Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

seuska
9. okt 2009

dakujem baby za nazory na to pichanie, jedine co mi tam nesedi, ze Vas vsetky obcas picha a mna len dnes picha ☹ ale pokial nekrvacam a nemam krce tak neriesim....

aj ja pozdravujem Zuzku....

maxii
9. okt 2009

caute,

aj ja pozdravujem zuzku 😉 😉 super ze je mimi v poriadku 😉

a aj mna popichava a sem tam pobolieva v podbrusku a pri vajecnickoch, a tiez sa bojim, ale dufam ze je to OK, lebo ked som to spominala lekarke tak sa netvarila znepokojene ...

lubi44
9. okt 2009

co mate na plane cez vykend????

mirip
9. okt 2009

Sorry že vám sem leziem ale do nejakého cca 16tt sa k bábatku potrebné hormony na vývoj tvoria vo vaječníkoch teda ich funkcia ije na maxime a preto aj občas bola až po tom 16tt preberá túto funkciu aj z výživou placenta, preto sa neznepokojujte

lubi44
9. okt 2009

babenky aj mna sem tam pobolieva brusko,ale tiez som citala na nete,ze to sa maternica zvecsuje a ze ta berie vsetko zo sebou ze sa to roztahuje,preto sem tam boli,no ja som riesila az krcove bolesti....chvala bohu bez krvacania

ninuska8
9. okt 2009

jooj babky ja som nejak pochorela, som astmaticka ale spreje som nebrala tri mesiace a teraz sa mi to vypomstilo...dusi ma jak toto, najhorsie je ze sa bojim kaslat, lebo ma stale pri tom zapicha alebo tak stvrdne brusko jooj mam strachy...:( navyse som sa dnes pohadala s mamou a vyrevala jak male decko, jak som chcela tak som chcela nemohla som prestat-hormony robili svoje...no dufam, ze ked pride muz tak mi zlepsi naladu 😝

lubi, neboj moja kamoska mala take krce ze sa po stene skriabala ked bola tehu a pri tom menstruaciu bolestivu nemala, takze kazda sme ina...drz sa🙂

pipimiska
9. okt 2009

ninuska,a teraz mozes brat tie spreje??
aj ja sa bojim kaslat aj kychat,ja som alergicka a vkuse kycham..ale myslim si,ze sa nic nemoze stat..ked som bola naposledy na utz tak mi kazal silno kaslat aby som babo zobudila..takze jedine ze bude vkuse hore s tebou 😉

pipimiska
9. okt 2009

a co sa stalo s mamou?ak kces porozpravat..

lubi44
9. okt 2009

ninuska8,aj je zistili preco mala take krce?no lebo mne nie,neviem ale ci to nieje z prechladnutia,bo mame strasnu zimu v robote,no robim z masom

maxii
9. okt 2009

caute, tie co beriete duphaston, do kedy sa ma brat? mne uz ho lekarka vysadila, ale pocula som ze az do 20tt sa na uzivat....neviete nahodou?? 😕 😕

civavava
autor
9. okt 2009

maxii, ja som brala Utrogestan presne do vcera vecera, od dnes som vysadila, doki povedal ze treba do 14tt, potom uz nie. 😉

tarinka333
9. okt 2009

maxii, ja mam brat do 16tt, takze je v poho, ze ti ho uz vysadila, neboj 🙂

minka21
9. okt 2009

a mate niekto nejake nove fotecky z ultrazvuku?ja idem v stredu,tak asi si vypytam zasa novu🙂 piatok vecer a tu nikto?nebodaj ste na diske? 😉

civavava
autor
9. okt 2009

babenky,
kedze gajanka asi nema cas, spravila som nam novu tabulku, lebo ta jej bola trocha necitatelna..

Tak kuk a komu chybaju udaje, alebo tam nie je vobec, poslite mi to do IP. 😉

tu je link,

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

dejna3
9. okt 2009

ahojte babuľky 🙂

dlhšie som si vás nečítala, neskôr dobehnem 😉 tento týždeň sme sa tri večery zdržali dlho u mamy, tak som už nastíhala...

budúci týždeň idem aj ja na ďalšiu poradňu 😉 sono mi teraz určite robiť nebude, môj doki robí len 3 - 4 krát počas tehu (na zač., 10tt, 20tt,30tt), pokiaľ nie sú problémy... na prietoky v 36tt sa chodí do nemocky... čiže na ďalšie foto drobčeka si ešte nejaký ten mesiac počkám

inak, ja sa cítim teraz už lepšie, nebývam až tak veľmi vyčerpaná, ako v 1. trimestri, i keď malá mi dá aj tak dosť zabrať - práve sa učí chodiť 😝... jesť mi ešte stále nechutí a na váhu sa postavím až budúci týždeň pred poradňou 😀

cicimon
9. okt 2009

caute,

vam nebyva vecer nejako tazko od zaludka? ja si vzdy okolo 18tej dam nejaku lahsiu veceru ale potom na vecer mi je vzdy strasne tazko, uz neviem, co s tym. Ale zas ked sa nenajem, som strasne hladna...

stacynka
9. okt 2009

caute baby, mne je blbo bola som na navsteve, a dala som si trosku gulasu z diviny, a nejak mi tam lezi bleeee

dejna3
9. okt 2009

cicimon, ja si preto už dávam veľký pozor a nejem navečer, lebo potom mi bolo blboooo aj celú noc 😝 😝

na ťažobu žalúdka si dávam len bublinkovú minerálku alebo jablko... sem tam (keď nezabudnem kúpiť) nealko pivo - to pomáha úplne najviac 😉

cicimon
9. okt 2009

no ja mam obed o 12tej a ked dojdem z roboty, tak som strasne hladna....to by som bez jedla nevydrzala... dnes som mala len salat a rozok, ale mam pocit, akoby som mala kamene v zaludku..

a kedy zvyknes naposledy jest?

cicimon
9. okt 2009

a malokedy chodim spat pred 23tou, ale ani to mi nejako nevytravi a normalne za 5hod by malo, takze mam dojem, ze cim je viac hodin tym tam mam tych kamenov viac..

stacynka
9. okt 2009

mne inak ked je blbo od zaludka velmi,pomoze par glgov koly, si dobre odrgnem 😉

dejna3
9. okt 2009

ja jedávam okolo tej 17-tej naposledy, väčšinou...
inak, ja chodím spať veľmi neskoro, až po polnoci aj neskôr 😔
stacy, no veď aj ja sa musím, "vygrgať"... veľmi mi pomáhajú tie minerálky...

cicimon
9. okt 2009

ja som za posledne 2 hod vypila asi pol litra mineralky, mozno zajtra kupim kolu na grganie 🙂)

stacynka
9. okt 2009

dejna ja keby som jedla o 17 naposledy, bolo by mi strasne zle do vecera este nieco lahke si musim dat aj okolo tej osmej, lebo mne je zle aj od hladu velmi

cicimon
9. okt 2009

no ja to vidim tak, ze ku veceru sa najest a potom sa trapit do noci s tazkym bruchom

stacynka
9. okt 2009

cicimon, u mna je to jedno, ked sa nenajem je mi strasne zle od hladu a ked sa najem tak mi to nechce travit takze si musim vybrat...
inak prave som si objednala tehotenske pasy dva tak sa vytesujem 🙂

cicimon
9. okt 2009

stacy - presne tak isto, ja bez jedla nemozem..

naco su tie pasy?

stacynka
9. okt 2009

no to su tie ked mas aj kratsie tricko tak ti to pekne zakryje brusko aj chrbat v podstate, jeden som si dala s tymi rucickami 🙂
link tu na stranke som nasla

oliinka
10. okt 2009

dobre ranko všetky spíte?a ved je víkend,my ideme do mesta,mužík sa ide dať ostrihať a ja niečo pokukať do obchodu s malým.tu ťažobu na žaludku vam nezavidím teda,mne nieje nič a aj sa bojím či je všetko v poriadku.v stredu idem do poradne aj na sono tak dufam,že si donesiem dalšiu fotečku a bude všetko ok.baby pijete niektorá kavu?naozaj škodí? 😒

zuzana232
10. okt 2009

baby mne pomohlo na ten tažký žaludok espumisan to čo reklamujú.. pomaha fakt.. 😉 😀 ja som si už nevedela dat rady,že čo mám robit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre