Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stacynka
3. apr 2010

zuzuj tak moj muz sa tiez dlho odhodlaval, lebo si tam nedovidim ani za svet no ale nakoniec som to aj tak musela okuknut a nejakym zazrakom dorobit sice som si skoro krk vykrutila.....
ja nemam zazmluvneneho, chcela by som ist k janacovi na poradnu tak neviem ci ho vystihnem....

michalag
3. apr 2010

tak ja posledna podla mna nebudem aspon mam (po dnesku) takeho tusaka

monva
3. apr 2010

no baby konecne sme pred chvilkou ulozili maleho spat, normalne som sa vytocila, kupali sme ho a pritom sa maly santil a spliechal vodou a ospliechal MM - on na to zahresil a normalne sa urazil. Maly ale ospliechal aj mna a on je teraz velmi citlivy a starostlivy o moje brusko, tak sa rozplakal, ze "olieval mamku" az som ho musela mojkat dlhsie a tak som muzovi vravela, nech mu aj on povie, ze to nevadi. No ON urazeny, ani maleho neukludnil, isiel sa prezliect a este nadaval cely cas 😠 😠 😠
Neviem, kto z nich je vacsie decko. Tak som mu povedala, aby kym budem v nemocke maleho radsej ani nekupal, lebo neviem ako by to dopadlo, nechcem aby maly chuda mal potom z toho traumu ☹ Sorry som sa musela postazovat. Neviem fakt, co s MM je, teraz urazeny odisiel, fakt ako male decko. Akoby hormony trepali s nim nie so mnou. On nevie povedat ani prepac, ked ublizi, ani odpustit, ked ublizia jemu, taky je zablokovany v tychto veciach. Maly zase ked urobi zle, hned pride a "pepac, Danusko nesčel" a chce sa mojkat ... no obavam sa ako to tu zvladnu bezo mna ...

kikarv
3. apr 2010

monva to poznám. mm sa síce neurazí ale tiež sa ho vedia veci dotknúť a malá ked sa príde ospravedlniť tak jej odpustí pohladká ju ale aj tak sa ešte durdí ja to na ňom vidím. ja ked na ňu kričím tak mi začne hovoriť mamka nehnevaj sa na mňa si moja jediná maminka na svete no citové vydieranie. a musím jej povedať že je moje dievčatko a že ju lúbim a ona ma stíska a pusinkuje. no samozrejme že som z toho ja hned na mäkko. to decko vie ako na nás. 😀

evil15
4. apr 2010

bré ránko bambulky tak ako sme sa vyspinkali a kto nám pribidol???

zuzuj a stacynka kedy idete v utorok na poradne??? ja tam idem okolo 8h na č.22

fleury
4. apr 2010

Bre ranko,

tak ziadne prirastky zatial, mozno dnes, je pekny datum 🙂
ja som mala zase haluzne sny..ze v mhd sa miesto listkov stikali lakmusove papieriky, tak som ich zhanala v nemocnici, lebo v stankoch boli vykupene 😀 😀

inak noc bola dobra, ani raz wc aj rano som vahala o 7mej ci ist, ale uz mi bolo blbe ze som celu noc nesla, tak som vstala 😀

cheerlady
4. apr 2010

dobre ranko,tak my mame dnes termin 😵 v noci ma sice zase bolelo brucho,ale potom preslo a mala som pokoj,som hore od siedmej,ja neviem,co som taky ranovstaj,potom nebudem mat sil na porod ako pisala aktakk 😖 dnes ideme k nasim na obed,ale uz aj tak som prejedena,mame taku natrieskanu chladnicku,ale musim sa krotit,co keby to fakt prislo-nechcem si predstavit ten klystir 😅

fruchtbar
4. apr 2010

dobre ranko dievcence,
ja mam tiez sice termin 6.4. ,ale do poradne idem az 8.4.........tak to tu este trochu potiahnem....moja svokricka ma 11.4. narodeninky,tak by to bol pre nu celkom pekny darcek !!! 😀

mm vari,ja lehnim pred telkou a celkovo sa mi nic nechce,brusko ma trochu pobolieva,ale to asi preto,ze mi macka nan stale lozi.....

Tak vam prajem krasnu nedelu a uzite si velkonocne dobroty dosytosti !!! 😀 😀 😀

veve23
4. apr 2010

Dobre rano 🙂
aj mna v noci bolelo brucho, par minut a potom to preslo, ale v podstate som sa dobre vyspala. Krpec zas kopka a cka naraz, neviem ci zuruje uz od rana, ale brucho sa mi vlni........idem do obchodu kupit pecivo, nech sa maly povozi
😀

fleury
4. apr 2010

frucht pekne od teba, ze mi tu takto dlho robis spolocnost 😀

fruchtbar
4. apr 2010

fleury,ja som verna dusa,neopustim ta !!!! 😉

fruchtbar
4. apr 2010

skym by si si tu rano dopisovala???? 😝 😀

fleury
4. apr 2010

mile od teba 🙂
pisala by som tu uz len sama, pripadne citala uz konverzacie maminiek a ja sa citila ako parazit 😝 😀

annika11
4. apr 2010

ahojte kočeny... nechystá sa niektorá z vás dnes na poradňu? 😉 moja super dokina ma objednala na dnes, idem sa teda po prvý krát mrknúť do pôrodnice, lebo má službu... 😀 trochu overiť miesto činu
Taká otázočka, kedy ste podpisovali poučenie o epidurálke? lebo mne ešte nedali podpísať nič

lilynka
4. apr 2010

ahojte 🙂

sprava od Roxi 😉
Dnes rano o 5.13 sa vytukal na svet maly velky Leonard 3670g a 53cm, aby vsetkym zazelal Veselu Velku noc 😵 😵 😵

Maminka aj Leusko sa maju dobre a babulko uz saje o dusu Gratulujeeeeeeeem!!! 😵

veve23
4. apr 2010

no super, Roxi gratulujem k malemu Leovi 🙂

annika, to sa musis spytat v nemocnici kde sa vybavuje Epi, oni ti to sami neponuknu, napr. u nas je to kazdy den medzi 13.00 a 14.00, najprv vyplnis poucenie, potom konzultacia a hotovo, na a zaplatit.....inak ti ju pri porode nedaju, aspon u nas

marika1902
4. apr 2010

Dobre rano tehule 😀 😀

Roxi gratulujem k Leonardovi 😀 😀

lenka7984
4. apr 2010

Ahojte
chcem sa opýtať aj Vám tvrdne bruško? Bo mne poslednu dobu volako často ale to tak na 2-3 min a potom je ok asi dakých 20 minut možno aj viac a potom zase mi stvrdne. je to normálne?
Gratulujem všetkym už mamičkam k ich pokladikom 🙂

marika1902
4. apr 2010

Leni to je uplne normalne aj ja to mavam. Ale asi kym to nie je pravidelne a nemas ziadne bolesti tak asi este nerodis ☹ To sa asi len maternica pripravuje na porod 😀 😀

seuska
4. apr 2010

Jeeej Roxi gratulujem.... 😵 vcera vecer nam tu este mudre rady davala a dnes je uz dvojnasobna maminka... super, prajem vela zdravicka...

Annika a kam ides rodit? Ak do Sace tak odporucam aby si si to vybavila v utorok - prvy pracovny den. Ale sak dokina ti dnes povie... ja to mam uz mesiac podpisane - pre istotu....

Fleu 😀 tie tvoje halusky mi tu fakt chybali.... ja neviem jak porodis co tu budeme robit bez tych tvojich haluzakov...?!

stanusa
4. apr 2010

ahojte
Roxi gratulujeme 😵

my este mliecko nemame, ale zato prikladame pocttivo...uz aj bradavky zacinaju pobolievat, ked sa Gabko prisaje 😅

aktakk
4. apr 2010

Ahojte! ROXI GRATULUJEME...no sranda ako nam to tu pribuda. Este len 4.4. a aprilovcatiek je uz akoby bolo aspon 15teho. A to sme sa vsetky obavali prenasania!

zuzuj
4. apr 2010

ja som to vedela, ze dnes ktosi vykukne...velka gratulacia Roxi...
evil: ja som objednana az po obede...

lenka7984
4. apr 2010

marika1902 dakujem velmi pekne za odpoved
🙂

juliap
4. apr 2010

sa tu rozmaha nejaky virus, ze vecer tehulka napise, tak idem do postele, dovi rano, no a rano uz je 1+1, ktora bude pisat dalsia... 😀 ?

marika1902
4. apr 2010

Juli asi to budeme musiet dnes vecer tak vyskusat 😀 😀 Vidis my tu skusame sex, upratovanie, ananas dokonca hopsanie na fit lopte a dokonca aj schody a ono je to take jednoduche 😀 😀

aktakk
4. apr 2010

Veru jednoduche...ja som tiez tak vecer napisala, ze mam akesi bolesti ale to som nevedela ze su to oni a rano sme uz mali Barborku.

tarinka333
4. apr 2010

Peknu velkonocnu nedelu vsetkym 😀
Roxi, zo srdca blahozelam!!!
A ja ceeeem.Seuska, ty dnes prenasas prvy den, ze? juj to cakanie, teda poviem Vam, vzdy ked ma zaboli brusko, tak sa modlim, aby to uz nepreslo... No a ono to stale prejde... 😠

michalag
4. apr 2010

Ahojte 🙂

roxi, gratulujeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵

seuska
4. apr 2010

Tari hej prvy den po termine a nic ani len maly naznak, tiez by som uz isla... jaaaj mohla som tam vcera ostat keby sa malej chcelo, uz jej ani nedohovarame, ani neprosime, uz sa jej vyhrazame ze nech si nemysli ze bude takto s nami mavat cely zivot! 😀 ale ma nas na salame, obcas sa spokojne pohmyri a čučí tam dalej jak vos pod chrastou!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre