Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

dejna3
21. feb 2010

babuľky idem od vás, ešte si musím vlasy umyť a vysušiť... pápá, dobrú nocku

moni
21. feb 2010

dobru vsetkym, ja tiez padam, mam zalusk na jeden gauc tak to ideme obzriet 🙂

kika29
21. feb 2010

no mne nepočúval srdiečko ešte ničím len na sone mi zapol hlas.

kamilakd
21. feb 2010

danka moni tak paaa....

kivus no ja som srdiecko malinkeho este nepocula mne hlas nepustil

kika29
21. feb 2010

baby ahojte dobrú noc 😔

kamilakd
21. feb 2010

idem aj ja dobru nocku

fruchtbar
22. feb 2010

Dobre ranko zienky,cely vikend som tu nebola.....mm mi je prednejsi ako net... 😀 ...som si vas zbezne prebehla.

Tak ja som si kupila tu melasu koly zelezu,nachadza sa tam dokonca aj magnezium a kalcium a stacia dve kavove lyzicky denne a dostanem dostatocne mnozsvto tychto mineralov....nechuti to dobre ale presvedcivo.....zle som si to precitala,a jedla som dve polievkove lyzice ☹ ,ale ved nezaskodi !

Pisali ste o kupani,horuci kupel milujem,aj v sobotu sme si ho s mm este zhorucili 😵 romantickymi hratkami pri svieckach 😉 !!!

Nejakko citim aj ja,ze sa male vypyta skor na svet,neviem preco ,myslim na to denne,a v podstate v to aj dufam,bo ten maly je uz taky velky,ze presahuje pomaly hrudny kos ...

fruchtbar
22. feb 2010

MINKA,nasa prva mamicka,ti srdecne gratulujem a tesim sa s tebou,vyuzi ten cas,ked je dcerka v nemocnici,venuj sa sebe ,mm a vela oddychuj !
Prajem vam vsetko dobre ! 🙂

seuska
22. feb 2010

dobre ranko vsetkym. Kika tak ja som bola vcera v tej Saci a lekara som nevyberala, bol tam len primar Rychnavsky a len s tym sme rozpravali. Uvidim ked tam budem chodit na konbtroly, ale tam su vsetci vraj dobri....
Na tie kontroly budem chodit autom, asi raz alebo 2 x pojdem sama a potom uz s mm....

evil15
22. feb 2010

ahojte bambulky mám na vas jednu prosbu mala ste niektora gastrofibroskopiu (GFS) v tehu???? alebo viete mi dat link na GFS do mojej IP lebo mi to idu zajtra robit a neviem presne ake su rizika aj ked v nemocke mi niečo povedali ale viete ako to je. Dakujem

aktakk
22. feb 2010

Bre ranko!!!

Evil, ja TI veru neporadim...

Seus a uz tam mas zacat teraz chodit kazdy tyzden?

veve23
22. feb 2010

Dobre rano baby,

som konecne spala jak cukrik, iba raz cik pausa inak sa dalo, tak mozem ist makat, som si dala zavazok ze zacnem cistit a upratovat cely byt ....som zvedava do kedy mi to nadsenie vydrzi 😉

fruchtbar
22. feb 2010

baby,co izjete v cudzine,mam jednu otazku,ked sa male narodi,bude to Slovak alebo bude mat obcianstvo prislusnej krajiny,v ktorej sa narodil ?

A ked to bude maly slovak narodeny, napr.v Luxe (civava ) alebo v usa (moni) musime si ist vybavit pas na slovensko alebo sa to da uz vsetko riesit elektronickou postou!???

fruchtbar
22. feb 2010

heeej VEVE ,ty si pilna....ja prave vyberam farbu do svistikovej izby,mam mu ju chut vymalovat !

gajana1
22. feb 2010

Bre ranko
Konečne včera mi doniesli Tomiho bol na prazdninach u našich už mi bolo smutno.
Zajra mam poradnu tak som zvedava čo povie Dr.

susanita555
22. feb 2010

dobre rano zienky chcela som vas precitat ale popisali ste toho tolko,ze nemam sancu.
gratulujem minke k malej je nadherna 🙂

stanusa
22. feb 2010

dobre ranko baby,
tak uz mam po poradni, tlak mi trosku vybehol, bielkovinu v moci nemam nastastie a na opuchy noh mi povedal doki, ze je to normalne a ziadne lieky nedal
na MD ma vypise od 1. 3. dovtedy stale na pn
inac krcok opat nekukal a vaha uz +19 kg od zaciatklu tehu...no mam uz fakt dost 😝 😒 🙄

evil pohladaj na nete, tam urcite nieco najdes...gastro...to ti asi daju tu hadicku do zaludka, neviem ci je pre mimi nebezpecne ale myslim ze nie, je to neprijemne kym to prehltnes ale inak v pohode 😔

seuska ja to mam len 60 km a chcela by som dohodnut poradne raz za 2 tyzdne, no neviem ci sa bude dat
o chvilu ideme do RS za primarom, tak drzte palce nech daco vybavime a mohol by mi aj ukazat oddelenie

pekny den 🙂

martina05
22. feb 2010

Ahojte, tak dne sosm posledný deň v práci, balím si veci, moje šáločky, čajíky a rôzne iné serepetičky...
V piatok nám priniesli tú 12D megasadu do postieľky z pampy shopu - je super a aj tá farba sa mi páči ..je jemnejšia ako na fotke z netu , takže som nanajvýš spokojná ...

Frucht, ja tiež stále myslím na pôrod ... Začínam mať stresy ako to zvládnem a podobne ale hovorím si, že sme "tatinkove statočné baby" - takže to zmákneme 😀 😀
Bruško mi sem tam tvrdne tiež - beriem to Magné B6 -3x denne ...len dúfam, že to ešte vydržíme aspoň do 37tt

Jankako, keď si tu písala o tom krčku ... buď kľudná ja mám len 2cm ☹ ☹

martina05
22. feb 2010

Čau Stanus, mne ešte stále nedorazil ten plienkový balík..... 😠 😠
Už sa ho neviem dočkať. V sobotu som objednávala ešte z plienka.sk tie látkové vložky a prihodila som aj 1ks tej plienky BL Classic a 1ks BL color - taká chutná je no neodolala som ....

fleury
22. feb 2010

bre ranko,
kika tak to mate super cenu za kocik!

seus dohodni sa v saci s dosedlom, je fakt dobry

stanus
ty mas fakt zvlastneho dr, ze ti furt krcok nekuka 😕

bubinkaaa
tak to uz vobec nechapem, ze na zaciatku tehu ti zmeral panvu a hned urcil cisarsky..

fleury
22. feb 2010

baby a tie dlzky krcka nech vas nestresuju..ozaj je dolezitejsie, ci je tuhy a uzavrete ste..len aby ste o chvilu neboli sklamane, ze sa neotvarate a krcok sa nechce skratit 😀

lubkamik
22. feb 2010

Dobre rano 🙂
ja uz tiez myslim na porod coraz castejsie a dako sa zacinam bat 😀 Hadam to zvladneme 😝 Len dufam ze este 2 tyzdne vydrzim kym je mm na sluzobke...
Vcera som sa vystrasila lebo mi strasne puchnu prsty v noci tak som si citala na nete o preeklampsii - ale nemam vysoky tlak 😀 Asi som uz hypochonder...

civavava
autor
22. feb 2010

dobre rano babule,

tak som vytvorila novu tablkuku na nase milovane prirastky 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

vcera maly bol mimoriadne aktivny a brucho som mala tvrde cely vecer az do 23:00 kym som nesla spat..

frucht, uz aj ja cakam, kedy budem rodit, uz aby bolo 26.3... planovany CS ma nieco do seba, aspon viem datum dna D 😅 , aj kde furt mam pocit, zemlady pan pride skorej von 😲

frucht, co sa tyka narodnosti, v Luxe nedavaju detom automaticky ich obcianstvo, az na poziadanie po 5.rokoch zivota.. takze budem musiet luxembursky rodny list poslat na nasu ambasadu v Bruseli a oni odtial budu vybavovat slovensky rodny list. Pokila vijem, ZIAL cez net to u nas nevybavis...takze bude cez Vieden, alebo ist osobne do BA na specialnu matriku....a na SK rodny list sa caka vraj pol roka minimalne....tety vraj NESTIHAJU

😠 😠 , ale ked sa da obalocka, vraj to ide aj rychlejsie 😠

vcera sme s mm kukali biatlon, chalan bol super, Kuzminova uz menej ☹

pupok mi este netrci, ale uz sa tlaci smerom von....

jeej kami, to ste mali super vylet, pisala mi zuzka, ze ste sa stretli..uz sa aj ja tesim na stretko s kocikmi, cez leto musime nieco zorganizovat 😵

dnes vecer ideme s mm na prehliadku porodnice, tesiime sa 😵

a vsetkym co mate dnes poradne, drzim palceky 😉

martina05
22. feb 2010

Fleury, mňa lekár od začiatku tehu nevyšetroval vôbec, tvrdil mi, že pokiaľ nemám komplikácie netreba do toho zasahovať... minule som mu povedala, že bábo cítim nízko a tak ma vyšetril a zistil ten skrátený krčok ...

Za krvný tlak sa považuje za vysoký ...??? Mne tiež v noci trpnu a puchnu prsty a dokonca nohy mi trpnu keď sedím na WC ...Ale treba si povedať, že všetko je ok ...

fleury
22. feb 2010

jeeej civi my mame uz tabulku 😵 😵

fleury
22. feb 2010

martina no mna kuka dr od zaciatku na kazdej poradni, a som jej za to vdacna. Ja som nemala problem a zrazu bum 2 cm otvorena na jednej poradni..

juliap
22. feb 2010

ahojte tehulky, tak my sme mali vcera teda den, od rana sa svist zasprajcoval tak, ze mi tlacil do rebier, az sa mi zle dychalo, kopkal jak divy, vecer ma to uz normalne ze bolelo, asi 10x sa mu pocas dna ckalo, ale tak poriadne, vzdy aspon 4-5 minut, tak neviem, ci chlastal tak tu plodovu vodu, ci co ... 😒
zaujimave ale bolo, ze mi isiel brucho rozkopnut, ale ked dal mm ruku na brusko, tak sa ukludnil a jeho len tak jemnucko kopol, ked ju dal prec, zase vykopoval az neviem kam ... 😀

blondy12
22. feb 2010

caute dievcata ....pekny den vam prajem ach co som doma tak mam nejako menej casu na seba aj na vas aprilovky 😢 ......cez den velmi nestiham a vecer som hotova...

inac po nociach sa mi spi strasne ..rano vstanem a mam pocit akoby ma stale niekto bil... 😕

dnes idem na otocku do prahy, mal ist so mnou aj mm ale nakoniec som povedala ze zvladnem teraz sama a ze o mesiac pojde so mnou...teda ak budem musiet o mesiac ist...idem do prahy pokecat s inymi ucitelmi a sa dohodnut..ze ako to asi urobime..no o chvilku mi zacne zas ucenie a seminarky atd...tak som zvedava

civi tabulka je krasna 😵 .....

inac aj mna moj doktor pozera na kazdej poradni ...tak idem vo stvrtok na dalsiu poradnu som zvedava ako vyrastla moja mala lebo uz mam aj ja pocit ze akokeby chcela vyjst...

fleury
22. feb 2010

tak som sa konecne dovolala na hematologiu, hemoglobin klasicky nizsi, ale tabletky nove mi na to nedaju huraaa 😝 leukocyty vyssie, ale vraj to je v rehu normalne, len zelezo furt nie su vysledky, az o 2 tt!!sak to aj porodit mozem dovtedy..a dalsi odber o tyzden..posledny mesiac mam dva odbery do tyzdna, a furt mi praskaju zily 😠 vraj pomaha vela pit, ale ja pijem denne aj 3 litre..

civavava
autor
22. feb 2010

fleury, to je super ze nemusis nove lieky! 😵 neboj,zily sa zahoja, ked porodis, uz nebudes musiet chodit na odbery, ci hej???

blondy, si daj pozor ked ides sama do Prahy.... 😲

inak aj ja mam zajtra poradnu, doki ide kuk cukor a zase UTZ, vratane prietokov, dufam, ze ma neposle rovno do nemocky rodit , ze som uz otvorena na 10 prstov 🙂 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre