Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stacynka
9. nov 2009

ahojte baby,
som tu cely vikend nebola, tak dnes som mala co robit aby som vas docitala
ak budeme mat chlapceka tak dnes mame meniny 😉
v nedelu sme boli u maminy a moj muz sa tam blaznil s aj s neterou aj timkom a hovori ze rozmyslam ze by som tusim viac aj babu chcel druhe, predtym len o chalanovi rozpraval, tak som zvedava ake bude rozuzlenie 🙂
inac gratulujem k dobrym vysledkom a dievcatkam a k chlapcom
nas zatial chripka obchadza akurat sa mi taky herpes vyhodil na ustach aj som si hned natrela ako zacal svrbiet ale nepomohlo, v piatok mam stretavku zo strednej tak to ja vzdy ked niekam mam ist tak som fesanda s herpesom 😖 ale kaslat na to

vejula
9. nov 2009

No anaja aj ja dufam že to výjde ako som si vysnívala. A dúfam že aj ta predsvadobná abstinencia nakoniec bude stáť za to 😉

blondy12
9. nov 2009

maxi gratulujem k dievcatku 😀

klongova chapem co si chcela povedat, a v podstate ja na take stranky o tom co pisu nechodim, ako nevyhladavam, ale nahodou som sa k tomu dostala, ked som hladala nieco a bolo to po mojej naladicke ☹ , ale inac sa tym nezaoberam, snazim sa nemysliet, ze bude nieco zle, dufam, ze bude dobre 😀

a vsetkym co maju dobre spravy gratulujem takisto... 😀

a s tym bruskom, ani velmi velke ho nechcem mat, prave preto aby mi nezavadzalo ...zatial mi to vyhovuje...no teraz to tak vypada, ze neviem co chcem ha? 😀 , raz ho chcem a raz nie.. 😅 😅

fruchtbar
10. nov 2009

Ahojte babenky,mate sa dobre? Dufam,ze ano.....

Vcera som sa pytala kamosky,kedy ona pocitila prve pohyby a bolo to az v 24 tyzdni !!!! Adietatko je take neposedne zive striebro 😉

Rozoberali ste tu aj manzelov a vztahy......ja som s nim mala problemy len prvy mesiac teotenstva,priznavam dobrovolne,asi mi samej sibalo a chlap sa len postavil do obrannej pozicie,vela krat sme sa pohadali,vela krat sme spali oddelene a vela krat som sa pobalila s tym,ze na Slovensko dojdem aj pesi !!!! A koly comu? Len hluposti,ktore si uz teraz ani nepamatam a v tedy som mala pocit,ze sa zrutil cely svet.
Raz sme si povedali,ze skodime nasemu babenku a nasej laske a nasemu stastnemu zivotu a odvtedy je zase pokoj.....myslim,ze nielen ja som bola na vine ale tiez si myslim,ze som to bole prave ja,ktora tu hadku vzdy zacala a vyrypala. Dolezite je sa milovat a vazit,takych chvilok pride este vela,a od lasky je len krocik k nenavisti,ale nezabudnime,tohoto chlapa lubime,inac by sme mu neodovzdali nas zivot a zivot nasho dietata!

Ja vam prajem pekny den,babulky tehulky!!!!

klongova
10. nov 2009

blondy - som rada že si to pochopila tak ako som to myslela, ja sa nechcem do nikoho starať je tokaždého osobná vec čo robí no naozaj sa to zle číta a väčšina z nás číta všetky príspevky. Chápem aj to že niektoré sa nemajú s kým porozprávať a riešiť problémy ktoré sa vyskytnú, tak to riešia tu. No nejdem sa už k tomu vracať.
Ja som šťastná že mám mamu pri sebe a keď mám problém tak to riešim v prvom rade s ňou. Všetkým Vám prajem nech aj vy máte pri sebe človeka ktorý vás minimálne vypočuje - to niekedy stačí.

fruchtbar - pekne si to napísala a plne s tebou súhlasím

klongova
10. nov 2009

blondy - a čo sa týka toho bruška naozaj je niekedy dobre keď to bruško nieje také veľké. švagriná mala problém zašnurovať šnúrky na topánkach. Ja som bola trochu sklamaná že je také malé no teraz by som chcela také ako bolo predtým. S malým bruškom sa aj lepšie spí a tiež pohybuje. Tiež keď máš veľké bruško máš problém čo na seba - ide zima kúpiť novú bundu (už sa to tu riešilo) takže buď rada že je také aké je a ak cítiš pohyby je to možno tým že je bruško menšie a malému je tam "tesnejšie" ako vo veľkom. 🙂

malalady
10. nov 2009

dobre ránko tehulky🙂)

michalag
10. nov 2009

Dobre ranko 🙂 🙂 🙂
Ako ste sa vybuvali?

malalady
10. nov 2009

michalag ale pohoda pri mojom krpcovi 🙂)) a ty ako?? 🙂))

michalag
10. nov 2009

ja spim ako zarezana 🙂 , ale este by som si pospala

malalady
10. nov 2009

ty kedy ideš na krv??

michalag
10. nov 2009

o tyzden v stredu ... ty si teraz kolky tt, ked ti brali krv? Mne to vychadza ze budem 16tt+2d

malalady
10. nov 2009

16+4 ty máš poradnu 18násteho?? aj jaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

michalag
10. nov 2009

jeeej sekla som sa , na krv idem vo stvrtok a najblizsiu poradnu mam az 2.12. a to mi uz hadam da aj listok na sono ak ma hned neobjedna ako to on zvykne
Idem si pohladat v teme cislo a idem zavolat na to 3D/4D sono, nech mam info 🙂

malalady
10. nov 2009

škodáááááá☹((((((( no volaj volaj🙂) a potom podaj info mne 😀DD

michalag
10. nov 2009

no ved hadam sa este stretneme, aj ked nam to vychadza ze sa striedame kazde 2tt
Jasne ze podam, ale zavolam az za chvilku, nech si premyslim co sa vlastne chcem spytat, lebo ako sa poznam, tak ked dovolam tak si spomeniem ze este som chcela tot, hento, tamto ... 😅

malalady
10. nov 2009

hehe.. 🙂) a kde chodievaš na sono?? 😉

malalady
10. nov 2009

myslím,ked ti robí obyčajné 😎

michalag
10. nov 2009

oproti plavarni, tam kde robi Galad, Szedely a ty tiez, ci chodis do nemocnice?

malalady
10. nov 2009

Jj tam tiež chodím... alen nejak sa mi tam nepáči sestrička :D

michalag
10. nov 2009

no ta je teda ..... ja ju tiez nemyslim, minule som sa chcela objednat na sono prsnikov a ani mi nepovadala kedy mam prist a tresla mi dverami pred nosom 😠 , predtym tam bola lepsia a milsia 🙂

malalady
10. nov 2009

jj tu si pamatam 🙂 ked som bola s Tobkom tehotna 🙂 tá bola oki.. no ale toto 😀 to je čudo 😀D

michalag
10. nov 2009

cudo a prisera v jednom 😅 😝 😀 😀 😀 , ale kazdy sme nejaky 😉
... a Tobi s ama ako, pozeram ze uz riadne vyrastol 😕 🙂

malalady
10. nov 2009

no to jo.. vyrastol aj špekulant je poriadny.. 😀 ale s tým som mohla rátat že bude hyperaktívne dieta po mne no čo už 😀

michalag
10. nov 2009

no idem volat 🙂

michalag
10. nov 2009

no to poznam 😀 , ale musi byt podareny 🙂

malalady
10. nov 2009

eh volaj som zvedavá aj ja velmi🙂) jj zlatý je 🙂

michalag
10. nov 2009

no tak som uz aj dovolala 😀 ... sestricka mi povedala ze sono robia aj v rozpati 23tt-27tt, takze staci zavolat okolo 19-20tt 😉 , ale ze este nema ani kalendar na buduci rok , ale to hlavne som sa zabudla spytat kolko to stoji a ostatne veci 😒 ... ja som vedela ze nieco zabudnem 😝

michalag
10. nov 2009

ale ked ma tak rychlo zrusila ...

malalady
10. nov 2009

ja čo som na nete čítala ich ceník tak je tam písané 33€

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre