Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

blondy12
12. okt 2009

tarinka aj ja by som chcela taky so 4kolieskami,vlastne uz mam aj vybraty, mam v albume, za tu cenu, a vaha je tiez v pohode aj siroka vanicka oproti inym

inak civavka aj mna mozes hodit do tabulky:
Veronika, Daniel, TP 24.4.2010, vek matky 23

tarinka333
12. okt 2009

blondy, ten hnedo tyrkysovy je krasny 🙂

gajana1
12. okt 2009

Ahojte ja som tu dlhooooooooooo nebola musim vás prečitať večer sa ozvem teraz som len pridala foto z UTZ dvojičiek

blondy12
12. okt 2009

no aj mne sa velmi paci, a v tom zelenom som chcela na zaciatok no tam je aspon cela kombinacia, ale asi to bude ten hnedy, aj pre dievca aj pre chalana to bude, sice kupovat budeme az po narodeni, objedname na nete a pride za par dni a to vsetko iba za 360eur aj s tou tastickou,a este aj plastenka k tomu

blondy12
12. okt 2009

gajana krasne dvojicky inac....prajem krasny priebeh tehotenstva...... 😀 😀 😀

tarinka333
12. okt 2009

Gajana, krasna fotocka 🙂
Blondy, za taku cenu je to super 🙂

blondy12
12. okt 2009

a co sa mi na nom najviac paci..je ze ma dokonca aj polohovatelnu vanicku..takze ked bude trosicku vacsie a este male na buginu tak ho mozem dvihnut vyssie nech iba nelezi......

civavava
autor
12. okt 2009

ahoj kocky, tabulku som doplnila. 😉

gajanka, nadherna foto dvojiciek, tesim na dalsie!

kociky su super, blondi, to je aka znacka?

no ja som tiez chcela kupovat az v decembri/januari, ale ta cena bola taka super, ze ak tripple testy dopadnu dobre , tak ho kupim...risknem to

😉

ostatne veci kupujem ale zasadne az v zime 🙂)

civavava
autor
12. okt 2009

seuska, podla mna aj chlapcek sa moze kludne vozit v cerveneom kociku...vsak aj Ferrari je cervene 😀

blondy12
12. okt 2009

civavava je to znacka Bambi Ozon, sice nazivo som ho nevidela, ale rohodla som sa prenho hlavne vdaka fore tu na konikovi, kde nejake babenky, ktore ho maju pisu, ze za tu cenu taka cela kombinacia je v pohode, ale priblizne si viem predstavit velkost vanicky lebo som videla iny, a presne taku velkost ma aj ten Bambi, a inac s tymi vanicka to je strasne, su nehorazne uzke, co mi pride, ze potom take 4mesacne babo sa tam proste uz tlaci, viem podla kamosky ma chlapceka, ktory rastie ako z vody a fakt je tam natesno....

aj to, ze kvoli zime budem potrebovat asi nafukovacie kolesa....ked bude velky sneh bude to lepsie...dufam...

blondy12
12. okt 2009

inac civavka dakujem za doplnenie len moje bydlisko nie je Irsko, to teda neviem kde mam napisane ......ale Stakcin...teraz som sice aj v prahe v skole a v praci ale potom sa vraciam domov...od februara....

az sa idem pozriet do nastaveni kde to tam mam

civavava
autor
12. okt 2009

blondi, opravene. mne sa zdalo ze si niekde pisala ze si v Irsku. ale asi si to nebola ty 😀

blondy12
12. okt 2009

v pohode vsak je nas tu vela a nemozes si vsetky pamatat ked to nemame nikde napisane nie?asi sa ma to raz niekto pytal ci ja som tiez niekde v zahranic alebo co neviem ....

majca424
12. okt 2009

Ahojte,

som tu nová 🙂) tak sa môžem zapojiť do témy 🙂
aj ja čakám babo na apríl, má to byť až koncom apríla a zatiaľ ešte nevieme čo to bude 🙂

blondy12
12. okt 2009

ahojky vitaj majca......ked budes mat prvu fotecku tesime sa ked ju sem das a ukazes nam to 😀

majca424
12. okt 2009

ahoj blondy, No, budem sa snažiť, ale ešte zatiaľ nijakú nemám, a straaaašne ma to mrzí, ale tak najbližšie si ju určite vypýtam 🙂
Inak, mám termín 3 dni po Tebe 🙂

minka21
12. okt 2009

ahojky kocky,ja tiez planujem kocik kupovat az po vianociach,hadam ceny budu dobre dole🙂 a stale beham na zachod ci nekrvacam,uz ma to nebavi,kazdy pocit ma vyplasi,,,uz aby bolo dobre,inak,ktore kocky uz maju nieco nove kupene??

majca a odkial z cadce si?a akeho mas doktora?ja som z krasna 😵

majca424
12. okt 2009

minka, no ja som z Oščadnice, ak si pamätáš, písali sme siuž v téme Čadca a okolie 😎
To je sranda, že aj babo čakáme na rovnáky termín 😀
No ja mám doktorku u nás, Margušová a Ty?

lucinka1104
12. okt 2009

vitaj mačja 😉
pekné kočíky ste si vybrali ja ostávam verná ...vid link č. 1 alebo ukecám muža na vid link 2 my sa s peniazmi nemôžeme rozhadzovať a čítala som že s trojkolkami sa chodí zle na obrummín takže tak som sa ja rozhodla

http://www.babybazar.sk/fotky_popup.php?id=1137...

lucinka1104
12. okt 2009
minka21
12. okt 2009

ja som vedela ze som ta uz niekde videla 😀 ja chodim ku Gajdiciarovi,do krasna,mozno sa aj v porodnici stretneme🙂 a nevies ci je 4D aj v cadci?

seuska
12. okt 2009

civavka tak toto si teraz trafila do cierneho (cerveneho) 😀 😀 😀 toto bude super argument pred manzelom s tym ferari 😀 😀 som sa s chuti zasmiala...

blondy ty si zo stakcina? a ides sem na vychod aj rodit?

lucinka ten prvy kocik nie je na zahodenie 😉 😉 fakt sa mi paci...

blondy12
12. okt 2009

lucinka a co to je za kocik ten prvy? aj mne sa velmi paci 😀

seuska som zo stakcina a idem...vies ked sa ma nieco stat tak sa stane aj niekde inde....

majca424
12. okt 2009

minka, no tak to neviem či tam je 4D, ale tiež by ma to zaujímalo... 🙂
No vidíš to, ešte sa nakoniec možno fakt aj v pôrodnici stretneme, tak to by už bola totálna haluz... 🙂
a ako Ti dopadla svadba? kedy ste ju mali? 🙂

majca424
12. okt 2009

lucinka, dakujem za privítanie 🙂
inak strašne pekný kočík, ale ja by som chcela strašne moc nejaký tyrkysový 😎 alebo potom ružový, nooo 😀

lucinka1104
12. okt 2009

a stojí len 150 euro 🙂 čistonový volá sa že nový luxusný freestayl kočík tak nejak

lucinka1104
12. okt 2009

teda 225 je tu ale mne písal majiteľ menej ..http://www.babybazar.sk/detail.php?id=1137153

oliinka
13. okt 2009

ahoj lucinka aj ja som ho pozerala a pači sa nám len nevieme ešte v akej farbe,ale kočík nebudeme kupovať po predu,takže to má čas a možno buduci rok budu iné kočíky a aj ceny,tiež sa nemožme rozťahovať,tak tento sa nam pozdaval,po malom som mala kočík pekný,ale požičala som ho a je už v takom stave,že ho nechcem a druhý mame len šporťák.zajtra idem do poradne tak sa teším,ale aj bojím 😉 mávam také krče alebo čo to je trvaju asi minutu a neviem z čoho,či je to naduvanie a stým niečo spojene,tak snad bude všetko ok.

martina05
13. okt 2009

Ahojte, tak dnes makám o 106... včera mi telefonovali od lekára, že tripple testy by mali byť v poriadku - majú info z labáku, papier im príde dnes... sestrička vravela, že jej čítali moje výsledky do telefónu, lebo všetkým maminám to poslali okrem mňa - na moje zabudli...... Ale hlavne že by to malo byť ok... som HAPPPPYYYYY

Inak vidím, že sa tu riešia kočíky.... ja sa chystám obzrieť ceny do Rakúska... nemáte s tým náhodou nejaké skúsenosti ??

zuzana232
13. okt 2009

baby ahojte neviete vlastne čo nám tie testy s krvy budú teraz robit kolko vlastne trvajú vysledky.. na druhý den ich budeme vediet či ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre