Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
29. jan 2010

kika, mala je naozaj ako slniecko, zlatucka 🙂

... a akoby vsetkeho nestacilo maly zacal soplikovat 😒 a pravdepodobne budu mat karneval buduci tyzden tak snad sa dovtedy vylieci

vejula
29. jan 2010

jeeej kikuš mala je uplne super... Ta prvá fotka je najlepšie taká vysmiata čo tam je 😀 😀 😀 super... Inak učenie mi vôbec nejde, tak som na chvílku došla sa kuknuť čo ste nové napísali a zobnuť čosi do krkanu 😝

Michalag držím palce nech je malý do karnevalu fit... A za čo bude prezlečený???,

silvia7
29. jan 2010

kika - no ja už idem riešiť materské dávky - lebo som nezamestnaná a termín mi posunula dr. na 23.marca a od 9.2. mám mať nárok na MD, takže ja takto idem riešiť papierovačky.. 😠

moni
29. jan 2010

michalag, vyliecte sa!

veji, piatok vecer a ty nad knihami? sa ti necudujem ze to nejde 😒 kedy mas tu skusku?

silvia7
29. jan 2010

kika - no malá jaká zlatá - slniečko peknučké 🙂)

moni - čooo? pani doktorka... ja umrem.. tí ľudia sú príšerní... ako nehovorím, človek sa sekne občas hej.. ale tak to je sila... pekne.. a šak čo, keď máš titul, tak máš titul, nech sa aj na ušiach odráža od dlážky... trúbka.. 😀

veeeejul - takto sa nenaučíš 😝 podpichujem... 😀 😀 😀

michalag
29. jan 2010

babenky dakujeme 🙂

veji, chceli by sme ho dat za Pata alebo Mata z "A je to!"

vejula
29. jan 2010

silvi, ja som total tupá, ja kukam do papierav a nula bodov 😅 Som zo seba znechutená..

Moni ti pravdu poviem že ja už ani momentálne neregistrujem aký den práve je.. Total vymetená som. A tie skúšky mám vo štvrtok... No tri predmety za mnou a tri predmety predomnou, tak uvidíme, ako to vypáli... Ja len dufam že budu zhovievaví, a pochopia že mi to teraz nejde najlahšie 😅

michalag
29. jan 2010

neviem ci ste to tu uz riesili, ale idete kupovat aj kojenecku podprdu?

silvia7
29. jan 2010

miška - skoré uzdravenie - resp. nech soplíky prestanú, jeeej že Pat a Mat - zase to začali dávať na STV ako večerníček a nové diely myslím 😉

jaaaaj, musím off, lebo tu na mňa drahý kuká a zazerá a pýta sa, že či to už nechcem vypnúť - a to len preto, aby sa on mohol ísť hrať.. on vôbec nechápe, že keď som celé dni sama doma, tak sa tu vykecávam s Vami potom - lebo ja vždy prídem vtedy, keď tu nik nie je 😝 jaj.. ale už ma prdel bolí z tejto stoličky pri pc.. tak idem off

dobrunkú a nech mimi pekne hajajú v bruškách 🙂

silvia7
29. jan 2010

veji - ja si neviem predstaviť, akoby som sa učila na skúšky nejaké... alebo test.. čiže klobúk dolu vám všetkým študujúcim 😉 a myslím, že aj to čumenie do papierov pomáha - aspoň dačo..

no inak aj ja som zvedavá, že či kupovať podprdu - ak hej kde a podľa čoho veľkosť - či myslieť dopredu alebo podľa terajšieho stavu (mne prsia nenarástli o moc - iba o číslo) a ešte aj že kde ste kúpili nočné košele do nemocky díííík

ráno prečítam 🙂 paa

moni
29. jan 2010

jaaj veji to su statnice 😝 no fuj, to som rada ze mam davno za sebou.
budeme ti drzat palce aby si mala dobre otazky a zhovievavych skusajucich!

michalag, ja idem kupit aj podprdu aj tielka na kojenie.
pat a mat 😀

michalag
29. jan 2010

Pat a Mat miluje tie rozpravky uz ich pozna naspamat ale stale ho to bavi 😅 , len mne to uz lezie na ...

ja som to pri Samkovi nemala ale teraz si urcite planujem kupit ... ako sa maju spravne kupovat?

kika29
29. jan 2010

no my sme tiež teraz boli 2 týždne doma lebo malá bola chorá ale v pondelok už ide do škôlky tak sme boli na karnevale.

nebolí vás podbrušku okolo panvy?

michalag
29. jan 2010

kika, mna boli v podbrusku (teraz nastastie uz nie) ale ako na mrchu

vejula
29. jan 2010

no moni niečo také ako štátnice... tie som mala minulý rok a toto som si robila popri študiu také doplnujuce pedagogické študium a to trvalo dva roky... Čize vlastne su to také menšie štátnice ua celé dva roky alwe volá sa to záverečné skušky...

silvi, ja som vôbec netušila že to bude také náročné v tomto stave, ale tak určite lepšie ako by som si to mala nechať na jun a učiť sa pri dvojmesačnom bábatku, to teraz radšej nejako dokopem...

Dooobre kočky moje idem ja ešte skusiť čosi prečitať a ked to nepôjde tak pekne haju haju...

stacynka
29. jan 2010

caute babulky,
no brusko ma tlaci stale ked sa postavim normalne sa bat zacinam co sa z toho vykluje
prave som si dala vitaminovu bombu 🙂 banan slivku horalku kivi a hrusku len neviem aky vitamin horalka obsahuje :D
ja mam po malom kojace podprdy, takze nekupujem ale poviem vam ze som musela v nich aj spavat lebo tak mlieko tieklo, ked som napr. kojila tak aj druhe prso striekalo takze som ich nosila lebo inak by bolo pyzamo mokre
tak teraz si uzivam bez podprsenky, inak ja mam male prsia takze ani velmi neni treba teraz nosit 😉 len ked idem niekam, doma navolno 😀

moni
29. jan 2010

stacy, v horalke bude asi vitamin H 😀
mna to brusko tiez tlaci ked sa postavim, alebo chodim. ale dokola si hovorim, ze bud sa mala tlaci alebo rastie domcek 😅

kika29
29. jan 2010

michalag mňa teraz bolí okolo panvy ale asi preto že dnes som mala ťažký deň. vela som stála na nohách, pešo šlapala kopcom a k tomu ma ešte poriadne nahnevala mama takže aj stres k tomu.
malé kopká ako divé.

michalag
29. jan 2010

joooj babenky ako vam v dobrom zavidim ze uz mate poniektore 31tt

stacynka
29. jan 2010

michalag my dve sme v tom spolu s tymi tyzdnami 😉

moni
29. jan 2010

michalag, ved aj my sa tam dopracujeme 😵 ani sa nenazdame!

michalag
29. jan 2010

stacy, ja este len zajtra zacinam 28tt ... neviem preco ale teraz mi to ide zrazu nejako pomaly, pomaly, pomaly ...

kika, no uz sa treba trosku setrit aj ked teraz to uz nie je take lahke ako pri prvom ... ale to mas asi z toho chodenia, stresu, do rana to urcite prejde 😉

cicimon
29. jan 2010

caute,
ste sa dnes ale rozpisali....ja som ani nestihala citat, v robote toho bolo vela, jeden kolega zavolal, ze je chory, tak som cely den zanho robila, az sa mi oci skrizili....este ze je tu vikend 🙂

ja som pred chvilou dotlacila zmrzlinu a kapucino 🙂

kojenecku podprdu som uz kupila, ako mi povedala predavacka, tak v tom 7mes to uz je ok kupovat..

uz idete niektore vybavovat matersku? ja idem v pondelok do poradne, tak som zvedava, ci mi uz da papier - ale asi opytam

kika29
29. jan 2010

dávate sa niektorá vypísať aj 8 týždňou pred MD?
cicimon čo tak skoro ideš vybavovať na sociálku?

michalag
29. jan 2010

kika ja nie, mna vypise na MD najskor az v 34tt ☹

inak ked dostanem papier od dokiho a som na UP tak to mam hned zaniest na socialku a od vtedy za mna plati opat vsetko stat?

stacynka
29. jan 2010

kika inak mala slniecko krasne bola
baby este by som kecala ale nejak ma to brusko stale tlaci tak idem radsej do polohy lezmo...
pekne sa vyspinkajte...

kika29
29. jan 2010

ja ležím tiež som nejaká dolámaná.

michalag
29. jan 2010

ja by som si tiez rada lahla ale za pc to nejde, ale cakam kym sa spravi caj a idem si lahnut, nech malu tak netlacim

inak neviem ci ste to citali ale v junovkach sa narodilo prve babatko

cicimon
29. jan 2010

este nejdem nic vybavovat na socialku, neviem ako to chodi, ale nedava gyn. papier o materskej asi mesiac pred, aby sa to stihlo vybavit u zamestnavatela a potom aj na SP a teda aby od datumu na nastup MD boli priznane aj peniaze? lebo sa mi zda neskoro ist vybavovat v praci nastup na MD v 34tt. Ja dufam, ze nastupim na MD okolo 7.3.

michalag
29. jan 2010

preco 7.3. nie?

ja sa len pytam, lebo pri Samkovi som ten papier ani neodovzdala 😅 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre