Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
10. nov 2009

a kde si ho nasla?

michalag
10. nov 2009

len som chcela vediet ci je v tom aj foto+dvd, alebo za priplatok a ci moze byt pri mne aj partner

malalady
10. nov 2009

no to neviem tam to bolo písane len cennik som si čítala.. že čo kolko stojí.. 😉 to info ti má dat sestrička..

malalady
10. nov 2009

takže,ked budem už 19tt tak si tam možem zavolat objednat?? 🙂

michalag
10. nov 2009

tak mi povedala ze to staci, ze teraz je este skoro

michalag
10. nov 2009

inak to ti kedy vychadza TP, ked to mas tak posunute?

klongova
10. nov 2009

baby a to sono je povinné alebo dobrovolné ?

malalady
10. nov 2009

no tak to som zvedava ked tam zavolám,že na kedy ma objedná

michalag
10. nov 2009

klongova, to je dobrovolne sono 😉

aj ja som zvedava, ale mozno cim neskor tym to babo bude krajsie vidiet

malalady
10. nov 2009

ja neviem teraz 18násteho pojdem ku gyn.. tak hádam vypočíta.. ale o týžden je to menšie takže by to malo byt asik 21apríla.. 🙂 taký dátum mal aj Tobuliatko🙂))))

stacynka
10. nov 2009

dobre ranko 🙂
dnes mam "sviatok" timko sa rozhodol ze spime do pol deviatej, taka som vyspana....

michalag
10. nov 2009

jeeej tak budes mat doma 2-he aprilovciatko 🙂

Aj nas Samko mal byt aprilovy, ale podarilo sa mu este v marci

michalag
10. nov 2009

stacynka, uprimne zavidim

gajana1
10. nov 2009

Dobré ranko babenky
neskor vas dočitam lebo už hlad vola tak sa idem napapať
Stacynka aj ja mam dnes sviato lebo sme bubali do 8:50 a ešte stale ležime nejak sa mu nechce vstať 😀

malalady
10. nov 2009

bohužial nie... Tobík sa narodil predčasne

klongova
10. nov 2009

michalag - prosím ťa kde ste zohnali ten krásny kalendár to ste robili sami ja by som tiež chcela taký. Je na to nejaký program ? To by bol darček pod stromček - niečo nádherné.

stacynka
10. nov 2009

michalag inak spime tak do sest maximalne do sedem, niekedy sa zadari aj o piatej 😨

michalag
10. nov 2009

malalady, takze je marcovy a kolkeho?
klongova, to som robila ja ... vola sa to digiscrapbook a je nato program bud gimp alebo Photoshop ... myslim ze je tu o tom aj tema, ale treba si potom postahovat kopec veci ...
stacynka, tak dnes ste mali vynimocne dlhsi spanok 🙂 , mozno aj preto ze je tak hnusne vonku

malalady
10. nov 2009

michalag.. on je 23.3......

michalag
10. nov 2009

takze tiez baran, ale hlavne ze je zdravy 🙂 😉

malalady
10. nov 2009

no to áno.. hlavné je to🙂

michalag
10. nov 2009

a ides dat Tobiho aj do skolky, ci bude s tebou doma?

martina05
10. nov 2009

Ahojte, no najskôr všetkým želám kráásny dník ...

Lubi - to cvičenie len odporúčam je to fakt super, odreagujem sa tam, niečo sa dozviem a aj sa rozhýbem. Tu v Nr to vedie pôrodná asistentka a veľa vecí vie pekne objasniť. Vždy na záver cvičenia je nácvik pôrodných polôh a venujú sa aj nefarmakologickým metódam tlmenia bolesti ...

Civav - aj ja som si dala do kalendára srdiečko ....

Fruchtbar - veľmi pekne si to napísala - súhlasím s tebou

Dnes ma prepadli nejaké obavy - neviem prečo, asi kvôli tomu, že v sobotu sme sa s MM pohádali /v nedeľu ráno sme sa aj udobrili 🙂 🙂 /ale mám z toho výčitky svedomia a pocit, že odvtedy cítim drobca akosi menej . Dúfam, že mu to neublížilo a všetko je ok...
Ako často cítite to mrvenie sa drobca vy???

Ozaj a dnes mi prišiel aj vankúšik na kojenie, tak som naň zvedavá. Poobede letím na poštu 🙂
Na nete som našla tento pás a chcem si ho objednať ...

http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/t...

civavava
autor
10. nov 2009

dobre rano babenky,

fruchtbar, krasne a vystizne napisane a plne suhlasim 🙂

martinka05, neboj sa, hadka nemoze mat vplyv na hybanie sa dietatka 😉 inak ja som este pohyby necitila, takze cakaaam 🙂)

uz aby bol piatok, idem na morfooooo 😝

a dnes som sa objednala uz aj na 3D/4D, do BA do Gyn-Fiv na 21.12., budem 24tt+3 takze vraj idealne na zobrazenie mimi.

martina05
10. nov 2009

Civav - držíme ti na piatok všetky palčeky

malalady
10. nov 2009

michalag so mnou bude doma bo mi ho aj tak do školky nezobrali bo je vela deti.. ale mne to neva🙂

michalag
10. nov 2009

civavavi, drzim v piatok palce a budem na vas mysliet 😉

martina05, tiez si myslim ze to nema vpyv na pohyb mimi, este ho mozno nemusis tak citit ako v pozdejsom tt 😉 neboj sa 🙂

lubkamik
10. nov 2009

AHojte,

ja tiez velmi necitim pohyby - iba take mrvenie obcas 🙂 Ale ked som bola na ultrazvuku tak sa maly hybal o stosest 🙂
Na 4D som sa objednala 25.11. to budem 22 tt + dake 2 dni. Hadam bude dobre vidiet 😀

civavava
autor
10. nov 2009

michalka, martinka dakujeem, uz som nervozna, lebo vsak ani brucho nejak nerastie, ani nepriberam, OK - na pohyby je asi este cas... ale aj tak 😒 😠

michalag
10. nov 2009

civavka, ja som citila pri prvom pohyby v 20tt aj to som si nebola tyzden este ista ci to je ono a viete kedy som ich citila, ked som sedela v buse a presiel cez hrbol 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre