina... zatiaľ sme to zvládli 😉 dokonca sa mi podarilo cez deň aj cca hoďku zdriemnuť si, keď spali obaja.. predsa len, sc je operácia, takže sa snažím veľmi nepreťažovať a odpočívať vždy, keď sa dá, aby som si zle neporobila... zajtra ideme so samkom na preváženie k dr. a dedo dôjde postrážiť sofi... budúci tt, by už mal dôjsť ten náš buggypod, tak sa nám bude dať chodiť lepšie von s 2 drobcami naraz 😉
samko je dobručký, v noci sa mu tiež podarí prespať aj 5 hodín v kuse, takže som vytešená... len nech mu to aj ostane 🙂

samozrejme VEĽKÉ GRATULKY všetkým ďalším novým maminkám 😵 😵 😵

grekyna23
12. apr 2010

Mala Emka je cela po mamine.

marika1902
12. apr 2010

grekyna mala je nadherna 😀 😀 😀

moni
12. apr 2010

dejni, super to zvladate, len tak dalej! dobrucke deturence veru mate 🙂
veru sa setri, potom aj to zotavenie pojde rychlejsie! tatina by ste mohli nahovorit aby nejake fotky urobil, lebo sme zvedave 🙂

greky,......ta je prekrasna!

zuvinka102
12. apr 2010

No tak som si trosku oddychla a som tu ale ako vidim, tak vecerne pismenkovanie na MK konci uz dost skoro 😅

seuska
12. apr 2010

Caute kocky...
Greky mala je prekrasna....
My sme to dnes rozbehlo s dokrmovanim nakoniec. Dve sestricky ma od vcera zdeptali tak som mala taky psychicky stres z toho kojenia ze mliecka nikde! Nakoniec som jednu donutila aby jej dali umele mliecko, lebo chuderka moja najkrajsie cely den nic nejedla ani nepila, jak mi ju potom doniesli napapanu taka bola spokojna spinkala cele poobedie.... tak snad nas zajtra pustia. Teraz tu bola lekarka na vizite a mi pozerala tie prsia, ze jaj este nemam vobec naliate, ze nech sa nebojim, ze sa to rozbehne, len neskor... fu, ma normalne ukludnila... aj tak sa modlim, ze by nas uz zajtra domov pustili...

marika1902
12. apr 2010

zuvi veru dnes je to tu dake mrtve. 😠

marika1902
12. apr 2010

seus tak vam drzim palce nech sa vam to kojenie rozbene a hlavne nech ste doma cim skor 😀

zuvinka102
12. apr 2010

marika no uz to zacina je nas tu len par kinderiek a tak to tu viazne uz budeme stihat aj v pohodke citat.. ale zas ked mi porodime tak mamicky budu pisat ako spinkaju ich drobcekovia a tak, lebo budu mat uz svoj rezim a my zas nebude stihat

seuska tak nech sa mliecko cim skor rozbehne a malinka sa vzdy dobre napapa a usmieva sa 😅

sasikas
12. apr 2010

moni- sa mi lubi jak je u vas vsetko perfectly normal.... 😀
grekyna- kraaasnunka je malinka.... 😅
inak vidim ze stym kojenim to fakt neni sranda...a to som si myslela ze strcim didku do pusky a ide to..... 😅 no maminy aspon nam oneskorenym potom budete davat rozumy.... 😅

susanita555
12. apr 2010

caute kocky 😎
ja sa hlasim s takou nádchou,ze koniec dufam,ze kym pojdem rodit tak to prejde lebo teraz sa citim strasne tazko sa mi dycha a cely deň smrkám nos
seus mala je nadherna 🙂 drzim palce ,aby sa to kojenie rozbehlo

marika1902
12. apr 2010

zuvinka nie nie my budeme mat dobrucke deticky 😀 😀 Vies neposlusne deti sa pytali predcasne von. Nase su poslusne a preto aj pojdu v termine 😀 😀 tak ako ma byt

susanita555
12. apr 2010

vidim ,ze dnes tu je nejako mrtvo 😖
mamulky sa uz venuju svojim babatkam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre