Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kikarv
8. apr 2010

ahojte.
v noci zo mňa na 3x vyšiel hlienovytý ružový výtok a bolo ho celkom dosť. neviem čo si mám o tom myslieť mne to úplne pripadalo ako zátka. ale doktor mi povedal že mne už zátka nevytečie kedže som otvorená 😕 tak neviem. teraz už nič netečie. ináč ma v noci prehnalo a ráno len čo som oči otvorila opäť. črievka sa mi čistia samé 😀

ludka gratulujem k maličkej 🙂 🙂 🙂

monva tak asi si na rade ked už ťa to tak zmáha bodaj by si to už mala aj za sebou 😉

čo dnes idete variť? ja som postavila vajcia na francuzske zemiaky aby mali tý moji hladoši dúfam že ich aj stihnem uvariť 😀

kikarv
8. apr 2010

ešte je len ráno a už tu húka sanitka bože ja ten zvuk neznášam vždy mám zimomriavky po tele 😝

evil15
8. apr 2010

baby chcem sa spýtať ked mi z prs tečie kolostrum (teda aspoň myslím, že je toto) tak to čo znamená??? viem že je to normálne ale žeby už teraz???? 😅 😅 😅

susanita555
8. apr 2010

evil niekomu to kolostrum vyteka uz od piateho mesiaca je to uplne normalne 🙂

kikarv
8. apr 2010

evil je to ok. aj mne to už vyteká. znamená to že po pôrode môžeš mať mliečka a mliečka habadej a nebudeš možno dlho čakať ako iné maminky 😀 aspoň ja si to myslím 😉

fleury
8. apr 2010

Bre ranko,

gratulujemm ludke 😵 😵
Dnes hadam pribudne dalsie babatko 🙂

Ja som mala prisernu noc, za cele tehu som tak malo nenaspala, mala sa bolestivo natahovala po celom bruchu, teraz sa len mierne natahuje, ona ma vazne chce znicit este pred porodom 😀 Aspon, ze je dnes krasne vonku, cloveku sa hned pozitivnejsie rozmysla 🙂

Pozeram, ze moni uz vecer nedosla, uvidime dneska

Kika je tiez tu, mozno dnes .. 😉

Frucht a seus caka kontrola, uvidime s akym vysledkom 😎

susanita555
8. apr 2010

kikus takze si asi narade ty a kam chces ist rodit?

stacynka
8. apr 2010

caute baby vcera som tu nebola ale nerodim 😉
sme boli doobeda malemu tenisky pokupit kym vladzem a potom uz nebude kedy a poobede sme boli pozret s maminou v byvalej robote, t.j. na druzstve kravicky a traktory, timko bol uplne nadseny zlaty k jednemu teliatku skoro aj vliezol do ohradky 😀
idem docitat lebo zas pisete jak najate.
inak dnes ma dost popichava tam dolu uvidime co sa z toho vykluje 🙂

kikarv
8. apr 2010

susanita a tebe je dnes ako depka pomynula?

fleury
8. apr 2010

kazdym dnom nas tu ubuda 😀

evil15
8. apr 2010

dakujem babulky som sa zlakla že to neni dobré takto skoro, ale je tak je to v pohode 😉

idem trošku upratať a potom sa tu objavím zase 🙂)))

stacynka
8. apr 2010

kikus ja sa chystam karfiol zo zemiakmi robit dnes.....

susanita555
8. apr 2010

no vcera som volala s kamoskou uz mala rodit 6.4 mala termin a moja vcerajsia depka oproti jej depke nebola nic 😒
takze sme sa vyrozprávali jedna druhu podporila a dnes som ako novy clovek 😀 chvala bohu

kikarv
8. apr 2010

susanita ja budem rodiť tu u nás v RV. a myslím že monva ma predbehne ona to má asi viac na mále ako ja.
možno ten výtok bolo len špinenie po hamiltonovom hmate len mi nejde do hlavy že až v noci 😀

stacynka žeby sa mi plnil sen ked sa mi snívalo s tebou minule o pôrode? 😀

a vám čo sa snívalo o mne že rodím sa nejako tie sny neplnia ☹ 😅

na moni som zvedavá aj ja velmi čo to s ňou je ona takto nezvykne vypadávať. žeby nás prekvapila ako cicimon 😀 ?

fleury
8. apr 2010

kika mne sa snivalo, ze rodis tesne predo mnou a ja chcem vydrzat do pondelka 😀

kikarv
8. apr 2010

susanita tak aj mne je ľahšie na duši. človek ten stres potrebuje dostať nejako zo seba von. dakto sa vyrozpráva dakto vyplače ako ja 😅 a hned sa cíti lepšie. aj mne je dnes fajn. drobec kopká, fajne som sa naraňajkovala a asi idem povysávať a urobiť tie grúle 😀

kikarv
8. apr 2010

fleury ja mám v sobotu 1 termín a v pondelok ked sa nič neudeje mám ešte aj poradňu ráno na 8h sa mám hlásiť u dokiho tak ja asi ešte aj k nemu stihnem ísť 😀 a to preto že mi hrozilo že porodím skôr 😀 tomu sa hovorý zákon schválnosti 😀

fleury
8. apr 2010

kika no to by bola sranda kebyze vydrzis az do pondelka 😀 ale zas viem, ze uz mas toho dost 🙂

fleury
8. apr 2010

ja dufam, ze buduci tyzden sa uz mala narodi 🙂

susanita555
8. apr 2010

kika 😀 😀 😀 ze grule

fleury
8. apr 2010

sus a co ty nepoznas ten vyraz? 😀

sasikas
8. apr 2010

ahojte dievcence....
Ludke gratulujem k drobatku, a prajem vela zdravicka, mliecka a radosti... 🙂
a tisko zaaavidim....aj ja uz xcem mat po.... 😅
inak s tou Moni je to prinajmensom podozriveee..... 😀 toto sa jej nestava...taketo vypadky....zeby prekvapila?..... 😅

sasikas
8. apr 2010

inak coze su to tie grule?

fleury
8. apr 2010

grule su zemiaky 😀

veve23
8. apr 2010

Evil..nemyslim ze cela, lepsie povedane neviem kolko tej zatky je, ale na nic ine sa mi to nepodobalo, aj farbou aj konzistenciou.....
no uz mi je lepsie, len mi trpnu prsty, lezim este, ale musim este dozehlit atd. len to odkladam, lebo som niaka nesvoja, dufam ze sa preberiem.....

fleury
8. apr 2010

dalsi vyraz su bandurky 😀

fleury
8. apr 2010

pozeram, ze vsetky chcete do konca vikendu uz porodit 😕 zeby som finisovala tabulku? 😀

sasikas
8. apr 2010

nooo zase som o cosi mudrejsia.... 😀 bandurky poznam, ale ze grule....dobreee..... 😅

fleury
8. apr 2010

sasikas ako bolo na cviceni vcera?

aktakk
8. apr 2010

Ahojte....nasa princeznicka spinka, podotykam ze nie na rukach tak asi pojdem rychlo spravit obedik 🙂 .

Ludka gratulujeme!!!! A prajeme vela mliecka a hlavne spanku 😉 .

Kika- no neviem, ci nebudes nasledovat. Ked ta uz aj prehana. Inak, premyslam ci aj mne doktor nespravil Hamiltona len o tom neviem. Lebo ked sa vo mne "sparal" tak to bolelo ako slak....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre