Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
5. apr 2010

tak ja sa uz presuniem z gauca do postele, zmena je zivot 😀

zajtra nech kazdej dopadne poradna tak ako si predstavuje 🙂

a ja som zvedava, kto sa tu rano okrem mna, veve a frucht este prihlasi 😀

fleury
5. apr 2010

na kiku som este zabudla 😅

civavava
autor
5. apr 2010

caute babule, ako, vysibane ste? 😀

moni ako novy bytik? vsetko je na svojom mieste uz? 😉 nech sa vam tam dobre byva 🙂

my sme dnes boli na dlhej prechadzke vonku, lebo bolo krasne, krpec v kociku spal ako zabity, skoda, ze v noci tak nespi... 🤐

martinka05, kojime, uz sa to trocha zlepsilo, ale stale to nie je na 100%....ale asi ma dost mliecka, lebo cika aj kaka o 106 😝

mm ide zajtra do Bruselu na ambasadu mu vybavit cez SK specialnu matriku rodny list a pas...malo by to byt hotove do 3-4 mesiacov.... 😠

kika, uz sa ti to blizi 😵 😵

civavava
autor
5. apr 2010

a drzim palceky na zajtrajsie poradne, mozno pribudnu aj nejake nove miminka 😵 😵

ludka140281
5. apr 2010

dufam,ze to moje 😀 ..urcite nebudem od radosti v noci spat 😀

moni
5. apr 2010

civi, uz je skoro vsetko na mieste, nic sme nerozflakali, nic nezabudli, tak hadam mozeme byt spokojni. mala drnda moze dorazit kedy chce...teda, tak ako sme sa dohodli, po 15. 😀
inak to vybavovanie rodenho listu na slovensku je ozaj o drzku, ja budem najprv cakat 2 mesiace na americky rodny list, a potom dalsie 3-X na slovensky.

maly renko bude nejaky nocny vtak 🙂 drobatko male este nevie kedy je den a kedy noc, snad sa prehodi po case. a aj papkanie mu pojde lepsie, hlavne ze mas mliecko.

kikarv
5. apr 2010

civavava podľa čoho usudzuješ že sa mi to blíži? 😅

fleury no len ma nevynechaj z kola 😀 alebo že by som vás prekvapila ako cicimon? no ja to šťastie nebudem mať 😅

ludka140281
5. apr 2010

...idem sa snazit zaspat,hoci neviem ci to pojde,ale musim nabrat sil na zajtrajsi nadherny den .... 😀 tesim sa az 😀 dostanem do narucia svoju milovanu dcerku 😀
zvlastne....vobec nemam strach,naopak,neviem sa dockat 😀 pa

kikarv
5. apr 2010

ludka držím palce a nech to máš čím skôr za sebou 🙂

moni
5. apr 2010

ludka, drz sa!

stacynka
5. apr 2010

caute baby, len vas pozdravim a idem docitt co nove
som total death, boli sme sibat s malym resp. doobeda tato pobehal ulicu a potom po rodine som ich vozila a ty kokso to je normalne fuska, akurat si davam polievku slizikovu, konecne normal jedlo....
ludia kto mate chut na sladkosti dobehnite, mozme si predajnu otvorit 😒 🙂

alicc
5. apr 2010

ahojte babulky,
tak ja sa hlásim doma. prišla som už včera, len som sa akosi nestihla ozvať.
sestričky boli na pooperačnom oddelení i na novorodeneckom ukážkové a zotavovanie ide celkom dobre.
my máme za sebou prvú noc doma a to bol teda zážitok, malá koncertovala do pol štvrtej v noci, potom naložila do plienky a spala 🙄 . takže sa teším na dnešnú noc. inak cez den bola ukážkové bábo, len papala spinkala. tak uvidíme aká bude táto noc.
nemám šancu vás dočítať, ale ked budem mať viac času znovu sa ozvem.
dúfam, že sa milé tehulky držíte a tie čo už máte bábätká, želám aby boli dobručké a nechali maminky aspon trochu vyspať 😉 .

stacynka
5. apr 2010

citam ze maxi uz porodila gratulujem 🙂 vela zdravicka a mliecka
alic vitaj doma, uz aby som ja riesila tvoje problemy 😉 uz sa neviem dockat
baby niekto by ste mi cislo mohli do ip poslat nech mam komu napisat keby nieco....

kikarv
5. apr 2010

allic tak vela vela radosti z malej 🙂

stacynka tak daj niečo fajné sladké 😉

stacynka
5. apr 2010

jej aj dejna je doma, prajem rychle zotavenie ....
jankako malinka je nadherna....

stacynka
5. apr 2010

kikus ty si este v celku? no vyber na co mas chut urcite mame 😀 to nepojeme ani keby sme chceli, uz vidim jak pred mikulasom budem vajca vyhadzovat.....
ja malemu dam tak max jednu sladkost za den aj to ne kazdy den, a ja o chvilu cokinu jest nebudem takze....
inak prave som si nalozila druhy tanier polievky tak mi dobre urobila na zaludok, vsade len udene a chlebiky a kolace...
este rozmyslam ze ovocny salat si bachnem

stacynka
5. apr 2010

ludka zajtra sa drz, nech uz to mas za sebou... 🙂

kikarv
5. apr 2010

stacynka veru som ešte celá. mám bolesti ale malá sa akosi neženie na svet 😠 a my ju už aj prehovárame ale ona nič.

michalag
5. apr 2010

kika, ty mas zajtra poradnu?

ludka, zajtra sa drzkajte 😉

kikarv
5. apr 2010

michalag nie zajtra ale v stredu. ale akosi mi zabudli dať čas lebo oni už neverili že ja prídem ešte. tak uvidíme ked sa zajtra nič nezomelie tak ich prekvapím len musím volať sestričke aby ma ojednala.

kikarv
5. apr 2010

už sme tu len my dve?

stacynka
5. apr 2010

este som tu, dojedla som druhy tanier polievky a este to zavrsujem jablkom a bananom 😀

kikarv
5. apr 2010

stacynka tiež rozmýšľam či si dať polievku alebo jablko neviem na čo mám vädšiu chuť. zjedla som keks milu ale ešte by som si niečo dala 😅

stacynka
5. apr 2010

preco mam pocit ze ked ja dojdem vsetci miznu?
baby uz som plna 😀 😝

stacynka
5. apr 2010

kika daj si obidve 🙂

kikarv
5. apr 2010

stacy asi to tak aj skončí že zjem aj to aj to 😀 ved kým ja pôjdem spať tak ešte schrúmem dačo.

silvia7
5. apr 2010

ahojte baby, tak dnes sme prišli domov po 5dňoch - drahý vám tu písal, že teda sme sa 31.3. ešte votreli marcovkám 😝 asi viete všetko.. no pôrod bola sekcia v plnej narkóze, prvý deň som len prespala, potom bolo lepšie a lepšie, dnes som total schopná všetkého asi (mám pocit) od včera mám mliečko, takže kojíme.. len malý má také zvláštne zvyky - saje 6-26min popritom si zdriemne (budím ho na prsku stále) potom sa odtiahne, tvári sa, že spí, tak ho idem uložiť a to on začne revať ako tur.. tak ja neviem - poradíte mi dačo? či chcem veľa?? 😅 ked tak IP dakujem moc moc, všetkým držím palčeky, nech ste zdravučké a všetko dobre dopadne!! nás čaká prvá noc doma - v nemocke krásne spinkal vnoci ..tak uvidíme.. dnes doma len plačkáme a papame ako som opísala.. no som zvedavá 😵 😅

kikarv
5. apr 2010

ahoj silvia. tak vám to rýchlo ubehlo v nemocnici 🙂
moja malá tiež spinkala počas kojenia tak mi poradili že ju mám štípkať do líčka a nedovoliť jej spinkať. celkom to fungovalo aj ked musím sa priznať nie vždy 😅 ale počase to už bolo lepšie a lepšie. potom mi zaspala bez odgrgnutia a to už bolo horšie 🙂 tak držím palce nech nájdeš na malého účinnú fintu 🙂

grekyna23
5. apr 2010

ahojte, ja sa hlasim po 2dnovej sviatocnej odmlke pri pc. vacsinu casu sme stravili u svokrovcov, na nedelny sviatocny obed bolo pecene jahniatko, no mam, som si pochutila
treba mi vas docitat, ale to az zajtra 😉
gratulujem novym mamickam a ich rozkosnym babatkam 🙂
tiez vitam vsetky mamicky, ktore prisli z porodnice domov a prajem im aby si co najskor nasli s babom spolocny rezim 😵
a vsetkym, ktore idu zajtra na poradnu drzim palce, cakam len dobre spravy, ja som tiez zvedava ako sme na tom 😉

kamilakd
5. apr 2010

ahojte dievence gratulujem k mamickam ...ja som este stale 2v1....boli sme od piatku do dnes na chalupe tak vas ani nemam docitane ale dievcence ma poinformovali cez sms...aj o jednej smutnej udalosti 🤐 je mi to moc luto tak sme boli pri kaplnke zapalit sviecocku za dusicku...dievcata ktore to mame pred sebou nech nam to dobre dopadne....drzim nam vsetkym palce aj na nohach

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre