Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

dejna3
26. jan 2010

mini, ale na nákupy chodím takmer denne a nemôžem stále niekoho s tým otravovať... ono stačí, že je tam fľaša minerálky a nejaké to mlieko, a hneď je to už nejaká záťaž 😅 keď mám väčší nákup, tak ho nachávam v skrinke na kočík (vezmem len veci do chladničky) a večer to drahý prinesie do bytu...
mama pomôže, kedy sa dá, ale denno denne to nejde 😒 a zo strany drahého tu nie je nik na pomoc ☹

zuzana1971
26. jan 2010

civi super, som vedela ze Renusko ukazkovo rastie 😵

povedali ti nieco na cukor?

no tak rodit budeme plus minus v rovnaky termin 😀 , ale ja este neviem upne presny den, a ked mi budu davat vyvolavacku, nemiusi zabrat v ten isty den,a ko mi ju daju

minius
26. jan 2010

moni no dufam ze vasa princezna dnes nebude trucovat a pekne sa ukaze. Mne poradili pol hodinky pred scanom sa najest sladkeho alebo vypit orange juice.
Tesim sa na fotky 😵

seuska
26. jan 2010

tak sa hlasime z poradne doma.... na 99% to vyzera na dievcatko 🙂 🙂 🙂 vsetko je v poriadku... sa vytesujemeeee... najradsej by som vsetky dupacky vymenila za ruzovuuuuuu 😀 uz sa teskam na jahodovu penu ako Tamtami napisala.....

Civi super ze uz mas termin porodu, je to asi zvlastny pocit nie? Moja mala vazi 1579 g...

Majca postielku som objednavala tu: http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/detske-posty...

Grekyna radsej si doma oddychni o cosi skor ako sa mas nervacit s pubismi, uvidis ako to zbehne a budeme uz vsetky doma....

Lubkamik krasna je ta postielka aj s modrym baldachynom fakt. Pekne si to pokombinovala...

Kami ved este mas cas na rozkladanie postielky my sme ju tiez zlozili len skusobne, ale zatial stoji 🙂 a vetrovku za tie prachy nekupuj to sa ti neoplati, skus pozicat od dakoho... mamina nema nieco v skrini?

kamilakd
26. jan 2010

moni drzim palce aby zabka nestreckovala...

moni
26. jan 2010

minius, dzus som mala minule a nepomohlo. ona sa mrvila, kopala, len zlym smerom 🙄 kuuurnik, aspon kvoli tym prachom by sa mohla ukazat, potvora jedna 😀

seuska, gratulacia k dievcatku! hor sa na jahodovu penu 😀

uff dejni, tak po prichode druheho drobceka to budes mat narocne! ale nepochybujem ze to zvladnes ako skusena maminka 😵

kamilakd
26. jan 2010

seuska no kukala som aj u cinana alebo v tych lacnych obchodoch ale nic som nenasla,som sa spoliehala ze kupim v tescu a nist 😠

majca424
26. jan 2010

seuska ďakujem a gratulujem ku dievčatku 😉 😉

zuzuj
26. jan 2010

baby cafte som tu dlhšie nebola tak neviem kedy ja Vas dočitam, vidim že ste sa podaktore stažovali na vahu, takže ja som na tom najhoršie najvyššia tu bola 17kg, ja už mam 18kg+ takže neviem ako ja to dole dam a ešte 3 mesiace mi zostavaju...tak ja to možno aj na tu 30 dotiahnem, inak nechapem ako možete niektoe pribrať 2kg za mesiac, ja normalne som sa až zdesila jeden deň ista vaha a na druhy deň +2kg..neviem či ja mam v tom tele bazen a v bruchu, a je to voda...ale nie je normalne tak priberať ako priberam ja, a to jem normal celkom...sem-tam nejaky prehrešok ☹
Inak dnes som kupila strašne peknu zavinovačku taku klasik štvorcovu s perinkou..musim nahodiť do albumu, mali na Medenej v BA, už okolo nej chodim asi 4 mesiace lebo bola draha ako šlak, ale je super ....
A ešte sa mi podarilo ukoristiť stojan na vaničku ONDA tu na bazare za 12 eur, inak stoji 42 eur. Tak a vaničku ONDA mali za 22 novu, ale aj ta stoji od 30 do 40 hocikde...kuk album..aj ked v albume je ta ONDA evolution( ta tam ma aj tu farebnu gumičku)..
Idem pokukať čo ste tu popisali ohľadom tych vybavovačiek lebo som z toho jeleň ja osobne...
Inak v piatok na poradni ( ja mam pliagy a tu dieru v bruchu) 😀 takže nič moc, ale krpaňa je uplne v poho a už leži pripravena na porod, chuďa ešte nevie, že sa zbytočne staži keď pojde cez bruško na cisara ☹
A CUKOR v pohode...sa tešim ako blcha...
Inak baby zatiaľ sme relativne bezproblemova skupina čo sa tyka komplikacii v tehu , zatiaľ žiadne nedosnoseniatka...veľmi sa s Vami všetkymi teším...
postielky pekne uvažujete, mne sa tiež pači ta seuškyna ale nakoniec ja už mam tu od kristiny11 a ta sa mi tiež pači stale..
Dnes som nakupila aj tie vložky poporodne, a nohavičky...strašne sa mi to zdaju vyhodene prachy...no ale čo už..

zuzana1971
26. jan 2010

zuvi vitaj emdzi nami 🙂
jankako vitaj domka 🙂
v nemocnici nam stale lekari a sestricky hovorili, ze si nemame hladkat bruska, ze na to reaguje maternica a tvrdne brusko
kami no tak to je sila s uradmi, aj so vsetkym podobnym 😝

veve23
26. jan 2010

jak vas citam, ze su vam male zimne bundy, to uz mate take velke bruska??? tak to ja som asi z inej planety 😨 , ja nemam ani jednu tehu vec na oblecenie je pravda ze gate neobleciem, ale bundy a tak v pohode, a to som pribrala 12 kg..... 😝 , korej mam problem s cizmami, zopar ich mam doma,ale koli lykam objem len jedny
😢 , ostatne musia pockat rok v skrini 😠

zuzana1971
26. jan 2010

seuska gratulujem k malej jahodke 😵 a zavidim jahodovu penu

inak som zvedava, ci vsetci budu mat to pohlavie, co videli doktori 😀

cicimon
26. jan 2010

ja som tehu kupovala iba nohavice, ostatne veci vratane bundy nosim normalne a ani nic dalsie uz kupovat neplanujem

zuzi - no aj ja dufam, ze to bude dievca ako podla 3D. aj ked ruzovemu sialenstvu som nepodlahla 🙂

zuzuj
26. jan 2010

veve: čo to fakt?...ja už neoblečem moje stare bundy od novembra 😀 , ale je to aj tym, ze ja som už pred otehotnenim bola pribrata asi o jedno čislo...No a teraz už nezapnem ani moj veľky stary kabat...tak nosim hore na 2 kombiky...cez prsia a brucho nezapnem...tak to isti hruby sveter a cez to hruby šal...ja určite novu bundu nejdem kupovať...

kamilakd
26. jan 2010

zuzka proste des zajtra tam zavolam

veve ja som pribrala 7kg nohavice nosim normalne a tehu vec mam len jednu tricko 😀 ale bunda uff

zuzana1971
26. jan 2010

zuzuj pekny albumik, veiciky aj havko 😵

silvia7
26. jan 2010

čaaaute 🙂 akože zvládla som čítať len 4strany dozadu baby... píšete ako dračice..
no bundu som ja vyriešila tak, že mamkinu zo skrine som vytiahla - ale už aj tú nezapnem o pár týždňov, hlavne keď si dám pod ňu nejaký sveter hrubší... ale ako sme boli na tých donovaloch, tak mi super padne bunda môjho drahého, aj lyžiarsku som jeho mala a aj zimnú, keď on tam nosil lyžiarsku a paráááda, pekne mi sadla - len rukávy dlhšie.. ale neeva, nekupujem už tehu oblečko.. ak keď by som si veeľmi rada pokúpila nové veci aj na seba a bola peknaa.. ale tak to počká..

to hladkanie bruška je teda zaujimavá infoška.. mňa dnes malý tak silno kope, až ma zvíja a musím si držať celé bruško... tvrdé bolo akurát včera večer, ale aj to len nejakých 10min a pak pohoda..

čivi - no pekne nám termíny pomenili viacerým ako tak sledujem... inak celkom som aj ja rozmýšľala, že by som radšej cisárskym rodila, nakoľko čítavam tie príspevky od báb z pôrodníc a že ich nechali neviem koľko hodín sa trápiť v bolestiach a nakoniec aj tak išli cisárskym.. čiže to mi príde ako absolútna chobotina nechať ženu aj 15hodín sa trápiť a potom ju operujú..

gratulujem všetkým, čo boli na poradni a majú dobré výsledky a jankako tiež, že je už konečne doma

😉

zuzana1971
26. jan 2010

ja bundu este zapnem, gate uz davno nie, ale zapinam ich na gumicku, na to sveter, aby to nebolo vidiet 😀 a tehu veci nemienim kupovat ziadne 😅
ale zda sa mi ze som napuchnuta, aj prstiky ako pisete viacere, ledva nimi hybem 😝

zuzana1971
26. jan 2010

silvia ze len 15 hodin? niektore pisu aj 3 dni 😝

veve23
26. jan 2010

no, ja som asi mimozemstan.......nosim leginy a hore take pletene vseliake saty, nikdy som saty nenosila, maximalne v lete, ale teraz mi to vyhovuje, lebo ma nic netlaci na brucho, saty niesu tehu, normalna vekost jak pred tehu, len sa na bruchu nasponovali.K tomu dam cizmicky , kabatik a som cajka 🙂 😎 , az ked mam otvorenu bundu si ludia vsimnu ze nosim kotlk zo sebou 🙂 , ale asi aj ja by som to riesila ako ty zuzuj, hruby sveter, salik a bunda moze byt otvorena. Vsak este do konca februara bude kosa, potom sa to dufam uz umudri .......

zuzuj
26. jan 2010

zuzka1971: dakujem, havino je moje first baby... inak babenky už som nahodila tu zavinovačku ...je vnej provizorne zabaleny vianočny sob 😀

minius
26. jan 2010

seuska gratulujem k dievcatku 😉 vidis niekedy sa neoplati pocuvat babske predpovede 😀

moni tak skus tu vasu malu hviezdu nejako prehovorit ale tie babenka si aj tak robia co chcu! 😀

silvia7
26. jan 2010

no Zuzi, tak to je ale fakt sila že 3 dni... by som už vraždila - a možno aj budem už po hodine 😀

dejna3
26. jan 2010

moni, držím aj ja palčeky, aby ste mali pekný zážitok na 3D 😉
kami,a už si si nejakú bundu vyhliadla?
ja som kupovala cca pred 2tt u číňancov, a našla som takú celkom peknú... dobrý strih, cez bruško voľnejšia a na spodku má ten úpletový patent... takže som nemusela kupovať veľkosť xxl a vyzerať v tom jak strašiak 😝
veve, ja mám úplne všetky zimné vypasované na páse, takže ja so dosť prekvapená, že som v tej mojej vydržala do 7-meho mesiaca a bola to veľkosť "S", navyše v páse ešte aj krajčírkou zúžená 😅

zuzana1971
26. jan 2010

zuzuj ty si srandistka stym vianocnym sobom 😀 😀 😀
krasna perinka ako na krst

veve23
26. jan 2010

dejna, ..u mna to bude tym ze som krpec, pre tehu som mala velkost 34 alebo xs, pripadne detske XL 🙂 , to asi preto, ze veci co som mal damske ako napr. kabat, bundy su mi teraz akurat, lebo som konecne do nich dorastla.

kamilakd
26. jan 2010

zuzuj sobik je krasny v perinke 😀 ty mas vanicku s drziakom na vanu?kde si to kupila?

dejni nahoj nie bola som aj v TN a nist 😠 teda jednu ale skoro 70e a to nebudem kupovat...ved co potom s tym...neviem predat tehu saty mala som ich raz oblecene...

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

grekyna23
26. jan 2010

baby, to hladkanie bolo myslene v rizikovom tehu a mne sa este ta hlavicka tlaci moc dolu, ale je to fakt tazke odolat pohladkat brusko, ked babo kopne, tak to priam laka ho pohladkat.
ja mam tehu tiez iba rifle, inac nosim vsetko co predtym, bundu este zapnem 😉 co som rada, lebo pri tych -17 by som neviem ako chodila s rozopnutou 😖 ked ja som taka zimomriavka 😎
zuzuj pekna vanicka a stojan, aj ta biela postielka je krasna 😵

alicc
26. jan 2010

ja mám kupene jedny tehu rifle a jedny čierne nohavice ale tričká a svetre nosím také ako predtým, iba dve som si objednala také strihnuté pod prsiami, takže ich vynosím teraz aj potom lebo to nie sú vyslovene tehu veci. inak tiež kupovať nič nechcem, radšej sa vynovým po porode, lebo ktovie či sa do niečoho zmestím, ☹

veve23
26. jan 2010

a preco sa ich chces zbavit kami, vsak su pekne.....ale u si nepamatam kto, ale nietora z kociek tu nemala ist v com na skusky v skole, tieto su vhodne na taku prileitost.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre