Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
19. okt 2009

stanusa, to je kraasne, aj ja scem 😉

my sme kupili zatial len nalepky na stenu do detskej izby 😝 kym nemam vysledky tripple a morfo ultrazvuku, nekupujeme nic 😒

blondy12
19. okt 2009

no tak to ja zas tolko nejem az....oproti tomu co som jedavala...raz za cas...tak raz za 2 tyzdne mam taky zraci den ale vacsinou jem pomenej a viac krat..no zatial som pribrala kilo, ale pred dvoma tyzdnami som sa naposledy vazila, tak som mozno dalsie nabrala...ale este stale sa zmestim do dvoch svojich povodnych nohavic... 😀

seuska
19. okt 2009

blondy to ti fakt zavidim, jake to je nepravodlive ze ja by som zozrala aj mm keby bol z cesta a dakomu nechuti... len ja mam strach ze sa toho potom po porode nezbaviiiim.....

stani nadherne dupky 🙂 ozaj su krasne...

kiwinka
19. okt 2009

seuska,ja uz kysnem,, mam 5 kíl hore od doby co som nebola tehu,, chichi 🙂 no co uz, ked nam chutiiii, tak jedzme,,ja nejak teraz neriesim kolko naberem a ci dam dole pootm,,, neobmedzujem sa a papam kolko vladzem,,aj sa prezerem do slova :P no co uz,,sme tehule,,hormony si robia co chcu :D

blondy12
19. okt 2009

ja praveze nemam nechute, aj jem, len to,ze momentalne mam fakt toho vela, ze tym pohybom sa mi to asi nejako kompenzuje, a stale mam co robit...no az niekedy sa bojim, aby som neskoncila v nemocnici, ale to moje male musi so mnou dobojovat do konca januara potom si dame velky oddych 😀

seuska
19. okt 2009

kiwi ani nevies aku radost si mi urobila tym tvojim prispevkom 😀 som myslela ze len ja priberam, lebo vsetky tu vacsinou pisali ze sa este vmestia do nohavic, tak som mala vycitky, ale ked mne fakt chuti jest 😀

cheerlady
19. okt 2009

stanusa kraaasne dupky 😵 ja som zatial nekupila nic,asi pockam az na ten morfo a 3D utz v 20tt 😉

blondy12
19. okt 2009

seuska to je podla mna jedno, niekto moze pribrat malo, a aj to malo bude mat problem zhodit, a niekto zas priberie viac a aj vela zhodi...u mna to je zatial, ze brusko mi trosicku strci,ale iba fakt trosicku,ale zas prsia sa mi zvacsili o to viac ......potom to bude naopak 😀

kiwinka
19. okt 2009

cheer kedy ides na ten morfo??? sme v podobnom tyzdni tehu.. ja idem 12november na kramare.. ty uz mas termin?

seuska no, som rada, ze som Ta potesila ,,mne chuti jest,,ale mne aj to brusko ide velmi rychlo, uz som to tu pisala,,ze od 13tt mi rastlo velmi rychlo,,myslim ze mi kilá nabehli do bruska a do bokov, zadok.. a prsia nemam nejake vacsie,,akurat take nafuknutejsie akoby,,,ale ne ze vacsie o cislo, dve cisla,,lebo aj to ste tu niektora pisala tusim,,, no na mna to nejak neplati to tehu na zvacsenie prs :D ,,ale ved to neni učelom 🙂 tehotenstva.
seuska a ty uz mas brusko???

blondy12
19. okt 2009

ale seuska a kiwinka mne sa hovori co ked som 13tt 😀 😀 😀 😀
vsak pockajte o mesiac ako aj ja sa tu budem stazovat ze to ide hore

kiwinka
19. okt 2009

no blondy ide hore veru 🙂 , ale kazda zena sme ina,,niektora priberie viac a niektora menej. myslim, ze sa netreba az tak strazit,,,ale zaroven to ani prehanat no.. taky stred nejaky najst 🙂 i ked je tazke nejest ked Ti oči svietia nad jedlom chichi 🙂

blondy12
19. okt 2009

no ja vidim na sebe, ze teraz od 13tt mi zacina brusko vystrkovat....tak verim, ze o mesiac to bude viditelne a problem s oblecenim... 😀

cheerlady
19. okt 2009

kiwi este nie som objednana,ale buduci tyzden sa uz objednam 🙂

seuska
19. okt 2009

kiwi asi mame rovnaky typ postavy aj mne brusko rychlo narastlo a boky a zadok 😢 a prsia tiez len take nafuknute.
Brusko uz mam, uz nosim len tehu nohavky. Ja uz to vidim jak ja budem o chvilku, jak mech zemiakov... a jak tazko sa to bude zhadzovat!

blondy12
19. okt 2009

seuska a ty nemas este fotecku?si si nepytala u svojho doktora?ked budes mat hoci aj neskor tak nam to tu vyves nech vidime aj tvoj zazrak 😀

seuska
19. okt 2009

blondy ked som bola prvy krat na sono tak mi povedal ze je este skoro, potom v 12 tt som si neskoro vypytala foto a teraz idem k dokymu az o 2 tyzdne. Tak nemam fotku. Ale o 3 tyzdne ideme na to 3D do KE tak sem vycapim uz taku 3D fotocku mojho skrecka v brusku... 🙂 ja tam aj tak zo zaciatku nic nevidim, pre mna su tie fotky ako "hviezdna obloha" 😀

stanusa
19. okt 2009

baby diky, sme boli s drahym prekvapkani 😀
ja tiez nekupujem, mozno na vianoce daco zacnem...u nas je taka povera, ze sa nema dopredu 😒

s priberanim sa netrapte, moje kolegyne tiez pekne pribrali napr. 20, 25 kg a vraj pri kojeni to ide dolu.
inac aj ja som minuly tyzden bola o 5 kg tazsia ako na zaciatku. nosim uz len tehotenske, a to sa v sobotu vydavam.
ako ti zavidim kiwinka, ze to mas za sebou 😀
cheerlady tesim sa na fotky

civavava
autor
19. okt 2009

ahooj kocky, tak ked o chutiach = pred 10 min som sa vratila z obchodu kde som si MUSELA ist kupit dobosky
😝

a teraz mi je na grc,ja to nechapem, cely den nic a po 17:00 hod mi zacne byt nevolno.ale aspon ze uz negrcam.

pribrat som tiez nepribrala nic, ale nosim uz len dvojo povodnych gati a zacinam si obliekat coraz castejsie tehu gate, lebo su pohodlnejsie 😎

juuuj uz aby bol april ... 😎

seus, tesiim na fotecku! 😉

stanusa, nech svadba dopadne super!

klongova
20. okt 2009

ja tiež nič nekupujem čakám na nejaké výpredaje, a tiež dúfam že to bude chlapček máme dosť chlapčenských vecí po Samkovi takže kúpim niečo keď pôjdeme von a na návštevu a inde bude nosiť po bračekovi. Horšie to bude ak to bude dievčatko pre to nemáme nič. Inak v sobotu ide byť u nás burza - poriada to zornička tak tam niečo pozriem. Možno tam kúpime aj nejaký kočík - buginku

klongova
20. okt 2009

baby písali ste že sa vám prsia nenafúkli no mne teda dosť a mám tiež problém - strašne ma svrbia a bolia. Keď si ich trochu poškriabem hneď sa mi narobia chrasty no hrúza. Je zima tak nosím aj tielka a možno to mi vadí, po dome podprsenku nenosím no to svrbenie je strašné. Tento problém som mala aj pri malom keď som ho kojila. Neviete mi poradiť nejakú masť na doškrabané bradavky ? ďakujem

kats
20. okt 2009

civavka, aj mne byva zle po 18tej 😝 lekarka ma sprdla ze to nie je ranna nevolnost, ale z unavy.... 😅 uz sa tesim na tie navaly energie co maju prist 😀
a priberanie 🙂 minule tehu na mne nebolo pomaly do 6 mesiaca nic tak vidiet 😅 ale teraz uz brusko pekne vytrca 😀 a priberanie fakt zacne az od toho 20 tt - ani nebudem vediet ako a 20 kileciek je tu zas 😀 ale pri kojeni do pol roka vsetky odisli a aj dalsich 6 kg zdupkalo neskor 😀 takze klidek 😉

my zatial absolutne nic nekupujeme, ani mi to teraz nenapadlo 😅 hruuuuza ako nestiham prezivat toto tehu 🙂 a hlavne si vravime ze budeme mat dievcatko 😀 tak potom dake ruzove vecicky 😉

kika29
20. okt 2009

ahojte.klongová to svrbenie prs som so začiatku mala aj ja a išlo ma z toho poraziť ale nemala som žiadne krémy a prešlo to potom. prsia sa mne osobne zväčšili dosť už ani by nemuseli bo budem druhá Pamela Anderson 😀 .
kats tie nevolnosti večer sú normálne. mne bolo zle celý deň 5 týždňu som bola na PN kôli tomu. okolo 13tt ma to pomali prešlo ale teraz mi býva zle večer hoci kedy ma napne a utekám na wcko. nieje to už síce vždy ale ked ma to chytí tak poriadne 😝

kats
20. okt 2009

kika - fuj tak dlho a cely dne 😒 to si mala pri vande ci aj teraz?
prsia - ja sa tesim ze zas budem mat dake 😀

kika29
20. okt 2009

pri Vande som ani nevedela že som tehotná bývalo mi mesiac trocha zle aj to len ranné nevolnosti.
teraz od začiatku som veľmi zvracala celé dni, postupne to prechádzalo až teraz môžem povedať že je to už dobre. lenže mala som už bolesti žalúdka z tolkého napínania. aj zuby sa mi začali kus kaziť tak chodím k zubárke. toto tehotenstvo je horšie ale snažím sa to prekonať ved nič mi iné neostáva 😀 .

roxi
20. okt 2009

ahojte, tak ja som bola ráno zas na krv a vo štvrtok mám poradňu, minulý týždeň mi robili AFP testy a už tam boli výsledky, tak sestrička mrkla a že je všetko ok, podrobnosti mi vraj povie vo štvrtok lekár, ale som rada, že toto tehu je zatiaľ v pohode a bez nejakých zlých výsledkov, dúfam, že to tak aj zostane,

mne našťastie už nebýva zle, bruško mi už vyhuplo, ale nejak zatiaľ nepriberám, ale minule som začala priberať až ku koncu tehu, do 8 mesiaca som mala tuším navyše len 5 kg, potom som nabrala dosť rýchlo ďalších 5-6, a prsia sa mi teraz ešte moc nezväčšili, len ma hrozne bolia bradavky, ale koncom minul. tehu som mala prsia celkom pekné, konečne tam aj niečo bolo 😀

ja by som už chcela vedieť čo to bude, potrebovala by som dokúpiť pre malú pár vecičiek a neviem, či kupovať niečo neutrálne (aby zostalo aj pre chalana), alebo či môže byť dievčenské, no som zvedavá, kedy už budem vedieť pohlavia, pri Lee som to vedela dosť skoro,

roxi
20. okt 2009

ozaj baby, ste ešte stále také pažravé, lebo mňa to vôbec neopúšťa, stále mám stavy, že by som zjedla aj vola 😲 😕

ozaj, ako to budete riešiť v budúcu zimu, lebo teda, ja mám kočík ešte po malej a je tam dosť veľká vanička, ale keď mala 7 mesiacov už som ju tam ledva vtrepala, teraz to bude ešte horšie, lebo naši drobci budú mať tak 7-10 mes. keď bude zima a aj keď malú som už v 7 mes. premiestnila do buggy, lebo už sa aj tak sama posadila v hlbkom tak sa mi to zdá v poriadnej zime dosť skoro dať malých už do športových kočíkov, predsa len nie sú tak krytí ako v hlbokom, aj keby boli zababušení vo fusáku, no neviem, ako toto poriešim, asi potom uvidím 😖 čo s tým,

roxi
20. okt 2009

no ja si tu zas pekne sama podebatím, ale malej sa dnes nechce vstávať - ešte spinká, tak som sem mrkla, aj tak som musela poriešiť pár vecí na pc,

kika29
20. okt 2009

roxi aj ja by som chcela vedieť že čo to vo mne rastie 😀 a možno zajtra sa ukáže idem do poradne ale asi to je ešte skoro. ked som čakala malú tak som nevedela lebo nám ukazovala zadoček. aj som rodila a nevedela som čo až ked doktor mi blahoželal k zdravému dievčatku. 🙂 🙂 🙂 teraz je z toho dievčatka poriadný čertík 😠
a v ktorom týždni ti povedali že budeš mať dievčatko?
kamoška teraz porodila dievčatko a celé tehotenstvo jej vraveli o chlapčekovi a ani raz o dievčatku bola slamaná ked jej gratulovali k babe. ale čo už aj to sa stáva.

klongova
20. okt 2009

ja som tiež nevedela do poslednej chvíle čo to bude, no nejak som to tušila že to bude chlapec. Doki mi povedal že na 50 % chlapec a ja mu no to vám teda ďakujem. Teraz bolo otočené z boku takže nebolo nič vidno tak uvidíme. 12.11 idem do poradne tak sa ho spítam, neviem či bude robiť aj ultrazvuk alebo mi len zoberie krv.
čo sa týka budúcej zimy to zatiaľ neriešim nme sa narodil Samko v novembri takže v zime mal rok a používali sme normálny kočík. On bol šikovný sedel už v 6-7 mesiaci a dokonca chodil v 9 mesiaci takže on dáko sedieť nechcel skôr behať. 🙂

fleury
20. okt 2009

Ahojte, pridavam sa do skupiny mamiciek cakajucich babatko v aprili 2010 🙂 Este neviem, co sa nam narodi, ale strasne sa uz tesim 😎 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre