Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

jankako
17. feb 2010

no presne fleury,toto neviem ako zvládnem....budem nervozna ztoho že je všade bordel,budem kričať pokaždom...ale zase,boli by to len 2 týž..
ja sa tu idem pogrckať ked je tarhoňa/smrdi/,alebo rozvarene špagety zo zeleninou.. 😖
mám chuť naniečo slane...a nemala by som sakra...cítim dneska pažravku a viem aj asi prečo,bola som trikrat na velkej dneska..

fleury
17. feb 2010

to zvladnes, a mm aspon oceni co vsetko robis, ked uprace vsetko on sam 🙂)) a ako nohy, neopuchaju ti? si tusim spominala aj opuchy nejake alebo sa mylim?

jankako
17. feb 2010

ale mojmu dr. šiši...na oddeleni dr.mi nič nedal...ved to mám minimálne...ani poznať nie je,len prsty mám trochu na rukách opuchnute....no som zvedava čo bude zajtra na vizite... 😒

alicc
17. feb 2010

tak baby fakt vám tu stravu v nemocke nezávidím, ešte že existuje príbuzenstvo a návštevné hodiny 😉

fleury
17. feb 2010

janka teba ten tvoj doki nejako prehnane do tej nemocky stale posiela nie? 🙂))

alicc presne tak!! a v nemocnici sa na to asi aj spoliehaju, preto varia ako varia 😀

alicc
17. feb 2010

len čo tie chúdatká baby čo majú príbuzenstvo daleko?

fleury
17. feb 2010

tak tie nakrmime my ostatne zo solidarity 🙂)

kika29
17. feb 2010

to železo som brala po jedle do obeda. po obede mi začalo byť strašne ťažko na žalúdok a okolo 18h to prišlo nával zvracania a hnačkovanie. Nešli sme hned na pohotovosť lebo vždy sa mi po vyzvracaní ulavilo ale ked som už zvracala 5 krát a dala som si aj čipok TORECAN a behom polhodiny som ho vyhnačkovala a zvracanie pokračovalo tak mi to už nebolo jedno. Bála som sa aby to neublížilo malej. Pichli mi iniekciu a teraz je už dobre len mi velmi nechutí jesť 😝

kiwinka
17. feb 2010

taaak a konecne som si kupila nocne kosele 3 , na miletičke , po 7, 6 a 7 eur,, skvele ceny, oproti obchodom! tak sa tesim,,ale take velke cisla mali hihi,,samozrejme ked som pytala mensie cislo, tak ma presviedcali ake to je dobre aj na brusko, ze kup to kup to heheh, no sranda bola 😀 😀 😀
tak som si rovno kupila aj kyslu kapustu , zemiakove placky domáce a budem zobkat 🙂

aktakk,, boli ste ten kocik uz kuknuuut???

kika29
17. feb 2010

fleury tá minka sa ti neozvala?

fleury
17. feb 2010

kika pisala som jej na obed, ale neodpisala 😖 tak dufam, ze su s malou v poriadku a coskoro napise sama tuto ..

tarinka333
17. feb 2010

Minka ma teraz isto ine starosti 🙂 Verme, ze je vsetko v poriadku.
Kocky, ja sa na dnes lucim, idem si trosku pred telku polebedit.
Tak zajtra. papa

kiwinka
17. feb 2010

aj ja si myslim, ze minka ma teraz co robit 🙂 a ozve s sama ked bude mat chvilku casu...
baby, no, dala som si polku tej placky domacej uff,,tazko mi je pekelne! do kelu 🤐 snad to neskonci zle a strávim to.

vecer ide bátoryčka , tesim sa ! 🙂

seuska
17. feb 2010

caute fesandy 😀

Civavka ja nemam ist preco na cisarsky, len som vymyslala, zda sa mi to take menej brutalne... ale moja teoria proste u dokina nezabrala...

Stani tak to v tej RS mate este horsie ako tu, som si myslela ze to tu je najhorsie s tou Epi... ja som dnes rozpravala s mm a som ho ukecala ze sa pojdeme do tych Ke do Sace aspon kuknut, snad ho ukecam a stihnem to 😉

Co robite ostatne babulky? Ja kukam veci na nete este a toto som nasla a neviem oci odtrhnut 😀
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7422486&tab=1

zuzkabar1983
17. feb 2010

Seuska, ta supravicka nema chybu .... Je uplne dokonala.

Ja som trosku zehlila, ale uz sa mi nechce, tak iba surfujem po nete .... Ale inak sa nudim ako pes

kamilakd
17. feb 2010

ahojte taak uz mame kocik doma juchu chu 😀 teda je u nasich este pre istotu...a mam aj kojaci vankus ten vacsi tak uz ho mam v objati...

jankako a ty co ta supli do nemocky 😠 som volala s petkou mi vravela tak drzime palceky nech si ok a hlavne nech mas dobru spolubyvajucu

kamilakd
17. feb 2010

seuska no krasne supravicka je 100bodova...

zuzka a manzel este kutiluje na byte? a tlak mas aky?

vejula
17. feb 2010

ahojte kočky...

No ja som bola u maminy sme kukali krasokorčuliarov, to ma jediné baví na celej olympiáde, tomám moc rada...

kami čo už lepšie, či ani nie..

No som zvedavá aj ja na nejaké nové info o minke a maličkej 🙂

seuska
17. feb 2010

baby ja to vidim ze ta nasa mala pojde v tej supravicke domov z porodnice 😉 😀 este cakam mm na nete nech sa pripoji a zacnem ho ukecavat, prehovarat pripadne davat neslusne navrhy 😉 len nech mi ju dovoli objednat... 😀

Kamiiii a kde je ozajske foto kocika??? si ho mala aspon nafotit ci je ozaj taky paradny ako na foto...

Zuzi zehlila? Ja este neperiem a nezehlim, chodim do prace este a na toto fakt nemam cas ani chut este, horsie je ze ma to neminie... neznaaaasam dve veci: zehlit a vysavat 🙄 🙄

dejna3
17. feb 2010

seus, aj naša malá fičí na hello kitty 😵

minkina vaneska by mala byť pravdepodobne v inkubátore, dúfam, že sú obe o.k. 😉

kamilakd
17. feb 2010

vejulcek no je tak v norme ale lepsie este nie 😅

seuska no je este krajsi 🙂)) fotka bude ked pojdem k nasim pofotim ale fakt paci sa mi splna moje predstavy

danuska ja by som zjedla aj celu chladnicku

alicc
17. feb 2010

juj seuska tá súpravička je krásna 🙂

alicc
17. feb 2010

babulky aj ja idem trochu kuki telôku tak pekný večer a zajtra si vás prečítam 😉

zuzkabar1983
17. feb 2010

Seus ano zehlila .... ale vies co, ja sa cele dni totalne nudim, tak som aj rada, ze som si nasla nejaku zabavku 😝 Seus inak ta tvoja krasavica bude ina modelka, ked pojde z tej porodnice .. 🙂

Kami, drahy je este na byte ... ako obycajne. .... na jednej strane som rad, ze sa tak snazi, aby sme tam sli co najskor, ale na druhej strane ma ide sibnut, ked ho cele dni nevidim ,..... no ale clovek nemoze mat vsetko. Tlak som si merala poobede, ked som sa zabudila po poobednom spanocku a bol krasny ukazkovy .. 122/65. no a teraz je 130/70 co tiez nie je zle. Takze asi len ten oddych a bude fajiin.
A pre kocik si bola ty, ci vasi? Je podla predstav, taky aky si chcela? A dufam, ze bol pekne zabaleny 😉

seuska
17. feb 2010

dejni ja zboznujem tu znacku Kituskovsku 🙂 horsie bude ked sa doktor pomylil a bude to chlapec 😀 muz ma asi zabije 😉

Kami no nezabudni pofotit super je ze si spokojna s kocikom...

Zuzi no uz tu orodujem za tu supravicku u mm, lebo hundre ze to je vela 20 eur za tu supravicku, tak mu tu slubujem ze v nej aj spavat bude 😀 Tak pekny tlak si mala poobede, hlavne asi musis byt v klude.... Sa tesis do noveho bytiku ze? Jooj taky cisty vonavy... tisko zavidim...

silvia7
17. feb 2010

seuska - tá súprava je nádherná, jaj, ja by som sa tiež na dievčatku "vyzúrila" s oblečkom... krásne to je, malá Saška bude kočenaa 😉

zuzkabar1983
17. feb 2010

Seus, povedz manzelovi, nech si tu krasavicu predstavi v tom ruzovom ... joooj, ta bude nadherna ... ale mm by reagoval tak isto .... to su chlapi .... ale verim, ze ho presvedcis (vsak vieme ako na nich, no nie 😝 )

No uz sa neviem dockat do noveho bytu, ale len sa modlim, aby sme to do aprila stihli, lebo stale sa tam nieco vyskytne navyse ... napr. uz minuly tyzden sme mali malovat, ale mm zistil, ze su steny zle omietnute a vsetko zacalo opadavat ... tak to musel nanovo omietat 😠 A okna sme surili nech rychlo vyrobia, oni ich maju uz na sklade 2 tyzdne a montovat sa nemohli lebo mrzlo 😠 Tak hadam v piatok ....

zuzkabar1983
17. feb 2010

Inak som tak kukala detske oblecko a na tie dievcence je vazne lepsi vyber, nezda sa vam???

silvia7
17. feb 2010

no na malé kočeny parádnice je neskutočne vela krásnych vecičiek.. ale zase ked si to vezmem aspon usetrim trosku, lebo ja by som tiez kupovala vsetko, co mi do oka padne a ze toho je dost ked tak pozeram na nete.. 😀

dejna3
17. feb 2010

môžem potvrdiť - pre bambuľky je lepší výber oblečka 😀 aj to patrične cítim na peňaženke 😝 😀 niektorým kúskom skrátka nedokážem odolať.. parádim ju od malička 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre