Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

martina05
14. aug 2009

Baby pozerala som, že ste tu preberali chute a jedlo ... mne vôbec nič nechutí ... Dnes mi na sone povedali, aby som sa nenútila, bolo by mi zbytočne zle, mám si však dať aspoň jogurt alebo jogurtový nápoj .....

fida
14. aug 2009

Martinka blahozelam ku srdiecku. Takze 2. v poradi, pekne miesto 😉

zuzana1971
14. aug 2009

ahojte babulky

martinka blahozelam k narodkam a k srdiecku pekny darcek 😉

ja som bola na tej krvi, tam som isla este pokakana, ale bola ina sestricka, zobrala mi krvicku na prvy krat v pohode a odtial este vytrasena, ale som sa najedla, tusim prvy krat s chutou po tyzdnoch nechutenstva a citim s atak akosi dobre spokojne, napapana 😅

ani robotka mi zatila ziadna nedosla, parada 😵

inak som sa pytala gyndosa, ci mi hned zobreie aj hcg ked mi berie krv a on, ze to je co? Ze ci to je to vysetrenie ci je dieta nepostihnute? Tak ja som mu musela vysvetlovat co to je, chapete??!! 😝 ja nie! 😝

no ale zobral o 13, 30 mozem zavolat kolko som mala to hcg, tak sa uz neviem dockat 😵

dnes je tu mama, bola so mnou na krvi, a teraz mi isla nieco kupit a vybavit, hned je cloveku lepsie, ked nie je cely den uplne sam medzi 4 stenami 😝

zuzana1971
14. aug 2009

fruchtbar ta obdivujem, ze nechces vediet pohlavie babatka, ja by som co najskor, aby som mohla veciciky este pred porodom obzerat 😀

zuzana1971
14. aug 2009

babulky dlho tu nebola malalady

fruchtbar
14. aug 2009

zuzanka,ja nebudem ani moc veciciek kupovat,to vsetko dostanem.....u nas je to tak zvykom,dostanem kocarik,postielku,veci a vlastne vsetko co manzelove neterky potrebovali pri detoch.....v rodine mame chlapcov aj dievcata.
Ale tiez neviem,ci vydrzim,ja by som si tak velmi priala dievcatko,nech jej mozem vrkociky zapletat!!! 🙂

seuska
14. aug 2009

Zuzi ja ked som gyndosovi povedala ze citam vsetky potrebne informacie na nete, tak mi hned razne povedal nech zabudnem na internet a opytam sa jeho 😀 no to víííš 😉 co by som cely den v robote bez internetu robila! Niekedy ked mam odvaznu naladu tak nacriem aj do temy porod a ine katastroficke scenare, ale po 5 prispevkoch to hned zavriem a zacnem stresovat ako to ja prezijem?! 😉 A som zvedava ked zavolas o 13:30 co ti povie ake vysledky... Super ze tam mas maminu, hned je svet veselsi ze? Aj mne uz pride dnes manzel z tyzdnovky, tak konecne nebudem sama vecer doma... toto je fakt na psychinu cez den v praci sama a este aj doma 😒 ( a potom ze necitaj somariny na nete! 😉)
Chute nemam ziadne, rano som mala pocit ze mi je trosku blbo, ale to len sugescia asi...

seuska
14. aug 2009

fruchtbar jeeeej to je super zvyk ze vsetko dostanes 😀 urcite aj my vela veci podostavame, ale zas take ze postielku a pod... asi neeeee.... skor myslim take ze na oblecenie dostaneme a kozmetiku.... hmmm, resp. ked tak rozmyslam ze by sme si vybrali nejaku bohatu krstnu mamu co netrie biedu tak.... 😉

malalady
14. aug 2009

Zuzanka tu som 😀 😀 😀 😀 ako ide tehulkovanie? 😉

fruchtbar
14. aug 2009

a ony biedu netru,tak mi to vyhovuje,lebo tie veci su naozaj velmi pekne a potom pripada mi to rozumne,na co to kupovat,ked to potrebujes len par mesiacov ?? Tak si to takto popoziciavame a revansujeme sa,to je ta krasa pribuzenskych vztahov!

ale ved nekric hop ,kym nepreskocis.....ja som este ani u lekara nebola,takze este ani neviem,co a ako a ci vobec! 😉

kiwinka
14. aug 2009

😀 baby tak dnes som zvladla babovku s mlieckom a zatial je mi fajn,,,trosku ako na vode zaludok, ale da sa oproti inym dnom :D dnes mam asi stastny den,,uvidiem co vecer ked idem na nocnu do prace uff.. =(
pekny dniik vsetkyym tehulkam :D !

seuska
14. aug 2009

fruchtbar sak jasne len potichucku snivajme... ale vsetko dobre dopadne uvidis 😎

kiwi na nocnu? a to tam nezaspis? 😉

zuzana1971
14. aug 2009

ahojte seuska a malalady 🙂
seuska urcite sa ozvem s vysledkami, teda dufam, ze ma necka nejaky horror, tych uz bolo dost 😝

fruchtbar, no ja v mojom veku 38 rokov, ked su kamosky uz skoro babkami nemam moc od koho dostat veci...brat co ma 1,5 r maleho tiez od niekoho dostal, ale uz vratil a tych ja nepoznam
akurat mi dala najlepsia kamoska pred 8 rokmii co zije v Taliansku zopat veciciek po malej na 0-3 mes, potom ich uz ale davala inym, lebo mne sa stale nedarilo otehotniet, ale mam ich stale 😀
zopar veciciek mam z Rakuska, ked som tam robila aupair, ale vacsinou veci na doma, nosene, starsie
no a urcite nemam od koho dostat postielku, kocik atd...ale rozmyslam, kupit na internete niektore veci ak budu v dobrom stave, no a samozrejme aj nove, nemoze mat to chudatko vsetko stare 😝

lucinka1104
14. aug 2009

Tak už som aj ja späť z vyšetreniaa zo sona. Drobček ma 2- 3 mm,ale srdiečko ešťe nebylo , mam prísť 28.8 to by už malo byť azobere mi potom aj tehotenské odbery.
Martinak a ty určite ni sitehotná dlhšie ako 5 tt???? 😕 Lebo mnedrpovedal, že v 5tt ešťe určite nemôže byť srdiečko podľa man budeš určite dlhšie tehu ako ja 😵

kiwinka
14. aug 2009

seuska no mozno aj zaspim,,tazko znasam teraz tie nocne,,,je mi na vrackanie ked poriadne nespim,no neni to sranda,,uz len chvilku musim vydrzat tak poctivo drzim :P

seuska
14. aug 2009

zuzi ziadne horory sa nekonaju, uz netrpezlivo cakam na tvoj prispevok ze je vsetko ok a nech je tam samy smajlik 🙂 Zuzi aj ja planujem nakupy cez internet, akurat volal manzel ze potrebuje ist kupi dajake veci zajtra do polska, tak jednym ockom uz obkukam vecicky aj kvalitou aj cenovo ze ako to vychadza, ale len jednym ockom aby som to nezakrikla....

fuuuu kiwi a este ked ti byva zle tak to mas o nervy fakt tie nocne.... no ked len chvilocku tak to vydrzkas 😎

Luciiii gratuluejm k potvrdenemu drobcekovi 🙂 Ja ked som sa lekara pytala na tie milimetre tak nevedel povedat presne.

A este fidka sa ma tusim pytala na fotku zo vcerajsieho sona, tak dokyno mi povedal ze nabuduce mi urobi, ze nech vydrzim do 2. septembra. Mala som pocit ze aj doky aj sestricka su dost opatrny do toho 12 tt.

maxii
14. aug 2009

zuzi mas uz vysledky??

gratulujem k srdieckam 😉 😅

ja idem zase na sono v stredu, podla hcg dobre, len uz musi byt vidiet babeno na ultrazvuku v stredu.

martina05
14. aug 2009

Luci ja fakt neviem .... Ja som čítala v knižke pre tehotné, že srdiečko začína biť v 4tt, len sono to veeľmi ťažko odhalí ale je k tomu nejaký prístroj ktorým sa to už dá zistiť ... Neviem, nemám s tým zatiaľ žiadne skúsenosti. Ja som mala podľa BT mať ovulku 19-21.7..... No ale hádam by mi to nepovedali, keby to nebola pravda ... 😕 😕
Aj mi to na monitore ukazovali, bolo tam vlastne vidieť taký pohyb z tej malej bodečky tak jedným smerom....

lucinka1104
14. aug 2009

ale ja ti predsa verím, že ti bije teda drobčekovi 😀 ja len že či nie sitehotná dlhšie ako jaskôr as bojím o mnoje dieťatko ja som mala ovu 25-26.7

lucinka1104
14. aug 2009

http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=12 o srdiečku píšu až v 6 tt takže snad mu začne byť

zuzana1971
14. aug 2009

ahojte babulky, vysledky nemam. Volala som tam o 13,30 este neboli, potom o 14 este neboli ateraz povedal lekar, ze mi zavola, zobral si cislo, ak budu do pol tretej, ak nie, tak uz nic, lebo ide na 2 tyzdne na dovcu a mam prist az 4.9., to mi da uz aj knizku, ak bude vsetko ok.
Ale buduci tyzden pojdem v piatok k tomu co ho zastupuje, ten ma vraj aj lepsi ultrazvuk.

Ale mam prvy tehotensky priznak 😀 teda ak si ho nenamyslam, ale aj mama ho vidi 😀 , urobil sa mi na podbrusku v strede bruska od hora dole taky hnedy pasik 😀

martina05
14. aug 2009

Luci a samozrejme gratulujem !!!!
Inak to je pravda, že lekári sú do 12tt opatrní... Mne povedali, že sa niet kam ponáhľať, mám prísť tak za 10-14 dní ....
Inak to mi napísali : intrauterinna grav.hbd 4
CRL 3mm, AS+
okolie bpn, CD: prázdne

martina05
14. aug 2009

Luci, jasne že začne ...neboj všetko bude OK a možno mu už aj bije, len to tam neobjavili !!!! 😉 😉
Ono tie týždne mi povedali len ako odhad, ja sa toho zatiaľ držím..povedali mi že to upresnia na budúcom vyšetrení ....
To o srdiečku som čítala v tuším v tej knihe "Veľká kniha o matke a dieťati" .....
Aj kamoška čo je lekárka mi hovorila, že je prekvapená, že to už videli ... Vraj je to niekedy až v 8tt

zuzana1971
14. aug 2009

babulky uz sa nestresujme s tymi srdieckami 😝
kazdy lekar ma iny ultrazvuk, jeden lepsi druhy horsi, neda sa porovnavat hrusky s jablckami
teda aspon ja sa tak utesujem 😝

malalady
14. aug 2009

ja ked som čakala Tobíka tak som bola v 7tt a videla krásne bit srdiečko 😉 ale v knižkách sa pýše koncom 6tt začne bit srdiečko 😀 😀 😀

lucinka1104
14. aug 2009

len mi je divné že ja som mala ovu o 6 dni neskôr ako ty a ty maš termín po mne 😝

s luykm som bola na sone 6+2 ked už veselo bylo 😵

malalady
14. aug 2009

jeeeeeeeeeeežiš jaká hrubicia pííííše 😅

lucinka1104
14. aug 2009

juj pardon viete celé tehu na rizikovom a potom ešťe materrská no dlho som už doma 😀

http://merenibt.xf.cz/form.html tu uplne dole na spodku počíta termín podľa ovu a to mi vychádza na 17.4 s lukym mi tato stranka vyšla presne

malalady
14. aug 2009

luci ja som s Tobinkom bola prvý krat ked mi zistovali že som tehu 😀 to ona mi povedala v kolkom tt som.. 😉

lucinka1104
14. aug 2009

asi som ančisto dementná ale srdiečko byje nie bije 😀 😀 😀 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre