Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vieri17
15. apr 2010

Ahojte, ja som kamarátka Martiny05 a poprosila ma, nech Vám napíšem, že od 7.4.je hrdou maminkou nádherného a hlavne zdravučkého dievčatka s krásnym menom Vanda Eva.Pôrod mala komplikonaný,malinká mala pupočník okolo krku a skončilo to akútnou sekciou,ale našťasti všetko dobre dopadlo a dievčatá šli po 5 dňoch domov.Martinka všetko ukážkovo zvláda a keď bude mať čas ukáže sa medzi Vami.Blahoželáme všetkým maminkám a držíme palce tehulkám,nech to majú čoskoro a hlavne úspešne za sebou 😉 😉 🙂 🙂

lucinka1104
15. apr 2010

my keksik mame ale zacalo ma po nom riadne svrbiet dole tak sa bojim ze sa zase mala niecim nakazi davam si rozalgin yabral a dnes po keksiku zase nanovo 😕

lucinka1104
15. apr 2010

my keksik mame ale zacalo ma po nom riadne svrbiet dole tak sa bojim ze sa zase mala niecim nakazi davam si rozalgin zabral a dnes po keksiku zase nanovo 😕

lucinka1104
15. apr 2010

grtaulujem martinke

cicimon
15. apr 2010

gratulujem martine!

marika - len to sleduj, ci sa to nebude zintenzivnovat

marika1902
15. apr 2010

cici no praveze to preslo ale mne uz tvrdne brucho pri kazdom pohybe tak neviem 😀

marika1902
15. apr 2010

inak ste sa bavili o materskej ani mne este nic neprislo. Ale kazdy okers alebo kraj to ma v iny den. Vraj nam chodi okolo 20teho tak uvidim

civavava
autor
15. apr 2010

babule, tam my mame dnes 3170g,😵 😵 huraaa, dula nas pochvalila, ze pekne priberame, Renko pribral za tyzden 270g 🙂 takze mi pomohli jej rady ohladne kojenia,velmi sa tesim, stoji to za tie bolave bradavky 😝

ttiffany, mne prave povedala, ze ked babo pekne pije a pribera, netreba odsavat! tiez som sa jej na to pytala. odsavat len v pripade, ze babo papa malo a nepribera....
ja kojim vzdy z jedneho prsa...a dalsie kojenie z druheho, prsniky nestriedam...a maly pekne prospieva 😉

dnes sme mali aj nacvik na flasku, lebo 28.4. idem na skusku a nebudem doma 4 hodky, aby mm vedel nakrmit..a maly hned na prvy krat pekne vypil z flase 10ml 🙂) vraj je to super,lebo ze kojene babatka flasu zvyknu odmietnut...

civavava
autor
15. apr 2010

martinka, gratulujem!

marika1902
15. apr 2010

Esteze mi tento mesiac prisla posledna vyplata z prace a aj dane mi vracali tak aspon nie som uplne bez financii

marika1902
15. apr 2010

Civi super ze malinky krasne papka 😀 😀

Martinka gratulejem k drobcovi 😀

ttiffanny
15. apr 2010

zuzadula, civavava - ďakujem za rady!!!
dúfam, že všetko robím správne a že malinký priberá. poradňu máme až koncom mesiaca, tak som zvedavá koľko pribral. som rada, že nemusím odsávať, lebo je s tým len robota.
baby, ešte sa chcem opýtať, čo vy vlastne jete, lebo ja mám pocit, že nič nemôžem. jete napr. jogurty, syry, mlieko, ...???

janicka11
15. apr 2010

Ahojte babulky...Jak vám zavidím,vy už ste doma s drobcami,a ja už mám potermíne a stále len čakám doma..Už to cem mať zasebou...Ako to je,ked som stále neni otvorená,a zatial dlho neprenášam.Termín som mala včera...Kolko ešte možem čakať??

marika1902
15. apr 2010

janocka povadsinou je to na rozhodnuti nemocnice kolko budes prenasat. Napr. trencianska nemocnica vraj nech tych 6 dni ale neviem kam ides rodit ty. A dalsiu poradnu mas kedy?

kikarv
15. apr 2010

ahojte baby. malá spinká tak som rýchlo nakukla. som jak odpojený vagon 😀 upratujem akože ( prekladám) a nič nevidno za mno. nejako si neviem nájsť sistém som akosi mimo. dnes len periem.
máme sa fajn. malá je zlatučká spinká aj 3 hodiny a mne ide potom didky rozthnúť 😀 a mliečko strieka. mám veľa mlieka a malá to všetko nevyťahá a mm sa smial či ideme robyť aj my syr ako tý v Amerike 😀 😀 .

baby tie čo ste rodili normálne aj vy tak ešte krvácate? ja dakedy menej a dakedy tak vela výde zo mňa až som sa zľakla či to je normálne ☹ . stehy ma troška štípu a ja som si vytlačila pri pôrode aj zlatú žilu tak mám o jednu starosť naviac ☹ .

marika mne prišla materská dnes prvá .

martinka gratulujem aj ostatným.
musím sa ja pozrieť do tabulky lebo vôbec nemám prehľad 😠 a ťažko sa mi takto píše 😀

seuska
15. apr 2010

Ahojte mamulky a tehulky... docitat vas nemam sancu, ale len tak co som preletela sa nam to tu pekne preriedilo...ň

Moni gratulky k narodkam...

My sa trapime s kojenim a dokrmovanim a odsavanim, ale vsetko to stoji za to ked sa pozriem na mojho anjelika... 😵

Boze ja uz ani neviem ze som rodila, fakt som mala asi jedna z mala super porod...

Dnes sme boli u lekarky, tak mala je zdravucka aj trosku pribrala, takze vsetko ok.

Drzim Vam palce co ste este konderka a blahozelam vsetkym novym mamickam.... 🙂

kikarv
15. apr 2010

civavava ako si mám pozrieť tabulku a bábätká? neviem to nájsť.

kikarv
15. apr 2010

civavava už som to našla 😀

kamilakd
15. apr 2010

ahojte tehulky gratulacie k novym babatkam 😉 ja sa hlasim ako 2v1 😅

mam otazocku mam autosedacke vajicko conkord a kupila som aj zavnovacku do nej ale jak maturujem tak maturujem nejako mi to nejde tam teda ide ale popruhy mam natiahnute a pritom je to na tesno mam dojem ze to bola hlupost za 33e...mate daktora skusenost?

cicimon
15. apr 2010

moni - vsetko naj k narodkam!

kika - ja som skoro 2 t po porode a tiez krvacam a neviem si este sadnut a tiez citim stehy - uz ma to nebavi....

kikarv
15. apr 2010

zuzadula určite sa ti cez IP ozvem.

cicimon takže to je asi normálka. ja som sa kuz zlakla lebo som už tak velmi nekrvácala a z ničoho nič to zomňa vyletelo. v čera raz a dnes zase aj mi nohavice pretiekli. ale teraz už zase menej krvácam to len sem tam.
a ostálo ti bruško? ja ešte neoblečiem nohavice len tehotenské 😀 😀 mám bruško ako v 4 mesiaci 😀 😀 :-

dakto sa ma pýtal ako kojenie. tak s tým nemáme problém iba že malá dlho spinká a mne mlieko strieka potom. musím si odsávať lebo aj tak to nevyťahá celé. hodím potom foto len som ešte nestiahla.

alicc
15. apr 2010

ahojte maminy a budúce maminy.

konečne som sa dokopala a pridávam aj ja jednu fotku našej herečky.

kamilakd
15. apr 2010

alic krasne nas zdravi 😉 je zlatunka

cicimon
15. apr 2010

kika - no neviem, este som bola len raz von, kto by aj siel v tom dazdi - ale tehu nohavice mi padali 🙂 z 15kg som schudla zatial 10.
uz nech to bolenie a krvacanie skonci...

alicc - zlata 🙂

marika1902
15. apr 2010

alicc malinka je nadherna 😀 😀

kamilakd
15. apr 2010

no nic kinderka asi mi neporadie ☹ tak idem do predajne nech mi to tam ukazu jak mam dat krpca do vajicka v tej uzastnej zavinovacke 😅 ved tam bude napchaty

kamilakd
15. apr 2010

majte sa krasne paaaa 🙂 inak MONI vsetko naj

zuvinka102
15. apr 2010

alicc malinka je krasnucka 😅 😅

inac kinderka aj vy mate pocit ked nieco robite ako keby vam to trvalo vecnost.. lebo ja som skoro este dnes nic nespravila a mam som unavena jak po celodenej sichte

kikarv
15. apr 2010

cicimon veru aj mne to už lezie na nervy nieže by to bolelo nejako brutálne ale pri sedení to vadí moc. neskúšala sisi niečo nato dávať? ja rozmýšľam že si spravím harmančekový kúpel.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre