Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

aktakk
23. sep 2009

Aha..to nejdes na tie AFP , resp. tripple testy?

susanita555
23. sep 2009

Ahojte tak v prvom rade vam chcem vsetkym zablahozelat a popriat vela vela stastia a hlavne aby vase deturence boli zdrave. Tiez nam to vychadza na april tak sa tesime spolu s vami.

aktakk
23. sep 2009

Ahoj Susanita...Gratulujem a vitam Ta medzi nami 🙂))))))

tarinka333
23. sep 2009

susanita, vitam Ta... inak tie palacinky, co mas v albume, no mnam 🙂
Inak mne sestricka povedala, ze tehulky na bezny odber mozu prist napapane, dokonca aj na endo mi povedala, ze tehulky na krv nemaju chodit hladne, lebo ze potom nam je strasne zle. Ak bude nejaky dolezity test, tak asi vtedy musi nalacno, ale ja osobne inak stale papam pred navstevou DR.

seuska
23. sep 2009

Ja som bola na lačno, aj o 3 tyzdnei pojdem na lačno, ved tam pojdem rano na 7:00 a sestrička berie hned na odbery a potom uz domov vydrzim, ale neviem na 100% ci sa musi na lačno...

susanita vitaj, vidim ze vychod bol plodny v juli 😀

prave som sa skvele naranajkovala a som vcera bola prekvapena na poradni ze ked ma sestricka vazila som nepribrala od poslednej poradne 😎 po takom mnozstve chleba a peciva co jem v poslednej dobe som fakt cakala aspon 2 kilka hore...prave mi volala sesterka ze ju napadlo ci som bola uz na tie tripple testy, ze mi len chcela povedat ze kvoli vyssiemu veku sa nemusim bat ak mi vyjde zle vysledok na downov syndrom, ze jej vyslo zle, bola na 3D sono aj na odber plodovej vody a tam sa to nepotvrdilo, ze jej vyslo dobre a dnes ma zdravu rocnu Ninku...

tantama
23. sep 2009

aktakk idem presná značka je PAPP-P tých testov.... mne ich robí skôr ako v 16 týždni...

kika29
23. sep 2009

ahojte. Ja idem dnes do poradne a dostanem aj prvú fotku. Už sa teším. Mne krv brali tiež na tie vrodené chyby a nebola som na lačno. Sestrička mi povedala ža to nevadí že som jedla. Na lačno som mala prísť iba ked mi brali prvikrát krv do 5 skúmaviek.
A akosa dnes cítite? Nevolnosti vás ešte trápia?
Mňa to pomali prechádza ale ešte ma napína síce nie už tak veľa ale ked tak poriadne ma to odstavý. 😝

oliinka
23. sep 2009

mne budu len teraz brať o týžden krv,mám ísť na lačno takže asi to bude tých 5 skumaviek.na poradni som bola včera mimi je o týžden menšie,ale hlavne že rastie a bije mu srdiečko a na dalšiu poradnu idem o tri týždne aj na další ultrazvuk,mna nevolnosti ešte ani nepochytili takže ma to obchádza,len mám pobolievanie v pobrušku

susanita555
23. sep 2009

Dakujem za privitanie ste zlate . 😉

zuzmag
23. sep 2009

Ahojte tak aj sa sa ku vam pripajam ak mozem......Ako citam tak uz asi vsetky mate za sebou ten tripple test???? Mne este vobec ziadnu krv nebrali u dokt.som bola pred 2 tyz.a na ultrazvuku mi zistila ze mam aj na lavej strane dost velku cystu.Tak sa toho trosku obavam teraz v piatok idem zase tak som zvedava co mi zase povie ci praskla alebo co vlastne..... ☹

tantama
23. sep 2009

vítam nové tehulky
zuzmag neboj ja som mala tiež velikánsku cystu a krásne sa sama vstrebala tiež som sa bála a je to ok... 😀

maxii
23. sep 2009

zuzmag ja somtiez na zaciatku tehu mala 4-5 cm cystu a uz mi ju lekarka nespomina, asi tam uz neni....to sa zvykne vstrebat...

carrie4
23. sep 2009

ahojte babulky, vítam nové tehulky a prajem príjemné tehulkovanie.
bola som v poradni (moja prvá) a brali mi krv na genetiku a o 4 týždne idem na dalšie testy. ale nejako mi miznú príznaky tehu, už len minimálne nevolnosti, teda skoro žiadne, tak začínam mať obavy či je všetko ok 😒 ... ale bolesti v podbrušku stále mám, také to občasné pichanie ... ked som bola v poradni, tak mi sono nerobila, lebo mi robila pred týždnom...

seuska
23. sep 2009

carrie nic si z toho nerob ze ti nic nie je, ja tiez ani neviem ze som tehotna, ziadne nevolnosti, urcite je vsetko v poriadku, vacsinou vraj nevolnosti povoluju po prvom trimestri, to ze neblujes nic strasne neznamena.... 🙂

aktakk
23. sep 2009

Ahoj zuzmag, vitaj medzi nami 😉 .
Mne tiez brali krv iba raz a to pred vyse mesiacom, cca v 7tt. Inak nic. Kazdy lekar to ma asi inak, takze to neovplyvnime.
Carrie....bud rada, ze to prechadza, v podstate uz by aj nevolnosti mali ustupit, takze si na najlepsej ceste uzivat si tehotenstvo 😅

maxii
23. sep 2009

presne tak tesme sa ze nevolnosti ustupuju mne este sem tam pride zle, ale je to uz ovela lepsie ako predtym 😅 😅

dejna3
23. sep 2009

ahojte,
ja som bola na poradni minulý tt, dr. mi robil merania a mám aj foto 🙂 ... sestrička potom robila odbery - nikdy mi nekázali prísť nalačno, môžem si dať "ľahké raňajky"
môj doki má strašne veľa pacientok a odbery tehuľkám nerobia výlučne o ráno, takže asi preto netrvajú na tom, byť nalačno
inak sono mi robil doki už druhý krát, prvýkrát to bolo cca v 6tt a ešte nebolo nič vidno, len gestačný vačok, ale on to vždy kontroluje, či je zárodok v maternici, aby vylúčil mimomaternicové tehu

carrie4
23. sep 2009

díky moc, ste ma upokojili, som rada, že to takto vidíte 🙂 aj dr. mi vravela, že do 4 mes. by mali nevoľnosti ustúpiť, ale človek už nad všeličím premýšla. a nechcela mi robiť sono, že to vraj síce neni nikde potvrdené, ale by sa sono často nemalo robiť, že nie je ešte preskúmané, či to nemá na dieťa vplyv...

kiwinka
23. sep 2009

baby tak bola som dnes rano v tom genetone, privitala nas s manzelom velmi mila p. Vlková, taka mladá kočka, velmi slusna, prijemna,,chytro vzala krv, vysvetlila mi ako to funguje a co s krvickou budu vlastne robit, zaplatili sme a sli domov. Zajtra uz budu vysledky, tak sa uz vyteskavame 🙂 co to bude za chustika maličkého v brušku 🙂

inak nemaju ziadne oznacenie firmy takze velmi tazko ich najdete,,ak cielene nechodite na prirodovedecku hore do mlynskej tak mate problem s orientaciou :D Treba najst hlavny vchod a ist na vratnicu , zavolat jej, tam po Vas dojde .

Ak mate niekto zaujem cisielko. p. Vlková: 0903 733 011 😉

tantama
23. sep 2009

kiwi to je super tak daj potom hneď vedieť čo budete mať 😀

kiwinka
23. sep 2009

anooooooooo,,sa ozvem ked bduem vediet 🙂 ja uz sa taaak mooc tesim! sakraaaa 😝

tantama
23. sep 2009

Aj ja som nad tým uvažovala ale ja asi nechcem vedieť čo to bude..... u nás doma chceme dievčatko a neviem či by som nebola trošilinku sklamaná keď to bude mať pipík... tak to asi necháme tak a budeme prekvapený a hotovo ...potom na sklamanie nebude ani pomyslenie 😀 😀

dejna3
23. sep 2009

kiwinka, to je super 😉
my sme do pôrodu nevedeli, čo čakáme, naša princezná sa furt vrtela, dokonca ani na 3D si doktor nebol vôbec istý... ale aspoň boli všetci prekvapení (inak podľa všetkých "príznakov a babský povier" mi úplne všetci predpovedali chlapca)
teraz by som ale veľmi chcela vedieť, čo mám v brušku 🙂 drahý by chcel, samozrejme, chlapčeka... aj sofinke hovorí, že bude mať bračeka 😀 no, veď uvidíme 😅

s tým sonom, je to pravda, nemalo by sa to veľmi preháňať, pokiaľ nie sú dôvody, nerobiť ho zbytočne 😎

kiwinka
23. sep 2009

tantamka aj my chceme defcatko,,no ale potesime sa aj chlapcekovi , nebudem sklamana v ziadnom pripade 🙂

a ked je tu ta moznost vediet pohlavie uz teraz mna to ohromne potesilo a vyuzila som to...60eur je tak akurat .. :P ani malo ani vela,,,obetovali sme pre nasho drobca,,,,

zajtra dam vediet ako sme dopadli, ci bude mala Karolínka alebo Šimonko 🙂 😀

tantama
23. sep 2009

no vieš my už chlapca máme preto to dievčatko... ale hlavne nech je to zdravé a je to jedno čo to bude.... 😀

kiwinka
23. sep 2009

anoano viem ze uz mas chlapca pisala si o nom 😀
no, to by ste mali pekne aj CH aj D mat doma ... mne je to viacmenej jedno co bude ANO nech je zdravuckeeeee moje maličkéé 🙂
velmi sa uz tesime nanho velmiiiii.

ozaj baby, vy netrpite na zapchu ? mna to dost trapi,,som uz dobre 4 dni nebola na wécku =(

tantama
23. sep 2009

kiwi vitaj v klube síce nie 4 dni ale tiež to nie je žiadna sláva....

kiwinka
23. sep 2009

no uuuuzasneee ,,ale co s tym budeme robit? musim to povedat na poradni,,ale tam idem az prveho oktobra a do tej doby ma roztrhne xixii 😒

seuska
23. sep 2009

kiwi a co Vam tam vlastne ta dobra teta vysvetlila, ze ako to vlastne funguje? To by ma zaujimalo, ze aka je uspesnost a ako to vyhodnocuju....

tantama
23. sep 2009

kiwi viem že sú nejaké čipky ale neviem ako sa volajú skus v lekárni. ja idem 2.10. tak ak sa to nezlepší tiež to musím riešiť: 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre