Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

tarinka333
29. okt 2009

Inak toto je super...

http://www.ehd.org/movies.php?mov_id=194&langua...
tu je velmi pekne videom zachyteny vyvoj babatka 🙂

cheerlady
29. okt 2009

tantama a na tom utz nemal moznost zmenit odtien farby?lebo ked je to take do oranzovo-hnedej farby,tak sa mi to zda prehladnejsie 😒

cheerlady
29. okt 2009

tantama ale mala je zlatucka 😵

blondy12
29. okt 2009

tantama mala je krasnucka 😵 😵 😵

minka21
29. okt 2009

tantama blahozelam k dievcatku!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ttiffanny
29. okt 2009

ahojte kočky!
tak my sme sa nedávno vrátili z poľska. nakúpili sme plllllno vecí, ale najviac sa vytešujem z kráááásnej postieľky 😀 . tak tie ceny sa s našimi nedajú porovnať ani z rýchlika. kočík sme nekupovali, lebo ten chcem objednať cez net, ale až niekedy v januári.
ja ešte musím vyčkať tri týždne a opäť uvidím môjho drobčeka. strašne sa teším 😀 . dúfam, že je ok. ja mám to šťastie, že môj lekár má v ambulancii ultrazvuk, tak mi robí 3D, aj 4D každú poradňu. je úžasné vidieť to stvorenie ako "naživo" 🙂 .

cicimon
29. okt 2009

ttif - za kolko ste kupili?

blondy12
29. okt 2009

tiff a na co si konkretne pozerala?ako na tie ceny, ci na kociky, alebo na tie postelne obliecky do postielok, alebo aj vecicky su lacnejsie?aj my s mm chceme ist, ale az niekedy vo februari sa nam najskor rysuje

jana3
29. okt 2009

ahojte, tak sme po amnio... zatial je vsetko ok, lezim v posteli, oddychujem, ale uz ma to nebavi...

katulienka.
29. okt 2009

tantama, my ideme tiez do HC... ale preco su tie fotky take sive??? nerobia aj take do oranzova, nevies??? ale ja ked som volala so sestrickou, povedala, ze krajsie je to az okolo 22. tyzdna, tak ma objednala az na vtedy... ale pozeram, ze ty mas uz teraz pekne fotky....
a inac gratulujem k dievcatku.... ja som si tiez najprv chcela dievcatko, ale citim, ze je to chlapec 🙂

blondy12
29. okt 2009

pocujte je pravda, ze dievcatko viac kope?alebo je to zas len povera?uz by som chcela aj ja vediet co to bude, tak aspon takto by som chcela vediet, hoci si prajem dievcatko a yo yaciatku som si myslela, ze chlapec ale teraz zas si myslim, ze dievcatko 😀 😀 😀 jaj kolko krat sa to este zmeni to moje tusenie

ada_april
29. okt 2009

Tantama, prosim ta ako dlho trval len ten UTZ? Tych 15 min? Alebo to bolo az tu hodinu kedze si tam bola tak dlho?

stanusa
29. okt 2009

jani a kedy mas vysledky?

jana3
29. okt 2009

vysledky budu na buduci tyzden

stanusa
29. okt 2009

drzim palce, uvidis ze to bude ok 😉

minius
29. okt 2009

JEEEJ tantama gratulujem celej tvojej rodinke k dievcatku 🙂

ttiffanny
29. okt 2009

cicimon, blondy - postieľku s matracom sme kúpili za 80 euro. čisto postieľka stála cca 63 euro, zvyšok matrac. tá istá stojí tu 140 euro. veľmi pekná, taká vyrezávaná. ale mali aj takú úplne jednoduchú za 40 euro. aj tá bola pekná. kočíky som nekukala, lebo už mám vyhliadnutý iný. ďalej sme kúpili tri zavinovačky, jednu takú do autosedačky. tá nás vyšla 15 a tie dve po 5 euro. potom sme kúpili body, dupačky, také 4-dielne súpravičky, atď. vecičky nás vyšli tiež menej ako tu, alebo na internete. išla som tam so zoznamom s najnižšími cenami, aké som našla tu v obchodoch, alebo na nete. a podľa toho sme kupovali len to, čo sa oplatilo. napr. cestovnú postieľku viem kúpiť lacnejšie cez net, alebo aj monitor dychu. takže to sme tam nekúpili. a môžem vám zodpovedne povedať, že sme ušetrili pár tisíc korún. my sme sa rozhodli ísť už teraz, lebo v zime viem, že nebudem chcieť ísť kvôli ceste. viem, že niekto tak skoro nekupuje, ale ja nie som poverčivá. a ak sa má niečo stať, tak sa stane, či budú veci kúpené, alebo nie. ale dúfame, že všetko bude ok.

stanusa
30. okt 2009

dobre ranko tehulky,
tifany aj my sa chystame, boli ste v targu

ludka140281
30. okt 2009

dobre ranko 🙂 ..tantama..Gretka je nadherne meno a fotecky su krasne.... 🙂

seuska
30. okt 2009

Dobre ranko babulky. Tamtami veeelka gratulaaaacia ku Gretulke, krasne meno 🙂
My sme boli vcera u dokyho. Takze vysledky tripple su na jednotku povedal 🙂 Downov mi vysiel 1:13000 a Razstepy 1:5600 😀 parada a tak som sa ich bala. Aj ostatne udaje som mala vraj dobre.... Akurat nas zas trapi mikoza ☹ tak berieme dalsie cipky ☹ Akurat ma doktor nastval, lebo mi nechcel dat vymenny listok na 3D sono do KE co som objednana, lebo vraj je to cisto komercna zalezitost, ze nema dovod ma tam posielat zo zdrav. dovodov a keby mu prisla kontrola z poistovne tak si to nevie obhajit! Pekna somarina! Ved ide o to, ze aby sa sonom babatko skontrolovalo nie?! Takze teraz neviem ci nebudem platit 100 eur namiesto 20 eur. ☹ ☹ Ale nevadi mm povedal ze pojdeme aj ked to bude stat 100 eciek 😎 Inak mne sa teraz zda, ze ako ma vysetroval zo spodu kvoli tej mikoze ze ma to dost bolelo, neviem ci som taka ptrecitlivela alebo co? Ale ked som chodila na preventivky iba tak sa mi to zdalo v pohode... ake mate vy s tymto skusenosti? Dnes ideme s mm do Tatier na vikend taky maly oddych... sa tesim...

klongova
30. okt 2009

tantama - gratulujem k dievčatku - tak ti to predsa vyšlo
🙂
jani - len oddychuj a neboj určite bude všetko OK

..... síce som tvrdila že na 3D nepôjdem no myslela som že to stojí viac no 10 EUR obetujem. Volala som do nemocnice a povedali mi že okolo 20 týždňa tam aj tak musím príjsť na ultrazvuk tak že mi povedia, lebo majú nový prístroj a potrebujú sa na ňom naučiť. Tak už sa teším. za 2 týždne idem na tripple testy a možno urobí aj ultrazvuk. Včera ma naše malé trochu hnevalo no ja som zaspala ako malé dieťa. Bolo to celkom príjemné. Keď urobia 3D aspoň budem vedieť že je všetko OK + pohlavie. Myslíte že to všade stojí rovnako ? Naši mi nevedeli povedať cenu. Dúfam že viac ako 10 EUR to nebude.

stanusa
30. okt 2009

seuska velmi sa tesim, ze mate dobre vysledky 🙂
my ideme na 3D pred Vianocami bez vymenneho listka do RS a stoji to 40 eur

tantama
30. okt 2009

babulky všetkým moc ďakujem
adka celý utz trval hodinu..
cheer neviem na inú farbu som sa nepýtala.... ved ne druhej strane bolo to všetko za 10€ tak asi šetrí farebné🙂)) ale stačia aj také....

a čo sa týka mena zo začiatku sa mi nepáčilo žiadne a teraz sa mi Grétka páči lebo je jej strašne máličko a nedá sa to nijak pokaziť...
všetkým vám gratulujem k výsledkom a tak... juj už nech je apríííííl 😀

aktakk
30. okt 2009

Tiffany- kde ste boli nakupovat? Na trznici, alebo v obchodoch??? A kde?

Tamtama- gratulujeme!!!! Ten doktor je veru vtipalek. Ja ked som bola na poradni pred dvoma tyzdnami, tak som sa ho pytala, ze ci ked nechcem vediet pohlavie, ci mu to mam vzdy povedat. A on sa spytal " Vase pohlavie? "
Je tu vlastne este niekto okrem mna, co nechce vediet co caka?
Cheerlady- cislo na sestricky je 033/7425937. Tie vzdy objednavaju. To co dala Tamtama je na doktora. Ale ved hadam je to jedno.

LUBI- ja som bola tiez v Irsku, presne viem ako sa citis. Sme tiez s drahym castokrakrat robili kazdy na inej zmene, bolo to hrozne, lebo to nie je ako na SVK, ze si mozes s niekym inym stretnut...rodinou, kamaratmi atd. Teda ja som sa tam citala tak "inak"...ale ber to tak, ze coskoro pojdes na matersku a budes len domka, cize s manzelikom budes vzdy ked nebude v praci. A ked bude v praci, budes mat predsa babatko. Do Vianoc to vydrz a po Vianociach uz len chvilocku v praci a si na materskej 😉 😉 😉

tarinka333
30. okt 2009

Tiff, v ktorom mestecku si bola? Lebo nie do kazdeho mestecka sa oplati ist.
Aktakk, my tiez nechceme vediet 😀 😀 😀 Aspon niekto tu z apriloviek je ete okrem mna 🙂
Seuska, mne lekar vcera v pohode vystavil vymenny listok na 3d - idem 26.11. a este povedal, ze mam s vysledkami prist potom na nablizsiu poradnu, ta bude 30.11. Ide o tom, ze aj ked to je komercna zalezitost a poistovna to nepreplaca, Tvoj lekar Ta v pohode moze objednat na morfologicky ultrazvuk - ten 3D, tak nech nespekuluje. Mu povedz, ze si najdes ineho Dr 🙂 Ja Ti aj poradim svojho, je naozaj dobry 🙂 Ma vlastny ultrazvuk.
Okrem toho Seuska, ja mam teraz tiez mykozu a ked mi bral vyter, bolelo to ako cievkovanie !!! Panecky, potom som na wc mala pocit, ze piskam ziletky... Tak to preslo. hm, tak dufam, ze vyter zobral zo spravnej "dierky".
Aj samotne vysetrenie ma bolelo. Neviem, cim to je...

ttiffanny
30. okt 2009

dobré ránko!
boli sme v novom targu. najprv sme šli na tržnicu, ale tam som chcela kúpiť len niečo na seba. pre malé nie. kúpili sme tam ale zavinovačku, také papučky a rukavičky. dokopy tam boli asi dva stánky pre také mini detičky. no a potom sme išli do obchodov. našim hlavným cieľom bol babyboo, ale sme mali také nešťastie, že ho práve rekonštruujú, tak bol zavretý 😠 . taká som bola nahnevaná. no, ale som sa na.sra.la (sorry) a zaklopala som im na dvere, že kvôli ich obchodu sme sem prišli. a ten majiteľ, či čo to bol, že čo chceme kupovať a ja že postieľku. tak on, že nás pustí, ale musíme kúpiť. aj sme samozrejme kúpili, lebo bol dobrý výber. len to bolo o ničom, že nemali v prevádzke terminál, tak sa nedalo platiť kartou, tak len to, čo sme mali pri sebe. ešte by som tam nakúpila aj iné veci, ale nemali sme toľko euro. no, ale hlavným cieľom bola tá postieľka, tak fajne. ináč to je parádny obchod. vedela by som si to tam užívať aj tri hodiny. potom sme šli to neďalekého bobas, to je taký malý obchodík. tam sme stretli aj jednych slovákov, ktorým tiež otvorili babyboo, kvôli kočíku. a potom sme išli do babycity, kde sme nakúpili vecičky. takže asi takto prebiehali naše včerajšie nákupy 😉 . a celý deň nám pre zmenu ešte aj pršalo 😝 . a kúpili sme ešte aj krowky a oštiepok, to len tak mimochodom 😀 .

civavava
autor
30. okt 2009

ahojte babenky,

jeeet tantamka, gratulujem k dievcatku, velmi sa tesim s tebou, ze je vsekto OK a splnilo sa vam aj pohlavie 😉
ja idem na 3D az v polke decembra, ale nevadi, ved uz vieme aj tak, co cakame 🙂

gratulujem seuska k vysledkom

ja som vcera vecer bola na konecerte Toma Jonesa, tak sme si s Renuskom aj potancovali, 😝 ale zatial nedal o sebe vediet 😀 ci sa mu to pacilo 😀

stanusa
30. okt 2009

myslim, ze v polsku sa oplati nakupovat, lebo u nas maju to iste z Polska len si zvysia cenu...
vcera sme boli v tescu a zopar veci tam isto nakupim, len trosku pockame.

martina05
30. okt 2009

Ahojte, všetkým gratulujem k dobrým výsledkom...a jani, silno ti držíme palčeky....

Aktak - ja si tiež chcem nechať pohlavie ako prekvapko ... uvidím, či to vydržím...

U mňa nič nové, konečne som sa dopracovala ku svojej pôvodnej hmotnosti...Bruško trošku narástlo, sem - tam cítim také šteklenie, ale neviem či je to "ONO" . Na kontrolu idem 6.11. - už sa neviem dočkať , no aj MM lebo ide s nami 🙂) 4D plánujem tak v 22tt - 6.11. sa chcem objednať.

Už týždeň okukávam polohovacie vankúše pre tehotné a na kojenie a neviem sa rozhodnúť, ktorý si kúpiť.. Nemáte náhodou niektorá s nejakým skúsenosti ??? pozdávajú sa mi tieto dva...
Milánek
http://www.predeti.sk/?idmenu=347

Vario
http://www.noseniedeti.sk/obchod/vankuse

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre