Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
13. feb 2010

evil bruuu noc 🙂

silvia7
13. feb 2010

veve - preeesne tak, ja sa tiež spolieham na to, že ak dačo bude chýbať, tak kúpiť to budem mať kde určite - prípadne presne napíšem drahému, čo kde a ako a za koľko a to aj donesie, inak beeeda 😀

miška - ja som nebola v nemocke vôbec, ja som vkuse doma, od septembra - aj to len z mojej vôle, že som dala výpoveď.. lebo som nechcela do polnoci robievať a behať a vláčiť sa s bedničkami a tovarom a sudmi a v zafajčenom prostredí.. no teraz je to strašne divne poriešené tie poradne a kontroly.. právež si myslím, že by sa to malo viac sledovať, každý týždeň - určite každá tehulka v tomto období by prijala vidieť mimi na sone raz týždenne a vedela by, že je všetko oka 😉 aaale nie.. nechápem to ani ja..

inak začínam sa silno báť pôrodu.. aj tých týždňov tehu, čo mám pred sebou.. ma chytá panika z toho, že naozaj nebudem vedieť, čo a ako s mimi.. spávam už horšie, tak silno pochybujem, že sa to zlepší s pribúdajúcimi tt .. vkľude by som začala odznova ešte raz tých 9mesiacov tehotenstva 😀 ešte sa necítim byť pripravená a mám obavy, že na mňa to "mamičkovanie" príde.. prosím, nezatraťte ma baby.. 🤐

vejula
13. feb 2010

ahojte kočky chcem sa vás spýtať nemáte niektoroá nejaké skusenosti s tým sirupom gastrotuss, to je na tu záhu... A neviem či sa to má len takz toho sáčku vypiť alebo zriediť s vodou... Použitie tam nieje tak myslím že len tak ale radšej poradte. Vďaka.

michalag
13. feb 2010

silvi tak to mas dobre ze si nemocku nemusela navstivit 🙂 😉 , tak to uz hej vlacit sa s bednickami to by bolo dost riskantne pre vas obidvoch... inak ja cim sme blizsie tak tym mi to ide pomalsie 😒 ☹ , ale tiez mam trosku strach ale asi iny ako ty u nas je to zase o tom ako zvladnem 2 krpanov ... inak ja som so spankom nikdy nemala problemy ale teraz sa v noci zobudim na maleho ze si nieco somre a akonahle vstanem tak uz musim ist aj na wc, obcas si prajem aby sme malicku uz mali pri sebe ale na druhej strane si chcem toto tehu vychutnat, lebo dalsie uz neplanujeme (aspon zatial nie)

veve23
13. feb 2010

Silvy...pohoda, vitaj v klube, ja radsej na to ani nemyslim,lebo by som stresovala ale sranda sme doma a skoro nic nemame, teda aspon do nemocnice, vsak vziat si treba klasiku ako ked idem do nemocnice, plus zopar veci navyse pre mna a pre krpca. A pomaly to dokupima nieco uz mam. U nas v lekarni maju vsetko co treba, tak pojdem tam zo zoznamom a mam to vybavene. Problem u mna je kocik ☹

Veji, to neviem poradit ☹ , mas zas zahu??

michalag
13. feb 2010

veji s tymto ti ani ja neporadim, mne zabera obycajna mineralka Fatra

silvia7
13. feb 2010

veji - no ja o tomto neviem vôbec nič, v letáku príbalovom nie je info?? alebo na nete dakde ..

miška - no mne to letí riadne, veď keď si to tak vezmem, tak presne minulú nedeľu som vypekala koláčiky a šup už je druhá nedeľa tu.. no ja kým si nájdem polohu na spanie, tak to trvá a trvá, potom sa zobudím na cikanie, potom na trpnutie ruk, tak sa prevaľujem a hľadám zase inú polohu a neviem nikdy, kam a ako dať ruky, aby som ich nemala pod hlavou alebo telom.. sila.. ale zase spať spím.. no ja sa aj teším, veľmi, že keď už bude Danko vo svojej postielke haji a budem sa naňho pozerať, ako sladko spinká a to všetko, ale tiež sa bojím, či to zvládnem a budem vedieť sa oňho postarať, aby mu nič nechýbalo .. ja možno len to 1 chcem.. aj keď škoda, že by bol jedináčik, ale .. no uvidíme, ako sa všetko vyvinie a tak.. druhé už bude plánované - aspoň z mojej strany určite 😉

silvia7
13. feb 2010

akurát sa malý tak vydúva - normálne to bolí riadneee... asi vie, že ho spomínam 😉

kiwinka
13. feb 2010

silvi aj mne sa mala tak vyduva prave teraz az to boli auauaua 😖 , ale vseeetko vydrzime kvoli nasim mimi, vsak? 😀
baby, ja na palenie zahy pouzivam cuckavé tablety TALCID a vzdy pomoze,,mozu aj tehule uz vo vyssom stadiu tehulkovania,,,a obcas mi zabere Fatra,,ale skor nie ako ano...

michalag
13. feb 2010

silvi 🙂 asi vedia ze o nich hovorime a spominame ich lebo aj malicka je hore a bombarduje ma z vnutra 😀 , ale ona byva o takomto case hore skoro vzdy a bude asi aj zivsia ako Sami lebo viac kopancuje a castejsie 🙂

silvia7
13. feb 2010

no ak to bude takto pokračovať aj po pôrode - tak sa teeeešim.. malý je vždy akčný večer.. od 5tej poobede sa preberá, potom hajá také 2hodiny a zase okolo 22-23hod žúruje naplno... a cez deň ako kedy, ale skôr je kľudný a spinká v brušku.. asi budeme mať "ťažký režim" 😀

dejna3
13. feb 2010

naše drobčiatko sa dnes takto vydúvalo celý od rána celý deň... snáď ani 5 minút mi nedalo pokoj... už som z toho dnes normálne vyčerpaná, dokopaná, ubolená 😖 niekedy mám pocit, že v tom brušku snáď ani nespinká 😔

silvia7
13. feb 2010

aj mňa chytá kyselina v krku.. to som večerala pred ôsmou, aby som nešla spať taká nažraná... idem dať sprchu a hajde na kute.. 🙂
pekný zvyšok večera - jooo mame zlato na ZOH 😀

domika9
13. feb 2010

žienky vidím že nas trapi rovnaka vec ja už asi dva týždne riadne pociťujem zahu našťastie ma to chytilo len teraz a netrapim sa s tym od polovce tehotenstva alebo od začiatku ale večer začína byť neznesitelny 😒

michalag
13. feb 2010

idem aj ja do hajan, uz ledva pozeram

bruuuu nocku 😔

cicimon
13. feb 2010

ano, prve zlato 🙂 a STV3 nic

kamilakd
13. feb 2010

ahojte dievcata ja som marod boli ma hrdlo jak svina ja uz ani sliny neviem preglgat...co si mam dat?poradte prosiiim.kloktam slanu vodu uspech ziaden pijem vela tekutin uspech ziaden dala som si aj obklad na krk 😅

michalag
13. feb 2010

bleeee je to normalne ked si lahnem tak ma zacne palit zaha 😠 , napila som sa mineralky a cakam kym to prejde

kami, skus si kupit tabletky na cmulanie, myslim ze sa volaju Septisan, ak tam nemas vacsi zapal tak by ti mali pomoct 😉

kiwinka
13. feb 2010

kamilka skus PREVENTAN AKUT,,mozu to tehule,mne to doporucili v lekarni,, zabralo mi,,,

baby ,,idem aj ja odychovat s mm bez pocitaca,uz ma oci stiiipu a mala mi tak poskakuje v brusku uz zasa :D ale je to take miléééé, vzdy s usmevom pozeram na brusko a rozpravam sa s nou 😀 tak bruu nocku a zajtra pekneho Valentína zelam!

veve23
13. feb 2010

ahoj Kami, a med s citronom ti nepomaha? aj to je dobre na hrdlo...aspon tak si davam ja

kika29
13. feb 2010

no ten septisan je dobrý mne aspoň pomohol. ja už mám tašku zbalenú aj výbavyčku pripravenú čo majú priniesť ked prídu po nás. už len v lekárni tie vecičky lieh a podobne kúpim. ale na to ešte trocha čas mám.

vejula
13. feb 2010

no kočky tam nieje v letáku nič len že obsah jedného vrecka po jedle alebo pred spaním... Takto presne je to tam napísané. Tak som to normálne zjedla z toho sáčku, je to také žele ako keby a nebolo tam napísané že zriediť vodou tak som to takto...

No veve srašnu kysleinu som zas mala, vypluvala som ju lebo ako mi vyšla do ust tak som jej mala zakaždým plné usta, no nechutné. Toto mi ako tak zabralo, ta kyselina nieje už taká kyslá takže sa to dá zniesť

veve23
13. feb 2010

Veji....aj mna nieco teraz zacalo chytat, som zjedla take bonbony, tak som dala zas polku citrona, takze uvidim, aspon ze ked som bola s mm sa napapat a to ostatne mi nebolo nic 😉 , teraz zas... ☹

vejula
13. feb 2010

no veve tak budeme maťž zas pestru noc... Ja keby som si ešte do pohotovostnej lekárne nešla kupiť toto tak asi grcam kysleinu celu noc ale už mi je lepšie občas vygrcnem ale len trochu a nieje to také kyslé asi to neutralizuje tu žaludočnu kyselinu. A ten citron mi ani moc nezabral, ale tak ja už som fakt dosť zlý prípad, kyselinu som mala aj pred tehu no ale čo sa teraz robí to sa nedá porovnať 😖

veve23
13. feb 2010

tak mne az tak zle neni, ani negrckam, len citim kyselinu , ale sa mi zda ze mne to trocha zabera, aj krpec sa zobudil a robi si disco, tak uvidim ak dopadneme v noci, ale mam pocit ze mi cokolada nerobi dobre

vejula
13. feb 2010

no to som aj ja zistila ešte na vianoce ked som vyžierala čokoladové salonky, tiež ma hrozná kyselina chytila, ale občas proste neodolám, hlavne teraz ked som mala meniny a dostala som nejaké bonbonieri tak to som si musela dať 😝

veve23
14. feb 2010

no vsak to, lebo ak si dam kolac alebo ine sladke tak sa to da, ale cokoladu asi obmedzim, aj ked tazko, ked to pojde takto dalej, zacnem asi sa troska aj zdravo stravovat, nooo som zvedava ako to vydrzim. si musim vsimat po com mam kyselinu, no cokoladu uz viem, asi aj smotanove jogurty ☹

ludka140281
14. feb 2010

dobre ranko a krasneho Valentina 😉

minka21
14. feb 2010

dobre ranko,tak ja mam od vcera strasne bolesti,som sa nemohla ani pohnut,krize a podbrusko ma boli,ale potom to prestalo,v noci som sa par krat na to zobudila a teraz ma to tiez stale boli,a ked sa mala pohne dole tak mam pocit ze ma utrhne!asi to uz nie je daleko,cakam na monitor a tam sa uvidi co a ako, to by bol pekny datum🙂 uzite si valentina ja si ho vynahradim neskor 🙂 potom sa ozvem ako sme na tom🙂

ludka140281
14. feb 2010

minka drzim prsty nech vsetko dopadne dobre.........no mala Valentinka,o tom viem svoje 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre