Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

marika1902
19. apr 2010

zuzuj tak aj ja by som si dala taku pedikuru a ak je v tom aj masaz hmmmmmmmmmmm 😀 A neboj podla mna ak ta pedikerka zbada tvoje brusko pochopi aj stav tvojich noh 😀

moni
19. apr 2010

zuzuj, ale nenariekaj, este som si po tebe na dalsie 4 spomenula....to len ta moja hlava derava neudrzi vsetky mena 😀
mne sa podarilo minuly tyzden nalakovat nechty na nohach ale uz to mam zas nejake ozobane 😅 tak sa musim hecnut bud to dat dole alebo novy nater 😀

evil15
19. apr 2010

Ahojte bambulky moje tak ja som ešte kinderko 😅 aj ked ma dr dnes potešila teda aspoň myslím povedala že všetko je úplne iné ako pred týždňom ide to vélmi dobre robila mi Hamiltona teda nie celkom dobre lebo sa to nedalo na 100% ale snažila sa 😉 baby ked vám robil dr hamiltona kolko ste ešte boli kinderkamy??? ja sa utešujem že už to bude čoskoro 😅 😅 😅 a ešte aj to že odkedy mi to spravila tak mám bucho tvrdé ako skala 😨 a ešte povedala že som na 1 prst čo tým myslela??? že som už otvorená???

inak nehnevajte sa ale už nestíham dočítavať vás lebo som K.O 🙂 🙂 🙂 takže neviem čo a kto dnes porodil tak mi to napíšte prosím 😉 dakujem 😀

moni
19. apr 2010

evil, no mysleli sme ze ty si porodila 😀
po tom hamiltone sa to ozaj zvykne rozbehnut....bolo to bolestive?
hej, si otvorena..ale dusicka nechcem ti kazit dobru naladu, to nic nemusi znamenat. skor sa na toho uja hamiltona spoliehaj 😉

zuzuj
19. apr 2010

evil: no dnes este nik nikde nerodí... 😀 ale moni ma uz nalakovane nechty...tak uz dnes moze.... 😀

marika1902
19. apr 2010

Evil asi si otvorena pre prst 😀 Ale ja by som sa moc netesila mne uz pred mesiacom dr vravel ze nebudem prenasat, naposledy ze krcok mam spotrebovany a som volne pre prs otvorena a nakoniec zajtra mam termin a som stale kinderko 😝 Cize vyzera to tak ze prenasat budem ale to nemusi byt tvoj pripad samozrejme 😀 😀

A Lucinka porodila 16.4 Timeu 😀 😀

zuzuj
19. apr 2010

moni: no ja viem, ze si si spomenula aj na dalsie...ale myslim, ze oni maju termin pred mnou... 😠
Inak ked sa to tak vezme, hoci ja mam oficialny 29 tak malicka bola odjakziva + 3-4 dni tak neviem preco mi to na 26 nezmenili 😠
No uz sa tolko nejdem hnevat.... 😀

moni
19. apr 2010

zuzuj, hehe nechty mam nalakovane od minuleho tyzdna, ale zjavne to moje dieta nedojima 😀

marika, tebe nejde urobit toho hamiltona?

moni
19. apr 2010

zuzuj, no ved aj toho 26 furt stihas 🙂
ja na to posuvanie terminov podla sona neverim, ved to je tak nepresne ze az...a tie potvory si aj tak podla seba urobia 🙂
nasa mala bola vzdy aspon o tyzden vacsia, ale termin mi nechali na pokoji. no a ta povedacka ze TP podla pohybov dietatka, tak to je uplne mimo v mojom pripade...

zuzuj
19. apr 2010

ozaj baby odkedy ste zacali pit ten malinovnikovy caj, ja uz som si ho kupila...ale neviem ako rychlo ucinkuje...lebo ja este tie vklady mam a MM chory...takze tak ale od soboty uz mozem porodit...tak nechcem uz teraz zacat pit, aby som nahodou dovtedy neporodila..ja mam teda zelania co? 😀 inak to sa tych spravnych pytam...ziadna mamicka na obzore... 😀

marika1902
19. apr 2010

moni neviem zajtra na poradni sa ho opytam ake budu dalsie kroky. Alebo ake su moznosti 😀 😀 Ak sa bude dat urobit hamilton tak si ho dam spravit aj ked bojim bojim 😝

stacynka
19. apr 2010

caute baby, ja tiez sledujem poslov, ale neverim ze z toho nieco bude.... zajtra rano poradna uvidime co nove
inak co sa tyka tych revov tak ja som vcera vecer mala zaujimave stavy, som citala malemu rozpravku a normalne som nemala nervy mu odpovedat na otazky, som mu ju len precitala a isiel spinkat, tak som sa muzovi rozrevala ze uz mi vsetko vadi, ze co som to za mamu ked mi dieta lezie na nervy, akoze na hlavu som hormony lomcuju riadne so mnou
a co sa tyka potenia mne je stale teplo, sa potim ako kon....

zuzuj
19. apr 2010

baby ten hamilton...to musi byt dost nechutne inak... 😖 myslim ked si predstavujem ako sa ´vo mne ryoe niekto dlhsie ako tych 5 sekund co ma obycajne vysetruju.... 😖

moni
19. apr 2010

zuzuj, malinikovy caj nevyvolava porod ale ulahcuje lebo posobi na svalstvo maternice aby boli efektivnejsie kontrakcie. ja ho pijem od 36tt, zacalo mi castejsie tvrdnut brusko, ale nic ine. teraz pijem 2x denne salku s 2 sackami. je to urcite individualne, ale cajom ju nevyzenies pokial ona sama nebude pripravena 🙂

marika, aj ja idem zajtra na poradnu a som zvedava ci prezradi dalsi postup. bala by som sa aj ja, ved mna minule bolelo aj vysetrenie krcka, tak neviem ako to idem zvladnut 😝

zuzuj
19. apr 2010

moni: no je to asi tak ako vravis...ale aspon by som tu posledna nesvietila.. 🙂 mne inak aj podla ovule ten hnusak 29.4, vychadza....ja ale aj tak vtedy neporodim sa mi ten datum nepaci...musim ho aj krpani znechutit...to fakt radsej ten 1 máj. 🙂
a ty sa na aky citis??

moni
19. apr 2010

zuzuj, ja sa citim na 21.4. uz niekolko mesiacov....neviem preco. mm povedal ze ak to vyjde tak som bosorka 😀

zuzuj
19. apr 2010

moni: a to mas v tych sackoch??? lebo ja mam taky ze sypany ostrzina malinova je tam napisane...

zuzuj
19. apr 2010

moni: no to si to pekne posunula...predbiehat sa ides... 😀 mne sa ten 1 maj paci...ja som si radsej predstavujem datum po termine...aby ma potom neporazilo kebyze prenasam... 🙂

evil15
19. apr 2010

moni ešte nerodím teda zatial nie 😀 😀 h 😀 hamilton sa celkom dal nebolo to príjemné ale dalo sa 😅 čo už by sme nevydržali pre našich drobcov 😉 som zvedavá že čo to spraví ale dr mi povedala že lepšie ako hamilton a rôzne iné veci na vyvolanie pôrodu je SEX tak mi povedala aby som sa mm nepýtala ale rovno sa naňho vrhla 😀 😀 😀 takže baby ked chceme rodiť tak len sexovať a potom ostať ležať s panvou hore aby sa to tam poriadne dostalo a spustí sa to 😉 😉 😉

marika dakujem z apodporu 😝 😝 😝 ale ja som optimista a verím že už to čoskoro príde 😨

marika1902
19. apr 2010

zuzuj ten Hamilton je vraj drsny no su aj pripady kedy neboli 😝 dr sa ta musi ale opytat ci suhlasis aby ti ho spravil inak by nemal

zuzuj
19. apr 2010

jaj baby idem si dat nieco jest...este sa vratim.. 😉

marika1902
19. apr 2010

moni tak dufam ze zajtra na poradni budu iba dobre spravy aby ti to toho 21.4 vyslo 😀 😀

moni
19. apr 2010

zuzuj, hej sackovy mam ten caj.
a taktiku mas dobru, radsej sa pripravit na neskorsi datum a byt prekvapena ked to pride skor 🙂

evil, no taka frucht je asi vynimka lebo ani sexovanie jej nepomohlo 😀 prostaglandiny otvaraju krcok, ale ked to nejde tak to nejde.

ja inak okrem malinikoveho caju beriem aj pupalku, ta tiez obsahuje prostaglandiny.

marika1902
19. apr 2010

inak mne sa uz pacia vsetky datumy v mesiaci april 😀 😀

moni
19. apr 2010

marika 😀
asi aj mne, sice to mala nedala na moje narodeniny, ale na manzelove meniny (25.) by sa mohla hecnut. ked teda nie toho 21. 😉

ale ja to necham na nu, tolko som na nu cakala, ze tych par dni zvlaaadnem 😵

evil15
19. apr 2010

moni ale frucht je jedinečná 😀 😀 😀 zajtra ti poviem či to zaberá alebo nie 😉 mm ešte nevie čo ho dnes čaká 😝 ale on sa to dozvie 😀

a k tým dátumom mne je jedno kedy to bude len nech je to býk 🙂

marika1902
19. apr 2010

moni presne tak aj ja uz to nechavam cisto na kubka 😀

Evil ja dufam ze to bude este baran ja si s baranmi dost dobre rozumiem 😀 😀 Ale asi mi to nevyda lebo zajtra je posledny den barana ☹

evil15
19. apr 2010

no marika možno sa ti to aj podarí ved zajtra máš aj TP 😀 😀 😀

ja neviem či je to normálne ale mám tak napnutú kožu na brušku že až normálne si mylsím že malú nebudem rodiť ale mi vyskočí z bruška 😉 😉 😉

marika1902
19. apr 2010

evil no ak pan boh da tak aj motyka vystreli a ja zajtra porodim 😀 😀

moni
19. apr 2010

marika, veru este nehadz flintu do zita, mozno stihnes aj baranceka aj odmenu za porod presne na termin 😀

evil, tak manzela radsej dopredu nestras 😀 hlavne nenaaaapadne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre