Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
24. apr 2010

jeej fleury my sme mali včera 😉 Ja zas čakám kým doperie. Tento režim na bavlnu perie strááášne dlho. Tak už mi to leye na nervy 😠 Vždy som bola zvyknutá prať len na tom režime pre lahko znečistené pradlo a to bolo šup šup, no ale toto sa ťahá už dve hodiny

vejula
24. apr 2010

a fleury si sa nejako riadne pustila do toho upratovania, nieje to teray pre tvoje telo trocha šok po 9 mesiacoch nuteného oddychu???

moni
24. apr 2010

ahojte, my sme tiez stale pokope...miska asi z toho pekneho datumu dnes nic nebude 🙂
nato ako som sa vcera vecer nazrala (doslova, to s jedenim nemalo nic do cinenia), som celkom dobre spala, akurat mam brucho ako skalu a mala sa ho snazi rozkopat. zeby klaustrofobia? 😀 😀 😀

pozeram ze maminky su akcne, upratuju, peru vo velkom!
veji, tu je najdlhsi program 27 minut...tak neviem co je lepsie. tie prasky musia byt pekne svinstvo ked je to vsetko vyprate. uvidime ci zvladnu aj detske zababranosti 🙂

marika, vitajte doma! zvladla si to na jednotku, uplne nenapadne medzi recou si si odskocila odrodit 😵
rychle hojenie, vela mliecka, a radosti s drobcekom!

kikarv
24. apr 2010

no baby ale už to máte za pár dní. Tak som zvedavá ktorá to rozbehne. Nejako sa to ustálilo a je načase sa opäť rozrodiť. Idem stiahnuť fotky malej ešte som tu nič nedala.

stacynka
24. apr 2010

ludia tak som sa dobre naobedila ze konec 🙂, som si dala hodku a pol slofika, a nejaka som rozbabrana, este by taka hodinka bodla....
mala by som kuchynu trosku spratat ale tak sa mi nechce
kika sa ti hovori ze sa mame rozrodit, my by sme aj radi...

moni
24. apr 2010

stacy, a co dobre ste mali na obed?

aprilovky maminky nejako rychlo zabudli ake je to cakanie sa mi zda...trosku majte s nami strpenia, my to dame, slubujeme 😀

stacynka
24. apr 2010

moni, grilovali sme si kuracie kridla stehna a prsia, cukinu,k tomu zemiaky pecene v rure na masle a zeleninku.....
no inak fakt baby akoby ste si to cakanie nepresli, ved musi to prist samo....
inak zajtra by som mala ist sestre na krst, ale vobec by mi nevadilo keby som nesla 😉

moni
24. apr 2010

stacy, no mnam to znie dobre! akurat spekulujem co zajtra na obed, to vymyslanie je ovela horsie ako varenie! mala by som (kym nepadam od unavy na hubu) spravit nejaky zoznam co bude mm varit po porode 😅
my sme uz nic na tento vikend neplanovali, lebo doteraz sme vsetko stihli...takze cakaaaame 😵

kikarv
24. apr 2010

moni ja som nezabudla aké to je čakanie ja len že cítim s vami a tlačím čas nech to máte za sebou 🙂

moja malá má stále ten pupček neodpadnutý ☹ . vysý tam ešte ale nie a nie sa odlepiť. dúfam že to čo najskôr odpadne lebo sa mi zdá že to má už dlho.
vašim bábätkám to kedy odpadlo? po kolkých dňoch?

grekyna23
24. apr 2010

fleury, vejula, my mame zas 2 tyzdne zajtra 😉
kedze sa mala narodila v nedelu, mm zahlasil, ze sa nam bude dobre ratat 600nedelie 😀 😀 😀
ja som tiez teraz akcna, upratujem o dusu, periem, botnik som dala do poriadku, vyrajbala a spratala zimne boty a kedze mi bolo malo, tak som vyrajbala aj vsetky botasky, nech sa ligoceme od podlahy, ked budeme kocikovat to nase zlaticko 😉

grekyna23
24. apr 2010

kika,nam dnes odpadol pupcek, ale teraz tam ma zaschnutu krv, dufam, ze je to ale v poriadku
a neboj, odpadne, ked bude cas 😉

moni
24. apr 2010

kika, ved ja viem ako si to myslela, hadam teda ked budete na nas tolke mysliet tak sa tie potvory male pohnu 😅

neuveritelne ako rychlo ten cas uteka, este nedavno tu boli vsetky pupkate, a uz sa tu prve tyzdne a mesiace oslavuju 😵
krasne rastu tie deturence!

michalag
24. apr 2010

moni no asi nam ten pekny datum nevyjde ale ved do 23:59 je este daleko 😝 😀

my ideme trosku na prechadzku tak potom nakuknem 🙂

stacynka
24. apr 2010

baby neviete de kamilka je? nerodi?

kikarv
24. apr 2010

grekyna a kedy si porodila ty ?

michalag
24. apr 2010

stacy inak aj mna uz napadlo ze kamilka tu nie je no bud uz rodia alebo si uzivaju krasne slnieckovo

grekyna23
24. apr 2010

kika, o 3 dni neskor ako ty 😉 11.4.

moni
24. apr 2010

stacy, myslim ze kami mala ist vcera do nitry na nejaku vystavu....alebo rodi 😅

juliap sa tiez dlho neozvala....

kikarv
24. apr 2010

a ktorá porodila posledná?
grekyna a tvojej to už odpadlo. kolko krát denne si jej to ošetrovala? ja sa snažím pri každom prebalovaní.

fleury
24. apr 2010

vejul no poviem ti, mamina na mna krici, ze ci som normalna 2 tyzdne po cisarskom uz okna umyvat a gruntovat cely byt, ale mne to nejako neda, telo to zatial znasa oki 🙂

kika nam pupok odpadol na 10 den a nijako nemokva ani sa nezapalil, chvalabohu

moni sup sup rodit, nie si tu takto lenosit 😀

my mame za sebou prvu vychadzku 😵 Mala krasne spinkala a stale spinka, len sa obavam co bude stvarat v noci 😀

moni
24. apr 2010

fleury, moja mala chce asi vyhrat odmenu za porod presne na termin 😀
davaj na seba pozor, jedna vec je ze sa dobre citis, ale tie vnutorne stehy si nevidis 😨

grekyna23
24. apr 2010

kika, tu je tema na konikovi o pupcekoch
https://www.modrykonik.sk/forum/ma-1-az-3-roky/kedy-odpadne-babatku-pupok/
ja ho striekam septonexom iba po kupani, dufam, ze som nic nezbabrala 🤐

kikarv
24. apr 2010

tak náš pupček zatial nemokvá tak snad to robím správne. bojím sa aby sa jej to nezapálilo.
aj vám dakedy plačú a neviete prečo? moja občas. aj je napapaná, prebalená a plače až tak že mám strach či jej niečo nieje ☹ zoberiem ju na ruky a prestane. aký máte režim maminky vy s bábätkamy? moje vela spí. ked je hore tak približne dve hodinky a to mrmčí aj plače. nudí sa chúda.

cicimon
24. apr 2010

caute
tak dnes mala buntosila - o 3tej rano som ju nakrmila a potom do 5tej nechcela spat, tak nakoniec som ju nechala spat pri mne a o 8smej bola zas hore- tak dnes som sa vyspala az 2 hodky. Dnes prespala cele poobedie, tak som zvedava, co bude v noci.

Ja som na pupcek davala lieh, len kym neodpadol, potom uz nic

zuzuj
24. apr 2010

ahojte maminky a kinderka...tak ja som sa vratila z upratovania z domu spat ku mame, kde teraz kym sa dorobi prebyvam... 🙂
kukam ziadne zmeny, pekne na mna cakate tehule, som rada, lemń kami vyletuje...asi... 😀
Tak ako kukam podla AKTAK by som mala zajtra porodit...pretoze som presne umyla a škrabala 2 okna v 2 izbach a este cosi cistila a atd....ale to bolo tak riadne..od stierkovania a malovky...takze som mala aj celkom dost, cosi pozametala, este ze mi mamina bola pomahat...
Tak sexik som tiez nemala od novembra ako pise...a presne do C&A som sa chystala zajtra, tak vidim to na moju vytuzenu nedelu, ze aj porodim... 😀 takze zajtra oznamujem sa predbieham...a basta......
Inak maminky a kinderka vcera vecer som si vsimla nejaky jak ke´by jemne broskynovo sfarbeny vytok...mne sa jemne ruzovy nezdal ale tazko povedat a dnes źase taky bledo hnedy...myslim , ze je to ta hlienova zátka...mali ste to tak??? alebo sa mam obavat a ist na kontrolu, malinku citim aj ked pomenej ale pohybe sa...tak nechcem panikarit..a az v utorok mam poradnu...Je to asi v poho nie??
Kontrakcie nic.. 😒
Idem inak hodit konecne sprchu a najest sa...ale budem rada ked napisete ci je to ok...
ak nezaspim, co ma lame..dojdem este
A marika vitaj a este raz gratulujem...tesim s tebou 🙂

fleury
24. apr 2010

moni ved hej, je to este skoro od porodu, ale doma bol fakt bordel uz, ale zajtra len oddychujem!! 🙂

kika u nas to je na dennom poriadku, ze place bez dovodu..teda ona dovod ma, je unavena chuda a nedokaze zaspat, nakolko u nas furt niekto preraba byt alebo nieco opravuje 😠 😠

som na tom rovnako ako cici, tiez som davala lieh kym neodpadol pupok a teraz uz nedavam nic

moni
24. apr 2010

zuzuj, no uz aj po tebe som chcela vyhlasit patranie..a ty si takto usilovne pracovala 🙂
mne ked odisla zatka, tiez bola bez krvi...
podla mna sa netreba plasit ze sa menej hybu, asi uz cestuje nizsie a nizsie a nema moc casu aby ta stuchala do rebier. hlavne ze sa ju citis.
ja dnes tiez bez poslickov, ale brucho tvrde ako skala a ked sedim tak mam pocit ze sedim malej na hlave 😅

moni
24. apr 2010

jeeeeej, aha co som nasla v albumoch
Ahojte. Volam sa Karinka narodila som sa 24.4. o 13:00 hod. zmieramy 3190g a 50cm
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/cifroska/alb...
takze cifroske sa podarilo dat dnesny pekny datum 😵 😵 😵
gratulujeme!!!

kikarv
24. apr 2010

cifroska gratulujeeem :-
dnes spíme sami doma mám z toho blbí pocit 😒 muž a Vanda išli na 50tku a prídu až zajtra domov.
Idem ja kúpať. Kúpete každý deň?

aktakk
24. apr 2010

Zuzuj, tak to by bola sranda, keby porodis 🙂 .

Ten pupcek by sa mal cistit aspon cistou vodou...na handricke

kika- ja kupem kazdy druhy den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre