Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
12. jan 2010

hej hej zajtra mi to kukne kamoska v TN a drahy ide do PN

blondy12
12. jan 2010

a pocuj nechces na dobierku?vsak aj v slovenskych knihkupectvach internetovych to maju...staci len objednat ci chces radsej neplatit za dobierku?

minius
12. jan 2010

a na internete sa neda kupit?

minius
12. jan 2010

no blondy asi ma predbehla 😉

dejna3
12. jan 2010

práveže na nete je už dlhšie vypredaná, ja som ju tak pred rokom nemohla zohnať 😝 už asi len pohľadať v kníhkupectvách, či sa niekde náhodou nenájde 😉

silvia7
12. jan 2010

blondy my sme mali 3.výročie v novembri ... takže tiež to nie je žiadny vzťah že poznáme sa týždeň.. a bývame spolu u našich necelé dva roky.. ale ono to bolo v pohode, dokým som nezačala byť tehu a vtedy mi viacmenej všetci začali hovoriť, čo počuli, že je zadlžený.. aj jeho mama mi pekne dala potom infošky(skoro ma šlahlo, to som ho vyhodila a zrušila, ale začal sa snažiť, no asi aj skončil), ale to som bola už v nejakom 16tt.. inak my si rozumieme, doplňame sa, blbneme, super fakt, len by mal dospieť a stať sa zodpovedným za svoje činy a naučiť sa nesľubovať, ale niečo robiť preto.. nielen hovoriť.. to je celé.. 😒

oki, dosť bolo o mneee už..
no ja som riadne zvedavá na štvrtok na poradňu - sono 😉 a že či je mimi oki, ho ideme pozrieeeť povedala dr. minule.. a tiež koľko váži a meria a tak som zvedavá.. bo mi nehovorila, len čo som v tehu knižke čítala..

baby v tescu dnes začali akcie na detské veci - oblečko, aj kozmetiku, vraj aj plienky, čo si myslím, že 16ečiek za 78ks pampersiek je normal cena - aj v dmke tak stoja.. 🙂

moni
12. jan 2010

minius, a tvoji rodicia maju ake oci? aspon jeden ma hnede pravda?
ono je to tak ze hneda vzdy "prebije" modru, takze modru musis zdedit po obidvoch rodicoch, hnedu po jednom.
aaale ved to je jedno, uz dost s genetickym okienkom 😀

dobre ze si kami pripomenula knizku, uz minule som si chcela jednu objednat a jasne ze som zabudla. idem to rychlo vrazit do kosika 😅

bola som na tej prenatalnej masazi, no to vam je pohodaaaa. az na to ze to stalo nehorazne prachy a rozhodne si to nemozem dovolit castejsie 😔 keby ste mali prilezitost, urcite to chodte vyskusat!

stanusa
13. jan 2010

dobre ranko,
zuzka budem vam drzat palce, nech vas daju doporiadku 😉
malalady blahozelam k dievcatku a petulke ku chlapcekovi
silvia nemas to lahke sa rozhodnut, ale na druhej strane ho tym krokom mozno prinutis aby zacal aj konat a o to ti ide
sme manzelia takmer 3 mesiace, predtym sme chodili spolu rok a pol a stale sa spoznavame, ale viem ze sa nanho mozem spolahnut a spravi vsetko pre maleho a mna...kazdym dnom ma v tom utvrdz

stanusa
13. jan 2010

utvrdzuje 😀 aj ked mam obcas svoje blbe dni

sa mi poslal nedopisany prispevok

katka444
13. jan 2010

ahojte, tak som bola vcera na 3D/4D sono. vsetko je v poriadku. mame 11 min. zaznam aj s bijucim srdieckom. bol to zazitok. foto: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

stanusa
13. jan 2010

kati pekne zabery mate, cakate chlapceka? 😵
mam neskutocne pomaly net 😒

katka444
13. jan 2010

nie je to uz na 100pro dievcatko 🙂

tarinka333
13. jan 2010

Katka, zlatucke fotocky mas 🙂
Juj kocky, ja som takaaaa unavena... Uz citim, ze som tehulka... Ked vela chodim, tak ma vsetko boli, malicke je ritkou nadol, takze si asi hopkalo na moj mocovy mechur, lebo stale beham hore-dole na wecko 🙂
Uvedomujete si, ze len nedavno bol september a sme si pisali, ze na Vianoce uz budeme ake gulicky... a to uz je januar !!! Ako ten cas rychlo leti...
O chvilku budeme rodit jedna radost 🙂
Zuzka, viem, ze s Maxikom budete v poriadku, neboj sa, Pan Bozko sa postara o vsetky deticky v nasich bruskach, aby boli zdravucke 🙂
Idem skusat, takze zatial...

kika29
13. jan 2010

dobré ránko kočky.
Dnes tu máme celkom pekné ráno. Troška chladno ale aspoň slniečko vykuklo hned sa človek lepšie cíti 🙂
Moja malá bude mať v škôlke karneval tak môžem začať vymýšľať masku. Vôbec netuším čo bude. 😒 Aj ked ona sama o sebe je taká malá maska 😀 😀 😀 čert.

stanusa
13. jan 2010

v profile mas aj chlapceka, aj my vieme na 99 percent ale co ked... 😀
tarinka s mocakom som podobne, neviem ako sa maly polohuje ale obcas vie tak fasa kopnut a niekedy tlaci az do rebier to asi hlavkou

my sme nakoniec modry kocik zrusili, taka atramentova modra to je 😝
kupovat pojdeme aj spolu s postielkou az koncom februara, tak dufam ze to este zvladnem

stanusa
13. jan 2010

ahoj kika,
mala co by chcela byt? tipnem, ze princezna...to som vzdy tuzila byt 😀 v jej veku...

kika29
13. jan 2010

stanusa ona nevie. Minulý rok bola snehulienka a teraz niečo spomínala že zajačik alebo macko. Tak neviem lebo ona každú chvílu niečo iné chce byť. Mňa napadlo že by mohla byť červená čiapočka ale ešte som sa ju neopýtala. Veci na čiapočku by som mala pre ňu a na zvieratká by som musela zháňať.

kamilakd
13. jan 2010

dobre ranko tehulky blondy minius praveze ta kniha sa neda objednat je vypredana ne nete 😒 dejna ju ma a je vraj skvela

silvika chlapi su chlapi hlavne sa neznepokojuj a nepocuvaj reci ved sa bude snazit ved bude musiet ked budete rodina on sa okrese treba mu to razne naznacit a nie vycitat,,,a ked to nahodou neklapne mas rodicov urcite pomozu...ty bud v klude a ziadna kasa sa neje taka horuca ako sa navari....ja som 7rokov s mojim drahym ale presla som si uz vselicim treba trpezlivost a mat hlavne svoje zaujmy a zaluby.ked som sa viac osamostatnila a naucila hovorit NIE tak to bola vyhra. 🙂

plienky ake?ja kupujem pampersky new born2-5kg 43ks 9e,pampers miny 3-6kg 108ks 14e...tesco ma drahe aj DMka

moni a aka je to masaz?

katka gratulujem a co to bude dievcatko alebo chlapec

zuzana1971
13. jan 2010

kamilka volala si mi? lebo nic som nepocula, alebo si sa zlakla mojho hlasu? 😀

ja som este doma 😀 ci to tam musim byt uz o 7 rano, ked mi povedali, ze mam prist dnes rano na prijem? 😝

ja sa este doma maznam s kocurikom, pijem cerstvu vytlacenu pomarancovu stavicku, ranajkujem, dobalujem sa 😀

mne sa tam asi nechce ist 😀

rano som este v rukach preprala spaci vak, zavinovacku, umyla riady.. 😀

no ale uz dopapam, dobalim, oblecem sa a idem sa tam trepat elektrickou a trolejbusom 😝 dufam, ze mi vynadaju ze pol jedenastej nie je rano 😅

tak sa tu majte, ked budem vediet nieco viac napisem kamilke, prip. civavke...a dufam, ze najneskor o tyzden budem spät...

kamilakd
13. jan 2010

zuzka pisala nevolala 🙂

kamilakd
13. jan 2010

a volala kurnik z vrecka som si dala mobil do vrecka a zabudla zablokovat klavesnicu 😀 nie nezlakla 😀 som este na glukozovom teste

kika29
13. jan 2010

zuzka držte sa oddychuj a nech ti tam čas rýchlo ubehne 😉 myslíme na vás.

roxi
13. jan 2010

ahojte baby,

teraz len tak narýchlo, lebo ideme s malou do centra, nech sa vyhrá, včera poobede som bola na gyn., v podstate všetko ok, okrem trombocytov, takže v pondelok zas na krv na kontrolu, či sa to nezhoršilo až tak, že musím na hematológiu, no dúfam, že sa to nejako samo upraví, malý má vraj cca 1670 g, dnes vlastne končím 29 tt, neviete, či je tá váha ok, či je to veľa alebo málo, zabudla som sa spýtať lekára,

no fakt musím bežať, asi ste toho zas veľa popísali, prosím ak niekto máte čas zhrnte mi to, aspoň to najhlavnejšie, poobede sem mrknem, zatiaľ pa

blondy12
13. jan 2010

bre ranko dievcata... 😀 ...jaj mna aspon mala netrapi s tym mocakom ja fakt celu noc az do 10ej vydrzim v pohode.. 😝 ...no ja si uz tak hovorim ze mala a ked to bude nahodou maly..tak nic..hihi 😀 ..snad vo februari povie keby nieco ine..doteraz sa vzdy mala ukazovala, ziadne skryvanie...

a nemate nahodou nejake info o tantame a gretke?nespominala ze ma niekto jej cislo?no snad su ok...

a zuzi drzte sa s Maxikom...

pepita52
13. jan 2010

ahojte mamicky ja by som sa chcela opitat ci niektora planujete ist epiduralkou

martina05
13. jan 2010

Ahojte !!!!!!!!!!

cheerlady
13. jan 2010

cici no ked tebe povedali,ze cakas dievcatko,tak podla mna aj ńase mimino by mlao byt dievcatko! 😲 😕 ked si porovnam tvoju fotku s mojou!

zuzka drz sa v nemocke,drzim ti palceky,ale aspon budes s maxikom pod dozorom 😉

baby ja mam dnes nabity program,musim sa ucit na zajtrajsiu skusku,idem uvarit obed a potom letim este nejake veci povybalovat na dom-kedze uz sme zahajili stahovanie 😀

cicimon
13. jan 2010

roxi - no ja co som bola na 3D v 26tt+3 tak male ma 930g a ze to je ok

cheerlady - no ja som trochu jelen z tej foto, ale mm povedal, ze vidi tiez dievca 🙂

cheerlady
13. jan 2010

cici no ved ja zase na mojej vidim tiez dievcatko,len dr. nam povedal,ze to je chalan 😕 tak bud mame obidve dievcatka alebo chlapcov 😀 ja idem za 2tyzdne na klasicke sono k mojmu dr.,tak sa ho tam spytam,snad sa male ukaze vtedy a som zvedava,co mi povie 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre