Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

sasikas
27. mar 2010

ahojte babule....tak sme dnes boli s mm na takej turicke asi 3 hodinovej.....dosla som teda riadne unavena, dufam ze aspon spat budem dobre, ked ma tak vystavil....🙂 ale aspon sme malu trochu okyslicili...vonku bolo kraaasne ...... 🙂
ludka- ked sa ti nieco nezda, tak sa im radsej chod ukazat, tak ako katka pise, vsak maximalne ta poslu domov ked sa nic nedeje a ty budes aspon kludna.... 😉
inak ta nasa krpana dnes je tiez neaka leniva, sa velmi malicko hmyrila, normalne som uz stresovala poobede, ale teraz sa zda rozhybala....tak dufam ze to bude v poho.... 😉
idem spapat nieco dobre...... 😅

veve23
27. mar 2010

no ja sa pripajam k tym babatkam ktore su az moc zive, dnes ma okopava od 5 rano, sa mi zda ze ide non stop, ale nech si este pokopka 😀
aj ja ked dlho chodim tak krpec ma dole tlaci a moja chodza sa rozsiruje na kacaci pochod,
dnes mi asi pricvikol mocovy mechur , trebalo mi na wc a nic a citila som ze je plny a nedalo sa, tak som ho potlacila a sup vodopad, normalne si zo mna robi srandu 😀

sasikas
27. mar 2010

mm k porodu asi pojde...najskor o tom nechcel ani pocut, ale ani som ho neprehovarala, hovorim ze nech sa rozhodne, a teraz sa tvari ze akoze pojde....tak uvidime ci ho to hrdinstvo neprejde 😀 😀 ....

kikarv
27. mar 2010

ahojte. tak vy ale tu máte tipovanie 🙂 my sme s mm dnes sami doma mala spí u svokrovcov normálne mi to vadí že tu nieje. je tu teraz ticho a klud 😒 normálne som z toho kus nervozna taký nezvik. teraz som jej volala že už je v pyžamke a papá anielik môj.

na fleury myslím aj ja a aj na michalag. nejako sa neozíva tu 😅

poslíčkou mám dnes aj ja a dosť často len niesu to silné bolesti. ale aj som upratovala, prala, boli sme v meste takže asi aj kôli tomu tie bolesti. bublinka kopká aj mňa pomenej sem tam ju cítim ale večer sa ona zvykne prebrať a robiť pukle. 😀 tak čakám 😀

kikarv
27. mar 2010

ani môj mm nechce ísť ku pôrodu.

ja mám takú chuť na červený strik. dnes mi boli gratulovať a svokrovci a oni si dali a ja tak na sucho s džusikom.
zjedla som teraz tresku a drobec už kopká.
výtok mám aj ja a v poslednom čase dosť vela dakedy mám pocit že to odchádza ta zátka ale čítala som že zátka odtečie jednorázovo. no chodenie robí problém aj mne mám pocit že mi ide malá vyskočiť čo tak ma to zo spodu tlačí.
teraz ma v poslednom čase začínajú dosť trápiť kríže.

stacynka
27. mar 2010

ahojte babulky, zasa som tu nebola dva dni a chyba mi 17 stran docitat, pisete jak dracice
ja som tiez dnes asi poslickov mala, a aj teraz mi tvrdne brusko o stosest, ale asi aj z unavy.... kto porodil co nove?

kikarv
27. mar 2010

jááj a to tvrdnutie bruška no mňa morduje velmi často a hovorila som aj doktorovi on povedal že teraz už je to tak. dakedy tak stvrdne velmi že až bolí a ťažko sa mi dýcha.
ináč ma akosi 2 deň trápi upchatý nos ☹ do teraz som to nemala.

stacynka
27. mar 2010

ja som sa rozhodla ze este si uzijem alergenov 🙂 tak vcera som jedla orechove kolace u svokry a prave tlacim jahody, lebo pri kojeni to uz nebude len tak.....

stacynka
27. mar 2010

kika inak to poznam ze mala chyba plne ta chapem ked maly spi u svokrovcov ze niekam ideme tak mi chyba to ze rano nedobehne a nepomojka sa....

aktakk
27. mar 2010

Marika- veru priatel nebol pri porode,bol cely cas so mnou ale na tu chvilku ked uz islo do tuheho tak odisiel...a usetril 20€. 🙂 Som mu vravela, ze to uz mohol pockat ale bol akysi bledy, asi by to nezvladol. 😀

silvia7
27. mar 2010

ahojte 🙂
no baby, mňa môžete tipovať - ale skôr ako v utorok - stredu to určite nebude.. mne nič nie je.. dnes ma prišla kuk kamoška, že ako som na tom, že jej je mňa ľúto - som ostala na ňu pozerať, že o čom točí - a ona, že aké mám veľké bruško, lebo prenášam a ona ked prenášala, tak to bol horor.. tak som ju hneď ukludnila, že ja som v pohodeeeee.. dnes som 2x prala a aj vešala prádlo vonku, koberec som prášila, nábytok sme presúvali, no proste akčná sobota 🙂
ja neviem, mne sa nezdá, že by mi brucho tvrdlo.. výtok mám a celkom riadny aj.. je taký bledožltý, no trvá už dlho, ale výsledky ok..
my sme dnes mali rezníky a varené zemiačky a uhorkový šalát mňam..
😀 a potom som si tiež dala zmrzku.. teraz rozmýšľam, či si spravím krupicu alebo niee.. nece sa mi, ale dala by som si 😀 😉

Gretka pekne papenká a priberá - tak to je super šikulka malá 😵 aj René sa rozpapká, len si musí zvyknúť 😵 😵 😵
držte sa babulky 🙂

aktakk
27. mar 2010

Pisala mi Civava- v pondelok ich pustia domkov, malinky sa uz rozpapal!!!

alicc
27. mar 2010

ahojte babulky,
tak sa pripájam k tým, ktorým dnes nebolo dobre. doobeda som varila, piekla koláče ale veru poobede mi bolo zle od žalúdka, brušino mi tvrdlo, no bola som unavená ako ďas. ešte aj teraz mi nie je dobre 😝

alicc
27. mar 2010

tak super že grétka sa má dobre a civi že už pondelok pojde domov. 😉

idem sa natiahnuť do poslele, furt mi je blbo 😠

kikarv
27. mar 2010

stacynka ona už spala u svokrovcov na silvestra minulý rok boli sme s partiou tak som to tak nevnímala že ju tu nemám. a teraz sme doma no des ako mi chýba mám 100 chuti ísť po ňu. ja nejako velmi lipnem na nej. 😢 to bude dlhý večer ešteže sa skracuje čas 😀

stacynka
27. mar 2010

ja sa chystam po velkej noci take vacsie namahy zacat 😉 teraz sa snazim este setrit trosku ale vysvetlite to takmer trojrocnemu drobcovi, strasne rad ma hojdacku a chce vysoko a dlho a uz je to pre mna dost namaha ale neda sa odmietnut....
ja idem zajtra robit rezne a ryzu k tomu, som dnes spravila hrnec polievky a kopec zemiakovych placiek ale do poslednej sa vsetky zjedli, mm so svokrom robili terasu tak aj svokru som zavolala nech sa naobeduju a este mi dosla mama okna umyvat tak aj ju som nakrmila 🙂
silvi a ty odkial si?

stacynka
27. mar 2010

kika mi byvame hned vedla svokrovcov, takze aj ked sa tam varuje nahodou tak hned rano za nim letime 🙂 ale jemu to vobec nevadi tam byt len nam je to cudne ked je tu ticho, ale som rada ze nema problem s varovkou, lebo aj ked budem v porodnici aspon nebude problem
inak drobcovi asi jahody velmi chutili lebo co tam robi.....

kikarv
27. mar 2010

michalag sa neozvala nikomu? nebola tu teraz niekedy neviete? ja som ju akosi nepostrehla 😕

silvia7
27. mar 2010

stacynka - ja som z BA z lamača... 🙂
mňaaam také zemiakové placky by som si veru dala..
super že civi už pôjde domov 😵
kika - treba si trošku oddýchnuť - aj keď od milovaného dieťatka 😉 skús si vychutnať večer pre seba s mm.. asi tak skoro ďalší nepríde 😀 😀

kikarv
27. mar 2010

stacynka aj moja svokra býva len o pár blokov dalej takže ju mám naskok len presne ako hovorýš to ticho a klud je divné normálne nezvyk takto sedieť a nič nerobiť. už by som ju uspávala a hladkala bruško a chrbátik. asi ju budeme musieť dávať častejšie k ním lebo normálne niesom vo svojej koži. som zvedavá ako budem v nemocnici. 😖

ell
27. mar 2010

Ahojte aprilovky, pripajam najnovsiu fotecku maleho Rene 😵 😵 😵 😵 😵 je nadherny 😵 😵 😵 maju sa dobre a v pondelok idu domov 😉

stacynka
27. mar 2010

silvi, no ja som uz mala chut dlho na tie placky len to statie pri nich sa mi moc nepozdavalo ale dnes som si povedala ze musim urobit lebo ked sa male narodi nebudem mat cas vystavat tolko pri sporaku, aj ma to dost vycerpalo lebo hodinu som stala a piekla ich a to na dvoch panviciach a este to teplo.... tak potom som dalsiu hodinu vylihovala na gauci lebo brusko tvrde inac sa mi paci aka si kludna vysmiata, ja by som rada o nejaky tyzdnen skor rodila lebo maleho som prenasala ale aj tak sa babo samo rozhodne....

kikarv
27. mar 2010

silvi že by som znásilnila mm? tak potom budem aj ja fingovať na tipovačke 😀 mm je kludný pozerá si tu telku. on je maximalne spokojný a vychutnáva si pokoj. navrhla som mu aby sme išli do baru 😀 a on sa smial že sotva prejdem na záchod a nie to ešte do baru 😀

stacynka
27. mar 2010

kika tak uloz muzika a hladkaj mu brusko chrbatik ....😉 🙂

veve23
27. mar 2010

jeeeej, aky je zlaty 🙂 no a ten nostek a aky je malunkaty, ja ked vidim takehoto krpca mam strach ako chytim toho mojho aby som mu neublizila....

kikarv
27. mar 2010

mm by som hladkala niečo iné 😀 😀 😀
jééé aký je maličký ten Renko 🙂 🙂 🙂 bože ja by som sa ho bála chytiť.

stacynka
27. mar 2010

kika ved preto su tam tie styri bodky :D ze zacnes na chrbatiku a potom uz sa fantazii medze nekladu....
ja by som si tiez oneee, ale teraz to nechcem riskovat, po velkej noci sme sa dohodli, tak si to musim odrobit teraz 😉 😀

kikarv
27. mar 2010

no už len keby sa mm nebál 😠

vejula
27. mar 2010

jaj baby tomu mojmu zas vadí ked ho pred sexom vyhanam do sprchy 😀 😀 Ale aj ja sama vždy pred sexom sprškujem, hygiena teraz na prvom mieste, ja nepotrebujem teraz ešte nejaké problemy... Tak istota je gulomet 😝

veve23
27. mar 2010

Baby, keby vas niekto teraz nezavazne cital, tak si mysli ze ste nymfomanky a uhanate muzov. Vsak chudaci oni nechcu a vy ich nutite 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre