Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

matenka
29. sep 2009

jeeeee, ďakujem nika, už som zabudla či som to mala aj pri prvom a trocha ma to vystrašilo

pipimiska
29. sep 2009

ahojte 🙂

ja mam tiez prave take pocity jak na mrchu,vzdy ked vstanem z postele,uz od obeda,ale ked lezim,zmierni sa to..tiez ma to troska vystrasilo 😅
ale najvecsia je sranda,ze ked nic necitim,tak mam strach ci je vsetko v poriadku,ze nic nepichne,nic neboli jak ine baby,aa ked pobolieva tak zase mam strach ci je secko ok 😅

ja idem na ultrazvuk 12.10 do vtedy budem mat strach ci je secko ok ,ach jaaj 😅

a dnes sa mi urobil herpes na pere,taky malicky,neviete co si na to mozem dat?
volala som gynekologovi,zevraj sa nemam strachovat,ze sa to bezne tvori v tehu..a dokonca ze si kludne mozem davat tie masticky lokalne,herpesin a podobne...ale ja som pocula,ze by sa taketo maste v tehu nemali pouzivat 😖

stanusa
29. sep 2009

ahojte,
blahoželám k dobrým výsledkom maxi a cheerlady, tento test má vraj vyšiu presnosť ako tripple test

pipimiska na herpes pomôže kombinácia octu a sódy bikarbóny - najskôr potrieš octom a nato dáš s. bikarb., trošku to štípe, ale stiahne ho pekne. ani ja som si nedala herpesin.

pipimiska
29. sep 2009

jeej stanusa dakujem vyskusam 🙂

stanusa
29. sep 2009

potom daj vedieť či to zabralo 😵

lucinka1104
29. sep 2009

cheerlady gratulujem

maťa super

matenka
29. sep 2009

pipimiska úplne si vystihla moje pocity 😀

pipimiska
29. sep 2009

matenka,no vidis,este ze mame jedna druhu a ze ja sa utesujem,ze ved niesom sama,a ty asi tiez to istee 😀

inac moze hadka ublizit babatku?sme sa pohadali s mm 😔

matenka
29. sep 2009

podla mňa nie, my sme sa pri prvom pohádali strašne, a malá je zlatučká a dobručká
je lepšie sa vyhýbať stresom, ale jedna hádka to je v poho 😉

pipimiska
29. sep 2009

ja si tiez myslim,ze sa treba vyvarovat dlhodobym stresom..dufam,ze taka hadka neublizi..
lenze blbe je to ze som smutna a to neviem teraz zmenit aj ked viem ze to babu nepomaha...
boli ma to oto viac,ze mm vie ze toto nieje dobre,ale aj napriek tomu sa nevie ovladat a ublizuje mi velmi jeho recami..vzdy bol nervoznejsi typ,5 rokov sme sa pokusali o babo,on tie nervy pripisoval tomuto nekonecnemu neuspechu,ale teraz sa uz nema naco vyhovorit

lucinka1104
29. sep 2009

nie hadka mu neublíži aj ked určite sa mu to nepáči 😀 my sme sa hadali celé prvé tehu 😝

jannuulik
29. sep 2009

cheerlady napíš ako sa ti páčilo, bola si spokojná v GPN ? 😉

blondy12
29. sep 2009

jej babenky tak ste sa dnes rozpisali, ale to bude asi aj tym, ze uz je docela dost hodin nie? inac s tym zubarom, ja som sa pytala svojej sestricky, a aj v tych novych tehotentskych knizkach nie je uz kolonka na peciatku od zubara, a ze v podstate to nie je povinnost, iba keby nastali bolesti, ja som bola na prehliadke v podstate hned na zaciatku, este som nemala ani tehu knizku, a ked nebudem mat ziadne problemy tak nemusim uz ist.....tak teda neviem ci ist alebo nie (niekedy neskor).....

inac nika12 aj ja mam termin 24.4.2010

pipimiska
29. sep 2009

aj ja mam termin v tehu knizke 24.4.2010 🙂

matenka
29. sep 2009

hmmmmmmmmmm, tak ja mám v tehotenskej knižke 23.4 😒

blondy12
29. sep 2009

ono sa to este zmeni babenky, inak pipimiska s tymi hadkami to mame dnes asi spolocne 😀 , tak ma nastval ten moj.....a este viac, ked to ukoncil so slovami, ze teraz si tehotna, podrazdena, to su hormony......no tak to aby som ho nezabila po tych slovach 😀 😀 😀 , ale necham ho. 🙂 co uz s nim...

pipimiska
29. sep 2009

😀 uz sme sa zmierili a zatrest mi vmasiroval krem proti striam,prijemne s uzitocnym 😵
dobruuu nocku

jana3
30. sep 2009

Ahojte... mame zle spravy... NT 3mm.... Dnes rano idem este na krv.
Drzte nam prsty.

klongova
30. sep 2009

pipimiska - včera asi bolo niečo vo vzduchu aj ja som sa pohádala s tým mojím no už je dobre, on je strašne žiarlivý a ide mi to na nervy. Včera mi z tej hádky bolo naozaj zle.
jani - neboj možno to bol len planý poplach držím palce nech to nie je nič vážne.

klongova
30. sep 2009

cheer - gratulujem k dobrým výsledkom

lubiku
30. sep 2009

Ahojte, dobre ranko 🙂

Jana verim ze to bude dobre, budu to len skreslene vysledky. Mysli pozitivne. 🙂
Ja som sa dnes zobudila a boli ma cely krk, ramena, nemozem sa hybat, mam zablokovane svalstvo, asi som prechladla 😠 ☹ . Nemozem si dat ani nic od bolesti a uvolnenia svalstva. A to mame ist poobede do BA k jednemu doktorovi 🙄 . No des.

klongova
30. sep 2009

baby rozptýlte sa ja som sa teda nasmiala http://free.zoznam.sk/video/Detsky-tanec-:-)

klongova
30. sep 2009

tak toto mi nevyšlo

klongova
30. sep 2009

http://free.zoznam.sk/video/ tam nájdi Detský tanec

matenka
30. sep 2009

baby ja som trocha mimo, čo to je NT 3mm
inak mne pri prvom tvrdili, že dieťa z dôvodu vysokého veku a to som mala 27 rokov môže mať downa, aj tie výsledky kvôli veku vyšli zle, doktorka stresovala, ja som týždeň nespávala a všetko bol len planý poplach, takže tie ani nechcem vidieť teraz 😠

lubiku
30. sep 2009

matenka, mne sestricka v labaku , ked som si pytala vysledky z testov povedala, ze no vy ste uz z hladiska veku vysoko rizikova 😠 😀 .Mam 30rokov. Krava.

matenka
30. sep 2009

no ja som mala minulý mesiac 29, takže tiež sa teším ako to dopadne 🙄
ale kolegyňa v práci rodila teraz prvé dieťa, má 36 a nič neriešila a bábo je zdravé

lubiku
30. sep 2009

Presne aj ja si hovorim, ze tak co su potom take 37-40 rocne rodicky, ked my 30-tnicky sme vysoko rizikove.
Vsetko bude dobre, uvidis 😎

seuska
30. sep 2009

Dobre ranko damy. Moja sesternica mala prve v 25 a vysli jej tiez zle vysledky, isla na 3D sono tam to vylucili ze na 70% je to plany poplach, nechcela nechat nic na nahodu a isla na odber plodovej vody, tam jej vyslo super ze na 90% je to vsetko ok a dnes ma krasnu zdravu rocnu dcerku.... ja mam 31 a prve dieta a tiez z toho stresujem ze ako mi vyjdu na downa vysledky, ale tiez to nenecham na nahodu...

klongova
30. sep 2009

lubiku - ja mám tiež tento rok 30 rokov tak sa teším čo sa dozviem, neuvažovala som nad tým že môžem byť riziková veď rodia aj staršie a všetko je v poriadku. Nesmieme si to tak pripúšťať. A mala si už 30 alebo ešte len budeš mať ? Ja som decembrová takže mňa to len čaká . 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre