Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stacynka
29. mar 2010

deniska blahozelame, prajeme vela mliecka a nech ste cim skor zdravi doma 🙂
boze uz nech je polka aprila a uz aj ja mozem ist ...

kikarv
29. mar 2010

dobre ránko.
deniska gratulujem k synčekovi a vela vela zdravíčka vám prajem. k tomu nošteku ti poviem len tolko že toto isté mala kamoška a plakala že čo to má malý a o pár dni mal noštek na zožratie takže sa neznepokojuj. bože ako ti závidím samozrejme v dobrom. 🙂
mne tu hrozil predčastný pôrod a aha malá si to na posledenú chvílu rozmyslela ,asi chce potiahnuť riadne do TP 😀
bublinka ma fajne kope do rebier 😖

kikarv
29. mar 2010

deniska takže tvoj maličký sa narodil na moje meniny tak budeme oslavovať spolu v jeden deň. ja som chcela aby sa moja tak narodila že by som si dala darček no ale nevyšlo to. pôrod bol aký? ked budeš fit napíš.

stacynka
29. mar 2010

jej kika si mala meninky vcera tak vsetko naj naj....

sasikas
29. mar 2010

dobre ranko....pozeram ze mame dalsie babetko?....deniska gratulujeeemm.... 😉

fruchtbar
29. mar 2010

Dobre ranko,Deniska,gratulujem,to isli u teba rychlo....! Super,prejeme vsetko dobreeee ! 😀

kikarv
29. mar 2010

stacynka dakujem.

normálne sa nám to tie aprílovčatká rozrastajú a apríl až o 3dni 🙂 kto bude mať prvé aprílovčatko?

fruchtbar
29. mar 2010

kika,si myslim,ze do aprila pridu este nejake marcovcatka....ved zajtra je spln ! 😉

cifroska
29. mar 2010

Ahojte babule.Tak blahozelam k dalssiemu aprilovcatku. 🙂
No ja mam take opuchy zajtra mam ist na poradnu priniest moc budu mi brat krv.No len dufam ze nepojdem do nemocnice lezat. 😒 .

fruchtbar
29. mar 2010

tak ja idem upratovat,lucim sa s vami.... !

kikarv
29. mar 2010

no ja som zvedavá ktrá pôjde teraz najbližšie. adeptky máme poniektoré už aj v nemocnici takže ich pozdravujem.
možno fleury aleno kiwinka? stacynka aty ako ešte nič? 🙂 no tipovanie môže opäť začať 🙂 ludka je ako na tom?

minka a zuzka sú už aj doma a ešte už pomáli aj civavava prídu už domov .

grekyna23
29. mar 2010

ahojte,
moj mm isiel na 3 dni prec, tak som prestahovana u sestry, blizsie pri nemocnici, keby nieco. a dnes idem aj na poradnu a to tu mam na skok, ale aj tak som zvedava ako tam zajdem, lebo pri chodzi ma dost bolia tie panvove kosti,a mm ma vzdy doviezol priamo pred dvere 😵
a tu mam tych dvoch krstnych synov a tomu starsiemu -6rocnemu-hovorim, ze nech mi prinesie kolacik z kuchyne a on dosiel a podava mi ho a vravi, ze "paci sa, aby tvoje dietatko nebolo hladne", no zlate to bolo 🙂
denisa, gratulujem, tak sa maly teda poponahlal, ale uz to mate za sebou. Prajem veeeela zdravicka 😉 😉 😉

michalag
29. mar 2010

Denisa Gratulujeeeeeeem k Simonkovi 😵 😵 😵 !!!! .... mal krasne miery 🙂

kikarv
29. mar 2010

grekyna aspoň ti nebude smutno tie 3 dni. a ten mladší synovec má kolko? isto sa aj oni tešia na bábätko bratranca alebo sesternicu.

u nás v rodine sa to fajne rozrastie teraz. ja porodím teraz dakedy, sestra koncom júla a švagriná začiatkom oktobra takže budeme mať deťúrence. moja malá bude mať čo robiť sme sa jej smiali že bude pestúnka 🙂

vejula
29. mar 2010

jej Deni gratulujem ku maličkému, ved už to bol chlap vyše 3kg 😵 joj jak ti závidím, v dobrom samozrejme 😵

a čavte ostatné kočky 😉

kamilakd
29. mar 2010

ahojte dievcata dlho som tu nebola....

geatulujem k novemu babetku....inak kukam ze ake miery tu maju tieto nase babatka a ja mam strach ze keho obra budem mat ja mi v piatok povedali ze uz teraz ma cez 3a pol kila 😅 a mam sa pripravit na velke babo....len nechapem kde sa mi to velke babo ma ako napratat ked ja nemam dake velke brucho 😅

ell
29. mar 2010

Ahojte aprilovky, gratulujem k babatkam a pripajam este jednu fotecku maleho Rene 😵 😵 😵

veve23
29. mar 2010

pripajam sa ku gratulacii k babatku, vela zdravicka prajem Deni tebe aj krpcovi, pekne papajte 😉

caute baby, tazky vikend za mnou , bola som na oslave tak este teraz funim 😀 idem na poradnu tak uvidim co nove s krpcom.

kamilakd
29. mar 2010

veve tak nech poradna dopadne dobre....

vejul a co ty ako? ako sa mame???

susanita555
29. mar 2010

kamila aj mna strasia ze maly je velky no uvidime mne sa az taky velky nezda lebo brusko mam taky priemer no clovek nikdy nevie
😝

vejula
29. mar 2010

jeej renuško je nádhernučky chlapček.

Kami no konečne, som ťa tu nevidela, ty kde sa flákaš, haaaaa???? 🙂 A neboj však ty si hovorila že si dosť vysoká, tak asi geny, no proti tomu nič nespravíš a určite ho vytlačíš. No uvidím ako ja dopadnem, môj maličký už môže mať tiež okolo 3,5 kg lenže ja so svojimi 161cm, by som už rada porodila, ak ho budem ešte vyše týždna nosiť to bude mať možno aj nejakých 3,8kg, a to mi príde moc na mna. Tak jedine mi ostáva ho tento týždem porodiť, inač to nevidím 😅

vejula
29. mar 2010

veve, joj tak si oddýchni po náričnom víkende, a všetko dobre na poradni prajem 😉

kami ja sa mám celkom dobre len ako píšem už by som rada porodila tento týžden, ved už je dosť velký, to stačíííííí.....

kamilakd
29. mar 2010

susanitka no v pripade ze je velky ja chcem sekciu ja sa nebudem trapit tlacenim sak ma rozdriape....v stredu idem na sono mojmu lekarovi a poviem nech ho zmeraju bo v nemocke na poradni mi povedali ze budeme mat velke babo...cely vikend mi to vrtalo v hlave.

kamilakd
29. mar 2010

vejul no ano vysoka som aj mm je vysoky ale som myslela ze budeme mat dlhana a nie tucka 😅 jaj ja ked si predstavim ze za chvilku budeme tu mat krpcov tak sa mi tomu stale dako nechce uverit mne to nejako moc rychlo uslo....

inak baby vam uz prislo vyrozumenie o poberani materskej???vraj to ma prist do 3pracovnych dni a ja som na materskej uz 3ti tt ani peniaze na ucet nedosli ani marodka....dufam ze sa zas nieco nepokakalo

vejula
29. mar 2010

kami a čo ty vieš možno že je dlhý preto je taký ťažký 😉 Jednej kočke z druhej témy sa narodil chlapček a mal 55cm a 4,4kg 😕 Ale išla cisarskym, no lenže ona nebola o vela vyššia odomna, ale to ani nevyzeral ako novonarodeniatko, normálne velikánsky chlapisko s dlhými nohami 😀 😀

susanita555
29. mar 2010

kamilka aj ja sa obavam porodu ked bude velky ale uvidime 😎
a inac ako sa citis? este ani naznak na porod? 😉
mna v sobotu tak boleli krize a v podbrusku,az ma chytala panika ci neporodim 😝

kamilakd
29. mar 2010

susanitka no ja som uz na 3cm otvorena 😅 ktovie ci do TPvydrzim a citim sa tak pohode akurat ako ste tu pisali mavam uz tie menstruacne bolesti ale inak da sa.....raz mi bolo tak blbo bolelo ma brucho ale tak krcovito a vyklula sa z toho prehanka zo strachu z poradne 😀

veji nestras takeho valibuka nechcem sak mi aj oci vyletia....ja sa snazim tak hlavu naprogramovat ze vsetko bude ok a zvladneme ale mam taku malinku dusicku

cicimon
29. mar 2010

ja som akurat dorobila smotanovu tortu pre mm na meniny a letim na UTZ

kamila - mne neprislo vyrozumenie o MD, viem ze zamestnavatel to poslal len min tyzden a tiez uz som cez 3t na MD. a co viem, tak oni to maju poslat do 3 tyzdnov..

vejula
29. mar 2010

kami to aj ja, ale ani tak nie z tej bolesti ale či všetko pôjde hladko, či nenastanu nejaké komplikáci, toho sa strááášne bojim, a vždy ráno ked vstanem si na to spomeniem, a už nezaspím....

susanita555
29. mar 2010

kamilka tak ja som bola na poradni v piatok a krcok mam este uplne uzavrety brusko mi uz trosku kleslo ale este nie velmi stale sa mi zle dycha
tak asi ma nakoniec este predbehnes 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre